Vakarienė galėjo baigtis tragedija: „Grill London“ salotose – baisus radinys

Grįžti į straipsnį

nuomonė

nuomonė portretas
Šioje kavinėje neveikia jokia kontrolės sistema., nėra jokių standartų.Čia reikia tolimesnei veiklai spausti stabdžius.Paprastai darbuotojas kuris kažką sudaužė,nuslėpė tai bijodamas vadovybės nemalonės.Ir procesas užsisuko.

asilėli iš šono žiūrint

asilėli iš šono žiūrint portretas
bibaką tu pats čiulpi. Ir esi toks bukas kad nepasiiškai kas ta paržola, kebabče, sirene pod kapak, agneško zadūšeno, pyrženi žabi. Va šito tai restorano lygio nepasiekiau. Bet tai pats skaniausias patiekalas kokį gyvenime valgiau. Kadangi esi bukas išakas - tai keptos varlių šlaunelės.Kas dėl proto - tai esu asilas. Vos ne pusė mano grupiokų tepė slides į Vokietiją, Ispaniją. Dar tarybiniais laikais negrįžo į šūdiną sojūzą. Ir tokią pat lietuvą.Turėdamas galimybę likau šitam asilyne.

Tai 321 vištai ilganagei

Tai 321 vištai ilganagei portretas
Esi tiesiog tingi prasčiokiška mesčionė . Todėl , matyt , mieliau leidi laiką besigražindama . O namai tavo kvepia ne skaniu maistu , o kvapais nuo kandžių....

to "nu"

to "nu" portretas
Geras jumoras: Uzsisake astriu salotu ir dar pretenzijos kazkokios. :DDD Dar ir britvų turėjo būti...

Iš šono žiūrint (to 123)

Iš šono žiūrint (to 123) portretas
Koks apgailėtinas tavo noras pasirodyti protingu ir turtingu. Naminė paražolė, bibačio. Pats ir griaužk, degustatoriau. Vergas yra vergas, jo nepakeisi.

to 123

to 123 portretas
jei tu pavydi - nespresk pagal save. Turiu giminaitį, pakankamai pasiturintį (jei auto vyras ir žmona perka salone , namas vertas milijono - tai tikrai pasiturintis. Pusryčiai ir vakarienė namie, svečiam gamina pats. Ir laiko užtenka. Jei nemoka valgyt pasigamint - tai tingumas o ne užimtumas kaltas. Tiesa, kas ta šlapiankė kurią tu su svogūnais ėdi? Turiu orkaitę, šašlykine, kepsninę. Valgei kada naminę paržolą, kebabče - joks restoranas Lietuvoj neiškeps.

nu

nu portretas
Uzsisake astriu salotu ir dar pretenzijos kazkokios

123 ABC

123 ABC portretas
Oi kokie virtuvės patriotai čia susirinkę rašinėja. Namuose gaminatės? Tikriausiai šlapiankos pasipjaustę su svorūnais kertate, nes nėra lišno euro restoraniuke normaliai pavalgyti. Irpavydas, pavydas, pavydas..... Todėl ir inirtingas normalių žmonių, neturinčių laiko maisto gaminimui, puolimas. Gi prisipažinkite, kad esate vargetos.

Kiek galima aimanuoti dėl to nelaimingo stikliuko ?!.

Kiek galima aimanuoti dėl to nelaimingo stikliuko ?!. portretas
Atrodo , kad kas tyčia jai tą stiklą įdėjo , ar - lyg kasdien taip nutinka .... Nusiraminkit ir eidami gatve , dairykitės , kad koks BALKONAS NEUŽKRISTŲ .... Gi nutinka kartais ir tokių įvykių ...

tūpai žurnaliūgai

tūpai žurnaliūgai portretas
visas baisumas tame kad sexpertė žurnaliūgė nesiteikė pasidomėti nuomone kokio gastroenterologo kiek baisumo būtų nurijus tokią šukelę. Ir įvertino pati, šitam reikale būdama buka it tašė.

Elisabete

Elisabete portretas
Paskolos pasiūlymas. Paštas :( credito.activo@laposte.net ) Pone, ponia, įmonė ar asmuo, jūs ieškote paskolos savo veiklai atnaujinti, paskolos projektui įgyvendinti, paskolos namui, paskolos verslui, paskolos automobiliui įsigyti, paskola savo verslui kurti, paskola asmeniniams poreikiams tenkinti, tada pas mus viskas galima. Suteikiame asmenines paskolas nuo 4 000 iki 5 000 000 eurų su nominalia 03% palūkanų norma, nepriklausomai nuo prašomos sumos. Susisiekite su mumis ir nurodykite tikslią paskolos sumą bei grąžinimo terminą. Kreditas jus įpareigoja ir turi būti grąžintas. Paštas :( credito.activo@laposte.net )

Anonimas

Anonimas portretas
man tai arkide primena tas londonas....

Elisabete

Elisabete portretas
Paskolos pasiūlymas. Paštas :( credito.activo@laposte.net ) Pone, ponia, įmonė ar asmuo, jūs ieškote paskolos savo veiklai atnaujinti, paskolos projektui įgyvendinti, paskolos namui, paskolos verslui, paskolos automobiliui įsigyti, paskola savo verslui kurti, paskola asmeniniams poreikiams tenkinti, tada pas mus viskas galima. Suteikiame asmenines paskolas nuo 4 000 iki 5 000 000 eurų su nominalia 03% palūkanų norma, nepriklausomai nuo prašomos sumos. Susisiekite su mumis ir nurodykite tikslią paskolos sumą bei grąžinimo terminą. Kreditas jus įpareigoja ir turi būti grąžintas. Paštas :( credito.activo@laposte.net )

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Pamačius eiles prie jų maitinimo istaigų, peršasi viena mintis, kad tai konkurentų darbas siekiant viešai apžmeišti sėkmingą įmonę

Barmen

Barmen portretas
PRISPJAUDO ir suryja miestieciai, tai stiklo suke--EKOLOGISKA !!!

Demokratams ir kitokiems mergų ,, kabinėtojams,,

Demokratams ir kitokiems mergų ,, kabinėtojams,, portretas
Kol dar ne vėlu rekomenduoju jums kreiptis pas psichologus nes ugniagesiai jau nespėja iš upių traukti tokių ,,meilės aukų,, , man visiškai negaila ir neįdomu kokį,atsiprašant, šudą jus valgote ,bet jeigu tos knaipės , kaip jus sakote skirtos ,,mergoms kabinėti ,, tai man jūsų gaila .

Anonimas

Anonimas portretas
Nieko cia baisaus. Mums patinka esti ZMOGIENA.

Budelis

Budelis portretas
Kada baigsis bardakas ?

Anonimas

Anonimas portretas
kuo imantresnis restorano pavadinimas tuo daugiau nesusipratimu reik lietuviskai vadinti tai bus geriau

skiep

skiep portretas
netikiu,nori apsmeizt restorana,juk ta suke galejo namie imest.

AAA

AAA portretas
Radinys ne baisus, bet sveikatai pavojingas. Neišsidirbinėkite žurnalistai.

Incė

Incė portretas
Ar būtina taip pūsti burbulą? Nemanau, kad tokio dydžio stiklą nepajaustų virtuvės darbuotojas.

viešpatie aukštielnikas

viešpatie aukštielnikas portretas
žurrnaliūginė bent galėjo pasidomėti ką iš pacientų skrandžių ištraukia gasrtoenterologai - endoskopuotojai. nuo stiklo šukių iki turbinio pasiekimo - kilogramo vinių ir varžtų, ilgiausias buvo 11 cm. Vieno paciento skrandyje. Būtų sužinojus kad tik 1/5 svetimkunių taukiama, kiti pasišalina natūraliu keliu. Ir didesnė tikimybė kad ta menkutė stiklo šukelė, dėl kurios tokia tryda, tokiu pat būdu būtų pasišalinus.

siuolaikines moterys tingi

siuolaikines moterys tingi portretas
pasigaminti sau ir savo seimai salotas ,uzsisako is restorano )))

va prie ko priveda

va prie ko priveda portretas
absoliuti tinginystė... namuose valgyti jau nebesugebame pasigaminti

Hermina

Hermina portretas
Gėda net skaityti ,kad restoranas taip elgiasi. Daug metų gyvenau Vokietijoje, ir ten pagarba restorano lankytojui ypatinga. Jai ten taip būtų įvykę restoranas būtų sumokėjęs ir moralinę žala, o čia pas mus kaip niekur nieko, geda tikra geda.

Kva

Kva portretas
Būna piktų komentarų, kai virškinimas prastas.

Jadzyte

Jadzyte portretas
Nejaugi jus galvojat ,kad stiklo gabaliuka imete specialiai ,juk visko pasitaiko ir namu salygom

Kamilei

Kamilei portretas
"Greitai viską pjoviau atgal į lėkštę"... Tikrai "pjauni.

spyglys

spyglys portretas
įdūrė. Tragedija?

Toi linas

Toi linas portretas
Iš kokios tu skylės išlindai???? Aišku kad nerūpi kitų gerovė. Nepamiršk kad esi lietuvis ir gyveni lietuvoj. Kur vieni spekuliantai ir mulkiai . Šlykšti tauta ir žmonės..... taip kad tylėk ir gal shūdus

Kodėl

Kodėl portretas
Taip reikia savęs negerbt ir nekęst kad eiti pirkti kažkokį marmalą padarytą purvinų rankų ir iš atliekų.....

ogi

ogi portretas
uzdaryt visus /londonus/ nesn isju ir pasklido visas blogis nuo kolumbo laiku yra geru lietuvisku terminu bei istoriniu izimybiu ir gerbiant savo tauta ir tuo paciu save atsiribokim nuo primestu mums terminu kurie valdvasalu mums primestos padlaiziaujant uz jiems suteikta gerove bei istatymu nesilaikyma kuriu pagrindu naikinama tauta /os/===

Ramus

Ramus portretas
Kuo skiriasi siaubingai astri suke nuo siaip astrios? Patikslinkite prasom.

Šerykla

Šerykla portretas
Visi tie london gril, čerli picos, saul ir t.t visi iki vieno gamina iš pigiausiu produktu ir ruošt maisto nemoka, i žmones nebežiuri svarbu pelno kuo daugiau

Zmones jau

Zmones jau portretas
ir edalo pasigaminti nebesugeba. O dar su Rusija kariauti ruosiasi... Fantastai,skia!

Ostapas Benderis \\\\\.../////

Ostapas Benderis \\\\\...///// portretas
Pavalgykit Austėjos firmų valgyklėlėse,vaikai jau užsigrūdinę,o jums.............

Anonimas

Anonimas portretas
O as labai patenkintas. Radau pora apkeptu zmogaus pirstu. Skanu. Gaila kad mazai. ir kaina zmoniska , jooooo

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
Mano pazystamas pastoviai fuzerus ,,Gildijoj,, valge,ilgokai gyveno

to Lape Siaurine

to Lape Siaurine portretas
Negėda pačiai tokias bjaurastis rašyti, nes esi šlikštynė. Žmogus po operacijos, o tu kursus jai siūlai kulinarijos? WTF? Moterie! Tau trūksta empatijos, jei nori dalyvauti socialiniame gyvenime. Tai ne tavo nuomonė, o mėšlo krūva, taip nemyli kito žmogaus?

LAPE SIAURINE

LAPE SIAURINE portretas
nu taip neitiketinai verkia,o be dejuodama dar ir apie savo rupestinga vyra,vaikus papasakojo ,nors jeigu gyliau pasikapscius tai vyras apie barscius ir kotletus svajoja,maitinantis tik restoranuose pilva ir be operaciju susuks,jeigu jau esat tokie nemoksos ir tinginiai,tai eskit maksimos pagrabines misraine,ten niekada nieko lisno neides nes idiali ekonom receptura,o kad buvo tuose londonu salotose stiklas,tai tykiu,nu vnz dievas tau siuncia ispejima,jeigu nori ,kad vyras nepabegtu ir myletu tokia kokia esi tai eik i kulinarijos kursus

Linas

Linas portretas
Dabar zmonem niekas nerupi, rupi tik savo gerove pinigai ir pan. o kad galejo nelaime atsitikt nerupi, nesamone

Kol

Kol portretas
Pinigų žmonės turi tol tose kavinėse valgys, o realiai jų per daug, ir kodėl joms dar 9proc PVM lengvata? Geriau elektrai tokia lengvata padarykite, gal kas suinteresuotas seime...

Kostas

Kostas portretas
to ,to Kostas ,zinok kad suo sugedusio needa ,skaityk atidziau desra buvo rugstoka

Burzujams

Burzujams portretas
Bukutes pilvo operacija tai riebalu nusiurbimas. Taip ir reikia turtingiems pizonams. Restoranas saunuoliai.

Stengiuosi

Stengiuosi portretas
Vengt maisto baru ir t t .gamina tragedija nešvariai.

4

4 portretas
Putino darbas

Rew

Rew portretas
Amerikoje moteris rado muse pyrage, tai prisiteise milijona už moralinę žala. O čia matot tik atsiprašymas pro sukastus dantis, kai jau žurnalstai bombina Reikėjo paduot į teismą.

Senas ožys

Senas ožys portretas
Mee mee

Dramaturgas

Dramaturgas portretas
Edmundas Tulcevičius kas tau pavydas ar kas? Jei kitam žmogui smagu pasisėdėti kavinėje ar kur nors tai jo reikalas. P. S jaučiu neturi antros pusės arba jei turi tai belekoks skrudžas esi... Juk smagu yra žmona kur nors nusivesti, bei paįvairinti aplinka ir pačiam išeiti iš rutinos.

vistiktai bayraktaras

vistiktai bayraktaras portretas
turejo vadintis,,peace death,,

Vil

Vil portretas
šiaip tai pravalas. Stiklais maitint. Plaukas koks ar kas - nekeli skandalo, bet čia jau - ne nieko tokio. Iki žemės nusilenkimai turėtų būti ir nemokamos vaišės bent pusę metų.

brrrrrrrrrrrrr

brrrrrrrrrrrrr portretas
neperku tu nesamoniu ir mane nervina, kai zmona pirkineja tuos greitus maistus

Cha cha

Cha cha portretas
Valgykit namuose kažkas sako. Ubagai esat jei jau restoranų vengiate. O dėl šunų..... Netiesa, kad šuniui būtina duoti šviežią maistą. Mokslas seniai ištyręs, kad šuns kūno temperatūra yra laipsniu aukštesnė nei žmogaus, todėl jam ir senesnis maistas tinka. Kai temperatūra aukšta, ji geriau užmūša visas bakterijas ir bacilas.

Edmundui Tulcevičiui ir kitiems nabagams

Edmundui Tulcevičiui ir kitiems nabagams portretas
Keisti jūsų komentarai. Mūsų gyvenime jei ir liko dar kokios nors šviesos spindulėliai, tai būtent pasėdėti kavinėse ar bariukuose. Čia dar sutinki vieną kitą pažįstamą, pabndrauji, pakabini kokią merginą. O šiaip iš mūsų jau atimti bet kokie gyvenimo malonumai. Todėl verta, tikrai verta apsilankyti malonioje kavimukėje papietauti. Tiesa, pas mus jau išsivystęs vergų sindromas, žmonės eina ten, kur savitarna, savitvarka, patys plaunasi mašinas ir t.t. Aš geriau mažiau pinigų išleisiu rūbams, benzui, bet knaipių neatsisakysiu. Ir ne aš vienas toks.

Komentatoriams

Komentatoriams portretas
Ir koks jūsų visų reikalas kas kur valgo, už kiek ir ką valgo, bet maiste jokių pašalinių daiktų neturi būti !!!

Žinok

Žinok portretas
Tavo salotos nuo žemės sušluotos.

Hujnia

Hujnia portretas
Ir kas? Zmones valgo stiklus, lempiates, nieko jiems nebutinka, reikia tik gerai sukramtyt. Juk ne adata valgai. Nuo adatos gali ir numirs jei nezinai ka valgai, o stiklas iseis kartu su ismatomis. Tik reikia sukramtyt normaliai, dantis juk turi sveikas.

Cha

Cha portretas
O jie jau bent moka grilint ar jau kaip ir kebabai vieno ir to pacio skonio nepanasus i turkiskus del salotu

To kostas

To kostas portretas
Šunimis negalima sugedusio maisto duoti, lygiai taip pat, kai ir jūs, gali apsinuodyti ir susirgti. Labai neatsakinga, ne mylite gyvūnų, deja.

Pilvas

Pilvas portretas
Po pilvo operacijos tik ir valgyti šėryklų maistą...

Bronx

Bronx portretas
Gamink namie

Marius

Marius portretas
Klaideles pasitaisykit tekste.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Juokingi tie žmonės , negali namuose nei normalios kavos išsivirti - geria kavinėse kažkokį surogatą , negali namuose nei žmoniškų pietų pasigaminti - eina į visokias šėryklas neaišku kokio maisto valgyti ir stiklų ryti .

Kostas

Kostas portretas
o as pirkau Samsono skilandine desra sumokejau 6 ,12 berods uz 500 gr ir ka jinai rugsti ,galiojimas iki 24 07 2022 ka dabar daryt ?manau ne man vienam pasitaike is tos partijos ,suniukam ismeciau ,va taip

ta

ta portretas
šita kontora kur mokescius slėpė.matyt buvo pasikensinta i šeima

Į ta

Į ta portretas
siknaskyle tik kaimiečiai gali eiti

Ajajai

Ajajai portretas
Matai kokie ponai...Darykitės valgį namie ir nebus problemų..Ima mergą į žmonas kuri tingi valgyt gaminti....košmaras..

Kaunietis

Kaunietis portretas
Jau seniai ten neinu, nes du kartus esu papuoles ( Laisves al) ant slyksciai pateikto maisto.

Anomalijos

Anomalijos portretas
Atvirkšti elementariai logikai veiksniai jau seniai supa mus iš visų pusių - politikoje, medicinoje, ekonomikoje. Dabar šie reiškiniai įsisuko jau ir į konkurenciją, o konkrečiau - į restoraniukų tinklą. Ir čia ryškiausias pavyzdys yra būten Grill London tinklas. Kažkodėl šiam pavadinimui sukurtos atskiros uždarosios bendrovės - tai 'Alėjos projektas', 'Urmo projektas', 'Kauno grilis' ir kitos, nors iš esmės tai viena bendrovė. Bet įdomiausia, kad visos jos jau kuris laikas ėmė stengtis ne pritraukti, o ATBAIDYTI savo klientus. Paskutiniuoju metu visose jose atėjusį svečią pasitinka tos pačios frazės - "bet žinokite, reikės ilgai laukti. Gal valandą, gal ir dvi". Maža to, prie lauko staliukų jie jau uždraudė rūkyti ir patenkinti kai lankytojas nueina į kitą užeigėlę. Gal ateityje reikės ir su varlytėmis bei lakiniais batais ateiti? Na tiek to, mano Co nebeina ir tiek.

Xxx

Xxx portretas
Baisus dalykas ,čia jau ne juokas.Galejo nuryti ir būtų supjauste skrandį ir žarnyną.

Oi kaip baisu !

Oi kaip baisu ! portretas
Juokas ìma iš tos įsibėgėjusios mados viską fiksuoti , išsigasti ir , iš siaubo išsiplėtusiom akim , skubėti paviešinti ... Vienam žolę per trumpai nupjovė - siaubas ! Kitam medį ne taip nugenėjo - košmaras ! Trečiam stiklas patiekale - kriminalas !.... Ir taip be galo. Gal gi išmokit spręsti PATYS problemas neatsitraukiant nuo įvykio virtos... Taip naudos bus daugiau. Tik , žinoma , šou jau nebus.....

Anonimas

Anonimas portretas
"čėrkos" gabalas

Petriukas

Petriukas portretas
Cia signalas,kad valgytumet namuose.

nieko naujo

nieko naujo portretas
Lietuvoje jau seniai, bet kurioje aptarnavimo srityje pasigendama atsakomybes ir pareigos, viskas laikosi ant tept-lept, tik ir laukiama nelaimes ar bėdų. šalis visiška užkampio užeiga, kaimas kaime pagal darbo kultūrą.

Analogas \\\\\.../////

Analogas \\\\\...///// portretas
Man panašiai nutiko valgyklojie geriant kisielių,dar LTSR laikais.Smarkiai suskaudo pasipylė kraujas iš gerklės,ir nevalingai iš inercijos nurijau.Aišku personalas atsiprašė,kraujus išplovė.____O kur tas stiklas dingo,po šiai dienai nežinau,gal išši...au,gal dar nešiojuosiu skrandyje.___Nemalonu.____O tas >fas fas

fas fas

fas fas portretas
tinginiai patys nesidaro, o perka is visokiu arklidiu kur gamina antisanitarinemis salygomis

taigi

taigi portretas
cia ieina i receptura-ot atsilupusi
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių