Vaikai gali legaliai įsigyti alkoholio?

Grįžti į straipsnį

Lina

Lina portretas
Nieko nėra baisiau už buvusį alkoholiką.Visur ,,teisybės" ieško.Pats nebegali net saikingai ,tai vis paramos ir pagalbos ieško- girkite mane,aš nebegeriu ir visur matau pavojus.Tpfu.

pypliukx

pypliukx portretas
pirma koma 7klasei, pirmas kartas 10klasei. Dabar man rodos pirmas kartas darželį, pirma koma su cigarete 5-6, o narkotikų ir adatų neabejoju, kad susiras iki 10ties. Vaikštant sostinei girdisi pusmetrinių pacukų žargonas, jūs galvojat jiems sunku iki taboro nueit ar čigona kokį prie stoties susirast? Alkoholio kokio senuko ar bobutės paprašyt mainais nesukeliant smurto? Jie gi nebaudžiami. Problema gilesnė nei galvojot, tad leiskit pilt į gerklęs ir nebematyti- negirdėti problemų. Tiesa alkoholikimas gal ir sunkiau, bet tikrai neatrodo, kad jų mažiau, juo labiau kaip kursuoja naktiniai "taškai" kurie pristatys ką tik nori.

Šiaip

Šiaip portretas
tai prie ko čia vaikai, alkoholio draudimas nesueina su realybe!!! Kas per valstybė, kad norint apsipirkt, daug labiau apsimoka važiuoti į lenkija ar baltarusija?

šiaipsau

šiaipsau portretas
vaikai ir prezervatyvų gali nusipirkt, ir vitaminų visą dėžutę susiverst į burną, nuo kurių kiekio gali gaut galą.Gal namuose reikėtų supermamytėm aiškin vaikams ir su jais kalbėt, o ne stovėt basoms gatvėse?

Anonimas

Anonimas portretas
Kaunietis Asilas Bybi Cipk

Legaliai

Legaliai portretas
bent jau neisigyja nuodu! Ko nepasakysi apie "is po skverno".

ieškom sliekų...

ieškom sliekų... portretas
durnumui ribų nėra , verčiau pastebėti ,ką vaikai valgo ir geria

Anonimas

Anonimas portretas
Aš negalvojau ,kad tie yra durnių ,vaikai prisigers nuo saldainių ,galima pagalvoti ,kad saldainiuose likerio yra po 50 gr.,baikit rašynėti nesamones ,atskiruose pardotuvėlėse parduodama su brendzio aromatu ,tai ir ją negalima vaikams gerti.DURNIAI .

V,L

V,L portretas
Vaikiškas šampanas , saldainiai turintys vadinamo alkoholio . draudimai aštuoniollikmeciams nusipirkti kad ir alaus .sekmadieniniai ribojimai juk tai tiesiog verygos ir jo pasekeju tyciojimas iš zmoniu.....

Ona

Ona portretas
Na jei vaikas saldainius valgo kg ir dar su alkoholiu pasekmės aiškios .o jei suvalgys du tris tokius saldainius tikrai nieko neįvyks nustokit vaikus šerti saldumynais va anūkė norvegijoj saldainiu gauna tik šeštadieniais ir tikrai ji nealpsta dėl didelio noro saldumynų o šeštadieniais su draugais pasidaro šventę .čia nesąmonių nerašinėkit ...

Adytas Mol Dažytas

Adytas Mol Dažytas portretas
Edita turi problemų su klaustutkų kvotomis? Neišpildomas planas klaustukams antraštėse? Žydų mafija neleidžia publikuoti normalių antraščių?

Japis

Japis portretas
Ruošiamas įstatymas kad į maisto prekių parduoves tik sulaukus 20.....

A

A portretas
Taip, čia yra užspaustų smegenų sindromas, nekitaip.

Aha nu jo

Aha nu jo portretas
As maniau, kad tik supermamoms smegenis spaudzia, bet, pasirodo, yra ir superteciams....

Kaunietis

Kaunietis portretas
Vieną ir vienintelį kartą teko matyti,kaip apsvaigo nuo saldainių. Tai buvo Holivudo komedija "Aklas pasimatymas,, kuriame saldainiais apsvaigino nuotaką,bet kad Lietuvoje vaikai pirktų saldainius tam.kad apsvaigtų, tai kažkokie kliedesiai.

Petras

Petras portretas
Nepamirškite dantų pastos,mikstūros nuo kosulio,lašų ausims,skysčių nuo uodų ir tt.Dar batų tepalo neužmirškite......

Juozas

Juozas portretas
Kaip gaila, kad vis daugėja vaidotų su visiškai praplautomis smegenimis, net Verygą perspjauna. Kuriems yra tik juoda ir balta, tik kova be kompromisų už liberalkomunistų idėjas pakeisti pasaulį. Labai jau panašūs tokie žmonės į chunveibinus (apie kuriuos, tikriausia, jie net negirdėję).

VA VA !!! Dar vienas kliedesys...

VA VA !!! Dar vienas kliedesys... portretas
Neteko girdėti, kad vaikai pirktųsi saldainius dėl alkoholio. Nereikia perlenkti lazdos su tais "susirūpinimais"!

Jonas

Jonas portretas
Kiek reik but debilu kad kas keli menesiai kelt ta pati durna klausima. Kiek tas vaikas prisipirks tu saldainiu o tuo labiau suvalgys? Jam uzpakalis pirma susiklijuos nuo cukraus, nei jis apsvaigs nuo to skyscio, kuris tipo alkoholis. Keliasdesimt metu tuos saldainius pardavineja, dar nemaciau, kad kas nors jais svaigintusi.

S&S

S&S portretas
Vaidotas durnotas , kitaip ne pasakysi. neduok dieve tokio kvailo tėvo

Atsibudo

Atsibudo portretas
Tai bent naujiena...:d...o šiaip tais kodėl mes vėl turime dirbti už klerkus, yra visokių vaikų teisių apsaugos tarnybos, yra maisto tarnybos ir t.t...tegul tie supersti biurokratai dirba savo darbą pagaliau nes jau uzknisti pradeda kad jie nieko nedaro ir apskritai iš tuščio į kiaurą pildo su savo perteklinis,kvailas įstatymais ir pataisomis...

Anonimas

Anonimas portretas
Klaustukininkai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių