Troleibuse be kaukės buvęs vyras užsitraukė keleivių nemalonę

Kaukes būtinos uždarose vietose

Kaukes būtinos uždarose vietose portretas
Tai tegu ponas ir užsideda kauke, o nebūna pimpanosiu

Anonimas

Anonimas portretas
Masinės psichozės pasekmės... Ant tiek visi į kelnes pridėje jog ir saugus su kaukėmis apsisaugoje vieną be kaukės pamatę apsitriedžia.... Gerai avinams makaules praplovė, bet tai dar ne galas.

Privalu reaguoti

Privalu reaguoti portretas
Nėra ko stebėtis.Bukapročių visais laikais buvo ir bus.Jūs paklauskit tų, neigiančių gydytojų ir kitų mąstančių nuomonę,kokio jie išsilavinimo,ir bus aišku,kodėl jie neigia viską,ko patys nesugeba suvokti.Puiku,kad žmonės reaguoja į kvailių elgesį ir nesilaikymą nustatytos tvarkos.

Edmundas kuriam nepatiko Vikos žodžiai

Edmundas kuriam nepatiko Vikos žodžiai portretas
... tai ir važiuok į tą sušiktą skandinaviją , jie mums ne rodiklis .

Kawenskas

Kawenskas portretas
Nu kriminalu, kriminalas... Kitas be trusiku buvo trulike ir ką nieks net neatsimena. Atsibuskit covido gerbėjai, taip ne problema dėl kurios reik žmonėms gyvenimus gadinti. Covid tai politika =aferizmui!!!

ASILAS

ASILAS portretas
VISAIS LAIKAS BUVO BUKAPROCIU JU LABAI DAUG YRA IR SIANDIEN APRASYTAS ATVEJES RODO KAD PAS TA ZMOGYSTA VIETOJE SVEIKO MASTYMO ZMOGAUS GALVOS ANT PECIU KABO ASILO GALVA TOKIU ASILU LABAI DAUG

to vika

to vika portretas
Kaip jūs tada paaiškinsite kas čia per fenomenas? du pavyzdžiai, Skandinavijoje nereikia niekur gatvėje kaukės, 3 valstybėse. Susirgimai tokie patys kaip visame pasaulyje plius minus+-...švedija truputį gal visai kai buvo neuždariusi visko, ten gal išplito truputį daugiau. suomija norvegija ten išvis juokingi susirgimų skaičiai. Rusijoje 20 % gal nenešioja išvis kaukių, kaip kokie regionai ir 30 bus. O IŠ nešiojančių įki nosies tik dedasi apie 90 procentų. Susirgimų sk. toks pat kaip visame psaulyje . Laukiu atsakymo.....!!! 300 į para norvegijoje susirg. gyvena 5 mil. žmonių

Taip

Taip portretas
Manau kur daug žmonių kaukę reikia dėvėti,o jeigu visi buvo su kaukėmis, tai tas vienas be kaukės nepadarys bėdos ir pergyventi nereikia.Save apsaugojot su kaukę , nėra problemos.Nereikia reaguoti i vieną ne taip darantį, jeigu fiziškai netrukdo.

Vika

Vika portretas
Nematau cia jokiu skirtingu stovyklu salininku. Diedas jau ne pirma karta eina i parduotuve,net i baznycia be kaukes,o pareikalavus,issitraukia lyt.organus. Stebiuosi,kodel policija netvarko to iskrypelio,kuris neseniai paleistas is kalejimo. O dar geriau butu ant to jo daikto uzpylus rugsties, daugiau nebandytu demostruoti. O siaip zmones lieja pykti ne vietoje. Tame paciame troleibuse vaziuoja ne vienas zmogus ir tikrai niekas nenori uzsikresti covidu. Valdzia nusprende deveti kaukes ir rodyti nepakantuma ar net agresija kitiems zmonems,kurie niekuo deti,tik laikosi karantino taisykliu,manau, ne ten nukreiptas pyktis. Eikite prie seimo ir ten demonstruokite savo poziuri,o kitus zmones palikite ramybeje. Manau,policija turetu tokius 15 paru, nes kitaip nieko nebus (kaip visada - reaguojama tik gavus bauda ar kita ispejima).

be policijos nieko nepadaryusi

be policijos nieko nepadaryusi portretas
Vakar važiavau autobusu. Autobusas sustojo. Kaip tik ties manimi buvo vidurinės durys, galvojau gal vairuotojas atidarys? Ne. Įlipau per priekines. Už poros stotelių stotelėje sedėjo du valkatos žaliukai. Autobusui privažiavus, jie atsikėlė nuo suoliuko, pažiūrėjo į vairuotoją, tas išsigandęs iš karto atidarė vidurines duris, kad nereikėtų aiškintis, ir tie įlipo su kaukėmis nusmauktomis po barzda. Ir ką tu tokiems gali pasakyti? Vienas iš jų buvo net su nešiojamo kompiuterio porfeliu. Matyt, "profesorius" naktį kažkur "užsidirbo". Be policijos viešame transporte ir gerų baudų net su įkalinimu nieko nebus. Vieni valkataus, o padorūs piliečiai per tokią valdžią eilinį kartą kentės.

Taigi

Taigi portretas
Matosi,kad daugiausia pakomentavo pimpanosiai su mažais pimpaliukais,nes tą trukumą išreiškia išsišokimais.Tokiems pimpanosiams ,nusispjauti ant tėvų,senelių,nes jie pimpanosiai.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Dar nemažai yra tokių ,,kietuolių,, kurie nori pabrėžti savo išskirtinumą , štai pažiūrėkit koks aš kietas ir man nusispjauti į visokias normas , vairuotojo vietoje aš būčiau paaukojęs keletą minučių ir iškviesčiau policiją , kad aplaužytų šiam gražuoliui ragus .

tomas

tomas portretas
atsirado kokia 1 viena trulike su pretenzijom, a žurnalistai iškart daugiskaitą rašo................ juokingi , juokingi kubiniu laipsniu

tomas

tomas portretas
mačiau čia vieną be kaukes turguj, ranka net norėjau paspausti. Nėra pas bent nemačiau vėžlio kiauto ant galvos..................!

Anonimas

Anonimas portretas
Liemenele ant burnos ir nosies dekites

Iii

Iii portretas
O gal žmogus turi sveikatos problemų, kaukės gali ir nedevėti

Anonimas

Anonimas portretas
Kausu salis

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
Gerai kai dar kazkas pasipriesina SLOVE DRASIEM
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių