Ties Eiguliais oficialiai atidarytas naujas viadukas: užtikrins patogesnį susisiekimą | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Ties Eiguliais oficialiai atidarytas naujas viadukas: užtikrins patogesnį susisiekimą

13 2026-06-03 14:50

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Marius

Jo jo labai patogu kamštis per visą šiaurės pr.nuo muravos link to viaduko pastoviai po darbo
0
0
Žilvinas Ručys

eilinė kart vagių gaujos nariai , neinformavo kauniečių apie pradinę ir galutinę kainą. Projektas apgailėtinas ir nusikalstamas, kaip ir jam pritarusieji , nes pašalus dangai ( dar klausimas kur sniegą stums ) ir įvykus auto įvykiui viadukas tampa nepravažiuojamas , kelio kraštai su aukšta nuolaja , taip pat du keliai vienas šalia (briedžių takas ) kito tai akivaizdus kauniečių pinigų vagimas , o tai kad LEZ viadukas buvo pastatytas 2020 metais ( vagies mero verslas juo naudojasi ), o šitas tik dabar , tai įrodo kad veikiama gaujų interesams ir mažiausiai 6 metus apvaginėjo kauniečius ir miesto svečius , verslus , ir ne tik kuru , dalimis , remontu bet ir laiku, bet ir sveikata , oro tarša . Darbų kokybės nemačiau bet manau panašaus lygio. Valstybės tarnybose vagys žudikai arba durniai , na ir faktas kad Lietuvos priešai.
0
0
Nule

mano hata iškart pabrango aš laimingas naujuoju tiltu
0
0
hmm

kiek dar tų bukų piarinių rašinėlių už mūsų pinigus maras išbarstys?
2
-2
URA

idiotai, metrinį vamzdį nori praleist per butelio kakliuką, idiotai
2
-4
bulbul

linkįjimai iš šilainių. tarptautinė eigulių ramybės diena. brotvos netelpančios į kelią ir prakeikti bepročiai su bang iš išangės pagazuojantys atleidžiantys gazą, tai tikrai oficiliai atidaryta palata.
1
-2
Korupcija

Kyšininkas Kriaučiūnas toliau dirba. Kitą kyšininką iš to kompanijos ( adm. direktorių) Pasodino.
5
-1
Tiltas į dangų

Viskas dėka V. Matijošaičio. Jei ne jis - ir toliau Laisvės al. krūmai augtu, kaip augo valdant lansburginiams.
2
-4
Vata VON

Netriesk, krabofone. Iki matijošaičio Laisvės alėja buvo prižiūrėta, žydėjo nuostabios gėlės, liepos klestėjo. O dabar alėja merdi, liepos žūva, plytelės skyla....
1
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

cool

sprendimas geras
8
-2
JO

patogesnis, atvažiuokit į Šiaurės pr. po 16 val pamatysit patogumą
3
-2
Economija

Kaip čia vata yr? Be sovietu pastate?
2
-3
Antanas

Prie Kauno upių visos vietos užimtos, tai pradėjo statyti tiltus virš autostrados...
5
-3