eilinė kart vagių gaujos nariai , neinformavo kauniečių apie pradinę ir galutinę kainą. Projektas apgailėtinas ir nusikalstamas, kaip ir jam pritarusieji , nes pašalus dangai ( dar klausimas kur sniegą stums ) ir įvykus auto įvykiui viadukas tampa nepravažiuojamas , kelio kraštai su aukšta nuolaja , taip pat du keliai vienas šalia (briedžių takas ) kito tai akivaizdus kauniečių pinigų vagimas , o tai kad LEZ viadukas buvo pastatytas 2020 metais ( vagies mero verslas juo naudojasi ), o šitas tik dabar , tai įrodo kad veikiama gaujų interesams ir mažiausiai 6 metus apvaginėjo kauniečius ir miesto svečius , verslus , ir ne tik kuru , dalimis , remontu bet ir laiku, bet ir sveikata , oro tarša . Darbų kokybės nemačiau bet manau panašaus lygio. Valstybės tarnybose vagys žudikai arba durniai , na ir faktas kad Lietuvos priešai.
linkįjimai iš šilainių. tarptautinė eigulių ramybės diena. brotvos netelpančios į kelią ir prakeikti bepročiai su bang iš išangės pagazuojantys atleidžiantys gazą, tai tikrai oficiliai atidaryta palata.
Netriesk, krabofone. Iki matijošaičio Laisvės alėja buvo prižiūrėta, žydėjo nuostabios gėlės, liepos klestėjo. O dabar alėja merdi, liepos žūva, plytelės skyla....
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)