Sulūžęs suoliukas bado akis: užkliuvo piktavaliams? | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Sulūžęs suoliukas bado akis: užkliuvo piktavaliams?

13 2026-03-17 14:27 kauno.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
FCK

Danguolei reikia mažiau kudakuot
0
0
Jau

Ir kam tie suoliukai , vis gi , nei mokesčio jokio nėra , nei ką
0
0
ONTĖ

Pagarba tiems, kurie numušė suoliukui koją. Kokios to suoliuko lentos? Atsisėsi ir subinę susibadysi. Pirmiausia tas liekanas reikia nuvežti.
0
0
kaunas

kaniuku ziede paaugliai lauzo suoliukus, tikrai teko matyt, sokineja . spardo, paskui meto lentas kur papuola. itaisytu kameras arba geleinius suolus, gal taip nedarytu
2
0
Žilvinas Ručys

o gal kokybė apgailėtina kaip ir prie vytauto parko apgailėtino vytayto didžiojo paminklo-pinigų vagystės , kur tai pat sulūžo suoliukas nes tiesiog šlamštas ir kurių ten gal dešimt skirti išvogti pinigus , kaip ir vėliavėlės raištukai ant paminklėlių
5
0
tadas

Šituos suoliukus mačiau Lenkų internetinėje parduotuvėje, jie labai pigūs nes pagaminti Kinijoje. Bet kiek žinau Lietuvoje jų kaina išaugo dvigubai.
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Dumelis

Dviračiai,nieko verti.nuleistom padangom.prirakinti Laisves alėjos dviračių statymo vietose nuo praėjusio rudens,niekam nerūpi,o vaizdas miesto širdyje tai labai prastas ir dviračio negalima prisirakinti,nes pastoviai užimta.Galimai Azijiečių imigrantų palikti taip ir rioksos kol sur9dis.
3
-1
O kodėl

visada reikia kažką kaltinti? Sulūžo, gal, nuo senatvės.
9
-2
Jons

Greičiau nuo mokinukų jaunatvės.
2
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

G

Įdomu, kada miestą šluot pradės po žiemos? Bent centrą.
3
-1
Kopūstas.

Nu ir koks tikslas jį remuontuot jeigų pyderai vėl jį sulaužys.
6
-1
nu

O kam toks supuvęs reikalingas miesto centre ? Neprižiūrimas, šimtą metų nedažytas. Dabar tokiu gulės dar dešimt metų- valdžiai viskas dzin.
7
-7
suoliukas

danguole sulaužei su savo subine..
6
0