Sugadintos šventės: į Sankt Peterburgą keliavusi moteris išlaipinta Rusijos pasienyje

Tas Pats

Tas Pats portretas
Ne "Sugadintos šventės", o "Susigadintos šventės". Jei pati žiopla, nebežino kada gimusi, nėr ko versti kaltės kitiems.

Sąžiningas lietuvis

Sąžiningas lietuvis portretas
Pati klaidingai užpildė dokumentus, pati dabar aimanuoja. Nesuprantu žurnaliūgų. Kame problema? Tegul džiaugiasi kad nekeliavo į Australiją ir iš ten negražino.

tai jus

tai jus portretas
manot, kad i Lietuva kazka ileistu su negaliojancia viza?

Piktas diedas

Piktas diedas portretas
Tagi pamatė tikrąjį sruSSkijos veidą

Taigi

Taigi portretas
Rusų pasieniečiai ir muitininkai dar nuo sovietinių laikų yra labai šlykštūs .Kabinasi prie menkiausių smulkmenų ir labai grubūs.

Elo

Elo portretas
Sunku net įsivaizduot, kiek daug dar yra piktų komentariūkščių-žmogiukų.matyt organizatoriui įprastą vežti nelegalus ir duomenų netikrinti, aukos pinigai lieka firmos kišenėje.d-pavarą įjungia organizatoriai.

Irma

Irma portretas
Jeigu dabar skaito nors vienas turistas, kuris važiavo tame autobuse, tai supras su kokia melagių agentūra važiavo, nes vizas įteikė tikrai tik Latvijoje, o ne Šiauliuose. Kai pasitiki agentūra, t.y. profesionalais, verslininkais, kurie , tikėtina, nori išlaikyti klientus, tiesiog per daug nesuki galvos.Klaidą padaryti- žmogiškas faktorius.Ir kad dažnas atvejis, kai randama tose elektroninėse vizose klaidų, dėl ko žmonės grįžta, tai ir tiesa. Keisčiausia, kad nieks neidentifikuoja žmogaus. ką parašysi anketoj, tau tą ir išduos. Valdžia už žioplius tai neatsako, bet va verslininkas, kuris teikia paslaugą- atsako. O kas dėl Peterburgo, tai reikia būti visiškai neapsiskaičiusiu, nežinoti kultūros ir istorijos, kad tokias nesąmones rašyti, jog nėr ko ten važiuoti. Na, kai paskaitai komentarus, gaila , net verkti norisi, kad tokia buka mūsų tauta. Žinoma, tik Turkijoj pilvus išvertus gulėt... Toks mentalitetas....

jo

jo portretas
nereikia daryti klaidu,pati kalta, uz zioplius valdzia neatsako,,

Na

Na portretas
Ruskiai bando prisikabinti prie ko tik įmanoma. Spalį buvau Peterburge, tai nenorėjo įleisti, kadangi pasas pagamintas prieš 9 metus, logiška, kad žmogus pasikeičia, teisės irgi nepadėjo. Pavyko įrodyti tapatybę su parašu :) Iki tokios technologijų kaip pirštų antspaudai pas juos dar toli gražu :)

peterburgas

peterburgas portretas
svajoniu miestas

Jurga

Jurga portretas
Tos guliverio keliones tai neduok dieve, teko keliauti daug kur bet šita kontora tai baisus š.

Raudonas

Raudonas portretas
Ner ko vaziuoti pas ta rusa, nes jis tik iesko priezasties prisikabint, kad tik kysi duoti. Siuo atveju ir rado.

Vežėjas

Vežėjas portretas
Pagal žmonių pervežimo įstatymą - jei keleivis yra išlaipinamas muitinėje (nesvarbu dėl kokios priežasties) vežėjas savo lėšomis turi parvežti keleivį į tą pačią vietą iš kur paėmė. Vėliau vežėjas turi teisę reikalauti iš kelionės organizatoriaus atlyginti nuostolius. Aš nesuprantu kaip vežėjas (autobuso savininkas) nežino šito juk gaudamas transporto vadybininko pažymėjimą (kuris reikalingas gauti žmonių pervežimo licencijai) turėjo pasiskaityti savo kaip vežėjo pareigas ir teisės. VVTAT atstovei prieš duodant komentarą reikėtų pasidomėti įstatymais. Šioje situacijoje kaltas kelionės organizatorius, reikėjo su tikrinti dokumentus prieš užsakant vizą.

Taras

Taras portretas
Taip tai surusejusiai prietrankai ir reikia.Vaziavo į banditų šaly naujų metų švęsti issigimele.Ta šaly reik sunaikinti,o ne į ją važiuoti durnelis rusiška.

Vaiva

Vaiva portretas
Gaila, kad nepavyko į Peterburgą nuvykti. Tai miestas, kuris neabejotinai į eina į Europos nuostabiausių miestų trejetą: Paryžius, Roma ir Peterburgas.

C

C portretas
Aplamai kokio velnio ten belstis.

Anonimas

Anonimas portretas
Joooojeigu nerastinga pridurke nemoka net vizos uzpildyti, zinoma, kalta Rusija ir Putinas. Ant kiek sudebilejo lietuviai.

Df

Df portretas
Pati moteris kalta kad netinkamai užpildė anketą.

na

na portretas
"Guliverio kelionės" viena geriausių kelionių agentūrų. O ponia pati kalta, kad nepamena savo asmens duomenų. Tikrint reik ir dar kartą tikrint, ne į Palangą juk važiuojama. O dar vizai dokumentus pildant tai ypatingos atidos reik. Jei jau ponia savo gimimo datos nepamena tai geriau jau niekur ir nebevykt

dzonis

dzonis portretas
mano draugelis visada reke, kalbejo, itikinejo, kad rusijoj viskas labai gerai, zmones dirba, uzdirba, grazu viskas, putinas malacius. na ir pernai nuvaziavo pasiziuret i ten. kai grizo, tai dabar jau tyli, dabar tik putinas jam beliko, apie sali nieko gero nepasake, bet ir blogo nepasake. bandem visaip kalbint, bet tyli, putina gina. o beje ziuri tik rusiskus kanalus ir zinias. vienu zodziu nevisai sveikas, bet kadangi senas labai pazistamas, tai visrtiek kartais aplankom

sarunas

sarunas portretas
Pritariu va.Tikrai net pusdebilis savo gimimo dieną žino.Šita keliautoja pilna d.

Laikas maastyt

Laikas maastyt portretas
Mastantys lietuviai , niekada i praeiti ir i nenuspejama sienos riba , niekada nevaziuos , kiek kas kviestu...Mastantys lietuviai dirba ir atostogauja Anglijoje , Voketijoje , Turkijoje , Graikijoje , JAV , Japonijoje. Nemaastantys yra nemastantys!?

va

va portretas
Kokio žioplumo reikia būti, kad net savo gimimo datos nesugeba teisingai parašyti. Ir tikisi prasmukti pro tarptautinę sieną ? Nederėtų kaltinti kitų dėl savo žioplumo.

Nuomone

Nuomone portretas
Sumokèjau 10 Eur, nes tingėjau pati evizą gauti. Užpildžiau anketą su klaidomis, o dabar kalta aplinka. Apsimetu kvailele, nors apkeliavau beveik visą Europą. Išvada: už klaidas reikia susimokėti, 500 Eur bus gera pamoka kitos anketos pildymui.

Vaje vaje

Vaje vaje portretas
Nėra ko po katsapynus važinėti.

Faktas

Faktas portretas
Ir vėl Rusija kalta kad Lietuva eilinį kartą ap....o.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Del pacios zioplumo kiti kalti.Pildai dokumentus ir nesugebi net metu savo teisingai irasyti.

Pati

Pati portretas
Kalta ponia Daiva ir neieskokit po uzpakali smegenu dabar..Tas to neapadare,tas kito,tik kaltu ieskai.Nor kaltininke esi pati..

To-jo

To-jo portretas
Matomai esi pats pasmirdęs nuo galvos iki kojų,ir nebuvęs niekados Petro mieste. Smirsk ir toliau.

jo

jo portretas
Nėra kuo i ta pasmirdusia banditu šali važiuoti...

Anonimas

Anonimas portretas
I Menuli dar reikejo sumastyti skristi.

nerimtas Organizatorius

nerimtas Organizatorius portretas
nerimtas Organizatorius su tokiais nekeliaukit Privalėjo dokumentus pateikti keliautojui , kad ir internetu kopijas kaip visos Rimtos Firmos daro kiek keliauju

keliaujanti

keliaujanti portretas
Problemą galimai buvo galima išspręsti, jei organizatorius prieš kelionę būtų išsiuntinėjęs pagamintas el.vizas keleiviams susitikrinti. Nuo klaidų niekas nėra apsaugotas, bet tokie atvejai - gera pamoka ateičiai.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Visos šalys tikrina dokumentus. Grąžina ir iš Vokietijos. Taigi dokumentacijoje negalima daryti klaidų

Megejas

Megejas portretas
Joo jei jau taip daug keliavus turi patirties tai reikejo paciai prasyt tos vizos i rankas keliones pradzioj bet mat tomai kai draugas salia uzmirstami galimi nesklandumai..pzmoka jai ir visi kiti keliauninkaituretu atkreipt demesi i tai

Artūras

Artūras portretas
Žioplai bobai : durną ir bažnycioj muša !

nieko naujo

nieko naujo portretas
Ar sovietine,ar putinine rusija-vis tiek liko tas pats spygliuota viela apsitveres gulagas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių