Skaudi netektis: mirė bendrovės „Kauno švara“ generalinis direktorius Saulius Lazauskas | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Skaudi netektis: mirė bendrovės „Kauno švara“ generalinis direktorius Saulius Lazauskas

82 2026-04-01 14:04

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Ilgai \\.//

leidžia kauniečiams pasidžiaugti.
1
0
Gal \\\.///

ir negalima džaugtis kito mirtimi,bet tokioooo..........
3
-1
One

Tokio gal tikrai baigtis čia pat
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Jo

vietiniai darbuotojai tiesiog džiaugesi iš laimės
10
-1
Šiukšlė \\.//

buvo,šiukške ir nugaišo.___Bet Pragare gal už Šunaujos pinigus,už šiukšles, išsipirks mažiau kaitresnį smalos katiką.
9
-2
Giltinė \\.//

Bet išsireiškimas:--skaudi netektis,kam skaudi,kam viltis nuo Drakono išsivadavus.
9
-2
Su \\\.///

ta "ŠVARA" kažkas ne kas,kiek atsimenu irgi derektorių "skalpavo",bet dar gyvą.___Tik kad dabar nebūtų taip:---mirė Drakonas,tegyvuoja Drakonas.
5
-1
Amžinybė

Pati blogiausia švaros įmonė. Gatvės purvinos po žiemos, požeminės perėjos šmirdančios myžalais, dešimtmečiais neišvalomos ir neišplaunamos. Parkai centre, Ramybės pvz. baisūs, lapai nesurinkti kai pakyla teršia visą miestą. Švaros darbuotojai sėdi ant suoliukų ir skrolina telefonus, jei iš vis ką nors valo. Ne švara, o šiukšlynai, Dievulis pasikvietė tokį niekam tikusį vadovą
7
-1
"Geradaris" \\.

sukūrė Peklą Žemėje ir pats iškeliavo į Pragarą, jo sukurta Pekla GAL neįsigalios,kainų už šiukšles nepakels ir po konteinerius nesiknis,nes laiku iškeliavo pas Liuciperį,kuris jau kuria katilą su smalą neeiliniam klijentui.___"Vargšas" gal ir atkato nespėjo pasiimti.
9
-2
Žilvinas Ručys

galėsiu but Švaros direktorius
5
-1
Žilvinas Ručys

byla už svetimo vardo pavardės naudojimą (Žilvinas Ručys) apsimetant kitu asmeniu skiltyje vardas ir komentarus . Dalį komentarų pasinaudoja mano vardu pavarde rašinėja ir trina kaunodiena darbuotojas arba vadovas , savininkai. Už tai visi atsakysit teisme
0
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Žilvinas Ručys

cha cha cha cha cha, kas čia tokį melą supaišė, nei kiek nenustebčiau kad vagis meras su gauja. Aš patenkintas tokių mirtimis, man tai šventė, greičiau meras su taryba ir kiti vagys įskaitant prezidentus ir seimo narius . O dabar faktas : šitas parazitas kaip ir meras su taryba, veikdamas prieš kauniečius padarė miestui ir Lietuvai labai didelės finansinės ir moralinės žalos . 2017 m. gruodį, netekęs Aplinkos ministerijos pasitikėjimo, iš Kauno miškų urėdo pareigų atleistas Saulius Lazauskas greitai atrado vietą šalia Kauno mero Visvaldo Matijošaičio – tapo jo patarėju. Nepraėjus metams, jis paskirtas vadovauti UAB „Kauno švara“. Naujasis įmonės generalinis direktorius atsisveikino su 68 darbuotojais, tačiau pasamdė ir naujų – buvusių savo bendražygių iš urėdijos laikų.
9
-6
Žilvinas Ručys

šitas lazauskiukas turėjo būti atleistas iš pareigų ir patrauktas baudžiamon atsakomybėn padarius labai didelę finansinę ir moralinę žalą kauniečiams ir Lietuvai . Bet kaip suprantat vagiui merui, jo mirtis geriau nei įniciuoti bylą ir atleidimą
4
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Žilvinas Ručys

teisme galėsi išvardint už padaryta finansine ir moraline žalą
2
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Žilvinas Ručys

byla už svetimo vardo pavardės naudojimą (Žilvinas Ručys) apsimetant kitu asmeniu skiltyje vardas ir komentarą: teisme galėsi išvardint už padaryta finansine ir moraline žalą . Dalį komentarų pasinaudoja mano vardu pavarde rašinėja ir trina kaunodiena darbuotojas arba vadovas , savininkai. Už tai visi atsakysit teisme
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Minedas

Esi iškrypėlis. ir dar durnas Amen
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

kkk

LOL, ot gerai :)
3
-1
Pagal \\.//

užuojautų tekstus tai KGB lianzborgo lygis.
0
-7
keista tiktai,m

cia turb8t sooDRAS......RIP. stiprybes artimiesiems
0
-2
kaunietė

Paskaitai komentarus ir supranti, kad jo gaili tik caras...
11
-1
Pikis

abejoju
2
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Laimutė R.

Nuoširdžiausia užuojauta artimiesiems.
2
-9
gaila žmogaus

bet kodel laikote senus straipsnius
1
-5
Kipšas \\..//

Kai krito tas "geradaris" generalinis korupciniame mūšyje,tai gal senas kainas atstatys ir po konteinerius nesiknis.____Bet karma žaibo greičiu suveikė,šaunu,Dievas yra.
13
-2
Bebras \\.//

Va miškus tai "IŠSAUGOJO",ne tik kainas iškėlė šiukšlėm.
13
-1
Tai kad

ne tik miškus... Pažiūrėkit, kiek medžių mieste beliko, ir KOKIE tie palikti medžiai! Sveikus didelius medžius išrėžė, stagarų prikaišiojo - džiaukitės, žmonės, pavėsio po tais stagarais nerasit!
3
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Bet \\\.///

šiukškių kainų išvežimo pakėlimo ir drastiškų baudų skyrimo suspėjo,bet atkatas ko gero į kapus išvažiavo.
14
-1
d

Dauguma komentatorių akivaizdu ypatingai daug nuveikę gyvenime, 5 žodžių sakinio be klaidų nesugeba parašyti.
10
-11
Ka tu

Poxum kad mire ,dydele cia beda ? Bus tu direktoriu.
10
-4
Kritikas

Kažkokios bandytų razborkės dėl pinigų srautų. Reik žiūrėt, kuri gauja perims pozicijas. Ar tik ne krabiniai?
13
-5
Petriukas

Skaityčiau ir skaityčiau tokia antraste
7
-3
Teta

Šunio gaila labiau
13
-1
Dauguma

komentarų labai neigiami, vadinasi nebuvo viskas taip jau gerai.
18
-2
Taip, šiukšlės

jėga!
4
-1
Konteineris

Tikėkite mokslu! Tikėkite šiūkšlių mokslu!
8
0
Polina

Man įtartinos paskutinių ,,prie valdžios" vyrų staigios mirtys. Geri vyrai, saugokitės!
4
-1
Pyrst

Kas su juo turėjo reikalu, nei vienas nepasakys gero zodzio.Buvo neeilinis chamas
24
-3
Versija moksl

Krabiniai vampai ir sūneliai išsiurbe sveikata krabas erkė riebus
6
-9
Balius gal

vadyba jaučiu švenčia išskyrus renatka kairioji ranka
13
0
gaila

bet reik būti pozityviu Sodra daug sutaupys pakels išmokas vargsam
9
-1
Anonimas

Aš tai nesukriestas visiškai tau taip ir reikėjo
10
-4
Kaunietis

De mortuis aut bene aut nihil.
3
-1
Tvajumat buržua

Pencijos nesulaukė ir nudvese ir visos verslininku direktoriu likimas kartos bus i kapus turto nesunesit tegul dvesia visos gaujos verslininkai direktoriai zmoniu plėšikai ir isnaudotojai .
16
-3
Valkata

Meras degina žvakę
2
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Ura

Proletariatui ir valstieciam
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Ai

Šventa vieta tuščia nebūna! Juo labiau šilta vieta. Nenusiminkit, bus kitas.
18
0
Senelis

Riebus savim patenkintas feisas prisidenges ažuoliukais?
13
0
Bumerangas

Nepakėlė žmogas mokesčių didinimo naštos.
10
0
Tynta

Šito visai negaili niekas
15
-3
Tavo draugas ko

Draugas fedia kai tave laidos kiek bus valandu i prieki pavaryta nes jau dabar esi mires ir smirsti.
5
-3