Skandalingojo Celofano šou tęsiasi – bandė be galimybių paso patekti į „Akropolį“

Kęstas

Kęstas portretas
Oi žiūrėk, Juozai, ką braliukai latviai daro... "Kaip ir daugelyje buvusios Sovietų Rytų Europos šalių, mažo gimstamumo poveikį Latvijoje pablogino dešimtmečius trunkantis jaunimo išvykimas į aukštesnes pajamas gaunančius darbus Vakaruose. Latvija neteko 17 proc. gyventojų. Daugiau prarado tik kaimyninė Lietuva. Šiais metais įstatymų leidėjas beveik padvigubino valstybės mėnesinę vaiko stipendiją. Šeimos, kuriose yra daugiau vaikų, taip pat gauna nuolaidas viešajam transportui, būsto stipendijas ir galimybę gauti specialias akademines stipendijas“. [1] Na o Lietuva? Ką Lietuva? Valdantieji prisirūkė marihuanos ir laksto paskui Celofaną. Kas tas Celofanas? Kovotojas prieš komunistinius Lietuvos valdymo metodus. Valdantieji bijo, kad Celofanas taps sekančiu Lietuvos ministru pirmininku, todėl negali daryti nieko kito, tik kovoti su Celofanu. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

kaip išsigelbėti nuo totalinio nereikalingų vergų genocido?

kaip išsigelbėti nuo totalinio nereikalingų vergų genocido? portretas
Yra tik du keliai-nedelsiant bėgti į Baltarusiją arba greitai susiveikti “čipuoto vergo pasą“ juodojoje rinkoje…

Ir

Ir portretas
nepeizėk pats nesąmonių.Iš kur aš galiu žinoti,kad Tu būdamas su ta sušikta kauke manęs neužkrėsi kur nors viešajame transporte.Nereikia čia vaizduoti labai protingą.

Čia

Čia portretas
dar visai neaišku,kuris kurį gali užkrėsti,su kauke ar be jos.

Vejai

Vejai portretas
Jei visi devi kaukes, kuo sitas isskirtinis? Marazmatikai kazkokie…

...tas pats...

...tas pats... portretas
Kai žmogelis bus paliktas ramybėje ir nebus ant jo puolama(morališkai)jis pats padarys sau išvadas ir supras,gerai jis daro ar blogai.

Richard

Richard portretas
Na ir ko prisikabinot prie žmogelio?Ką,banditas jis koks ar teroristas?Žmogelis reiškiasi ir kovoja už save kaip moka.Atseit patys baltieji ir šventieji avinėliai!Palikit žmogelį ramybėje!

Kęstas

Kęstas portretas
Laisvas žmogus jis yra. O tai geriausia,ką gali turėti žmogus!. O čia lanzberginiai komentatoriai yra bailūs žmonės,užtat ir pavydėdami rašo prieš.

Sasa

Sasa portretas
Cilofanas, kvailys kaip reta

Žmonės!

Žmonės! portretas
Jeigu čia būtų tikrasis virusas(kaip pvz.maro)tai jau seniai būtų įvesta karinė padėtis ir komendanto valanda!Atsidarykit YouTube ir pklausykit kad ir Rusijos mokslų daktarų,žymių advokatų dėl ko čia visa tai daroma.

Pilietis

Pilietis portretas
Celofanas celofanu,bet aš truputį apie kita.Manau,kad žmogui nusipirkti maisto yra tokia pat prigimtinė teisė kaip ir kvėpuoti.Tai jeigu aš pvz.turiu ant veido užsidėjęs tą kaukę bet nesu pasiskiepijęs,tai ką,aš neturiu teisės net duonos nusipirkti???!!!Čia kažkoks absurdų absurdas!Tai jau tikrai labai panašu į žmogaus/piliečio teisių visišką pažeminimą,kažkokį genocidą!Ir čia gi yra visai neaktualu,kiek ten tų kvadratinių metrų!Kvadratiniai metrai viruso nesustabdys,jeigu jis išvis toks yra ir taip ilgai laikosi,kaźkaip labai keista?

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Izraelyje paskiepyti praktiškai visi, kurie dėl sveikatos stovio gali skiepytis, sergamumas padidėjo beveik 10 kartų. Apskritai, LT pasak politikų paskiepyta apie 70 procentų, plius apie 15 procentų persirgo, tai kas serga, nes sergamumas didesnis nei pernai rugpjūčio - rugsėjo mėnesiais be vakcinų.

Anticelofanas

Anticelofanas portretas
Gerai, kad šitas pus... ...ailis nesugalvojo su automobiliu kaire kelio puse važinėti ir reikalauti sau tokios teisės. GB visi taip važiuoja...

>>>Tam kur B norėjo išgirsti

>>>Tam kur B norėjo išgirsti portretas
Izraelyje paskiepyta 61 proc , o ne 90 . Tad neliko antivakserini šunie savo lobovo-celofano teorijų.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Skaitykit komentarus ir jūs pamatysit kaip skiepo baimė iš normalaus žmogaus padaro idiotą (Kremliaus šunaujos nepriskaitau. Jie idiotai nuo Maskvos propagandos).

Pirmyn

Pirmyn portretas
Pirmyn draugai už Lietuvą

...

... portretas
Landzbergiu rezimui nepatinka celo-fanas

manau

manau portretas
Premjeru nebus, bet jis režimui kaip ašaka gerklėje , tai faktas.

Analitikas

Analitikas portretas
Man celofanas patinka. Garantuotai Bus premjeru!

Anonimas

Anonimas portretas
Apgailetini "didvyriai" su telefonais filmuoja ir ale kazkokias tiesas bando irodyneti..Neturit daugiau ka veikti?

Man patinka

Man patinka portretas
Kauno tiesai nepatinka laisvi žmonės. Pasiilgo komunistinių konformistų. O čia šunauja drįsta kovoti už savo teises! Nechorošo, tovarišči, nechorošo!!!

Homų fobintojas

Homų fobintojas portretas
Ką galiu pasakyti- avinų bandą gali išgelbėti tik trečias skiepas į galvą! Awoman

Na

Na portretas
Šaltinis the Guardian, paskelbta šiandien: About 1% of deaths from Covid-19 in the UK during the first seven months of this year were among the fully vaccinated, according to the Office for National Statistics. According to the data, most of the 640 fully vaccinated people who died between January and July were infected before receiving their second jab or during the first 14 days before it becomes fully effective. A breakdown of “breakthrough” cases showed three-quarters of those who died were clinically extremely vulnerable.

Feldfebelis Otto

Feldfebelis Otto portretas
Jei galvoje celofanas- nepad4s ir espumizanas

Laibas

Laibas portretas
Celofane laikykis.... Mes su tavim...

Tam kur B norėjo išgirsti

Tam kur B norėjo išgirsti portretas
Sveikatos teisės institutas: o ar žinai, kad šiandien Izraelyje, kur paskiepyta virš 90 proc. žmonių susirgimų skaičius viršijo sausio 14 d buvusį maksimumą ? Skiepai nesaugo nuo susirgimų Skiepai leidžia persirgti lengvesne forma. Tai eilinis skiepas nuo gripo, kuriuo žmonės SAVANORIŠKAI jau turbūt 25 metai kaip skiepijasi.

Šitas tipas nerimsta...

Šitas tipas nerimsta... portretas
Bet kokia kaina nori būti matomas , kaip orgijų organizatorius... Tik va šį kartą jam nepavyko- neatsirado naivuolių , pritariančių antivakseriui.

Kur nusikalto?

Kur nusikalto? portretas
kaip ir kurioje vietoje šis viešai pravardžiuojamas pilietis padarė nusikaltimą? kad norėjo patekti į akropolį? kad neturėjo gp? kokiame teisės akte patvirtinta kad šie veiksmai yra nusikalstami?

Išpūstas burbulas.

Išpūstas burbulas. portretas
Išpūstas burbulas: žmogus atėjo atsiimti akinių, o kažkam reikėjo iš to išpūsti burbulą lyg tai būtų amžiaus nusikaltimas.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
seimo nusikaltėliai ir baily prezidente kaip patekti prie bankomatų , pašto , mobilaus ryšio tiekėjų , ir kitų paslaugų tiekėjų su kuriais privaloma atsiskaityti arba spresti konfliktinę situaciją ? maistą , drabužius , restoranus , galit susikiškti į š

Baubas

 Baubas portretas
Šaunuolis Celofanas!! Kiti daugumas bailiai ir prisitaikeliai!

kaip

kaip portretas
gera buti avinu, paklusti, tiketis, kad nepapjaus

Armand

Armand portretas
Člieno-fanas labai nori dėmesio. Niekaip neranda, kur save realizuoti.

uz visus

uz visus portretas
kaunasi, kaip jezus, bet musyse suvalgys, nesvarbu ar tu pasivadinsi celofanu, ar dievu

To o

To o portretas
Ką tu čia pezi, durniau, pasimatuok temperatūrą

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Tai atėjo laikai. Dėl skiepo baimės besituštinantys į kelnes tapo didvyriais. .............sksitykit komentarus.

o

o portretas
visas sis prievartavymas kilo is to kai ilgas bet jau nebegrazus susutiko su svabu ir kaip vasalas gavo svabnurodyma o vasingtondemonas simraganai ko pasekoje ivede diktatura populiacijos mazinimo linkme marmaliuojant visus sveikus o ligonius paliekant likimo valiai tai fasistines diktaturos pozymiai tik cinis kai modernesni prievartos /nera/ bet nera ir gyvenimo kuris samoningai zlugdomas visais imanomais budais sios parsidaveliu saikos kurios nieks nerinko============================

To Sveikatos teisės institutas

To Sveikatos teisės institutas portretas
Ei, ar tu žinai kad Skandinavija pirmauja vakcinavime - vidurkis 80%, todėl ir ribojimai atšaukiami. Pasakei A tai sakyk ir B. Artistas. :D

Irena

Irena portretas
Neturintis asmeninio gyvenimo žmogelis.Tikras durnas provokatorius.Tokio iš viso nereikėtų išleisti išeiti iš namų kol neigys proto,jei dar toj galvelej iš vis yra smegenų.

Sveikatos teisės institutas

Sveikatos teisės institutas portretas
Šalin rankas nuo taip vadinamo Celofano ! Skandinavijos šalyse nėra jokių apribojimų, o mūsų valdžia pildo komercinius vakcinų gamintojų reikalavimus. Ar kaukė apsaugo nuo viruso ?! Ar skiepas apsaugo nuo užkrėtimo kitą asmenį ? Klausykit ką sako mokslininkai. Šitas skiepas yra eilinis skiepas nuo gripo, kokiais savanoriškai skiepijames jau 20 metų. Savanoriškai !

Man asmeniškai

Man asmeniškai portretas
ne seimas primena taip pavadintus “gondonus”, bet polietilenas ar tas pat celofanas. O kad mūsų policija yra bedantė - tai aišku kaip dieną, nes šitas “pasaulio bamba” turėjo būti nubaustas už kaukės nedėvėjimą. Ar dar reikia kokių policijos tyrimų?

Valdas

 Valdas portretas
Jei nesiskiepini tai tu jau nesveikas .nuo ko vaistu nera

CELOFANAS TEISUS

CELOFANAS TEISUS portretas
Pagarba Celofanui,tikras kovotojas už žmogaus teises.Jis yra šventasis,palyginus jį su kai kuriais seimo GANDONAIS ar vyriausybės nariais.

atsibodo

atsibodo portretas
Gal jis šeimos neturi, kad turi laiko viešintis, vaikams nereikia duonos uždirbti. O bendrai tai atsibodo tas ponas.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
klausimas psichiškai nesveikiems komentatoriams ir seimo nariams , taip pat tiems jų vadinamiems ekspertams : klausimas nusikaltėliams arba kvailiams iš seimo , 1 kv.m. turi reikšmės ar ne ? 10 kv.m. ? 100 kv.m. ? o kiek šikinyke kvadratinių metrų ? Lietuvos seimo nariai yra arba Lietuvos priešai arba kvailiai . Tai kaip su tualetu ? kiek ten kvadratų ? Beje skiepyti triušiai , nejau jūs galvojate kad tapot nemirtingais ? alio , vat man tikrai įdomu ką jūs galvojate ? ar žinte kada imunitetas užsileks ir nepadės jokios vakcinos , ar žinote kokios atžalos gims su naturaliu imunitetu ar reiks skiepyti kas savaitę kad išlaikyti imunitetą nuo visų ligų . Nejau jūs nežinot ką daro pakaitalai ? va jumis subadė , bet net jūsų nereikėjo badyti nes jūsų imunitetai gyvi , o jį jums slopina vakcinomis . Kaip nesprasti kad jei skveikas , tai jokių vaistų nereikia . Kas ten jūsų smegenyse ? gal vakcinos kokios mastymui , bendriau bukus lengviau valdyti

Aferistas celofanas

Aferistas celofanas portretas
Šudas ilgai neskesta ,bet ne amzinai

Kauniete

Kauniete portretas
Kiek galima toleruoti toki provokatoriu? Ar jam truksta demesio, kad taip elgiasi?

Anonimas

Anonimas portretas
Didziausias nusikaltelis ant Lietuvos. Ta Lietuva zurnaliugos ir dunduku valdzia tuoj pavers beprotnamiu

Kawenskas

Kawenskas portretas
Malačius Celofanas! Visi bandomieji triušei kaip visada tik žiūri akis išpūte... Covid tai amžiaus afiora!

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
viruso plitimo esmė : įvežama iš užsienio , ir įveža didžioji dalis su tuo įsiskaitykit : GALIMYBIŲ PASU . mIRSIT IR BŪSIT UŽKRĖSTI IR NIEKUR JUMS NUO TO NE DINGTI , čia tik laiko klausimas kai jūsų imunitetas nusilps ir numažės vakcinos poveikis , ir kada vakcinos nužudys jūsų imunitetą , o toliau klausimas apie naujagimių tų galimybių paso turėtojus , bandomosios triušės , ar žinot kokį poveikį padarys kažkelinta vakcinos dozė jūsų imunitetui o iš to persiduos naujagimiui , . ar naujagimis gims su naturaliu imunitetu ar išvis be imuniteto ? BANDOMIEJI TRIUŠIAI SĖKMĖS .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
kiek matau kiek komentatorių yra lopai , kurie net neturi smegenų mastyti , lopai jūs tikri lopai , o seimas tokiais lopais ir naudojasi

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
kodėl nusikalstamo seimo gaujos veiksmų nematėme prieš metus ? kai situacija buvo prastesnė , lyginant kad visi buvo neskiepyti , nežinojo kaip gydyti , ir legviau buvo plisti virusui . Lietuvą valdo nusikaltėlių gauja . O prezidentas kliurka bailys . Ir tai FAKTAS imant faktus . Nusikaltėlių gauja veikianti oranizuotai ir veikianti pagal iškart suplanuotą poveikį padaryti finansinę ir moralinę žalą Lietuvos piliečiams , Lietuvos prezidentas bailys tyli .

total košmar

total košmar portretas
zilvinai rucy supratai ka pats parašes ,,,,geriau eik acta garint

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
alio nusikaltėliai iš lietuvos seimo su kliurka prezidentu . kaip senolėms pasiimti pensijas iš pašto ?

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
kažkoks lopas tai vadina šou , o realybėje tai žmogus kovoja su nusikaltėliais

Anonimui

Anonimui portretas
pyyzdink iškrypėli iš komentarų prasmirdęs apšišikęs vatnyke.

Maža bėda

Maža bėda portretas
Tegul tie galimybių pasų turėtojai eina tik į didžiuosius prekybos centrus, bet į mažuosius neleisti, nes reikia saugoti vaksterių sveikatą ir tuo pačiu būsim ir mes neskiepyti, bet sveiki kaip agurkėliai, bet be stebuklingojo paso, apsaugoti nuo jų nešiojamos bacilos. O tai kas čia dabar? Vaksteriai varvančiom nosimis šlaistysis po VISUS prekybos centrus, kavines, grožio salonus ir apkrėtinės sveikus žmones, paskui rėks, kad mes juos apkrėtėm! Kas per valdžia, kas per proto bokštai surinkti į šitą jovalinę vyrbobsiaubę, kuri ne valdo, o išsidirbinėja iš žmonių? Kiek jau nusižudė Lietuvoje žmonių per šitos trenktos „vyriausybės“ valdymą? Kas žinot?

Anonimas

Anonimas portretas
Tikram tautos patriotui reikia džiaugtis, kad tokių "Celofanų" yra. Kai įkiš į dujų kamerą ar užners kilpą, priešintis ir protestuoti bus per vėlu. Link to jau einama.

Anonimas

Anonimas portretas
Ir tas maišelis kvailelis,ir jį palaikantys tokie pat...

patikslinkit

patikslinkit portretas
ar su žurnalistais jis iš vakaro suderino laiką, kada išsidirbinės prie "Akropolio", ar juos išsikvietė pats, o šie, kaip "laisvai samdomi" prisistatė anksčiau už policiją?

LT

LT portretas
Jau Kauno dienos neimanoma skaityti,savininkai tokie patys kaip delfio puciatys uz pinigus i viena duda

Saulius

Saulius portretas
Oi banditas, baisus banditas. Be pišpasio į "Akropolį". Siaubas.

Gaila nebuvau,

Gaila nebuvau, portretas
būčiau ištempęs žmones terorizuojantį vatinį kraliką už ausų lauk.

Vane

Vane portretas
Antanas Kandrotas Bus Lietuvos prezidentas!

Anonimas

Anonimas portretas
that's it's fine

Anonimas

Anonimas portretas
žiūrėkit, tas nusikaltėlis -liurbis su kokia maike... Save reklamuoja.

anonimas

anonimas portretas
kodėl šudraštininkai žmogu pravardžiuoja

atidirbineja

atidirbineja portretas
ir u=kalin4ja naivios publikos balsus rinkimams, kas paneigs?

Kauno kekšelė

Kauno kekšelė portretas
Man 14 ir esu su dviem vyrais praeitą savaitgalį pasimylėjusi kuriem apie 30 metų. Gal kas žinot kaip iš savo užpakalio skylutės išsitraukti prezervatyvą?

Rura

Rura portretas
Ale juokemes is baltarusiu Batkos kad demokratijos ner, vo pas mus lygei tas pac

Na

Na portretas
daug vatinių komentarų kurie piktinasi ir Konstitucijos laisvių varžymu. Jaučiu, kad jie net nėra skaitę Lietuvos Konstitucijos. Tad pacituosiu: 53. str. : Valstybė rūpinasi žmonių sveikata. 32. str. šios teisės negali būti varžomos kitaip tik jei tai būtina ....ŽMOGAUS SVEIKATAI APSAUGOTI. 28. str. : Įgyvendindamas savo teises ir naudodamasis savo laisvėmis žmogus privalo laikytis LR Konstitucijos ir įstatymų , nevaržyti kitų žmonių laisvių ir teisių.

ALGIS

ALGIS portretas
Kiek galima terliotis su tokiais urodais , tik ir laukia kada , kur galės ką nors išprovokuoti , oi kad užsirautų ant geros ''kuvaldos'' .

RIMA

RIMA portretas
BET TAI TAM CELOFANUI GRYNAI TRŪKSTA VARŽTELIO

kaip

kaip portretas
saunu kai musu policija turi ka veikti,tai ivairespalvius saugoja nezine nuo ko o dabar skiepytus nuo neskiepytu atskirines ir saugos,idomu ka veiks paskui

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
kur dingo žilvinas ručys parašytu komentara

Anonimas

Anonimas portretas
žiūrėkite, tas asilėlis dar ir maikę su savopravarde užsidėjęs...Tikras lochas.

Anonimas

Anonimas portretas
Manau mėšliai kalbės beleką , kad moskolių šunaujai įtiktų. Pvz.,dabar šnekos apie GP mūsų ųalies vyriausybės sugalvota... Tada , visai liuks, nes "mūsų produktą" daug šalių naudoja [ ir Graikija, ir Prancūzija...ir JAV...]. Kažkaip kasdien vis skelbiami lavonai nuo konoros ir vis neskiepytų,....jau taip tuos kvailelius išretino, kad tik vienas , kitas dar vis bando agrokoncerno politiką , plastmasės asmeny, palaikyti... Ablauchų gauja...

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Šiaip jau gerai, kad eksperimentinius triušius ir avis atskirs nuo normalių žmonių, tik juos reikėtų ryškiau sužymėti, kad iš tolo matytusi ir būtų galima vengti viruso platintojų.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> anonimas. Esate pagerintas triušis su trim švirkštais smegenyse :)))

Anonimas

Anonimas portretas
Visoms neskiepytoms moskolių kolūkietiškai šunaujai reikia priverstinai suleisti skiepus, kad ta nedidelė gauja neplatintų viruso. Gal tada greičiau pandemija pasibaigtų? O tai tiems besmegeniams patiems sugalvoti apie tai nedašunta...

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Žiūriu triušiams jau nuo skiepo pasiutligė išsivystė, loja net putos drimba :))) Triušiai, eikite į eilę stoti prie makaronų ir koncervų sandėlio :)))

Vardas

Vardas portretas
Pravardė atitinka protą (tiksliau jokio proto) - celofanas,.. Dar galėtų būti linoleumas, ruberoidas, polistirolas, šikpopieris...

EdmundasTulcevičius

EdmundasTulcevičius portretas
Negi neatsiranda jėga , kuri pastatytų šį prietranką į vietą , kiek dar jis kels sumaištį .

manau

manau portretas
Teisingai darė, kažkas turi parodyti situacijos idiotiškumą.

nuomone.

nuomone. portretas
Idomu kodel tas vagis celofanas ne kalejime jis juk nuteistas sodinti ta beproti kuo greiciau

Kaunietė

Kaunietė portretas
Kas pasakys, ar tokios nesąmonės dar kur nors vyksta pasaulyje? Tik - Lietuvoje... o tą "apsauginį" už žmogaus stumdymą ir atstumo nesilaikymą, paduot į teismą. Ne į jo privačius namus Antanas atėjo juk...

Regale

Regale portretas
Pravardžiuoti, įžeidinėti ir žeminti žmones šitoje šalyje jau tampa norma. Ir tai daro ne tik koncervlyberalų vyriausybė, bet ir žurnalistai, pučiantys su ja į vieną dūdą...

Trūko gero

Trūko gero portretas
spyrio subinėn,šitam diversantui...

Palaikom K..

Palaikom K.. portretas
Irgi pasirodyk specialistui, gal kokiu tablietku raminanciu duos, kad nesivaidentu.

PALAIKOM KONDRATĄ

PALAIKOM KONDRATĄ portretas
ŠALIN FAŠIZMĄ...21 AMŽIAUS GĖDĄ....SEGRGACIJA - GĖDA....LIANSBERGI AR SUSIPKAVAI ČEMODANUS Į PASKUTINĮ JANKIŲ LĖKTUVĄ???

Tikrai

Tikrai portretas
žmogeliui negerai su galva,vis nori būt dėmesio centre,ieško progų skandalams, artimieji turėtų susirūpinti,gal dar nevėlu pagelbėti žmogui

Provokatorius

Provokatorius portretas
Reikia ji uzdaryt i pabegeliu centra, o po to deportuot i Iraka, ten gales issidirbinet. Berniokui aiskiai truksta demesio. Ar ne is Latviu gatves gauna pastiprinima..

pasodinti

pasodinti portretas
o ten gal netyciu nuo lovos nukris

asta

asta portretas
apsaugini turejo suimti jis jus Antanai stume ir liete

vaflofanas

vaflofanas portretas
Pasodinkit pagaliau šitą atsilupėlį.

celofanas

celofanas portretas
maladec bahurs-turi kiausus,o ne kaziolas 3dozes isoves vakcinos

ne

ne portretas
pasiskiepijau, turiu tą pišpasį, bet sąmoningai neisiu į prekybcentrius, kur reikalauja kiekvienam atseit kontrolieriui rodyti savo duomenis

vaje

vaje portretas
kiek teisėjų, netgi tikriausiai dobrovolskos bakalauro nepasiekę, bet vanoja žmogų ir kijuoja etiketes iš peties. Patys tai jau šventieji, ane?

J

J portretas
Ivardinkim daiktus savais vardais ir nemindykim tikro paso piliecio paso pasas yra vienas o cia vistgaidziai sugalvojo gyvuliu pasa tokiu atveju vyriausybe taip pat turetu turet pasus tik vistgaidziu o profesionalus gejas gejo pasa jeigu jau skirstyt tai is peties

kembrikas

kembrikas portretas
Kiek susitu debilu galima terliotis, jam smegenis reikia gyditi.

Kiek tęsis tos provokacijos

Kiek tęsis tos provokacijos portretas
Kvailelis provokatorius nerimsta,reikėtų jsm bananų ir paaiškinti kad Kaunas ne rosija.

piš cirkas

piš cirkas portretas
šaunuolis, žmogus ėjo į optiką akinių, dievai apsauginiai neįleido, policininkai (oho, net trys!) jam padėjo gauti akinius, pardavėjos net į lauką atnešė, paskui dar kvitą padavė - pišės ir šaikos cirkas, ane?

To Pil.

To Pil. portretas
Dėl kelių atsilupusių individų PC tikrai nebankrutuos.

Pil.

Pil. portretas
Aš tūriu galimybių pasą, tačiau iš principo neisiu ten, kur jo reikalauja.Pažiūrėsime ,bus bankrotų už kuriuos turi būti dėkingi sveikatos ministrui ,Šimonytei,Armonaitei.Siūlau visiem vienytis ir neiti ten kur reikalaujami galimybių pasai.Tai protestas prieš pažeistas žmogaus teises,teisę laisvai judėti,demokratiją Lietuvoje.

Anonimas

Anonimas portretas
Ei, sofutes patriotai, pakelkit subines nes pi.de.rasai is Landzbergines gaujos jau lipa tau ant sprando.

tam uzuojautai

tam uzuojautai portretas
vaistu pamirsai isgert ir vel, kad putos drimba? eik susitvarkyk nusiprausk ir neterliok klaviaturos.

kauniete

kauniete portretas
Vargšas, trūksta dėmesio, kamuoja nepilnavertiškumo kompleksai. Matyt, augintas be meilės. Štai ir užaugo toks nabagas.

uzuojauta visom instancijom

uzuojauta visom instancijom portretas
Siaip pas sita kvailiuka,jau policija net ir nevaziuoja,kada jam bunant namie,ramiame Kauno rajono miestelyje,kazkas susisapnuoja :):) Nes juk mato,kad zmogelis jau tikrai tapo psichiniu ligoniu.Uzuojauta visiems,kuriems tenka susitikti su tokiu neadekvaciu zmogumi,tik labai keista kad jam skirtas tik namu arestas....tokius reikia kuo greiciau izioliuoti nuo visuomenes :) Ir siaip miestelio bendruomenei,didele geda,kad jis ten atsikrauste gyventi....

pritariu

pritariu portretas
saunuolis nesedi vietoje

U

U portretas
Durnelis kuris mėgsta būti dėmesio centre

C

C portretas
Kam apie idiotus rasyt straipsnius?

Kaip įdomu....

Kaip įdomu.... portretas
Kokia sensacija.....norėjo patekti....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių