Kaunietė širsta dėl autobusų vairuotojų elgesio: čia jau nužmogėjimas

Grįžti į straipsnį

O aš

O aš portretas
noriu, kad Tadas nenusišnekėtų.

Tadas

Tadas portretas
Aš noriu, kad autobusas atvažiuotų prie mano namo laiptinės, palauktų kol aš išeisiu iš buto, kol persimesiu kelias žodžiais su kaimynu, iš lėto įlipčiau, atsisėsčiau. Ot tai būtų tvarka, bet ar ilgam?

aha

aha portretas
Kasdien važinėju viešuoju transportu, tai pritariu, kad nemažai vairuotojų yra nekultūringi, tačiau tenka daug girdėti apie mažus jų atlyginimus ir nekokias sąlygas, todėl kaip ir nestebina toks dirbančiųjų požiūris. Ne paslaptis, kad ir keleivių įlipa su savo psichozėm, tuoj kelia balsą, reikalauja ir priekaištauja vietoj to, kad ramiu tonu pasakytų. Na, o grafikai jau seniai sudaryti nelogiškai, nes sudaro tie, kas tuo transportu nesinaudoja. Ypač savaitgalį - kai kuriuose rajonuose kaip gūdžiame kaime transportas važiuoja, o jei važiuoja, tai visi vienu metu, o paskui stovėk ir lauk valandą ar dvi. Jei reikėtų vykti į darbą netradiciniu metu, tai būtų didelė bėda, todėl nenuostabu, kad žmonėms viešasis transportas nėra patrauklus, naudojamės tie, kam kit varianto nėra

Esu

Esu portretas
Tas pats su troleibusais. Ar žiema, ar vasarą visada atvažiuoja per vidurį, tarp laikų nurodytų grafike.Arba 2 tuo pačiu numeriu iš karto. Važinėju dažnai, tai tikrai anksčiau vairuotojai mandagesni buvo. Ir palaukdavo, ir įkelti kokį neįgalių padėdavo. Dabar kaip rašo- visada palei nosį duris uždaro, net jei žmogus į duris beldzia- nebesivargina atidaryti. Ir dažniausiai tokios nemandagios vairuotojos būna moterys!Pasitaiko ir vyrų.

I

I portretas
Naikinti būtina tuos troleibusų platėjančius įvažiavimus šaligatvio, kai būdavo tiesus šaligatvis tada lygiai sustodavo troleibusas, kokie durniai sugalvojo tą praplatėjimą troleibusui padaryti kai niekad dabar lygiai nesustoja , ne visi turi 2m ilgio kojas kad išlipti ant gatvės kelio ir po to į troleibusą, taisykit broką padarytą šaligatvio.

To ">kauniečiui"

To ">kauniečiui" portretas
Ko tu pergyveni dėl tų nenugramdytų galinių langų??? Vieni varuotojai įpratę žiūrėti per galinį langą, o kiti - per šoninius veidrodėlius. Tai jiems apsnigtas langas nedaro jokio poveikio. Ir kam tada valyti? O man glinis svarbu, aš įsirengęs priartinantį veidrodėlį, bet mano langą atitirpdo jame esančios vielytės. Gramdyti ir man nereikia. Pakanka pavažiuoti porą km. ir langas atitirpdytas.

Nesinaudoju visuomeniniu transportu

Nesinaudoju visuomeniniu transportu portretas
Nesinaudoju visuomeniniu transportu jau apie 30 metų, tad ir neturiu tokių problemų. Ir nepervarys manęs matijošius į trolius ar busus, kad ir kaip sunkintų privačių mašinų vairuotojų gyvenimą.

keleivis

keleivis portretas
vairuotojai dirba borto kompiuteriui , o ne zmonems...svarbu atidariai duris ir nevaziuoji +2

Anonimas

Anonimas portretas
Ponia Gene, 180 mikriukas jau penki ar daugiau metu nevaziuoja ,pykti isliekit sniega kasdama.

šįkart

šįkart portretas
galėjau nerašyti, nes jau daugybę kartų rašiau "Kauno autobusams" dėl vairuotojų elgesio darbe. Bet privalau rašyti tam, kad tai pagaliau baigtųsi. Įmonė "apgailestauja", "atsiprašo", o atsiranda vairuotojų, kurie pastabą dėl nesustojimo prie šaligatvio krašto pavadina pageidavimų koncertu arba pasako "palaukit kito, gal jis sustos prie krašto", verkia, kad nubrauks autobuso šoną. Bet man nerūpi autobusų šonai, man rūpi saugiai įlipti ir išlipti, nes ne kiekvienas gali kaip stirna įšokti į vidų ir iššokti lauk. Tačiau sutinku ir su komentatoriumi dėl nemokšiškai įrengtų privažiavimų. Bet ir vėl - ar tai keleivių rūpestis? Tai jeigu įmonės kaip toje pasakėčioje gulbė, lydeka ir vėžys kiekviena sau ir visiškai tarpusavyje nederina veiksmų, tai ar keleiviai dėl to kalti?

7BET REKLAMAI- NE

7BET REKLAMAI- NE portretas
Nuimkit 7BET reklamą, nes neįmanoma per ją jūsų straipsnių skaityti. Ir dar taip užkiša, kad nuimti negalima, turi išeiti iš puslapio.

>Tai

>Tai portretas
teisingai rašai , kad nesustoja prie krašto...Bet keiki ne visai tuos, nors vėliau pasitaisai . kada rašai apie nemokšiškai padarytus įvažiavimus. Juk net ir ne specialistui matosi , kad mažos "kišenės", aukšti bordiūrai ar net stoginės vieta, neleidžia gerai sustoti transportui. Paaiškinu, ilgas transportas negali išsilyginti trumpoje "kišenėje'. Aukšti bordiūrai neleidžia tokiose kišenėse privažiuoti arti, kad nenukentėtų transportas, nes jo priekis turėtų užeiti ant šaligatvio, bet dėl "apdaužymo" to negalima padaryti. Pastogės daugelyje kišenių pastatytos jų pradžioje, tai kad sustoti priekinėmis durimis, pro kurias įlipama, prie stotelės, transportu užkišime pirmą juostą....Viskas padaryta "proto bokštų" ir ištaisyti "negalima".

kaunietis

kaunietis portretas
Jei Genė nefantazuoja, tada ji teisi. Tačiau man žinoma [ turiu kaimyną , dirbantį KA 2-ame parke, troleibuso vairuotoju ], kad , ypač piko valandomis, rytais, vakarais ar savaitgaliais, kada važiuoja mažiau transporto yra ir "suspaustas" [ sumažintas ] grafikas, kada visas transportas važiuoja "minuse" [ vėluodamas ]...TADA , suprantama, kad šoperiukai, kaip toje patarlėje "traukinys šikančių nelaukia", privažiuoja stotelę, paima joje laukiančius ir greitai [kiek tai galima padaryti, nes neužsidarius durims troleibusas nejuda ] važiuoja toliau, nesidairydami į vėluojančius ar atbėgančius....Mat , jei vis lauksi "šlubuojančių "tai gale , po reiso" ....daryk į kelnes ir išvažiuok iš galo vėl vėluodamas....TAIP ir stresuoja šie vairuotojai.

Tiesa.

Tiesa. portretas
Grafikai niekiniai.Ypač jų nesilaiko 3 maršr. ir 43 maršr.Autobusų parke,nesiteisink,o ieškok galimybių pašalinti esamas ir išgalvotas feikinio darbo priežastis.

cha

cha portretas
aš tai savo sobakai duodu išsiloti ,iškart nurimsta,tampa normaliu sobakinu...

PILIETIS

PILIETIS portretas
ar nebijo "patarimas" uz viesa smurto kurstyma buti civilizuotai nubaustas?Tikekimes virtualus patrulis pastebes tamstos IP IR IMSIS ATITINKAMU VEIKSMU BEGEDZIUI SUTRAMDYTI!

Patarimas

Patarimas portretas
Pradėti daužyti vairuotojams galvas.

Tai

Tai portretas
Tie prakeikti troleibusai 8 ir 10 neprivažiuojs prie šaligatvio bortelio sustoja belekaip, žmogus su lazdele negali nei įlipti nei išlipti, kam tie durniški įvažiavimai padaryti jei nesustoja lygiai niekad.

kur dingo

kur dingo portretas
trolis žilvinas ručyzna .

ne i tema

ne i tema portretas
ar ta kaunadiene visai nupuso, kodel ant bet kokio straipsnio kisa ta losimu rfeklama, baigia uzknisti ta durniu vyriausybe su tokiais paciais ju zurnalistais ir redaktoriais

o mane

o mane portretas
tai nervina tas Kauno durniu istatymas leisti ilipti tik per priekines duris, susidaro eile prie tu komposteriu ir kol ji atzymi autobusas pradeda vaziuoti, o senam zmogui reikia sugebeti grfeitai raSTI VIETA kur atsisesti, kodel negalima ilipti per vidurines duris juk ir ten yra tie komposteriai. Zuikiu gaudymo pelnas jau sumazejo visi turi elktroninius bilietus, tai kodel vilnieciai ilipa pro visas duris, o kjaunieciai kaip zasys po 1 na,

Tam "Tai"...

Tam "Tai"... portretas
Mieste visi (arba beveik) šaligatviai nauji ir pritaikyti žemagrindžių aukščiui , o sustojimai prailginti būtent tam , kad jie galėtų "prisišvartuoti" kaip dera. Bet tam ,žinoma , reikia dėmesingumo...

Čiulpimo refleksai yra valdininkų gėris

Čiulpimo refleksai yra valdininkų gėris portretas
Kažkada klasiokas pasakė: "...sniego do xuja..." aš jam atsakiau kad abejoju ar jo toks ilgas, nes sniego buvo tik iki kelių... Lietuvoj visada teisus tas, kurio pusėj valdžia ar korupcija, ar akla videokamerų zona, ar biednas žmogus negali pasisamdyti advokato...

>>> Tai ką jūs...

>>> Tai ką jūs... portretas
Butent dėl to, kad Žemagrindžiai jie ir negali privažiuoti prie seno aukšto borto, nes nubrauks apatini dešinį kampą. Atnaujintos stotelės dažnai buna per trumpos autobusams, todėl jie netelpa. O kur dar visa krūva stoteliu su duobėm, susibangavusiu asfaltu.

Tai ką jūs, ponai vadvai, norit pasakyti ?!

Tai ką jūs, ponai vadvai, norit pasakyti ?! portretas
Moteris susapnavo ar išgalvojo ?... O aś turiu priekaištą vairuotojams , todėl , kad jie nesugeba savo puikiųjų ŽEMAGRINDŽIŲ privairuoti prie šaligatvio taip , kad net ir sunkiai vaikščiojančiam nebūtų problemų išlipti ar įlipti. Kartais sustoja taip , kad ant šaligatvio nulipti per toli, o ant gatvės - koja netelpa .... Gal vairavimo įgūdžių egzaminus reikėtų pakartoti , jei nesugeba privažiuoti taip kaip dera...

Tij

Tij portretas
Vėlavimas priklauso ir nuo maršruto, nepikinėm valandom daugelis važiuoja + - tiksliai pagal grafiką. Kažkada buvo straipsnis kuris lygino kitus miestus (ne tik Lietuvoje), tai Kaunas pagal važiavimą laiku ne piko valandom buvo aukštose vietose lentelėje.

>Tij,

>Tij, portretas
pagal, tvarkarasčio laikymasi Taikos pr. troliku grąfiką, galima laikrodžius tikrinti.Ir 15,8,16.10...Visi kursuoja min. tikslumu. Neverkit...

anonimas-Andrius

anonimas-Andrius portretas
radote temą MORKEVIČIAUS nužudymo dieną..... Gal apie susimetimą Titano klubo paminklui ar ką....

Tij

Tij portretas
"Pravažiavo 7 minutėm anksčiau" - nuo čia galima suprasti, kad keleivis yra nesuprantantis kaip veikia VT Kaune (dažniausiai tokie patys ir nesupranta kur atsidurė ilipe į autobusą). Jeigu atvažiavo autobusas ne pagal grafiką, tai 99% tikimybė, kad jis vėluoja. O autobusai piko valandom dažniausiai vėluoja apie 10-15min, bet nenustebkit, kad atvažiuos ir 1h vėluodamas.

Gražina

Gražina portretas
Nu ar čia jau tokia mada paėjo dėti tokių iš sižiojusių psichų nuotraukas po kiekvienu straipsniu?

Fama

Fama portretas
Problema ta kad " miesto vairuotojai" blogiau negu traktoriai,o pažiūrėkit ir į amžių.Man 70 ir aš nerizikuokite vežt žmonių nors visa gyvenima vairavau tik autobusa,aišku tarptautinį,bet reikia turėti žmoniškuma.Pažiūrėkit kaip jie išvažiuoja iš sustojimo,aš pakraupes.

Irena

Irena portretas
Mane piktina tai,kad norint išlipti pro galines duris ,vairuotojai jų dažniausiai neatidaro.Cia jau beveik visų Kauno vairuotojų problema.

Anonimas

Anonimas portretas
Pati mačiau kaip stotelėje žmonės stovi sau o tik uždaro duris ir pradeda baladot ,yra atveju kaip patys žmonės kalti,o šiaip yra boltas

>kauniečiui,

>kauniečiui, portretas
čia į temą, nes dauguma prabangių mašinų "vadeliuotojai" irgi nesismulkina rodyti posūkius debilams (pats esa didž debilas).Arba, po snigio, nenusivalo galinio stiklo...Mąstai, ar tas debilas, tave mato, jeigu bandai lenkt..Nusiperka, sena "viedra" BEmeWe, o stiklų krapštuko - NE...Ne FAWONAS...debilai...

Kaunieciui nenusishnekek

Kaunieciui nenusishnekek portretas
Tenka vazinet ir sostines ir Kauno viesu transportu, Kaune prasciau ir vairuotojai su nesveika psichika, tik ilipi ir gaza paspaudzia, neatsisesi, tai gali ir nugriut, kam tas lipimas pro priekines duris???

PASITAIKO VISKO,

PASITAIKO VISKO, portretas
dėl vairuotojų kultūros,bet kaip gali būti paslaugus ir besišypsantys,tai kelesi vidurnaktį, o atlyginimas bevaik minimumas.

Kaunietis.

Kaunietis. portretas
Kauno viešasis transportas kiek leidžia eismo sąlygos važiuoja tikrai gerai, tekia važiuoti Vilniuje,ir kituose europos miestuose tai Kaune viskas tikrai labai gerai.

Patarimas

Patarimas portretas
Tegul eina pėsti. Sveika.

baba

baba portretas
Vaizdelis iš natūros: moteriškė vos spėja įlipti į autobusą vairuotojui uždarinėjant duris ir kol autobusas stovi nuėjusi prie kabinos visokiais žodžiais iškoneveikia vairuotoją. Ar vairuotojas kaltas, jeigu moteriškė lipo pro vidurines duris, pro kurias lipti draudžiama? Rėksnė rado progą išlieti tulžį.

Anonimas

Anonimas portretas
čia ne vairuotojai kalti , o algas skirstantys už nevėlavimą

Taigi

Taigi portretas
Mes labai greiti kaltinti kitus,bet dažniausia patys būnam kalti,ypač šiais laikais,kai beveik visi"sulindę" į telefonus.Praeitą savaitę stebėjau tokią situaciją,kai jauna mergina,maigė išmanųjį ir vairuotojui uždarius duris susisgribo ,kad reikia išlipti, lėkė prie durų,bet autobusas jau buvo pajudėjąs.Kitą kartą mačiau vaikus stotelėjė,bežaidžiančius telefonais ir tik vairuotojui uždarius duris,jie puolė prie durų.Kažin ir šiuo aprašomu atveju ar nebus kaltas telefonas?

Naudinga info

Naudinga info portretas
Žižižacija ( kompotavimas ) prasidėjo, prasidėjo ir smegenų atrofijos atvejai, kas čia gali būti neaišku ? Nervuotų daugėja, teko pavasarį matyti, gal porą kartų, neseniai vėl kelis kartus..... bėgo žmogus į autobusą , nespėjo duris uždarė vos ne prieš nosį, ir dzin jam, važiuoja , žmogus stovi netekęs vilties ! , logikos centrus pažeidžia , dvasinius aspektus griauna šie skysčiai, situacija tik dar keblės su laiku

Kaunietis

Kaunietis portretas
Gal ne į temą...bet mane labiausiai nervina, kad autobusų vairuotojai dažnai nerodo posūkio signalų, ypač tų naujų, gražių autobusų.

KGB

KGB portretas
KD, nustokit visur kišt tuos isteri6kus snukius iš fotobanku. Kvailai atrodo ir žemas lygis !
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių