Signalai iš Kauno klinikų: medikai jaučiasi žeminami – kalba apie patyčias ir net grasinimus

Grįžti į straipsnį

Mokytojas

Mokytojas portretas
Ji išdrįso pajudinti grožio industrijos privilegijas, tai patapo siaubūne...

bbd ant kauno

bbd ant kauno portretas
Baisinis mobingas tose klinikose ir dar terminuotos amžinos darbo sutartys...

Na.

Na. portretas
Veidelis tai kaip angelo. Na na.

kauniete

kauniete portretas
esu buvusi pas sia profesore kaip paciente ,buvo maloni ir demesinga.esu nustebinta

faktas

faktas portretas
Nesirges triperiu dermatovenerologu nebusi.

pastebejimas

pastebejimas portretas
Nieko nezinau apie sia profesore, bet kad daugumas rezidentu isivaizduoja esantys mazu maziausiai medicinos mokslu daktarais ar docentais tai faktas.

Mano nuomone

Mano nuomone portretas
Žinau, kad tai kas rašoma yra 100% gryna tiesa, dėl to dar labiau gaila, nes Kauno klinikose "supuvusi" vadovavimo atmosfera nuo pačių viršūnėlių. Deja panaši atmosfera ne viename padalinyje ir ne vienoje gydymo įstaigoje, o tokie traukia, tokius pačius..... Gaila dėl to, kad per tokias gydymo, o kartu ir mokymo įstaigas talentingas jaunimas besimokantis medicinos bėgs iš Lietuvos net neatsisukdami. Taip iš vidaus griaunama medicinos sistema, kurioje ir taip darbas sunkus ir dažnai emociškai labai įtemptas.

Ane?

Ane? portretas
Prie Ko cia "another ju". Dar vieni durnei raso nesamones. Atseit gal meluoja studentai ane? Aisku kad buvo padirbti balsavimai ir uztatai isliko profe. Von lauka tokia bjaurybe

Medicinos

Medicinos portretas
Institutas suteikia med žinių-bet kultūros negarantuoja

Tikra tiesa

Tikra tiesa portretas
Teko man su šia moterimi, tiesa ne klinikose, susitikti. Ji buvo klientė, aš dirbau aptarnaujančiame personale. Na ir nenustebino, tiesa apie ją parašyta. Tikrai labai susireikšminusi, arogantiška ir pasipūtusi moteriškė. Labai reikliai visko iki maksimumo reikalavo, buvo mandagi, bet tas jos mandagumas buvo labiau, kad reikia, o ne dėl pačios noro. Kažkaip malonaus, šilto, empatiško žmogaus įspūdžio ji nepaliko

nesuprantu

nesuprantu portretas
Tokiai tik "slapa" per nosi dejai ir pasakai visogero.

šilanskas

šilanskas portretas
generalinis su direktoriais stovi srutų duobėj, tik šnervės matos. Staiga kažkas dar į duobę įkrenta ir ima energingai taškytis. Direktorius dar labiau palypėja ant kęstučio ir šnabžda- "skaidra, nekelk bangų, nekelk bangų" Taip ir gyvenam, juk tuoj viskas pasimirš ir liks kaip buvę. Gaila tik jaunimo, kurie įšeis su įrašu "maištingas=pavojingas administratoriams"

liaudies kuryba

liaudies kuryba portretas
Duok duok i snuki duok-geriausias vaistas psichologiniams teroristams.

kaunietis

kaunietis portretas
Debilas tas kuris raso,kad sovietine medicina buvo pirma pasaulyje-ir kaimyna i Lenkija smegenu augliui nustatyti veziau ,ir vaistus nuo vezio is Amerikos siunciausi.Kokia ta suknista sovietine santvarka ,zino tik joj gyvene,t.y.senoliai.

Anonimas

Anonimas portretas
Baikit rašinėt tą patį,neįdomu.

To Tiesa

To Tiesa portretas
Kai nėra žmoniškumo, tai ir intelektas nepadeda... Turėjai patirties būti Prasauskienės vadovaujamame kolektyve. Aš neužkliuvau jai, bet baimė ir nesveika atmosfera tvyro vaikš reabilitacijos klinikoje "Lopšelis". Turiu įtarimų, kad tik tokie tarybiniai despotai ir skiriami klinikų skyrių vadovais? Na, pats svarbiausias vadovas pasistato kitus vadoviukus į save panašius. Gaila man jaunų žmonių, kurie papuola į tokias mėsmales. Kas įdomiausia - despotatas nekabina stiprių, galią demonstruoja ant silpnesniųjų..PATARIMAS tiems, kurie patiria netinkamą, neoagarbų elgesį su jais - nustebkite ir sakykite klausiamai "atsiprašau?". Lyg būtumėte neišgirdę ir mandagiai prašytumėte pakartoti.

Užuojauta.

Užuojauta. portretas
Dažniausiai taip elgiasi moterys, kurios yra nelaimingos šeimoje, tai, ką šios moteriškės patiria šeimoje iš savo sutuoktinio pusės, atsineša į darbą ir atsigriebia, išsilieja ant pavaldinių. Laimingos moterys taip nesielgia. Panašu, kad yra moteris yra žeminama savo šeimoje, turi psichologinių problemų.

Teisingi signalai

Teisingi signalai portretas
Kauno Klinikos tai fabrikas, kuriame visi prie konvejerio ir medikai, ir ligoniai. Ten veikia savi dėsniai, hierarchija, kastos, visa tai vadinama " subordinacija", jokios pagarbos nei kolegoms, nei ligoniams. Objektyviai, plika akimi matosi, kaip ponai daktarai išnaudoja rezidentus, kurie aria kaip jaučiai, o vokelius yra kam susirinkti...

Anonimas

Anonimas portretas
Klinikos ,kaip dinastija- seneliai,tėvai,vaikai,anūkai… Lenino.

Tiesa

Tiesa portretas
Atsakingas ir patikimas žmogus, todėl taip toli ir nuėjo. Neužsiima blevyzgom, kavutės gėrimu. Taip sarkastiška, bet aukšto intelekto žmonės ir būna daugumoj sarkastiški.

paf

paf portretas
Eilinė šiknaskylė šitos klinikos

bbd

bbd portretas
Mėšlo gabalai tose klinikose vadovauja...

to Bet

to Bet portretas
Tie paminėti grybai po lietaus - dygstančios privačios gydymo įstaigos ir yra tų pabėgusių iš Kauno klinikų specialistų profesionalų naujosios darbovietės. Beje, jeigu turi siuntimą ten niekas nekainuoja, gauni greitą ir kokybišką paslaugą, už kurią sumoka ligonių kasa. Bet kai kurie šios diskusijos autoriai sakosi dirba Kauno klinikose ir ligoniams išrašo "vidinius" siuntimus, tuo pažeidinėja pacientų teises ribodami prieinamumą kitose klinikose, nes jų siuntimai neatitinka teisės aktų reikalavimų, o pacientai negali gauti medicininės pagalbos privačiose klinikose finansuojant paslaugas iš ligonių kasų.

Reziume

Reziume portretas
Nesuprantamas straipsnio tikslas. Tai mobingas, tai injekcijos, ar lsmu gydytoju masinis begimas i Santaras, (turetu dziaugtis, gi truksta gyd. ar ne?) 500 gyd. parasai, kad leistu atlikt injekcijas. Faktu kratinys, pasinaudojant naiviais rezidentais, siekti kitu tikslu.

Tikslas

Tikslas portretas
Idomu koks tikslas? likti vienai sitoj klinikoj? Visus isguiti, o paciai gydyti??? Juokinga, jei nebutu graudu.

Bet

Bet portretas
Kodel kaip grybai po lietaus dygsta privacios istaigos, tiek gydymo, tiek mokslo. Tikslas vienas, padaryti paskaugas mokamas, moksla mokama. Ir tikrai ta vargse profesore, tie vargsai rezidentai cia niekuo deti. Yra uzduotis, i kokios priemones naudojamos, tai visos imanomos!

Idomu

Idomu portretas
Veiksmas vyksta 20 metu, per ta laika pasikeite Rektoriai, Prorektoriai, liudijimai anonimiski, na Santaru kliniku pozicija visada aiski. Koks tikslas?

Jauni

Jauni portretas
Išsilavinę žmonės ką jie veikia šitoj komunistų vagių persmelktoj skylėj

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
1.Kauno klinikose 3000 darbuotojų ir vienintelė netinka....nes pritarė, kad ir kiti gydytojai galėtų leisti botoksą? tai juos visus 2990 apdovanoti kokiais gerovės medaliais? Cha cha cha...mafija nugali?

As

As portretas
Kuris sekantis i ringą? Urologai, traumatologai, kardiologai. Ten dar didesnis pragaras. Jei sveikatos ministras pats sedi kaip vista ant kiausiniu, ir juos tik sildo, ko Jus tikites?

labai keista

labai keista portretas
Kodėl tie medikai leidžiasi ,kad juos terorizuotų ?Ko jie tikisi už tai?Šita klizminė "profesorė "jiems algos nemoka .Reikia savigarbos ir parodyti tokiai bobelkai jos vietą .Nes ji žemina mediko vardą ,matomai už pinigus pirko diplomą ir vardą tai dabar neršia ...Tokias švalkas turėtų išsiūsti stažuotis į Vokietiją ,kad pamatytų ,kaip vyresni medikai elgiasi su rezidentais ,studentais ,kaip juos laiko kolegomis ir stengiasi išmokinti visko ,ko moka patys ...O svarbiausia empatijos ne tik ligoniui bet ir kolegai ..

123

123 portretas
Nesusitvarko su viena apipesiota profesore.Tai kaip su rusais kariausim?

Edui

Edui portretas
Sakai rezidentai nieko nemoka, nieko nenori daryti ir nedaro? O kas ugdė juos kai jie buvo studentai? Ar ne šio straipsnio LSMU žvaigždė? ir visas Kauno klinikų celiulitas? Kokie reikalavimai buvo ar ne bet kokią kaina išsaugoti studento krepšelį? Sovietmečiu po I kurso apie 1/2 studentų atsisveikindavo su mokymo įstaiga neišlaikę egzaminų, o dabar dėka tokių profesorių visi praeina. Grįžtamasis ryšys visada egzistuoja kuris smogia bumerangu netikėtai. Ką LSMU pasėjo tą ir pjaus.

gera atmazke

gera atmazke portretas
medikai bega is ligomimiu eka narkomanisku reformu, o kad tai nuslepti valdzia aiskina, kad tai vadovai kalti?

Valkatavičienė

Valkatavičienė portretas
Ir kokia ta mergautinė?

tam kuris Jo

tam kuris Jo portretas
Tai pats eik mediciną studijuoti, parodysi visiems kaip reikia, pamokysi tautą, pasirodysi koks kietas rezidentas. Bet ar pažymiai tempia ten įstoti?

Jo

Jo portretas
Kauno klinikose visada buvo ir yra daug nevykėlių rezidentų, kurie tik šliaužioja pirmyn atgal. Kartą prie manęs viena tokia kaip buratinas išdažyta pripuolė per patį pietų laiką, kai visi ligoniai valgė pietus ir aš taip pat. Ji matot, apklausti mane nori. O kas ji tokia? Aš turiu savo gydytoją. O be to, dabar pietūs. Kodėl jie turi atšalti. Pasiunčiau ją toli ir negrįžtamai. Bajurūs tie rezidentai. Jų tokie dirbtniai veidai. Dauguma net nežino, kad apendicitas ne gerklėje...

siaip

siaip portretas
Šiaip yra profesoriai ir PROFESIONALAI. Profesorius yra tik pedagoginis vardas ir dažniausiai nieko bendro neturi su profesionalumu mediko darbe ir (ar) vadovavime. Deje bet iš Kauno klinikų bėga ne profesoriai, o PROFESIONALAI, kaip pvz. Ortopedijos ir traumatologijos klinika ir pan.

Pradžiai

Pradžiai portretas
Pasidomėkite kokia profesorės mergautinė pavardė. Ir bus aiški ta vienvaldystė.

Ane to to Ane

Ane to to Ane portretas
Žinoma, kad yra tokių, kurie nesimoko, bet tai nereiškia, kad būtent jie ir rašo skundus. Rašyti skundus gali ir žmonės, kurie turi ir proto, ir gabumų, ir svarbiausia, savigarbą. Nes jokiam profesoriui, dašliaužusiam savo ar savo pastangom iki vardo, neleistina skambinėti studentams naktimis, siuntinėti juos savo asmeninias tikslais, ar laidyti jų adresu įžeidžiamas asmeninio pobūdžio replikas dėl išvaizdos, svorio, asmeninio gyvenimo ir pan.

to Ane

to Ane portretas
Yra rezidentų, kurie nesimoko ir patys niekinamai žiūri į profesorius. Tokių nieko negalima išmokyti. Todėl ir sakau, tegul tokie patys pabando tapti profesoriais ir tada tegul pučiasi, jei nori, o ne dabar kai jie yra niekas. Bet tokie niekad ir netampa profesoriais, nes tam reikia proto ir gabumų. Visi, kurie rašo skundus žino, kad jie neturi nei proto, nei gabumų ir galės stumtis į priekį tik ėsdami iš vietų kitus.

abc

abc portretas
Protingus ir gabius rezidentus mielai priima bet kurios ligoninės ir bet kurie skyriai. O proto vergetas beveik bemokslius - priima tik ten, kur nervingi vadovai. Visi rezidentai, kurie protingi, randa sau gerus darbus. O lochai tik tiek ir sugeba, kad skundus rašinėti ant vyresnių gydytojų. Mokytis savo darbo jiems neįmanoma - smegenų nėra.Ir nusižudo tie, kurių niekur kitur nepriima, nes jie nesuvokia, kad reikia MOKYTIS TAPTI GYDYTOJU. Jų mąstymas toks: tai jau ne, nesimokys, nes jis jau ilgai mokėsi ir dabar visis turi jam lenktis iki žemės.

Ane to Nu

Ane to Nu portretas
Dašliaužus iki profesoriaus vardo jau galima pūstis? O tai kaip tokie išsipūtę gali tinkamai mokyti rezidentus? Ar išvis gali pasipūtėlis būti geras mokytojas ir vadovas, a?

Nu

Nu portretas
Tie rezidentai turi būti siunčimi į karo vietoves kokiems 3-5 metams, o tik tada į civilių ligonines. Nes pasipūtę kaip povai, o nežino iš vis nieko. Tokiai durnelei pasakyčiau taip: kai dašliauši iki profesorės vardo, tada galėsi pūstis, o dabar nusileisk ant žemės.

Edas

Edas portretas
Šių laikų rezidentai nieko nemoka, nieko nenori daryti ir nedaro. Tik svajoja apie didelius pinigus, pagarbą, vardą, doktorantūras, aukštas pareigas. Iš tiesų jie tik vadovėlius paskaitę mokyklinukai. Sovietmečiu rezidentai atėję dirbti į ligoninę skubėdavo mokytis, perimti patirtį. Dabar įsitikinę, kad jie JAU gydytojai ir į visus žvelgia su panieka. Todėl ir gauna auklėjamąją dozę. Bet jie viską priima kaip mobingą.

DURNIU LAIVS

DURNIU LAIVS portretas
Poarodykit nors vieną sritį Lietuvoje kur yra tvarka..Landsbergisstai įvedė tokią sistemą,kas laižo jų rau--//--us,tie gerai gyvena,o kas turi savo nuomone,metami iš darbų,tampomi po teismus ir t.t..Tas labai matoma dainorėlių pasaulėlyje,jazzu,roop.mikutinis ir kiti.

123

123 portretas
Nesusitvarko su viena kazkokia apipesiota profesoria.Tai kaip su rusais kariausim?

Pamenu

Pamenu portretas
Prie sovietų medikai galėjo imti kyšius

Valkatavičienei

Valkatavičienei portretas
Nieko naujo klinikų celiulitas neparašys. Eilinį kartą po kiekvieno skandalo pasirodo užsakomieji munduro plovimo straipsniai. Jie bus ir šį kartą, kaip buvo po Kėvalo valdomos vaikų klinikos kai jonavietei mergaitei į veną suleidę butelį dezikfektanto (chrolheksidino), kai jauna moteris pasimirė po aortos plyšimo nors penkis kartus atsisakė suteikti pagalbos ir daugelį panašių atvejų. Laukiam naujų Kauno klinikų mundoro plovimo straipsnių.

Valkatavičienė

Valkatavičienė portretas
Lauksim ką pasakys atsakingas garbingas respektabilus medikų celiulitas.

to Dermatitas

to Dermatitas portretas
Kalbi nesąmones, daugelis komentatorių jau parašė, kad buvo priimti ir pagyditi kvalifikuotai ir maloniai. O jei tau varna nemieloji, ji neleido savivaliauti, to neleis ir ateityje. Tokios kaip tu turės persikvalifikuoti į kirpėjas ir galėsi lakuoti nagus moterims.

Prof. Drumsta Valkatavičienė

Prof. Drumsta Valkatavičienė portretas
Lauksim tikrų įrodymų

Dermatitas

Dermatitas portretas
Gerb žurnalistai, pasidomėkite kaip šita moteriškė su pacientais, ligoniais elgiasi, kalbasi, kokia jos arogancija, niekinimas, šlykštėjimasis. Pasidomėkite jos veiklos rezultatais, kiek ligonių ji išgydė ar išgydė be komplikacijų. Nors garantuoju visas sėkmingas rezidentų ar kitų gydytojų praktikas bus sau prisipaišiusi. Jos gydytoja vadint negalima. Tokiai skeltanagei net palatos valytojos darbo nepatikėčiau!

Pranas

Pranas portretas
Baisi homosovietikė, savo kompleksus kraunanti ant kitų... Siaubas. Atleisti iš visų pareigų, o buvusiems studentams ir rezidentams vienytis ir kooperuojantis su padoriais teisininkais ir žurnalistais reiktų dar pagalvoti ir apie ieškinį dėl moralinės žalos atlyginimo.

jk

jk portretas
viskas užprogramuota Universitetines klinkos istatuose,kurie netoli paženge nuo Vytauto laikų,taigi vienas punktas teigia kad gydytojas dirba tą darbą ir tiek kiek leidis klinikos vadovas,jei jam neitinki gali tave versti dirbtitai ko niekas nenori,ir taip yra daug kur manau atitinkamos institucijos turetųperžiūreti ir koreguoti tuos istatus,metas baigti klinikose su baudžiava

hmm

hmm portretas
uzuojautos nelaukite,kaip elgetes ,gryzta bumerangu

Pacientė

Pacientė portretas
Teko ten gydytis 7 m. , buvo atliktas tyrimas, rastas piktybėjantis odos susirgimas, reikėjo veido srityje atlikti lazerinę ir azoto šaldymo operaciją. Gydytoja S...., atliko tik - azoto šaldymą, o lazerio ne???apdegino labai giliai, bet kraštuose paliko kersonomos darinius, pažeidė audinius, gavosi komplikacijos - pasekoje viso veido labai baisus sutinimas, net kaklo, ir gavosi karės akies matumo visiškas praradimas, akių klinikos gydytoja pareikalavo ved. Valiukevičienės -kuo skubiau atlikti kraujo pilną tyrimą ir ligonę (mane) guldyti į dermotolog. skyrių! Buvo penktadienis atlikus tyrimą kai kurie kraujo sutikimai viršijo 6 katus leistiną normą, išrašė atibiotikų ir neguldė į skyrių, gavosi dar baisesnės komplikacijos...kurių pasekoje gydausi, operuoja ir dingo iš vedėjos Valiukevičienės mano ligos istorijos byla!!! Ką gali daryti toks skyrius!!!! Baisu sunaikino visų tyrimų, n vaistų, operacijų broko - detekyvas! Nebijo nieko, aš pasijutau bejėgė - kaip koncentracijos stovykloje!

Be problemų

Be problemų portretas
Girdėjau apie sią profesorę privačiame pokalbyje-100% tiesa. Kuo greičiau nuimti ją nuo pareigų, neprileisti nei vieno rezidento, tegul konsultuoja ligonius ir rašo knygas, o svarbiausia-jai skirti psichiatro konsultaciją bet ne iš klinikų.

Kitas pavyzdys

Kitas pavyzdys portretas
Psichiatrijos klinikos vadovė prof. Adomaitienė bendradarbiavusi su KGB ir šiuo metu Matijošaičio partijoje sėdinti Kauno valdyboje savo psichopatiniu elgesiu pavertė psichiatrus savo vasalais, tokiais pat psivhopatais.

Laikas uždaryti LSMU

Laikas uždaryti LSMU portretas
Užtenka Lietuvai Vilniaus ir Klaipėdos unversitetų.

CCW

CCW portretas
Priėjo liepto galą pagaliau.Kenčia ne tik gydytojai,bet ir pacientai netiesiogiai,nes nėr gydytojų.

....../

....../ portretas
Aplamai ar yra sritis ,kur nesityčiojama ? TV - TIK IŠSKIRTINIŲ , IŠRINKTINIŲ- ar kalba tiesą mums ? Mokyklose mokina vaikus sąžiningai to ,ką turėtų mokinti ir visų kokybė vienoda ?--Tai ne mokytojų kaltė .. Parduotuvėse kokybiškas maistas-- mėsa net prišvirkšta vandens ar ko ten.... labai panaši į skudurą -tai ne pardavėjų kaltė. Iš gyvenviečių dingo mokyklos ,medicinos punktai , policijos nebeliko -tai skurdo požymiai.... Kur žengei ,ten susiduri su pasityčiojimu , žeminimu.. Narkotikais užvertė LIETUVĄ ir dar drįsta kažkokia ciočė rašyti apie TSRS ,, blogus laikus ,, PASINAUDODAMA pokariniu laikotarpiu su alkoholiu , bet nerašo apie narkotikus ,kuriuos vartoja Ukrainos kariai... Žeminimas čia ar nežeminimas galingieji ponai , besimaudantys privogtuose turtuose ?.... Gink Dieve, ne apie visus turtingus taip galvoju...Blogiukai paprastai stengiasi blogį uždengt atitinkamom situacijomis

????

???? portretas
Dulkys dar vis savo legendinio plano ieško, nieko negirdi, nieko nemato? Ar jis dar ministrauja?

Nebejuokinkite!

Nebejuokinkite! portretas
Nematete jus zeminimo,patyciu ir grasinimu! Norite pamatyti,palyginti - eikite furu vairuoti! Nors,reikes ne tik sveikatos,kantrybes,bet ir sugebejimu - ne daugeli ir priimtu!

šarunelis

šarunelis portretas
gaila rezidentų nes klinikų vadovybė aįškinsis kas išdavė spaudai ir ministerijai, tie bus nubausti su jais susidorota. Bando viska suversti kad čia klanai kovoja su sąžininga profesore,dėl kosmetologinės medicinos . Kauno kliniku viceministras glaistys situacija , kaip ir Veryga , Matulas , Sejonienė. Jie problemos nemato ir nenori matyti. Tik išsišokėliai rezidentai griauna klinikų tvarka. ir impotentas Dulkys negirdės ką sako rezidentai , ir apsimes kad nieko blogo neįvyko. Tai konservatoriu valdymo rezultatas

Anonimas

Anonimas portretas
Turejau reikalu su nora kupstyte kristapone- tegul dega pragare ta isgama profesoriaus varda uzsikabinusi.Siuksle ir pinigu mamona.

Anonimas To

Anonimas To portretas
niekas manęs klaidingai neinformavo, tiesiog tai patirtis. Pas gydytoją atėjus -ne pageidavimų koncertas, ir man nesvarbu koks siuntimas ar vidinis, ar išorinis, ar dar koks nors jūsų išrašytas. Man nekyla pareiga atėjus pas gydytoją kažko pageidauti, teisės aktai nustato siuntimo formą, kuri turi man galioti visose gyd.įstaigose, ir toliau jau man spręsti į kurią įstaigą eiti.

Kauno profesorių mafija

Kauno profesorių mafija portretas
Kauno profesorių mafija padarė sistemą, kad jie valdo visą kauną, aišku jie nori valdyti ir visą lietuvą. Neveltui viceministras visus vilniečius, šiauliečius, klaipėdiečius ir kitus spardo kaip nori. Ir Dulkiui kiekvieną dieną reikia jam atsiskaityti. O Kaune išviso visus mobinguoja, nes žino kad kitur neįsidarbins, Kaune nebeliko nei pirminio, nei antrinio, nei tretinio lygio. Ten yra tik profesotių mafijos lygis užvaldęs viską. Jiems nusispjauti ant visos valdžios, nes jie nurodinėja prezidentui kaip reikia jiems tarnauti, vyriausybei, jų valią vykdo veryga ir kiti seimo nariai. Puiku, kad atsirado nenorinčių kentėti priespaudos. Bet su jais bus susidorota kaip susidorojo putinas ir lukašenka su opozicija. Nes valdžia apgaus sukilusius ir juos paaukos.

To Anonimas

To Anonimas portretas
Jus kažkas klaidingai informavo - dirbu klinikose, sėkmingai rašau tiek vidinius , tiek išorinius siuntimus, priklausomai nuo to, kokio specialisto reikia ir kokio pageidauja pacientas - jokių problemų. Kartais dėl dėl el. sistemos tie siuntimai "nepatenka" į esveikatą - visad patikrinu, ar matosi, kad nebūtų pacientui problemų, jei reikia darau pakartotinai (taip, tai trukdo reikalauja papildomai laiko, neretai daugiau nei skiriama, bet sutvarkoma)

Kauno klinikų ex

Kauno klinikų ex portretas
Geriausias kovos su mobingu būdas Kauno klinikose bėgti iš ten kuo greičiau. Kova rezultatų neduos. Mano buvę kolegos iš Vaikų reabilitacijos klinikos nuo praėjusių metu lapkričio vidurio parašė keturis skundus Kauno klinikų psichologinio smurto ir mobingo atvejų nagrinėjimo komisijai, du kartus kalbėjosi su Direktorato atstovais ir nieko... komisija grįžtamojo ryšio neduoda, direktorių ir dekanės pokalbiai - efektas atvirkščias. Prof,. Prasauskienė siautėja dar daugiau, skundo iniciatoriai lankos pas psichoterapeutus ir ieškosi naujo darbo... tad geriau negiaškite ir negadinkite sveikatos. Dirbti galima ne tik Kauno klinikose...

......../

......../ portretas
Duok Dieve visiems tokiu žmogumi būti kaip VERYGAI , PIRMIAUSIAI PASIŽYMINČIU IŠTIKYMYBE TIEMS SU KURIAIS BŪNA ŠALIA... Tai labai geras žmogus tad ir palikimai būna geri....

Ar ne

Ar ne portretas
Verygos palikimas

Anonimas to

 Anonimas to portretas
ne apie kraujuko ar šlapimo tyrimus kalba eina. O apie siuntimą kito gydytojo specialisto konsultacijai.

To Anonimas "LSMU ligoninėje ..."

To Anonimas "LSMU ligoninėje ..." portretas
Jei rašai, tai visada rašyk teisybę, taip bųsi švarus prieš savo sąžinę... ... ... Taip, Kauno klinikos dažniausiai ėregistruoja pacientus į savo laboratorijas. Bet šie nukreipimai vadinami vidiniais yra jie suveikia kaip tik greičiau, kartais net per 3-4 dienas. O jei nori tritis už pinigus antėjose, niekas to nedraudžia. Susimokėk ir tirkis.

tikrai taip

tikrai taip portretas
jei leisi kad liptu ant galvos tai ir lips.

Kmuk

Kmuk portretas
Dar yra šeimos klinika,ten per paskutinius penkis metus faktiškai visi jauni šeimistai dingo.Aisku jei su rezidentas bendrauja taip,kaip teko girdėti,tai tuoj reiks stebėtis,kad yra tu medikų,nes net per kabineto duris girdėti buvo,kaip gydytoja savo rezidentą prietranka,iš medžio nukritusiu ir beviltišku atveju aprekė,nes kažko paklausė konsultuodamas pacientą telefonu.Leika tik stebėtis,kaip tie vaikai dar po to mandagiai su pacientu bendrauti sugeba,kad balsas nedrebėtų.

va taip

va taip portretas
Šaunuolis A. Dambrauskas,didžiulė pagarba, kad nepabūgo rašyti šia aktualia tema. Žurnalistams reikia labai pasidomėti, kokios amenybės "pasodintios Kauno Klinikų profilinių klinikų vadovų postuose - ar ne dauguma sovietinių profesorių vaikeliai, panašiai kaip ir minėta profesorė, šio straipsnio žvaigždė. Ir jie elgiasi ne ką "prasčiau" už Valiukevičienę. Kokia atmosfera ir kitose klinikose, ne tik Odos ir venenerologijos? Kiek darbuotojų profesionalų buvo priversti išeiti iš darbo per pastaruosius metus? Kiekvieną dieną po naują straipsnį būtų.

Anonimas

Anonimas portretas
LSMU ligoninėje Kauno klinikose apsilankius ir prireikus papildomų specialistų konsultacijų jų gydytojai išrašo siuntimą tik pas Kauno klinikų specialistą, ir nesuteikia žmogui galimybės gauti specialisto konsultaciją bet kurioje kitoje įstaigoje, ir verčia laukti ilgesnę eilę tik Kauno klinikose. Galimai IT specialistų valdoma ligoninės sistema taip, kad siuntimai tyrimams yra tik vidiniai ir išėjęs iš Kauno klinikų su tokiu išrašu- siuntimu žmogus ligonių kasų apmokamam tyrimui ar konsutacijai pas kitą gydytoją specialistą niekur nepriimamas. Išrašyti į e-sveikatą išrašai neatitinka teisės aktuose nustatytos siuntimo tirti / konsultuotis ar atlikti tyrimus formos - tą sužinai tik nuėjęs į bet kurią gydymo įstaigą. Nebaudžiamai, ramiai sau Kauno klinikos pažeidinėja pacientų teises, rašydami siuntimus tirtis tik jų Kauno klinikose! Apmaudu kai tenka ilgai laukti, kai kitose įstaigose eilė nemokamam tyrimui vos savaitė. Ką veikia SAM?

Tarybiniais laikais Lietuvoj medicina buvo auksciausio lygio

Tarybiniais laikais Lietuvoj medicina buvo auksciausio lygio portretas
palikus pagal mediku issilavinima ir mediku skaiciu gyventojams amerikas ir europa giliai siknoje ... dabar atvirksciai Lietuva tuno gilioj siknoje medicinos srityje,...

Siubas,

Siubas, portretas
kai paskaitai apie klinikų darbo užkulisius...Daug ir gerai atlieka,savo,mediko darbą.bet aplink paslėptos korupcijos {mobingo} šaknys...Vadovai,gal ir rūpinasi,bet....

To Rymas

To Rymas portretas
Kita kart paprasyk rezidentu nusimauti kelnes, iskart pamatysi kokia ji sadiste, o is galo puses isvis zopa.

Rymas

Rymas portretas
Perskaičiau ir nustebau. Turiu problemų su oda, ir apie dešimt metų periodiškai lankausi šioje klinikoje. Ankstesniais metais lankiausi pas kitus gydytojus, bet kartą, kai nepavyko užsiregistruoti pas juos, pavyko pas Valiukevičienę. Ir ką galiu pasakyti, ogi nieko blogo :) Jaučiau dėmesį, keli jos patarimai buvo su puikiomis pasekmėmis. Krito į akis, kad visada jai asistuodavo vienas ar du rezidentai. Atkreipiau dėmesį, kad ji negailėdavo komplimentų jiems. Perskaičius straipsnį tenka manyti, kad tai buvo vaidyba prieš mane? Straipsnis sujaukė susidariusią nuomonę, kur teisybė?

jis

jis portretas
tai bobai trūkst vaovavimo įgūdžių, o tiksliau ji jų visai neturi. Tai ,akd profesorė vadovavome nieko nereiškia. Dažnai isteriški ir despotiški charakterio bruožai žlugdo augančias asmenybes, o blogiausia- nelipdo jokios komandos, todėl rezultatai ten turi būti niekiniai toje klinikoje.

bronislovas

bronislovas portretas
prie ko privede dulkio vadovavimas,siauliuose nusizude,vilniuj nusizude,visur mobingas o pas gydytojus lauki eilej puse metu.buvau klinikose pas gydytoja,tai prieme rezidentas,kazka skaite skaite kompiutery net spaudimo nepatikrino,ir sako eik pasidaryk krauja paskui vel ateisi,sakau tai kada ateiti,sako kai prisiregistruosi,as apakau,nuejau pas skyriaus vedeja tai ji atejo ir paaiskino tam kad reikia uzregistruoti po dvieju savaiciu o ne siuntineti kazkur.teisingai seni daktarai daro kad mustruoja tuos nevisprocius.tie rezidentai turi apie ligonius sokineti ir padeti,o ne suda malti.nieko nesakau yra geru rezidentu ypac infekcinej kauno ligoninej,jie viska isaiskina viska pasako o klinikose tai juos tikrai reikia dusinti kol gal net i gydytojus bus panasus.profesore gerai daro ir tegu spaudzia tuos molius.kiekvienoj specialybej yra dunduku kurie nieko nesugeba o is ju pareikalauji tai iskart kazkoks mobingas.dirbkit gerai savo darba o ne verkit cia.

to Ex

to Ex portretas
pas tave amnizija? uzmirsai apie visu gydymu istaigu rearganizacija? ir apie gydytoju protestus?

Ex

Ex portretas
Kauno klinikos turi labai didelių problemų su vadovais. Panaši situacija Ortopedijos traumatologijos skyriuje. Vienus gydytojus išmetė iš darbo neaišku už ką, kiti neapsikentę išėjo patys. O rezultatas toks, kad nebėra kam dirbti, operuoja savamoksliai rezidentai, nes nebėra kas juos moko. Kol Kauno klinikom ir profilinėm klinikom vadovauja maži vyrukai su Napaleono kompleksu ir didybės manija, tai nelabai kas pasikeis darbuotojų gerovei :(

Anonimas

Anonimas portretas
Principingi vadovai puolami visais frontais, tame tarpe ir per žurnaliūgas. Nekeista ir tai, kad šios straipsnio autorius Arūnas Dambrauskas, daugumoje jau keli metai terašęs koks geras Kauno 25-mečio gatvės turgus. Bet tiek to tas žurnalistas... Pažiūrėkime į Kauno apylinkės teismo vadą. Jis puolamas už tai, kad griežtai reikalauja iš darbuotojų drausmės ir teisingumo. Klientams tai puiku, nes niekas nenori susidurti su teismo darbuotojų savivale, bet darbuotojai tuo nepatenkinti. Šios profesorės atveju viskas taip pat. Ji reikalauja iš geltonsnapių medikų laikytis Hipokrato priesaikos, tai jie šiaušiasi. O dar... kur tai matyta, ji pritaria, kad visokias grožio procedūras galės atlikti ir kiti gydytojai, tai šitiems darmojedams išsprūs finansinės piramidės iš rankų

Che to Kas tos liudininkės nesunku suprasti iš

Che to Kas tos liudininkės nesunku suprasti iš portretas
Tamista, tai jei tau kas nors pasakytų, kad jis apšokinėja kiekvieną klientą po valandą, už kurią gauna tik 3 eurus, kai tuo tarpu vadovybė pasiima po 100 eurų, tai tu jį gėdintum būtent dėl požiūrio į klientą, teisingai suprantu?

....../

....../ portretas
Tai ne Kolchozo palikimas - aš jau rašiau ,kad prikąskit liežuvius ,jei nežinot apie TSRS MEDICINOS gydimo sistemą. ČIA NE PALIKIMAS ,O NAUJOVĖS ATĖJIMAS --- PINIGAI ,TAD IR KONKURENCIJA , KUR SUTRYPIAMAS ŽMOGIŠKUMAS.... Kapitalas- KAPITALIZMAS - PRIVATŪS - PRIVATININKAI... VISKAS GERAI , BET BLOGAI GYDIMO ĮSTAIGOM IR MOKYKLOMS -- PRIVALIETŲ BŪTI TIK VALSTYBINĖMIS.... JAV ir JK didelė dalis žmonių daktarų nemato..... .TAI FAKTAS .

tai rezidentai tyciojasi is ligoniu

tai rezidentai tyciojasi is ligoniu portretas
ateina dundukas i palata ir sako: ha ha, kojos nera, haha. ziurek o sitas su pampersais guli, ha ha. o ziurek cyzos, reiskia laikas perekurui, ha ha. va tokia ligoniu kasdenibe

Stepas

Stepas portretas
Matyt tą "profesorė" iš mokslo išėjo iš proto.O jeigu tiesa,ką sako rezidentai,nedelsiant perkelta į žemiausias pareigas,kad negalėtų įtakoti kitų dirbančiųjų.

Tai

Tai portretas
Kolchozo narkologo berygos palikimas

Aiškiai profesorė perdaug įsijautė į rolę

Aiškiai profesorė perdaug įsijautė į rolę portretas
Tokioms reikia labai aiškiai parodyti jų vietą , nes delikačių užuominų jos nesupranta ...

ne-medikas

ne-medikas portretas
Visose srityse egzistuoja tie patys reiškiniai - jauni diletantai nenori suvokti, kad jie - vis dar tuščia vieta, o seni profesionalai negali susitaikyti, kad jie - jau tuščia vieta. Blogiausia, kad jaunieji, jei nesuvoks savo neišmanymo - taip ir liks neišmanėliais, o senieji, jei nesupras, kad jų saulė jau nusiledo - liks visiškoje s u b i n ė j . o šita žiežula akivaizdžiai tokia patologinė, kad nesuvokia, kad ji tik tiek ir geba šiuo metu - iškelti save seną ir piktą, kaip š ū dą ant šakių. Liūdna.

Ir

Ir portretas
Ką duos tas viešumas, tipo bus tvarka, tai nuliūdint galiu kad jos nebuvo ir nebus

FB

FB portretas
Apie šiuos skundus verta pasiskaityti Facebook grupėje "Augalai ir mūsų sveikata"

Kas tos liudininkės nesunku suprasti iš

Kas tos liudininkės nesunku suprasti iš portretas
sakinio '''Aš už valandą darbo prie jo, kai reikėdavo apšokinėti pacientą, gaudavau 3 eurus'''. Ar geras gydytojas galėtų taip ciniškai sakyti "apšokinėti"? Tai parodo dabartinių rezidentų požiūrį į ligonį, manau vis sutiksite su tuo.

Susidurusi

Susidurusi portretas
Teko konsiliumuose kartu padalyvauto su ja. Baisu. Negerbia ten tik rezidentu bet ir kai kuriu kitu specialybiu specialistu. Vargsai rezidentai, laikykites, viskas praeis :)

Paprasta tiesa

Paprasta tiesa portretas
Mobingas turi tyrumo ir skaistumo elementų, susivedančių į klasiką: į akis tau sakoma, kad šiltas lietutis tau drėkina galvą, o iš tikrųjų tavo viršininkas, tavo darbdavys tau ant galvos varvina savo "atrabotkę".

Zwrtva

Zwrtva portretas
Rinkimai buvo sufalaifikuoti 100%. Aisku kaip faktas kad ja reikia mesti lauk. Niekas nesiskundzia nes bijo prarasti darbo vietas. Kada tiem asilam daeis kad vyksta mobingas ir tokius reikia mesti lauk is karto kurie semina kitus

Audronė

Audronė portretas
Šaunuoliai rezidentai. Pasirinko tinkamiausią kelią, viešumą. Mes, Kauno klinikų filialo ,,Lopšelis” darbuotojai, patirdami pastovų klinikos vadovės A. Prasauskienės priekabes, pažeminimus kreipėmės į Kauno klinikų mobingo komisiją. Eina jau trečias mėnuo, bet jokių Klinikų administracijos sprendimų iki šiol nėra. O tai puikus laikas A. Prasauskienei ne tik elgtis kaip nori, bet ir ieškoti skundo iniciatorių, galimai skundą pasirašiusių žmonių ir prie jų priekabiauti. Tą A. Prasauskienė ir daro. Lieka darbuotojams tik ,,balsuoti kojomis” t.y. ieškotis kitų darbų vietų. Tą ir daugelis daro.

sovietiny kolchoza Dulke padare is Kauno kliniku

sovietiny kolchoza Dulke padare is Kauno kliniku portretas
ir aplamai is visos lietuviskos medicinos, suvare visus kaip gyvulius dabar tie siknom badosi ir kariauja tarpusavy del ytakos sferu , o ne ligonius gydo.Isdraske poliklinikas ,ligonines , ambulotorijas ....viskas sugrusta vienam taske ,,pas bobulka,,, Kauno Klinikose,

Prestižinėj

Prestižinėj portretas
LT medicinos įstaigoj, įsigali moterų,turgaus įstatymai...Reikėtų vyrų medikų kolektyvui pradėti valdyti situaciją....Moterys labiau linkusios primti tugaus atmosferą....Vyriška,armijos drausmė turi imti viršų....O ,ne beprasmių prerpalų tirados...

Tai

Tai portretas
- tik ledkalnio viršūnė. Visose klinikose - mobingas. Buvo, yra ir dar ilgai bus...

Aldona

Aldona portretas
Teko susidurti. išpjovė lazeriu keleta baisių apgamų, tikrai negalėčiau ją skustis, čia kažkas dėl grožio procedūrų, nes kažkam neįtiko ir dabar bando ją suvalgyti...o šiaip apie KMUK tai ten giminystės ryšių labai daug, visur saviakai, visi aukšti postai eina iš rankų į rankas...

lzskelbimai.com/s/212021

lzskelbimai.com/s/212021 portretas
šiek tiek alternatyvios info totaliniam valdžiagyvių melui

miau

miau portretas
jau nuo tarybiniu laiku visokiu profesoriu, ar šiap veikėjų vaikai, marčios ar žentai, nesvarbu gabūs ar ne, gaudavo vadovu vietas didziosiose medicinos istaigose, Tai tęsiasi iki dabar medicinos vadovus tai beveik visi su ryšiais. O gabiam paprastam medikui prasimušt,i tai atkentėti kaip priklauso -mobingai, įžeidinėjimasi irpan. Bet po truputį sistema valosi ir atsiranda tokie staipsniai.

gal uzslepta korupcija

gal uzslepta korupcija portretas
kai pirstuku parode kad taip daryti negalima jau prasideda mobingas ?

tai kaip je dirbs gydytojais?

tai kaip je dirbs gydytojais? portretas
jei rezidentavimo metu neko neveike, tik kavute gere ir ziurejo kaip gydytojas dirba?

PSD vezdu ikalta vakcina

PSD vezdu ikalta vakcina portretas
daro svelnu stebuklinga beveik nejauciama poveiki zmoniu psihikai... aciu vakcinatoriam aciu uz QRkoda ir gardelius tikrintojams ir kontrolieriam... kuo daugiau baudu kuo jos grieztesnes kuo didesni mokesciai kuo didesne kontrole draudimai ir reguliavimai tuo daugiau nuo bauduvos ir elektriku aferistu geroves isprotejusiu pillieciu...

Ne paskutinė

Ne paskutinė portretas
Sekantis M. Kliučinskas ant televizijos ir portalų pjedestalo bus. Pasidomėkit jo mobingu Akušerijos ir Ginekologijos klinikoje. Pažadu, bus įdomu. Darbuotojai žudosi vienas paskui kitą, slepia kiek įmanydami, nedaug liko iki viešumos su visomis jau amžinajame atilsyje pavardėmis, laukite tęsinio.

Bambeklis

Bambeklis portretas
Lietuva, kaip pažangi civilizuota, provakarietiška ir, svarbiausia, proamerikietiška teritorija, tiesiog privalo turėti kiekvienoje institucijoje bent po vieną mobingą, priekabiavimą ir visa kita, ką JIE ten turi.

Toks

Toks portretas
Jusu likimas bailiai

Vici kotletas

Vici kotletas portretas
Kauno meras milicininkas su savo seimyna pradejo susidoroti su Kauno gydytojais , kurie jo nepalaiko, o valstietija ji toliau palaiko.

Aiskiai matosi

Aiskiai matosi portretas
Uzsakomeji komentarai

Q

Q portretas
30 metų nepriklausomi bet įpročiai kaip sovietijoje per pažintis .už kyšius .mobingas .patyčios .Laikas viešinti .kalbėti garsiai ,vienytis ir reikalauti juk mes išlaikome valdžią ne jie mus.

Akivaizdus

Akivaizdus portretas
asmenybės susireikšinimas, įsivaizduoja save esanti pasaulio bamba: visi turi galvoti kaip ji, per 20 m. nesusirgo - ir jūs, rezidentai neturite teisės sirgti, jos vaikai užaugo be motinos (?!!, vaikai į jos laidotuves neateis, na, gal pasirodys dėl bendro vaizdo - ,,pro forma"); taigi nebūkit kaip katės (o kodėl ne triušės?). Pilna kompleksų. Gal net energetinė vampyrė. Jei perrenkant didi-ioji dauguma būtų ,,prieš", gal problema išsispręstų. Bet jei turi ,,stogą" - neaišku, kaip būtų.

Egis

Egis portretas
Duok žmogui valdžia ir pinigų ir iš to žmogaus visas šūdas iškyla į paviršių,kai kurie jo turi ypač daug ,jeigu turi gerą užnugarį,o klinikose gerus postus gausi per draugus pažįstamus, giminių dinastijas, nejaugi nėra kam juos bausti ir sodinti už grotų

Jo

 Jo portretas
Gili sovietija, kremliaus chalopo brazovskio vsio zakonno

Gal laikas

Gal laikas portretas
Išvaikyt tas persitratinusias dinastijas,klanus, užvaldžiusius finansus, vieni kitiems suteikiančius mokslinius laipsnius....

tai

tai portretas
kad normaliu mediku beveik neliko o /seimos/ tai dulkiagalviu statytiniai uzprogramuoti biorobotai nes i ilgas kalbas su pacientu nesileidzia ir skuba remtis laiko stoka kas logiskai viskas atvirksciai uztat neveltui tie naivus lengvatykiai mulkinami kol nuo ju paslaugu galop nepajusdami kazkur parkrenta ir nieks neskuba prikelt kas ir vyksta sio bieso vasalu valdymo momentu kurio galo nesimato lieka tik Dievu pasikliaut -;;-;;-;;-

Aš portretas
P.Raudonis nei pažysta asmeniškai, nei buvo jos studentas, bet komentuoja daug, t.y. kaltina. Mes daug ką girdėjom, bet nepagrįsti kaltinimai iš išsilavinusio žmogaus lūpų….Santaros klinikos vs KMUK. Taip buvo ir bus visada.

Aiškiai matosi

Aiškiai matosi portretas
Aiškiai matosi gydytoja turi narcisistinį asmenybės sutrikimą, bipolinis sutrikimas, tai yra psichinis sutrikimas. Ar Kauno klinikų psichologai akli, ar bijo pakomentuoti šios moters elgesį??? Kur klinikų psichologų profesionalumas gerbiamieji,???

tai kodel i policija nesikreipia?

tai kodel i policija nesikreipia? portretas
 ╔═╗       ╔╗             ║╔╝       ║║            ╔╝╚╗╔══╗╔╗║║╔╗ ╔══╗  ╔══╗ ╚╗╔╝║╔╗║╠╣║╚╝╝ ╚ ╗ ║  ║══╣  ║║  ║║═╣║║║╔╗╗ ║╚╝╚╗╠══║  ╚╝  ╚══╝╚╝╚╝╚╝ ╚═══╝╚══╝                                                                        

oho to vidai

oho to vidai portretas
''Klinikos vadovė užaugo ir mylima, ir prižiūrima, ne šiaip kokių varguolių, o medicinos profesoriaus, kuris nebuvo eilinis aukštojoje mokykloje, šeimoje.'' O jau kiek piek pasipūtimo :) Ne šiaip kokių varguolių, ne šiaip kokio - o neeilinio - profesoriaus šeimoje... :)))) (Dabar aišku, ko ta vadovė iš neeilinės šeimos taip pučiasi prieš jai pavaldžius žmones). Bet šiaip jau augimas profesoriaus šeimoje visiškai negarantuoja nei meilės, nei priežiūros. Jei klinikos vadovei atrodo normalu sakyti kitoms moterims, kad neprisigimdytų kaip katės, ar kad ''mano vaikai užaugo be motinos, tai ir užaugs ir tavo'', tai kaip ir akivaizdu, kad ji neturi artimo ryšio su artimaisiais ir kad pasinėrimas į darbą atrodo labai geras pasiteisinimas, kodėl to ryšio nėra.

Gi

Gi portretas
yra tokių pačių gimnazijų direktorių. Apmaudu, bet chamės dažnai užsilipa ant aukščiausio laiptelio. Iš ten spjaudytis patogu.

Visur visko pasitaiko

Visur visko pasitaiko portretas
Skaičiau, kad ir Santariškėse kažkas panašaus buvo, tik su jaunu chirurgu baigėsi tragiškai...Jei neklystu, vadovą pervedę į kitas pareigas....

Nuomonė

Nuomonė portretas
Ne vien klinikose tokios bėdos - pvz., bibliotekoje ne ką mažiau darbuotojų žeminimo, patyčų ir bauginimų. Jei nori dirbti, sėdėk ir tylėk, net akių nepakelk - nes jeigu, neduok Dieve, kam nors iš vadovų tavo žvilgsnis nepatiks, lėksi lauk. Nori išlikti - padlaižiauk ir skųsk bendradarbius. Kai kas kaltina senojo stiliaus vadovus, bet naujieji vadovai dar baisesni. Jeigu tie senieji žemina darbuotojus dėl kažkokių sau naudingų tikslų, tai naujieji tyčiojasi vien dėl to, kad jie patys tuomet, žemindami kitus, jaučiasi aukštesni, vertingesni, protingesni ir gražesni patys sau. Viešumoje gražios nuotraukos, šypsenos, interjerai, o po visu tuo - "pelėsiais ir kerpėm apaugę" bendražmogiškųjų vertybių likučiai... Nors kokie ten likučiai - tiesiog tuštuma... Kaip sakoma, tušti puodai garsiai skamba! Pritariu nuomonei, kad išėjus iš tokių įstaigų, tikrai pamatai kitokį pasaulį!

cia mamyciukai o ne rezidentai

cia mamyciukai o ne rezidentai portretas
tik isivaizduokit jei je taps gydytojais, ateisi, je pamatis spuga ir nualps, o jei isvis be rankos ateis, iskart koma? tai teks tam invalidui gaivinti ta vargsa rezidenta?

Anonimas

Anonimas portretas
Grasinu ir as. Sedi kurwos gydytojai kabinetuose, skaldo anegdotus, kavutes geria . Polikliniku koridoriai tusti nes gydytojai labai uzsieme, dideles eiles ir NERA TALONELIU. Na nebent uz kokiu poros menesiu.. Ligoniniu direktoriai, polikliniku vadovai gauna 10 000 tukstantines algas. NIEKAS uz NIEKA NEATSAKO, NIEKAS NIEKO NEDIRBA. Fasistinis rezimas taip padare kad jeigu nenori numirti prie poliklinikos duru - eik i privacias klinikas ir pas privacius gydytojus. Tiktai neuzmirsk isimesti i kisene sauja euruku.

laiku išvažiavęs

laiku išvažiavęs portretas
Tikiuos g.dir. j.urkevičius skaito šiuos komentarus ir supranta koks menkysta yra. Žinojo (nes visos klinikos anekdotus apie skaidrutės išsidirbinėjimus daug metų pasakoja), žino apie kitas buvusias komjaunuoles, kurios plagijiuodamos ar sėkmingai "įsymėlujusios'" profesorėmis tapo ir laukia nepajudinamos pensijos, bet menkystos menkystas palaiko, kartu su įstatymų pasikeitimu žiūrėk toks ištikimųjų ratas dar vieną kadenciją užtikrins. Įdomų, kurį iš savo jaunųjų šunyčių pasiųsi į žurnalistų klausimus atsakinėti. Pats gi nedrįsi.

sveikatos sistemoje MOBINGAS vyksta n u o l a t ,

sveikatos sistemoje MOBINGAS vyksta n u o l a t , portretas
nes vadovauja ministerijai ne medikas, - o n e v y k ę s konservas DULKYS, šis nevykėlis ir sudaro prielaidas g i m t i MOBINGUI.

Bet vadovybei tinka tokie..

Bet vadovybei tinka tokie.. portretas
Moterų konsultacinės klinikos Rosita, lopšelio Audronė - irgi bendravimo kultūra žiba...... matyt, aukščiausiems kilniku vadovams tai tinka.

Buvo

Buvo portretas
Kauno poliklinikose net dailininko etatas-dabar yra ar ne? Pinigų yra-tik reikia mokėti juos,,įsisavinti,,

Anonimas

Anonimas portretas
Dulkys dabar multikus garsina nelyskite prie jo

As

As portretas
Visose Lietuvos istaigose , kur savo letena uzdeja lendzbergys ir konservatorine svobla vyksta mobingai.

manau turetu

manau turetu portretas
suprasti,kad nepakeiciamu nera,turetu pakeisti,jeigu tiek daug nusiskundimu ir tokia bloga atmosfera

Onė

Onė portretas
Manyčiau reiktų šikną išspardyt

Atstokit

Atstokit portretas
Nuo močiutės

as

as portretas
KMUK daugiau dirba tokiu kaip si ponia ,save laikanciais visagaliais.

...

... portretas
Konservatoriai kalti ir Dulkys, jog nera tvarkos ten

Paieška

Paieška portretas
Kur dingo Dulkys?

gerovės valstybė

gerovės valstybė portretas
Oi palaukit, manau čia dar tik gėlytės. Žiūrėkit, kad iš rezidentų pagal prieš 6 metus jiems skirtus pinigus neatimtų. Dingo fondų pinigai, gal taip ir visas Lietuvos biudžetas praloštas, čia juk viskas pranešama post factum, tada žmonės nuostolius padengia tylėdami per nedidinamus atlyginimus, pensijas, vaikų pinigus, per keliamus mokesčius.

Kur Dulkys? Ar dar dirba?

Kur Dulkys? Ar dar dirba? portretas
Mielieji, taip yra beveik visose srityse. Chaosas, betvarkė ypač paaštrėja į valdžią atėjus konservatoriams-liberalams, tada viskas lyg nutrūksta nuo lenciūgo". Prie lvžs žurnalistai kiekvieną dieną po dvi valandas per tv kamantinėdavo Verygą, užduodavo klausimus, o kada jūs visi paskutinį kartą matėte Dulkį? Kur ta, kadaise nuolat žviegusi "jaunoji medikė"?

Kaip ir aišku

Kaip ir aišku portretas
Ilgai tylėjo prapiesorė, kol sugalvojo, ką čia atsakius... Visiškai tikiu, kad ji šlykščiai elgiasi su rezidentais, bet yra apsimestinai miela su kolegomis ir kitais, sau lygiais ar viršesniais.Tokie psichologiniai smurtautojai paprastai atidžiai atsirenka, ką galima ''dusinti'', o ko ne. Akivaizdu, kad prapiesorė yra kompleksuota, nelaminga bobelka, kuri ėda kitus, kad bent kiek sumažintų savo nevisavertiškumą.

......../

......../ portretas
Nežinojau , kad dar mieste yra tokių ,kurie galvoja ,kad nevykėliai tai iš kaimo... Tikėjausi ,kad išprusimo lygis ūgtels kai kurių ,pamatę kaimo žmones VILNIAUS ŪKININKŲ mitinge... Ten su traktoriais atvažiavo , pasiėmę išsimokėtinai kai kurie ,- tai darbo įrankiai , kaip ir daugelis turit ... 1300 traktorių... Dirbančiųjų kaimo žmonių buvo virš 4000 su įvairiais pragyvenimo lygiais . Jie nekultūringai , keistai elgėsi ? Problema ne pas kaimiečius , o pas jus , kai kuriuos.....

Kestas

Kestas portretas
Viskas teisybe. Prasidejo, kai tik tapo klinikos vadove. Mano kursas buvo pirmas jai tapus vadove, bet mes jau tada skundem ja dekanui.

Anonimas

Anonimas portretas
Šitoje šalyje žeminami visi ir visose srityse. Valdžiagyvių žeminami vsi gyventjai ir neverkia ir nesiskundžia. Kenčia ir tiek. O , kad jau taip verkti reikia medikams nemanau. Lepunėliai, nemokantys bendrauti, nemokantys gyventi. Baikit tuos verksmus ir tas rašliavas

Feikas

Feikas portretas
Kaskoke lefinistiniai mamiciukai skunciasi.

kiek jai metu?

kiek jai metu? portretas
na tai propesorei Matyt tuoj po sajudžio nusipirko už vagnorkes savo pavadinima tai dabar toki ir propesoriai dirba medicinoj

Puslapiai

Galerijos

Daugiau straipsnių