Šančių kareivinių projektui – paveldo kirtis

Grįžti į straipsnį

opa

opa portretas
noriu buto kareivinese

W

W portretas
Pirksiu buta, kai rekonstruos.

Per tiek metu tos plytos

Per tiek metu tos plytos portretas
permirkusios dregme,jei irengs bustus dregme garantuota.

As

As portretas
Kai kareiviai paliko tuos pastatus, tai buvo ardomi griaunami... O galėjo iškart suorganizuot tuo metu butukus kad ir socialinius. Bet neee. Niekam tie pastatai nerūpėjo. Kai liko viena siena pasidarė vertingi

Rytis

Rytis portretas
Vo, labai tiktų ten 3 raudoni 18-aukščiai...

kaunietė

kaunietė portretas
tuomet buvo siūlymas pardavinėti patalpas žmonėms už litą, kad gakėtų įsirengti butus, bet buvo toks Kauno meras v.grinis, kuris to daryti neleido. Dabartiniai griuvėsiai tai rezultatas jo bukumo....

sanciai

sanciai portretas
uz sias kareivines taip leisti suniokoti turetu atsakyti tuometu kas vadovavo savyvalybes merai pastatai buvo palikti visiskai tvarkingi o tiuometu merai tik ziurejo kaip prisivogti pinigu paliko bejokios apsaugos

valdo objektą

valdo objektą portretas
UAB "Estero" gyvuoja 8mėn. ,darbuotojų 1, istatinis kapitalas 2500.

ALGIS

ALGIS portretas
Mūsų politikai ir valdžia MOKA TIK GRIAURTI IR VISKĄ NAIKINTI .

Kaunietis

Kaunietis portretas
Jei nepritaria, vadinasi kad ta pastata turi ne mero aplinka, nes jiems visur zalia sviesa su Valatkeviciumi priesakyje.

:(

:( portretas
Kaip tas paveldas nukeliavo į privačias rankas? Kodėl tokius pastatus valdo manomai neatsakingi gobšai?

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
;r vel paveldas

as

as portretas
grazus tie butai,tose kareivinese

kestutis

kestutis portretas
Idiotizmas nieko negalima tegul būna griuvėsiai geriau nu ar ne genijai?

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Visos Lietuvos ekonominis gyvenimas nusakomas šiame straipsnyje. Susireikšmine keli nupeze biudžetininkai, kurie gyvenime nėra normalaus darbo dirbę ir kurie gyvena iš valstybės dotacijų, bando įgyvendinti savo viziją miestui, t.y. griuvėsių viziją. Belieka laukti kol jie nudves.

Anonimas

Anonimas portretas
Europos prospektas Nr,2 šalia paveldinio Kauno tvirtovės pastato "įvarytas" stiklainis. Savo tūriu ir forma užgožiantis paveldą. "Vsio zakonno"? Ar dvigubi standartai Kauno karalystėj senai tapo norma?

As

As portretas
Kiek dar nesamoniu rasysite

Ftoras -Kaunas

Ftoras -Kaunas portretas
Straipsnyje labai aiškiai parašyta, nori pastatyti panašų pastatą šalia kareivinių, kareivinės vertingos savo kompleksiškumu istoriniu pagal planą kareivinių miesteliu. Tai dabar į tarpą užstatykim pastatą tarp kareivinių, ir nieko tokio, kaip nt vystytojai sakė nuo gatvės nesimatys. Inkliuzas naujadaras, tiesiog papuoš kareivinių miestelio kompleksą. Tai tam ir yra nustatomos vertingosios savybės, kad išsaugoto, parodyti įspūdingą šiuo atveju Kauno tvirtovės paveldą. Ar eisim , paprasčiausiu ,būdu ai gal čia nelabai vertingas, ai čia gal nugriauti, taip ir sukuriamas precendentas ieškoti landų , leidimų kaip įsisprausti į vertingą žemės sklypą.

iii

iii portretas
kodėl paveldas taip ilgai miegojo? leido taip ilgai niokioti paveldą? pusė Šančių gyventojų pasinaudojo ,visi krantai raudonuoja iš kareivinių išluptomis plytomis

kaunietis

kaunietis portretas
Kodėl teisėsauga nesiima veiksmų prieš sukčius ? Juk TAI AKIVAIZDI APGAVYSTĖ. Gal laukiama kol nukentės žmonės, o tada imsis "darbo", kuris kaip visada, baigiasi ne nukentėjusiųjų naudai ? Tokiems melagiams, kaip dabartinis savinikas ir nt agentūra , turi sulaukti bausmės [ didžiulės baudos, ar kokio įspėjimo , kad paneigtų melą ir pasikartojus tokiam atv., būtų taikomos...]. Šitokie veikėjai naudojasi "bukų" piliečių, perkančių "pasakų pilis" pasitikėjimu ir kvailumu.

Manau

Manau portretas
Gerai rekonstravo tas kareivines. Taip ir toliau. Tuose Šančiuose viskas gerai vyksta.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Prie išverstaskuriu koncervu visas Kaunas buvo nuotraukose.tuoj pabėgėliai užpuls.

EdmundasTulcevičius

EdmundasTulcevičius portretas
Tie paveldo ,, specialistai ,, kišasi kur nereikia , anot jų lai geriau stovi ši pabaisa ir gasdina praeivius , kur tikrai reikia jų įsikišimo , kai darkomi tikrai paveldiniai statyniai , jų protestų nesulauksi , šiek tiek paamsi kai pastatas jau suniokotas štai ir visa jų ,, veikla,, - tegyvuoja visagaliai pinigai .

By. Rka paklojęs

By. Rka paklojęs portretas
Švogeriu lietuva.... Kupy-prodaj !!!! Viska nupirks ir viska perparduos.... Spekuliantu respubliks... Daugiau jie nieko nemoka :-)))))))

Hmz

Hmz portretas
Na troliai ir čia lenda...pievas rašo.gaila kad ledžia,bausti reikėtų už pievų rašymą ...

Cha

Cha portretas
Pagal vieną glušių-reikia naikinti viską,kas buvo pastatyta prie carinės rusijos!Tai pusę Kauno ir kitų miestų statinių reikia nugriauti!!!!

Lauk von

Lauk von portretas
Okupanto pavelda
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių