Raudondvaris tebesaugo grafų palikimą

Grįžti į straipsnį

situacija

situacija portretas
Kol nepraeis 5 metai, instituto daržinės su visa apžėlusia teritorija menkins miestelio vaizdą. Įmonė prie dvaro tvoros su savo aplinka irgi labai nekoks dvaro kaimynas. Yra ir dar panašių dalykų, ko negalėtų būti, visko čia neišvardinsi Seniūnija kai kuriais atvejais pernelyg didesnės įtakos gal ir neturi. Tik va nederėtų taip teigti, kad miestelio aplinka ne šiaip sau, o nepaprastai graži.

raudondvariete

raudondvariete portretas
Kas nors is valdzios nusileiskit i Pakalne Nevezio gatve--pakeles duobetos, cia daug gyvena senu zmoniu,invalidu, kuriems sudetinga nueiti iki autobuso stoteles ar aplankyti kapines

aš portretas
Kam tenka vaikus rytais į pradinę mokyklą vežioti, ar paleisti iš Dobilų g. pėsčiomis, žino, kad verkiant kažką daryti reikia. Šaligatvių nėra, mašinų srautas ryte didelis ir t.t., o kad seniūnė gyvena šioje gatvėje, tai ir jai reikia kažkur gyventi.

alan

alan portretas
Jei seniūnei rodosi, kad miestelis nepaprastai gražus ir ramus, kaip ji teigia, reiškia ji plaukioja padebesiais. Nusileidus ant žemės - visai kitaip.

Jooo

Jooo portretas
Jei nesimato pokyćiu, vadinasi prie gero greit priprantama. Vyturiu g. ne tik seniunë gyvena, bet ir pradinë mokykla-darželis yra.

Kaip visur

Kaip visur portretas
Baikit svaigti apie kitų gatvių remontą - juk aiškiai parašyta: parengtas Vyturių g. projektas, juk ten SENIŪNĖ gyvena !

ada

ada portretas
Kauno rajonas likęs be laisvos spaudos, o tai yra labai blogai. Pirmadieniais rajonui KAUNO DIENOJE skirti puslapiai tėra savivaldybės vadovybės tribūna savigyrai. Toli gražu nėra taip nepaprastai gražu, kaip kad bandoma teigti, vertinant Raudondvarį viešos aplinkos požiūriu. Dvaras juk tėra mažytė pusiau uždara niša miestelyje, į kuri reikia specialiai užsukti. O gyvenvietė nepalyginamai didesnė ir čia apleistumo, dažnai niekuo nepateisinamo, kiek tik nori. Seniūnijos administratoriai vargu ar turi susikūrę tvarkingesnės, informatyvesnės, jaukesnės gyvenvietės modelį. O patarimų pas nieką neprašo, norsv miestelyje tokių žmonių tikrai yra. Štai taip ir gyvenam - jūs mūsų, sėdinčių seniūnijoje, nejudinkit, o mes jūsų tai tikrai ne.

--------

-------- portretas
geriau išafaltuotų kelią, nuo Bernatonių km. iki Kačiūniškės,prieš rinkimus tik pažada ir tuo baigiasi,dulkėse gyvena Biliūnų km. ir kiti šalia esantys gyventojai...nekalbant apie duobes,kurios laužo mašinas...

Na,

Na, portretas
Raudondvaris ne vien tik dvaras. Žmonės ne dvare gyvena... Seniūnei pirmiausia reikėtu rūpintis bendruomene ir jos gyvenamąja aplinka. O apie dvarą gražus straipsnis.

PK

PK portretas
Labai greitai pamirsai, koks buvo palikimas ir koks siandien Raudondvaris.Maziau pykcio,daugiau pagarbos,kas padaryta.

oho

oho portretas
ką seniūnė pripasakojo, tą žurnalistė ir užrašė. O iki tvarkingos gyvenvietės tai dar teks nuveikti daug. Visa vaiduokliška buvusio instituto teritorija su daržinėmis, išklypę gatvės šaligatviai, pramoninė nekaip atrodanti teritorija kitapus dvaro tvoros, ir dar daugybė ko, kas skurdina miestelio vaizdą. Kai paskaitai šį rašinį taip ir prisimeni "išvystyto" sovietmečio laikus, kai viskas buvo dirbtinai liaupsinama.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių