Rastas kompromisas: Vilniaus gatvės grindinys bus paklotas per vasarą

Grįžti į straipsnį

Pasiulymas

Pasiulymas portretas
Gerbiamieji, jūs čia labai apdairiai padarėt pasiūlydami kauniečiams išsirinkti kuris grindinys geriau, senas ar naujas, ar ne? O davai padarom dar ir su žibintais tą patį - surenkit balsavimus kurie žibintai kauniečiams patiktų labiau, ar tie senieji kur buvo iki šiol, ar tokie kuriuos jūs jau dabar sumanėt dėt? O gal tokie kaip Smalininkų gatvėj visai nieko? Pabalsuojam mieli kauniečiai, kokia jūsų nuomonė?

Anonimas

Anonimas portretas
Tiek daug triuksmo kilo del Vilniaus gatves grindinio. Nors akmenu nulyginimui pritare 70 % Kaunieciu Neigalus asmenenys taip pat buvo uz. Bet del Marijos radio pastato kuris atrodo kaip zaizda tarp senamiescio pastatu triuksmo kelti nereikia. Nes is jo statybos ir projektavimo naudos tures seno Ozio korumpuotas klanas.

Tomas

Tomas portretas
Bus labai grazu.Pagaliau baige ta laiko gaisinima beprasmi...

LT

LT portretas
Marijos radijo pastatas tipo puikiai tinka,viskas derinas senamiesti,bet va del trinkeliu dideles problemos kyla,idomiai cia..

H

H portretas
Kiek dešimtmečių truks Vilniaus g. remontas ?

Anonimas

Anonimas portretas
labai puikus rastas sprendimas,,,maciau savo akimis-kai pilnai sutvarkys atrodys SUPER

bus

bus portretas
kaip Druskininkuose - visos trinkelės subyrės po metų...o tada klos iš naujo ir iš naujo...už mūsų visų pinigus...o kai kas už otkatus šildysis kaulus kur nors kanaruose

reikia butinai keisti

reikia butinai keisti portretas
gatves pavadinima,nuburliokejusio miesto vardas nepuosia Kauno

Vilniaus gatvė

Vilniaus gatvė portretas
Kauno senamiestis iš tikro yra tam tikra karikatūra, jei atidžiau pažiūrėsim. Pirmas aukštas - vitrinos, antras aukštas - XX a. pirmos pusės autentika, trečias aukštas - po karo dastatytas. Apie tai yra labai tiksliai pasisakęs architektas R. Palys. Bet mažai išprūsę žmonės to nepastebi ir jiems limpa provincijos pasakėlės apie "nepaprastą Kauno ar Vilniaus senamiesčių grožį". Tokių žmonių ir tokių pasakų rasime visose šalyse.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kauno senamiestis yra Lietuvos pasididžiavimas, tikras perlas.

Vilniaus gatvė

Vilniaus gatvė portretas
Jūs sakote, kodėl tyli visi "ekspertai" a la Karalius ar Tuleikis dėl Marijos radijo pastato ? Juk ten Karaliaus sūnelis nagus prikišęs. Senis per pažintį jį įkyšo į "kūrybinę grupę". Pastatas nukopijuotas nuo eilinio Talino ofisiuko ir įkištas į Kauno senamiestį. Ir tyli dabar visi "ekspertai" subines suraukę.

Anonimas

Anonimas portretas
Geriau butu buves nulygintas,kaip ir visoje vakaru Europoje. Bet ka darysi. Svarbu,kad bent jau rado sprendima.

to Kodėl neatsako

to Kodėl neatsako portretas
Tai ne tik, su Zapyškio bažnyčia atitinkama istorija. Tokiose srityse turi dirbti žmonės gerbiantys paveldą ir išmanantys restauraciją. Idealus pavyzdys - Stefanija Čerškutė. Tokių žmonių dabar labai trūksta Kaunui... Beje, ar matėte šiuo metu Vilniaus gatvėje stovičius žibintus, primenančius pramonines greitkelių lempas?:D Kaip jums jie?:) Tikėkimės čia laikini, kol vyksta darbai, o paskui bus gražinti senieji.

to Vilniaus gatvė

to Vilniaus gatvė portretas
Tokių budulių kaip tamsta dar reikia paieškoti.

Kodėl neatsako

Kodėl neatsako portretas
Paveldo sęrgėtojai , kodėl Vilniaus g.stovi absoliučiai netinkantis prie ten ęsamos architektūros - Marijos radijo naujai išdygęs pastatas?Tai baisus košmaras , kur tada žiūrėjo visi karaliai ir kiti veikėjai , kas išdavė leidimus?

Vilniaus gatvė

Vilniaus gatvė portretas
Tie paveldo "saugotojai" su feisbukiniu triedalu Karaliumi priešaky, tegul visko kas "neįstoriška" atsisako senamiestyje - kanalizacijos, vandentiekio, dujų, elektros lietvamzdžių. Tokių asilų dar reikia paieškoti. "Ožių partijos" užsakymu dirba šita šutvė rėksnių.

rep

rep portretas
Ačiū Dievui, rastas kompromisas.

Pagalys į ratus

Pagalys į ratus portretas
prarasta 1/2 metų

sutvarkykit

sutvarkykit portretas
greičiau
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių