Pristatė nulygintą Vilniaus gatvės grindinį: vieniems tai išsigelbėjimas, kitiems – šlamštas

Grįžti į straipsnį

Juokdariai

Juokdariai portretas
Ginčijasi dėl rusiškų akmenų...Juokdariai..

Yra daug neišmalėlių

Yra daug neišmalėlių portretas
Tam,kuris laiko Lukašenkos portretą,reiktų nuvykti į Baltarusiją,ypač Minską ir pamatyti,kaip ten gerai tvarkoma.Jis vargšelis jau net nesuvokia,dėl ko tą portretą laiko.O zirgzlių,kuriems viskas kas gerai atrodo atvirkščia,Lietuvoje pilna.Jeigu jų klausysime,tai Lietuvai virs griuvėsiais.

Egidijus Krulikauskas

Egidijus Krulikauskas portretas
Taip, visus senus namus nugriauti ir išmūrinti naujomi ar nušlyfuotomis plytomis ..... Sakykit gerbenieji ( o gal ne gerbenieji) ar audentiką mes atstatome įvedę savo požiūrį ir gerbiuvį (kad mašinų važiuoklė nebyrėtų :-) ).O gal visdėl to žiūrim į tai, kad tai yra senamiestis ir jam ne 10, o šimtmečiai? Užsienyje ( normaliose valstybėse) yra priimta išsaugoti tai, kas stovėjo ne dešimtmečius, o šimtmečius ir "ne modernizuojama.." o paliekami audentiški, o ne "nušlifuoti", "pagerinti".Taip suprantu, kad kai kam tai nemalonu, nepatogu ir t.t., bet tai ką mums paliko mūsų protėviai ir tai stovi iki šiol, o taim ką mes dabar padarome stovės 100 ir daugiau metų???

Tomas

Tomas portretas
Negi Lietuvoje trūksta akmenų? Tegul savivaldybė iš naujų akmenų prisipjausto kokių tik nori ir iškloja Vilniaus gatvę. O paveldinius akmenis galima būtų sudėti į šalutines gatveles. Visiems būtų gerai.

Dalius ( pseudoistorijos gaivintojams)

Dalius ( pseudoistorijos gaivintojams) portretas
Vilniaus gatvė...-tai ...senasis KELIAS Į VILNIŲ... Ką numatote daryti su ...NAMUKAIS ... J.Gruodžio g. , I.Kanto g. ...iki ...,,BOKŠTO''...?

Vincas Mickevičius Kapsukas

Vincas Mickevičius Kapsukas portretas
Marijampolėje irgi yra toks brūkas. Nors gyventojai prieš, bet mero žodis lemiamas

ALGIS

ALGIS portretas
Istorijos neliks , o invalidams ne vieta vidyryje gatvės , visai suįžūlėjo .

tikiu

tikiu portretas
Butina akmenis tvarkingai apipjauti ir taip irengti labai patogu ir isvaizdu gatves vaizda Butina nekreipti jokio demesio i lakios vaizduotes architektu ir paminklosaugininku demagogijas Bet nieko nepadarysi taip jie parodo kad dirba ir neveltui gauna atlyginimus Tikiu kad nugales sveikas mastymas ir bus irengtas labai tvarkingas dailus ir isvaizdus gatves grindinys nekreipiant jokio demesio i siu ,,PAMINKLOSAUGININKU'' demagogijas Tikiu kad sveikas mastymas nugales

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
cia laukiniai su plakatais[][]

Pasiūlymas diletantams

Pasiūlymas diletantams portretas
Užasfaltuokit, juk bus pigiausia, greičiausia, kokios čia dar kultūrinės vertybės? 4metus laikys, o paskui kad ir tvanas...

SEKMES

SEKMES portretas
O MAN JAU TAS PATS KA KLOS ar des Bele baigia REMONTA Reikia susitarti

Grindinys

Grindinys portretas
Ir feisbukinis triedalas Karalys čia. Paskaičius jo feisbuką apima siaubas - Žiegždrių pacientas laisvėje vaikšto.

Paveldo specialistas A.Liakas

Paveldo specialistas A.Liakas portretas
A. Liakas tikrai ismanantis savo darba ir Kauno patriotas. Tik dziaugtis galime turedami toki patriotiskai nusiteikusi atstova Kulturos paveldo sistemoje. Gal paklausykime ka jis sako ir kaip sprendzia sia problema?

uuuuuu

uuuuuu portretas
Atleiskit, bet akmenimis eiti tikrai nepatogu. Jei kas turi gerą pastabumą, tai žino, jog gerokai daugiau žmonių Vilniaus g. eidavo plytelių šaligatviais, o ne gatve, nors jau 30 metų kaip ji skirta pėstiesiems. Tiesiog akmenimis žengti yra nemalonu.

Anonimas

Anonimas portretas
kas per tipai archetektai vienas snukus dauzo kitas naudojasi invalido pazymejimu roveri stato gedimino gatveje

Anonimas

Anonimas portretas
patogumus mėgstančiam šiuolaikiniam vartotojui geriausiai tiktų koks glotnus plastikinis paviršius. Kam tas paveldas? Juk dabar labiausiai vertinama prekybos centrų architektūra ir aplinka.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Tai gal paveldo saugotojai, apsiaukite klumpes ir vaikščiokite netašytais akmenimis. Klumpės taip pat autentika ir paveldas..

Ne savivaldybės ne durniui

Ne savivaldybės ne durniui portretas
Nefantazuok nemeluok ir nevadink kitų duriais.Tai yra labai nepadoru negražu ir gėda. Tamstelės žiniai, į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą lietuviška komisija dar tik pasiūlė įtraukti Kauno modernizmo arcitektūra, o ne miestą ar senamiestį.Tuo reikalu jau paruošė dokumentus ir išsiuntė kreipimąsi.Nežinia koks dar bus sprendimas.

Dainius

Dainius portretas
juk tai paveldas. Kam ji naikinti?

Savivaldybes durniams

Savivaldybes durniams portretas
Gal pamirsot,kad Kaunas ir jo senamiestis itrauktas i UNESCO Paveldo sarasa? Nustokit niokot miesta...idomu i kieno dvara? nuguls tie akmenukai...kur ziuri Paveldo specialistai ir Senamiescio bendruomene ,kaunieciai nepasiduokit ...!!!

Nuo gimimo

Nuo gimimo portretas
65 metus gyvenu senamiestyje. Todėl su siaubu dar pamenu tikrus, autentiškus,ivairaus dydžio, kreivus ir šleivus,apvalius akmenis Vilniaus g. Iki padarymo pesčiųjų gatve per ją ir Valančiaus g. važiavo visos mašinos, autobusai,troleibusai,sunkvežimiaib. Namie dieną ir naktį drebėjo visi langai.Vėliau uždraudė eismą, iškasė požeminę perėją, sudėjo tašytus akmenis iš naujai asfaltuojamų Centro ir Šančių gatvių.Tapo ramu gyventi.Reikia patogumo ir lygumo ,o ne išgalvoyos istorijos.

Anonimas

Anonimas portretas
Viskas labai demokratiska. Padarytas mini referendumas. Ten zmones gali isreiksti savo nuomone.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Tai kad tie akmenys kur dabar nėra autentiški jie tarybiniais laikais sudėti. Jei norite autentiškų, autentiški buvo tokie kaip kapsų gatvėje kur nuo Jonavos gatvės į kalną kyla nu bent kas iš jos išlike nuo smetonos laikų netvarkyta griūva.

Faktas

Faktas portretas
Politikai čia vieta. Nepadoru tiesiog viešoj erdvėj pjudytis. Senamiesčio veidą reik išsaugot.

Apmaudu

Apmaudu portretas
Pažiūrėkit Europos senamiesčius, visur yra gatvių, kur grindinys išsaugotas. Laisvės alėjoj patogu ir vaikščioti ir važiuoti.

Anonimas

Anonimas portretas
Vėl Kauno sumirdę konservai nerimsta pagalius kaišioja

Kaunietis

Kaunietis portretas
Jiems daro kaip geriau o jie vis pagalius į ratus kaišioja kad tik Kaunas būtų apgriuvęs nevispročiai paveldėsauginikai iš vis kuo jie save laiko.

Spec.

Spec. portretas
Nereikia to grindinio ardyti ir tuos akmenys skaldyti,galima grindinį šlifuoti neišardžius ,užtaisyti kur reikalinga kitais akmenimis plyšius ir bus nuostabu.Specialistai žino kaip tai galima padaryti ir grindinys bus nuostabus. O akmenys pjovus pusiau gausis pilnu akmenų sienelės kurios skilines aplink akmenį. Negalima akmenys pjauti pusiau, darbas bus neprotingas.Žinau kaip atrodo akmenys tie išemus iš grindinio.Tai nuostabus akmuo ir skaldyti pusiau negalima.Kaip minejau grindinį galimą atnaujinti be išradimo.

Visur ir visados

Visur ir visados portretas
reikia "Matjošiui pyrago".Kur tik užuodė gabalęlį,būtinai atsirieks.Iš degtuko priskaldo vežimą malkų (čia apie samdomus "ekspertus"),kad tik ištraukti sau naudą.O gal neįgalieji,atleiskite,ruošiasi daryti savo vežimėlių greičio varžybas?Na,jei nusispiaut į autentikos grožį,tai išloštų lgbt'rastai,galėtų Vilniaus gatvėje rengti savo fakeparadus apsiavę riedučius.

Paveldosaugininkams

Paveldosaugininkams portretas
Grazinkite 4 komunaru, Lenino paminklus-panasiu laiku statuti, Kur buvot kai Marijos. R, pastata grudo, uzstoda graziausia Kauno siena

Kada

Kada portretas
Marijos radijo pastata nugriausit? Va kur,, sudo kruva,, senamiestyje, a

LT

LT portretas
Marijos radijo pastatas ,kaip nors derinasi prie senamiescio pastatu?Cia viskas gerai,kazkodel tai nemato ar nenori matyti..

Viduramziai

Viduramziai portretas
Negris? Visoj lietuvoj pilna viduramziu-kurenimas malkom, anglim, kiek lietuvos sedi be kanalizacijos miestuose net?

Teisingai

Teisingai portretas
Baikit putotis ,jau 21-amžius ir visiems norisi lygių gatvių...Viduramžiai negrįš...Per tokius apvalus akmenis negalima nei eiti nei važiuoti.Pastoviai atsiranda kvailių kurie nenori tvarkos ir grožio...

Man labai patiko

Man labai patiko portretas
Bus smagu ir saugu vaikščioti. Kam tą sovietinė autentika ir nėra čia jokio paveldo. Senamiestyje gimiau ir augau, iki rekonstrukcijos Vilniaus gatvė buvo grįsta akmenimis.

Julija

Julija portretas
Meras kaltas,kad grąžina miestą,gėda arch.Karaliau.Taigi leidžiama rinktis ,diskutuoti. Kad visi būtų patenkinti , galima šonuose prie šaligatvio dėti autentiškus akmenis,o viduje apie 2m pločio dėti pjautus akmenis.Visokių varijantų yra pridaryta ir vakaruose senamiesčiuose,Mes norim ar nenorim ,bet praktiškumas taip pat reikalingi.

f2

f2 portretas
pilna Europoj tvarkingiausių akmenim grįstu gatvių. Tik profanai iš autokaustos nesugeba paklot ir visiems aiškina kad neįmanoma. Beje šiandien buvo viena neįgalioji vežimėlyje, kaip nekeista už seno grindinio išsaugojimą, pasakojo kad daug svieto apvažiavus, niekur nebuvo problemų judėt apvaliais akmenim nes visur tvarkinga ir prižiūrima, čia tik krabo klerkai sugebėjo iki tiek apleisti centrinę Senamiesčio gatvę. Aišku reikėjo kapitalinio remonto, pakeist komunikacijas, paklot lietaus kanalizaciją, bet daryt euroremontą dvasios ubagai ir tiek besidangstantys neįgaliasiais.

f1

f1 portretas
Pakalniškis skraido su paspirtuku po Senamiestį pastoviai, nenuostabu kad kryžium už euroremontą.

akmenis nuslifuokit , padenkit laku ...

akmenis nuslifuokit , padenkit laku ... portretas
bus estetiska ir grazu ...ir butinai nudazykit vaivorykstine spalva arba bent jau kai Rupeikos nuotraukoj oranzine ......o geriausiai eikit y Kuzmos gatves durnyna ir ten yrenkit Kauno fanu peder.....tyna

Šančiai

Šančiai portretas
Miestiečiai prašau negalvokit kad tos kelios rekenčios šančiu senes atstovauja visus šančius.Mes norim modernaus rajono šalia Kauno norim šančiu pležo su normaliu keliu ir parkingu. Ir džiaugemes mero darbais.

Vil

Vil portretas
išasfaltuokit. Geriausias sprendimas.

Alvis

Alvis portretas
Visi kas renka ar domisi Kauno senamiesio nuotraukomis, gali peržiūrėti gausybę Vilniaus g. ir Rotušės a. vaizdų bei įsitikinti, kad iki 1981 m. Vilniaus gatvės važiuojama dalis buvo išgįsta apvaliais lauko rieduliais. Vėliau vykdant šios gavės gatvės kapitalinį remontą ir rekonstrukcija ( pagal Kauno Komunalinio ūkio projekto instituite parengtą projektą) ji buvo paversta pėsčiųjų trasa. Tik tada visu gatvės ilgiu buvo suklotas "naujas" tašytų akmenų grindinis. Tikrai nesuprantu kodėl 40 metų neturinti, sovietmetyje suklota danga vadinama: "istorinė", "autentiška", "senovinė" ir t.t. bei norima ją išsaugoti kaip paveldo reliktą?

Nesantaikos kurstytojams

Nesantaikos kurstytojams portretas
Pasamdyti Šunys(ar jų šeimininkai)loja-karavanas važiuoja pirmyn. Kai kas sprogsta iš pavydo matydami neatpažįstamai pagražėjusį Kauną, ir kur tik gali kritikuoja, nes be liežuviu malimo nieko daugiau nesugeba

Dalius

Dalius portretas
Pritariu , kad Vilniaus gatvės grindinys BŪTŲ LYGUS, T. Y . ŠLIFUOTAS ir manau, kad TOKS TIKRAI SULAUKS IR 22 -OJO AMŽIAUS , o 21 -ajame... saugiai galėsime vaikštinėti ir džiaugtis, dairydamiesi į stogus ir dangų, taupydami sąnarius ir čeverykas, neišsižadėdami LAZDOS... Akmuo yra stiprus, kantrus ir daug pakeliantis... net ir rėksnius, perlenkiančius LAZDĄ...

Aha

Aha portretas
Kam reikia autentikos,sovietinio paveldo gerekites Sanciu lusnomis o miesto centras turi buti europietiskas ir siuolaikinis kaip yra Vakaru Europoje,niekaip neina isgyvendint nostalgijos sovietmeciui

KAUNAS

KAUNAS portretas
Jus tie kurie lojat ant mero ka jus padaret Kauno labui.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Tai klausykit,jeiģu tie akmenys bus lygūs,manau tada iš viso nėra tikslo juos kloti.Galima pakloti kokią pigesnę imitaciją,kuri bus lygi.

Tiesa

Tiesa portretas
Šiti klaunai daro viska kad tik nespet i darbu terminus kaip ir su visais projektais ka jie skundžia.

Nesamone!!!

Nesamone!!! portretas
Prabuvo sitiek metu! Tai autentika! Istorija! Nieko nera svento!

Nuomonė

Nuomonė portretas
Tai b8t7 puiku. Autentiškas grindinys. Istoriškai svarbus dalykas.

Nu jo

Nu jo portretas
Komentaruose vien krabo troliai.

butina

butina portretas
Butina visus tuos akmenis graziai apdirbti ir pakloti kad visiems miestieciams butu patogu vaikscioti ir mamoms ir invalidam su vezimeliais vazineti Visus tuos paveldo saugotojus i seneliu namus ir uzdrausti jiems pasirodyti Vilniaus gatveje kol vyks statybos darbai kad jie ten nesliauziotu ir netrukdytu statybininkam dirbti Butina tuos apsamanojusius akmenis slifuoti graziai apdirbti ir irengti patogu gatves grindini visiems Kaunieciams

Už portretas
Tik už nulygintus akmenis! Kaip eksponatą, galima kažkur palikti (įrėminti) autentišką grindinio pavyzdį.

Svarbu

Svarbu portretas
Kad restoranams ir knaipėms būtų patogu stalus gatvėj statyt.... Tpfu, greit bus sintetinis senamiestis

PAMINKLOSAUGININKŲ PROSTITUTAI

PAMINKLOSAUGININKŲ PROSTITUTAI portretas
Tie paminklosauginikai yra politiniai prostitutai,dirba pagal koncervų užsąkymus,kelti mieste sumaišti.Ko tie aplinkosaugininkai per google maps nepasižiūri į Kauno senamiesčio stogus,visas senamiestis buvo raudonais čerpiniais stogais,o dabar darosi diskoteka,juodi ,balti ,pilki,ar tai ne sanamiesčio niokojimas gi turistas pasižiūrejes i zemėlapi iš karto mato kur senamiestis.Kur tie paminklosaugininkai buvo,kai statė Marijos pastatą,gal jie galėtų paaiškint,kaip tai dera su senamiečiu.

idiotizmo viršūnė ..........

idiotizmo viršūnė .......... portretas
...... dėl kelių nepaeinančių isterikos sumanė autentiškus grindinio akmenys šlifuot ir Vilniaus paminklinę gatvę sudarkyt ............ į Gudijos pasienį šitą ''Autokaustos'' vadą kartu su Pakalniškiu - tegol ten migrantams užpakalius šlifuoja gėdos Kaunui nedarydami

Tragedija

Tragedija portretas
Atrodo labai prastai, širdį skauda, kad taip bjauroja. O ko tyli paveldosauginkai? Kai lūšną nugriauti, tai leidimo neduoda, o sunaikinti autentišką grindinį-valio! Nutieskit taką dviračiams ir išsispręs problemos

Matas

Matas portretas
Gyvenu ir dirbu senamiestyje, vertinu pavelda, bet tikrai tie akmenys nuslifuoti netrukdytu. Atrodytu graziai, butu patogu ir uzbaigta ant Kaunas 2022. Kur balsuot?

to Rūta

to Rūta portretas
gaila, kad nesupranti kodėl reikėtų išsaugoti autentišką grindinį :(

Ale kiek

Ale kiek portretas
Trolių susirinktų komentuoti ir vis tie patys pritariantys Kauno paveldo niokojimui, atrodo kad dauguma iš pačios savivaldybės

afonia

afonia portretas
Ar tas vadinamasis architektas Karalius yra ką nors pats sukūręs ( be to kioskio prie duonos kepyklos) ar tik moka kitus pi....voti?

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Kaimiečiai naikina Kauno paveldą, juk turime didžiuotis istorija

Rūta

Rūta portretas
Puikiai ir estetiškai bus. Patogiau vaikščioti pėstiesiems, judėti neįgaliesiems, mamoms su vežimėliais, dviratininkams. Turistas galės grožėtis visuma, o ne žiūrėti tik po kojomis ir išsivartyti bebaigiančius akmenis, kad tik neužkliuvus už išsikišusių akmenų. O ir gatvės švarą bus lengviau prižiūrėti su technika. Bravo, idėjos autoriams. Gimiau ir užaugau semaniestyje ir jokios nuoskaudos, kad senamiestis truputį pakeis vaizdą. Akmenys lieka juk tie patys, tik pasikeičia jų pavšius.

gggg

gggg portretas
Dabar berods nedideliais ploteliais keičiamos tos naujos trupančios Gedimino prospekto Vilniuje trinkelės...

Kazin

Kazin portretas
Ar zuokelis uzsiiminejo gedimino prospekto grindinio pardavinejimu. Ka jis ten zais su 100 pirkeju perkanciu po gabaliuka. Greiciau numete tiesiog isgrobstymui ir issvaistymui ir tiek ziniu. jo arkliukas buvo grindinio keitimo projektas kainaves kruva litu, o ar jam is to nubyrejo, turbut visiems ir taip aisku.

etc

etc portretas
Labiausiai tie piktinasi sovietiniu laiku liekanos gyvenime niekur nebuvo isvaziave,nemate civilizuoto pasaulio neduok dieve tokie valdzioj,butu visas Kaunas kaip Sanciai ar Vilijampole

Algelis

Algelis portretas
O prie ko cia Lukasenkos nuotrauka laike tas skautas ? ka jis tuom norejo pasakyt ? jis ka musu zmones palygino su tarakonu.sakyciau aiskiai kupciaus siustas skautas ddddd

anupras

anupras portretas
Paklokite negadindami senuosius akmenis ir dangą denkite asfaltu. Taip protingesnėms ateities kartoms pašalinus asfaltą liks išsaugotas senų laikų grindinys.

Nepatenkintas gyventojas. Negražu.

Nepatenkintas gyventojas. Negražu. portretas
Baisus vaizdelis. Subjaurota Vilniaus gatvė. Neigaliesiems viena šaligatvį, o gatvė turi atrodyti gražiai, o ne baisiai.

a

a portretas
o tie durniukai ruošiasi po žeme vaikščioti

IGNAS

IGNAS portretas
Kam jūs klausinėjat nuomonės ,kaip bedarytumėt ,visiems neitiksit.Ar pamenat kiek buvo piktų nuomonių dėl senamiesčio ziedo ,darykit ir neklausinėkit .Sekmės.

Kai

Kai portretas
Zuokas su Šriūbėnu nuardė ir išpardavė Gedimino prospekto istorinius akmenis ,KPD aukščiausioji vadžia , nė kriukt.O Kauno "visuomeninkai" paradeda š... ą malti.Paklokime istorinius lentų tratuarus , atvirąją kanalizacija, paleiskmi konkę ir pan ir grįšim prie tikrojo paveldo,

LaBamba

LaBamba portretas
Seni akmenys apvaliu viršumi ne veltui, kai tais laikais važinėjo vežimai, jų ratai buvo kaustyti plieniniais žiedais, arklių kanopos ir gi kaustytos plieninėmis pasagomis. Dabar nulyginti akmenys turi aštrius kampus viršuje (tarp viršaus ir šonų) todėl tokia briauna važiuojant senoviniams vežimams būtų apkraunama labai smarkiai, ir nulūžtų. Būtų visi akmenys suskaldyti ir aptrupėję. Kada akmenys su apvaliu viršum vežimo ratas prie krašto neprieina, atsiremia į kitą akmenį, todėl akmenų kraštai mažiaus apkraunami. Senovėje meistrai buvo nekvaili, savo darbą išmanė ir vardą vertino. Kai dabar guminės padangos ant ratų, tai gal ir apkrova tolygiau pasiskirsto, nors aštrius ir aptrupėjusius kampus mes matome Laisvės alėjoje paklotų rombinių plytelių, tik keletas metų praėjo, o jau nemažai sutrupėjusių, su nulūžusiais aštriais kampais. Kas bus po 50 - 100 metų?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Tiesiog butina Isaugoti grindinio autentika sekancioms kartoms. Laisves aleja, kitas reikalas, ten tinka ir kinietiskas granitas, o Kauno senamiestis yra unikalus tik su senu grindiniu, Nedarkykime senamiescio. Tai gal ir Katedra tada apklijuokite klinkeriu:)))

Raimondas

Raimondas portretas
Jeigu siekiame tikros senamiesčio autentikos ,tai gal atsisakome kanalizacijos,elektros. Ar miestas žmogui, žmogus miestui?

...

... portretas
Pjaustyti akmenys daug praktiškenis variantas. Patogiau vaikščioti pėstiesiems, neįgaliesiems, mamoms su vežimėliais. Restoranams įsivazduoju irgi daug lengviau ant lygesnio pagrindo išdėlioti kėdės su staliukais šiltuoju metų laikotarpiu. Pravažiuojantis aptarnaujiantis transportas irgi daug tyliau važiuoja tokiu pagrindu. Taipogi žiemos laiku lengviau sniegą valyti. Labai daug pliusų matau su tokiu pagrindu, neprarandant autentiško vaizdo.

Žilvinas

Žilvinas portretas
Perpjaus akmenis. Iš vieno bus du. Kažkam akmenukų prireikė sodybos takeliui

Alis...

Alis... portretas
nereikia šlifuoti,- užtenka nupjauti apatinę akmens dalį...

xxx

xxx portretas
Čia ir arkliui aišku,bus priimtas sprendimas šlifuot akmenis.Šlifavimui reik skirt dar lėšų,terminai rekonstrukcijos nusikelia,darbus vykdo Autokausta....Ir kas už to slypi?

kestutis

kestutis portretas
Sulyginti ta bruka kad nekratytu neigaliojo vežymeliu važiuojant ir mamoms vežant vaikus vežimeliuose

Kai pamatai

Kai pamatai portretas
du Kauno kvailius Karalių ir Tuleikį, žinok ,jie tarnauja sąstingiui ir destrukcijai

geda

geda portretas
nesuprantu, net sovietmeciu grindinys zmonems nemaise, o dabar matai maiso . Patraukit rankas nuo akmenu, barbarai !!!!!! Neigaliems juk yra saligatvis palei krasta, tobulinkit ju vezimelius, o ne grindini gadinkit

Norge

Norge portretas
Kur buna islaikytas gatviu ir namu autentiskumas ten ir traukia daugiau zmoniu.Naujiena buna idomu trumpai,o visi su vezimeliais gali prisitaikyti prie grindinio,jug nevazineja 100 kartu per diena.

Tomas

Tomas portretas
Kodėl gi ne . Gi galima dabar jau ir Kauno pilį atstatyt iš silikatinių plytų. Technologijos ir pažanga. Gi dabar Kauną valdo PATOGUMAS . VERSLUMAS ir Inovacijos. Galima dengtis ir MAMOMIS su VEŽIMĖLIAIS ,kaip mėgsta dangstytis Kauno savivaldybė pjaunant medžius ir naikinant paveldą. Tai kaip tie vargšeliai prieš 100 metų sugebėjo išdėti tokį grindinį , o mūsų visavaldė savivaldybė siūlo kičinį variantą? O gal užtektų dar ir žaliais DAŽAIS padažyt ir nupiešti MATIJOŠAIČIO ROMBUS ? tai būtų tikras Kaunastic

Tiesa

Tiesa portretas
Vel tie klaunai per juos tai tik stagnacija mieste

Kaunietis

Kaunietis portretas
Jei negalite duoti garantijos 100 metų tai nelieskite nevykėliai ir palikite kaip mūsų proseneliai padarę

Kaunietė

Kaunietė portretas
Etatiniai visuomenininkai / architektai expertissimmo .

dar

dar portretas
O kur dingo autentiškas Gedimino prospekto Vilniuje juodų bazalto akmenų grindinys, atlaikęs Lenkijos ir Sovietų sąjungos okupacijas?

To:Matosi

To:Matosi portretas
Čia tau su supratimu kažkas negerai, neveltui ko gero priklausiai kubile pas anūką konservuotų ir spėjusių prasmirsti agurkų gaujai. Toje gaujoje surinkti visi Lietuvos idiotai.

Pilietis

Pilietis portretas
Tuoj neliks Kauno autento visai.

Matosi

Matosi portretas
Krabui visai su galva negerai...

pp

pp portretas
"Kauno" dienos titulinis straipsnis, kazkodel, apie grindini Vilniuje....

LABAI GRAZU

LABAI GRAZU portretas
Labai teisingai sumastyta pjaustyti akmenis ir taip padaryti labai isvaizdu Vilniaus gatves grindini o i suvaikejusius nuo metu nastos architektus ir visus senu laiku stagnatorius nekreipkit jokio demesio nes gatve dziaugsis jaunimas neigalieji ir taip papramogauti ir pasivaikscioti i Vilniaus gatve iseje miestieciai Visus tuos senu paziuru architektus i seneliu namus kad netrukdytu siolaikinio mastymo ir supratimo specialistam puosti Kauna.Didziules stiprybes specialistam kurie siulo labai isvaizdu kaip atrodys irengtas grindinys 10balu SUPER

Akmens

Akmens portretas
Grindinys sludziausia danga is visu, ar ji nulyginus netaps dar slidesnis? Vaizdas nulyginto irgi ne tas

dar

dar portretas
Mano nuomone,,labai beaptogu vaikščioti berods naujai suklotais nenugludintais akmenimis prie Kęstučio-Kanto sankryžos Kaune ir prie Žalgirio arenos. Tokia mano nuomonė.

nuompnė

nuompnė portretas
Manau, labai gerai atrodo tie nugludinti akmenys, be to turime galvoti ir apie neįgaliųjų poreikius.

vau

vau portretas
Pas mus dar priestarauja ir del to,kad netie daro,del politiniu paziuru
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Šeimoms teiks mobilias psichologines konsultacijas
  Šeimoms teiks mobilias psichologines konsultacijas

  Kauno rajono pedagoginė psichologinė tarnyba kartu su partneriais iš Lietuvos ir Lenkijos įgyvendins tarptautinį projektą „Eksperimentinis veiksmų planas vietinėms mobilioms psichologinėms krizių valdymo komandoms, valdant krizines situac...

 • Pagerbti gabiausi Kauno rajono mokiniai
  Pagerbti gabiausi Kauno rajono mokiniai

  Kaip ir kiekvienais metais, Garliavos meno mokykloje įvyko tradicinė gabiausių Kauno rajono moksleivių pagerbimo šventė. Joje buvo apdovanoti rajono vardą garsinantys mokiniai, įvairių olimpiadų nugalėtojai ir juos ruošę pedagogai. ...

  1
 • Z. Ališauskienės 100 metų Kauno rajone
  Z. Ališauskienės 100 metų Kauno rajone

  Ketvirtadienį garbingą 100-ąjį gimtadienį šventė Neveronių seniūnijos gyventoja Zuzana Ališauskienė. ...

 • Renginiai Kauno rajone gegužės 29–birželio 4 d.
  Renginiai Kauno rajone gegužės 29–birželio 4 d.

  Birželio 1 d. Babtų kultūros centras: 18 val. – Tarptautinė vaikų gynimo dienos šventė – koncertas „Jau vasarą matau“. Ežerėlio kultūros centras: 19 val. – dviračių paradas, skirtas Tarptautinei vaikų gynim...

 • Kluoniškių kaime – partizaniškas gimtadienis
  Kluoniškių kaime – partizaniškas gimtadienis

  Kluoniškių kaime (Kauno r.) paminėtas ypatingas partizaniškas gimtadienis – Sūduvos partizano, Vyčio Kryžiaus ordino kavalieriaus, Laisvės premijos laureato Vytauto Balsio-Uosio 100-metis. ...

  1
 • Kurortas keičiasi: kas naujo Kulautuvoje?
  Kurortas keičiasi: kas naujo Kulautuvoje?

  Pirmasis šalies kurortas – Kulautuva – žavi savo gamta, kultūriniais renginiais, bet miestelyje jaučiamas pagyvėjimas ir kitose srityse. Įgyvendinti ar baigiami svarbūs miestelio infrastruktūros, visuomeninių paslaugų teikimo projek...

  1
 • Kvaišalams mokyklose – daugiau nepakantumo
  Kvaišalams mokyklose – daugiau nepakantumo

  „Narkotinėms medžiagoms būtina užkirsti kelią į mokyklas. Tai galime padaryti šviesdami visuomenę, aktyviau bendradarbiaudami su mokinių tėvais, policija, vietos bendruomenėmis“, – kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūn...

  4
 • Vaikai stovyklose taps ir pareigūnais, ir istorijos detektyvais
  Vaikai stovyklose taps ir pareigūnais, ir istorijos detektyvais

  Vasara jau visai ant nosies, tad pats metas pasirūpinti vaikų užimtumu. Kauno rajono savivaldybė paruošė daugybę stovyklų, kuriose vaikai galės susipažinti su istorija, gamtos paveldu ar net pasimatuoti pareigūno profesiją ...

 • „Tylos namai“: patirtis ir individualus požiūris
  „Tylos namai“: patirtis ir individualus požiūris

  Artimojo netektis ir atsisveikinimas su juo – jautrus ir visapusiškai sunkus metas. Besirenkant įmonę, kuria pasitikėti tokią akimirką, vertėtų atkreipti dėmesį į įvairius aspektus. ...

  4
 • Kauno savivaldybė atšventus miesto gimtadienį: keliaujame į 616-uosius metus!
  Kauno savivaldybė atšventus miesto gimtadienį: keliaujame į 616-uosius metus!

  Sekmadienį, pasibaigus tris dienas trukusiai 615-ojo Kauno gimtadienio šventei, Kauno miesto savivaldybė dėkojo visiems  šventės dalyviams ir svečiams.   ...

  8
Daugiau straipsnių