„Priedas“ kebabe sukėlė šleikštulį: baisu pagalvoti, kas būtų, jei tai atsidurtų skrandyje!

Grįžti į straipsnį

hmm

hmm portretas
Dazniausiai kababuose randami kaciu ir sunu nagai.

to silpn higien puse

to silpn higien puse portretas
Nu kokių dar nevalų yra Lietuvoje, kad nežino jog maudytis po dušu su maudymosi kelnaitėm ir paskui eiti su jomis į baseiną yra šlykštu. Maudaisi ir visas brūdas sueina į tas kelnaites, o ne į nuotekų vamzdį. Ir paskui su jomsi eini į baseiną ir visos infekcijos iš tų kelnaičių eina į baseiną. Ir įdomu kaip su kelnaitėms nuplausi išangę ir kiaušus? O juk dušo esmė prieš baseiną ( ir ne tik) ir yra ta, kad nuplauti lytinius organus ir išangę. Juk lietuviai neturi įpročio kas kartą pašikę naudotis bide ar asotį su vandeniu į tuliką atsinešti ir apsiplauti išangę. O moterys sisioja visą dieną ir ant plaukelių pilna siusio atliekų, kuriuose iš karto veisiasi bakterijos. Todėl visiems reikia apsiplauti prieš baseiną, prieš lytinius santykius.

to yja

to yja portretas
Nežinai ką valgai net kai pats pasigamini. Nes perki mėsą, o kiaulę nežinai kuo išmaitino. Prikimšo antibiotikų, supuvusių atliekų, o tu iš tos š masės maistą gaminies. O dažnai nusiperki persenusį maistą, kurį pigioms pardėms tiekia valstybės rezervas už centus, o pardė mums už eurus parduoda. Visos pardės, kurios mums prieinamos- yra pigios. Į geras pardes su leidimais įeina tik milijonierių virėjos ir jų padėjėjos. Tos pardės yra slaptos. Ten pristatomi produktai, kurie užauginami atskirai ir gerai. O virėjos gamina pagal visas taisykles. Todėl toks maistas geras ir žinai ką valgai.

Edas

Edas portretas
O kas čia naujo? Visose užeigose tas pats: prispjaudo į maistą, įvairių daiktelių primeta, prisisioja į gėrimus, o kartais moterys net kraują iš įklotų išspaudžia.Visi tie dirbantieji nekenčia klientų, laiko juos išgamomis, išnaudotojais, turtuoliais, kuriems jie tarnauja. Lietuvio protas neįstengia suprasti, kad tie žmonės juos išlaiko ir maitina. Ir kai klientų sumažės, tai ir jie tam darbe bus nebereikalingi. Tokie kvailiai niekur nereikalingi, iš visur juos išmeta. Net pas dantų gydytoją Lietuvoj nuėjus yra tikimybė, kad ji tau tyčia suvarys dantį, kad tau būtų blogai, o ji kad nesijaustų tau padėjusi, nesijaustų tavo tarnu. Nors iš tavęs šimtus nurauna. Tiesiog bukapročių tauta ir nieko čia nepadarysi. Neapibendrinu, ne visi, bet labai daug tokių.

Aha

Aha portretas
Pirsta tai suede chamas o naga isspjove ir dar skundziasi.baisu kas darosi

Anonim

Anonim portretas
Nu jo, tegul nueina I restorana ir susimoko 50€ kur negaus normalaus maisto,atarnavimo ir virtuvej dar prispjaudys I maista.... Nes ten koki Velniai dirba tai klijentas nemato...

Rt

Rt portretas
100 % bedarbis kazkok rada ir raso nes neturi ka veikti pasalpas susitvarke, ir ka jam daugiau veikti,o mes paxalinam kaip jd,o jis raso ir žvenge is mūsų...

mėšlainių

mėšlainių portretas
ir panašių "gtreitmaisčių" valgytojams derėtų priminti, ką savo laikais sakė Motiejus Valančius: "Maža tauta, kad nenori išmirti, turi, šiukštu, neimti to, kas ne jos genties"...

fui

fui portretas
dirba be pirštinių

yja

yja portretas
tik tada žinai ką valgai kai pats pasigamini.

Guminės pirštinės

Guminės pirštinės portretas
Nepadės. Nagai pradurs ir išlys. Nagas nieko blogo tik reikia įrašyti į gaminio sudėtį

cha cha

cha cha portretas
O spermos nebijai? Kur ją padeda padročinęs kebabo kepėjas, a? :))

valgyčiau bet

valgyčiau bet portretas
Kad nebėra normalių lašinių.

LT

LT portretas
Valgykit lašinius.

Anonimui

Anonimui portretas
O tave iš psichuškės seniai išleido ?

Anonimas

Anonimas portretas
Kai prasidės karas, ėsite ir tylėsite. Kad tik būtų kas ėsti. Jūs ten miestuose pirmi badu išdvėsite. Ne priklijuojami nagai bus galvoj jūsų kvailoms boboms.

Ašai

Ašai portretas
Jus man pasakykite kaip tai pasireiškia tas stebuklingas zodelis apgailestaujame:ar tai pradedama viduriuoti ar prakaituoti ar dar kaip kas tik atsitinka tai is karto apgailestaujame ir viskas reiškia pofik.

skanaus

skanaus portretas
Nagas dar ne baisiausia kas gali pasitaikyti...

namie reikia valgyti

namie reikia valgyti portretas
ar sumuštinį įsidėti. Tada jei ir rasite ką, bus savo nuosavas.

BLAIVININKAS

BLAIVININKAS portretas
Vytautas Didysis po Žalgirio mūšio kelis vežimus statinių vyno atimto iš kryžiuočių įsakė išlieti lauk, kad velnio lašai neatsidurtų skrandyje.

>silpnoji higienos pusė

>silpnoji higienos pusė portretas
Užpakalį reikia plauti po kiekvieno nusi...mo , o ne tik prieš baseiną. Na, tai čia normaliems . Tačiau dauguma einančių į baseiną net duše priš tai nesiprausia.

Dabar

Dabar portretas
Madinga i ciurku kebabus deti nagus

elena

elena portretas
nu bet vyru rasyti koentarai tai slykstu skaityti

Jolanta

Jolanta portretas
Visko pasitaiko. O kaip ligoninėj ne tuos vaistus suleidžia. Pasako sesele atsiprašau ir atleido moteris.

Qwerty

Qwerty portretas
Tampam tipiniais vakarietiskais myzniais.

silpnoji higienos pusė

silpnoji higienos pusė portretas
nėra ko nesuprasti. Maudaisi nuogas tada užsimauni švarias, naujas ar iš skabiankės kelnaitas. Koks skirtumas - kaip nuprausi su kelnaitėm analinę angą kur gali būti ir fekalijų likučių ir kirminų kiaušinių. Keli iš baseino lankytojų bide naudojasi? Kur subėgs vanduo nuo kūno su visom bakterijom - į tas kelnaites. O po to išsiskalbs baseine. Chloro viskam išnaikinti neužteks.

>silpnoji higienos pusė

>silpnoji higienos pusė portretas
Truputį nesupratau. Kad prieš baseiną reikia nusiprausti po dušu-faktas. Bet koks skirtumas ar tu į dušą eisi nuogas ir paskui užsidėsi maudymosi kelnaites, ar jas užsidėjęs prieš dušą ten nueisi ? Ir vienu ir kitu atveju nuogas po dušo į baseiną nelabai eisi. Nebent kas nors eina į baseiną su apatiniais. Bet tuo sunku patikėti.

Henris

Henris portretas
Tikriausiai gerai gyvenam,kad tokios problemos....

Skaiste

Skaiste portretas
Dabar Žmones vieni kitiems tik pakenkti ... todel ir ateina toki neramumai Pasaulyj...

silpnoji higienos pusė

silpnoji higienos pusė portretas
senoji karta laikosi paprasto ir suprantamo reikalavimo - prieš lipant į baseiną gerai nusiprausti po dušu ir tik nuogiems. Vaikai ir jaunoji karta maudosi su kelnaitėm. Arba buki arba tėvai buki. O jei turi trenerį - tokį vyt lauk už aplaidumą.Su tom kelnaitėm nuneša visas srutas, bakterijas, kirmėlių kiaušinius į baseiną ir paskleidžia visiems. Anais laikais treneris dar patikridavo ar gerai nusiprausęs.

Tomas

Tomas portretas
Blyn nera didesniu problems... Ateis tuoj Rusai tai tada dziauksites,kat tik tokios problemos busu...

San

San portretas
Negalima pagal higienos taisykles kad dirbtu su maistu zmones su nagais fake ir lakais. Pirstines privalomos. Apgailestauja ponas savininkas... Che. Px jam buvo higienos normos.. aplenkit ta istaiga ir tiek. Viskas cia aisku apie higiena... Dugnas ..

žinoma skylė

žinoma skylė portretas
makles mala, iš atliekų nevalgomą maltinuką parduoda kaip jautienos maltinuką, o tas vadovas įžūlus mužikas

To E.

To E. portretas
O prisimink musu bufetava Buteimiene-Brazauskiene. Ji gi visada budavo su tokiu “baltu” nurudusiu chalatu, ir ikisusi tycia ar netycia pirsta i maista visada nusisluostydavo i ji. O daznai ir savo kusi kasydavosi. Tai isivaizduoji kas ten jos nesiojamame maiste daresi.

E.

E. portretas
Niekada nesibučiuok su prostitute. Bučiuoji prostitutę - suėdi visus jos sučiulptus vaflius. Taip ir su artimųjų rytų paplavomis - kebabais: pardavėja putę krapštė su tiekėju, o paskui tunagus ir ėdi :))) Pažangus jaunimas "nebeišneša" normaliam maistui... Ką ėdi, tas ir esi. O esi nagas.

Jeigu būčiau Tokios įstaigos savininku

Jeigu būčiau Tokios įstaigos savininku portretas
Pirmiausia tikrinčiau nagus ir jų ilgį o tik po to ar žmoga prausiasi. Fu blia. Fu

Mantas

Mantas portretas
Ar kompensuos pardavėjai pirkėjas už sukramtytą nagą?

Aš portretas
Gal konkurentai? Patys įdėjo?

Nu jo

Nu jo portretas
Pilietis skundziasi,zada kreiptis i maisto ir veterinarijos tarnyba bet nori likti nezinomas.....tokio idioto paieskoti reikia.tqi kas patikes jeigu skundas anoniminis?gal specialiai apkalbi?toks kita karta ne su atsilupusiu nagu o lygintuvu pasprings

Silpniji higienos pusė.

Silpniji higienos pusė. portretas
Dirba nevalos, su priaugintais nagais, krentančiomis karvių blakstienomis... Tas baisusis slaviškas makiažas1 Bet ko stebėtis, kai per LRT "Beatos virtuvę" turime tą patį nehigienišką vaizdą matyti: ryškūs nagai, žiedais apmaustyti pirštai ir tas laidos vedėjos čepsėjimas, viauksėjimas... Ar tai labai jau patrauklu?

Raim

Raim portretas
Būtent Šilainiuose jau ne karta valgyta. Atsirinkom pardavėja liekame visada su šypsena veide. Jei gerai pamenu Rasa vardu, visuomet su šypsena ir matosi kad myli savo darbą, žmona labai ja žavisi, o kur kita dirba (akys pabėgę) pastoviai susiraukusi ir nepatenkinta ateina parūkiusi iškart be pirštinių ima gamint, apie higiena 0. Taip kad reikia atsirinkti ir liksite nuolatos patenkinti

Ela

Ela portretas
prie maisto ruošimo be priaugintų nagų - su pirštinėmis ir sutvarkytais plaukais...rodo per televiziją ""virėjas HULI- nares"" apsidraikiusiais plaukais ir maivosi ,tikrai nemalonu matyti...

As

As portretas
To vladas na tu visiskas atsilupelis

Vladas

Vladas portretas
Tai siaubas.Nago išsigando.Kas čia tokio? Matomai pizoką krapštė,truputi atsilupo,o kai darė kebabą,tai jame ir pasiliko.Pajutai iškart du skonius.

V,L

V,L portretas
Neišpasakytas žmogaus jautrumas , gerai kad nenualpo.... Štai aš senais laikais sriuboj radau dantu proteza ir ka ---dar ir dabar gyvas...

Lina

Lina portretas
Gal ėsdamas iš skanumo pats savo nagą nusikandai?

Erika

Erika portretas
Pasislėpęs po anonimu, tiesiai į žiniasklaidą… lengviau pasidarė??? Juk pas mus visada taip - svarbu apdergti… Visi klysta. Aišku, nemalonu rasti maiste tokių dalykų, bet gal pirma reikėjo vietoj kebabinėje pasikalbėti, situaciją išsiaiškinti, vadovą perspėti dėl tokių dalykų.

Bertai

Bertai portretas
Vai vai ir kas gi būtų jei nagas skrandyje. Ne tokių dalykų iš skrandžių ištraukia. Vinių, monetų, žaisliukų detalių, batarkių. Tos itin pavojingos. Va jei Didžioji Berta į skrandį pataikytų - irgi nieko nebūtų. Nei nagų nei ragų. Net šlapios vietos neliktų.

tas anonymas

tas anonymas portretas
tegul teisman paduoda ieškinį. Po gera anonymui bezdėti - visiem smirdi bet niekas nežino kas orą pagadino.

M

M portretas
Nei veltui neimciau tų kebabų,jei jie tuose mazose patalpese.Taupomas vanduo,vietos mazai,sąlygos kaip antisanitarines.Bet eilutė klientų laukia,na ir valgykite.

senelis......

senelis...... portretas
....nenustebčiau, jei pasitaikytų ir kūšplaukių rasti, juk šiais laikais, su visokiais ale , restoranais gali ir triperį pasigauti.

Anonimas

Anonimas portretas
o jai dantis iškristu .

baba

baba portretas
Tokios gražuolės su priaugintais nagais prie maisto turi dirbti su pirštinėmis

Vaje vaje

Vaje vaje portretas
Nebuk alkanas uzkrimsk naga

Anonimas

Anonimas portretas
geras rykit daugiau

Naujiena

Naujiena portretas
Tai gal ten kojos nagas, tuos kebabus dėl skonio paskui spardo, tokia nauja receptūra, ir vadinami spardskebais.

Vincas

Vincas portretas
Baisu kas darosi

o siaube

o siaube portretas
taip taip,is tikruju instituciju pilna pristeigta,bet del ko tos tarnybos neuzdraudzia virejom,seselem,masazistem,kirpejom ,maisto prekiu pardavejom,padavejom buti su priaugintais nagais,kur ir kodel cia neveikia draudimas,kuris isties reikalingas,fe....

Galerijos

 • Laivų šliuzo per Nemuną projektui – žalia šviesa
  Laivų šliuzo per Nemuną projektui – žalia šviesa

  Pirmadienį pasirašyta sutartis dėl laivų šliuzo Kauno hidroelektrinės (HE) užtvankoje statybos poveikio aplinkai vertinimo ir projektinių pasiūlymų rengimo. Visa tai suteiks detalią informaciją dėl konkrečių statybos terminų, kainos...

  1
 • Dainų slėnio prieigas papuošė proginiai ąžuolai ypatingam jubiliejui pažymėti
  Dainų slėnio prieigas papuošė proginiai ąžuolai ypatingam jubiliejui pažymėti

  Rekonstrukcijos pabaigą pasitinkantis Dainų slėnis sulaukė naujų akcentų – dviejų jaunų ąžuolų. Jais simboliškai įamžintas artėjantis Lietuvos dainų šventės 100-metis ir jubiliejinė Dainų diena Kaune „Miškais ...

  5
 • Karjerų kasimas Pakarklės miške: bendruomenė žada kovoti toliau
  Karjerų kasimas Pakarklės miške: bendruomenė žada kovoti toliau

  Ne vienerius metus trukusi bendruomenės kova su valdžios institucijomis dėl Pakarklės miško išsaugojimo, kad ten nebūtų kasami žvyro karjerai, baigėsi. Aplinkos apsaugos agentūra (AAA) pripažino, kad miške kasinėti nieko negalim...

  5
 • Senoji Kauno ledo arena taps daugiafunkciu sporto centru
  Senoji Kauno ledo arena taps daugiafunkciu sporto centru

  Beveik pusę amžiaus skaičiuojanti, ne vienam aukšto lygio sportininkui pagrindus paklojusi Kauno ledo arena ruošiasi transformacijai. Iki šiol čia plušėję čiuožėjai ir kitų žiemos sporto šakų atstovai dar š...

  15
 • Švaros savaitė pakaunėje
  Švaros savaitė pakaunėje

  Praėjusi savaitė Kauno rajone buvo paskelbta švaros savaite. Visose seniūnijose buvo valomi ir tvarkomi parkai, šalikelės, pamiškės, kitos miestelių ir kaimų vietos. Talkose aktyviai dalyvavo ne tik seniūnai, seniūnaičiai, bendru...

 • Piliuonos darželyje verda darbai
  Piliuonos darželyje verda darbai

  Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, vicemerė Raminta Popovienė ir administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius lankėsi Piliuonos darželyje, kur jau kurį laiką darbuojasi statybininkai. Vykdomus darbus vadovams pristat...

 • Dvi profilaktinės patikros akcijos pakaunės gyventojams
  Dvi profilaktinės patikros akcijos pakaunės gyventojams

  Kauno rajono savivaldybės sveikatos centras, bendradarbiaudamas su LSMU Kauno ligonine, pakaunės gyventojoms (50–69 m.) praėjusį mėnesį siūlė pasinaudoti išskirtine galimybe atlikti mamografinę patikrą pagal programą be eilių ir pasina...

 • Sėmėsi žinių apie mobilizaciją, pilietinį pasipriešinimą
  Sėmėsi žinių apie mobilizaciją, pilietinį pasipriešinimą

  Balandžio 12 d. Kauno rajono savivaldybės darbuotojai dalyvavo paskaitoje „Pilietinio pasipriešinimo veiksmai Ukrainos karo kontekste“, kurią vedė Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos...

  7
 • Žemės ūkio akademijos 100-mečiui – šimtas ąžuoliukų
  Žemės ūkio akademijos 100-mečiui – šimtas ąžuoliukų

  Minėdami Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) 100-metį, rektorius Juozas Augutis ir akademijos kanclerė Astrida Miceikienė pakvietė bendruomenę ir visą būrį žinomų Lietuvos žmonių į ąžuoliukų sodinimo šven...

  2
 • Kultūros pasiekimus vėl vainikavo smaragdai
  Kultūros pasiekimus vėl vainikavo smaragdai

  Šiųmetė Kultūros diena Kauno rajone tradiciškai skirta visiems šios srities darbuotojams pagerbti, apdovanoti labiausiai pasižymėjusius, tačiau dedikuota šimtmečio Dainų šventei „Kad giria žaliuotų“ ir D...

Daugiau straipsnių