Prie legendinės „Spurginės“ – didžiulė eilė

prisimynimai

prisimynimai portretas
Eidavau studentavimo laikais, edziau poncikus, net per barzda varvejo riebalai. Ir vistiek buvau kuda kaip darzo kaliause.

Kažin

Kažin portretas
Neinu į tą spurginę dėl 2 priežasčių: baisios tos jų spurgos ir todėl, kad ten galima sumokėti tik grynais, kortelių skaitytuvo nėra. Kažin kodėl jo iki šiol ten nėra? Grynus lengviau apskaityti? Net turguose dabar galima kortele atsisakaityt, o čia ne.

A

A portretas
taip ponas Kostai , pati geriausia spurginė buvo prie Soboro , tai buvo mažiausia prieš 55 metus . Vėliau atsirado šita ir nepataisomai pastaruoju metu sugedo .

audra

audra portretas
eidavom studijų metais. Dabar labai brangios vos ne 1 euras

Vika

Vika portretas
Sitoje spurgineje buvo galima labai nebrangiai ir skaniai papietauti. Moterys ten vire skanu sultini, o prie jo galejai -pasirinkti ar spurga su mesa, ar iv.bandeliu - su kopustais, lasinukais, grybais. Todel zmoniu ten visada budavo tirsta. Skanu ir nebrangu. Be to zmones pasiilgo pasibuvimu prie kavos puodelio ir pan. O sita spurgine daugeliui daugiau reiskia, negu tik pavalgymas. Saunuoles moteriskes,sekmes joms!

O visgi

O visgi portretas
skaniausios spurgos tarybmečiu buvo Šančiuose, A. Juozapavičiaus prospekte šalia senosios poliklinikos! Iš centro specialiai važiuodavau jų pavalgyti. Ir ne tik aš. Troliku nuvykdavau iki buv. "Taikos" kino teatro stotelės, o paskui pagrįždavau atgal pro buv. SODŲ vaistinę, ir ten atsistodavau į ilgą eilę... Net seilė nutįso prisiminus burnoje tirpstančias Šančių spurgas. Tikiuosi, šančiškiai paliudys, kad nemeluoju :)

nostalgija

nostalgija portretas
prieš apygardos prokuratūra yra valgykla antrame aukšte. Va, šitos tai labai pasiilgstu, manau, ir tie, kurie ją lanko, irgi. MAISTAS KAIP PAS MAMĄ, Gaila, kad dabar negalima nei balandėlių, nei kugelio, nei cepelinų ar skanių sriubų čia suvalgyti. Nieko, palauksim. O spurginė suprastėjusi, nepaisant to, kad jos spurgoms "kokybės ženklą" (svarbiausia - reklamą) uždėjo spurgas testavęs meras ir premjeras...

EdmundasTulcevičius

EdmundasTulcevičius portretas
Įdomi žmonių logika , jei stovi eilėje reiškia skanu , taip buvo sovietmečiu kai stovėjome eilėse prie kiekvieno šlamšto , postsovietinis mentalitetas suleido gilias šaknis į mūsų sąmonę , kas dėl spurgų tai nesuprantu ką žmonės jose skanaus suranda , tikrai skanios spurgos kadaise buvo prie Soboro , Laisvės al. ir Mickevičiaus g. kampe prie senos Ramuvos , o taip pat senamiesčio turguje , Gimnazijos gatvėje , jauniems žmonėms neteko jų valgyti , o jei kas valgė tai į dabartinių spurgų pusę net nežiūrėtų

Bobule

Bobule portretas
Žmonės,nevalgykit tų spurgų keptų rafinuotame aliejuje.Ypač vaikams nevalia jų duoti.Juk rafinavimas-tai cheminis aliejaus valymas nuo oksiduotų apkartusių riebalų,gaunamų aliejų spaudžiant dideliu slėgiu didelėje temperatūroje.Per šį procesą vykdomas rugščių šalinimas stipriu natrio šarmu,toliau šviesinimas į aliejų pridedant aliuminio silikatų ir aktyvuotos anglies po kurių vertingos omega-6 ir omega-3 riebiosios rūgštys reaguoja ir virsta žalingais skilimo produktais,pvz. laisvaisiais radikalais ir pakitusiomis riebiosiomis rūgštimis.Po to vyksta aliejaus dezodoravimas kurio metu suyra paskutinės omega-3 riebiosios rūgštys.Pasiekus 200°C temperatūrą aliejus 30-60 min.kaitinamas ir garinamas kol galiausiai lieka bekvapiai,beskoniai skysti riebalai,atsiprašau,augalinis aliejus.Žmonės,pirkite nerafinuotą aliejų.PS.aliejaus rafinavimą citavau iš knygos U.Strunz ir A.Jopp"sveikata ir riebalai".

Kaunas

Kaunas portretas
Ale kaip visada KAZKA PAMATYT; o jai nebutu laikesi atstumo ar su metru matavao ?kad mate atstumus turbut gailejosi kad negali ''pastukint ,,

to deja

to deja portretas
kas tau čia stengsis? aliejų keis kas penktą virimą ? pačiam tų spurgų galima pasidaryt viskas labai paprasta......... jos budavo nedavire varskinės spurgos šioje įstaigoje. Tai parodo skubėjimo mastus. yra geresnių vietų pirkti

super

super portretas
mokykitės verslo, aunieji verslininkai.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Žmonės tiesiog pavargo...nuo karantino, draudimų ir tų pačių žinių. Stovėjo todėl, kad skubėti nėra kur.Vistiek lauke...pastovi pasivaikštai. Dar spurgą suvalgai, vaikus pradžiugini.Nors taip pasidžiaugi kasdienybe.

Ir man skanu

Ir man skanu portretas
50 žmonių eilė prie spurgų ir kažkam atrodo kad "neskanu"? Gal nejuokinkit.

Kostas

Kostas portretas
kokia dar legendine pati pirma spurgine buvo prie Soboro ,mazyte tokia

Virginija

Virginija portretas
Jai žmonės prie spurgų stovi eilėja,matyt jos to vertos.Džiaugiuosi,kad sekasi nors kažkokiai maitinimo įmonei.Sėkmės .

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nuproteje dabar zmones ir tiek, kaip skeriai prispinta. Ta spurgine pastebiu buvo praradus seniau populeruma kol neparase 15min ir kauno dienoj apie ja... Dabar mada didziausia gert kava einant ir butent situ spurgu pirkt. Bet ir netingi laukt kaip uzprogramuoti

Vadinasi

Vadinasi portretas
žmonės laukė eilėje prie transriebaluose keptų spurgų. Na, dėl skonio nesiginčijama...

Nepykit

Nepykit portretas
Bet tokiu nevisprociu sunku butu surast.speju yr ir tokiu isziojusiu lochu kurie ir dabar sedi ant saligatvio ir laukia kol teta is pernykscio aliejaus spurga iskrapstys

Deja

Deja portretas
neskanios. Pilnos riebalų. Nezinau, gal dabar pasikeitė. Bet kai vienąkart prieš porą metų teko paragauti, net dabar krato. Gal pasikeitė. Gal.

Miestietė

Miestietė portretas
Spurgos pasitaikė neskanios.Tikra tiesa jog aliejus nekeičiamas taip kaip priklauso.O tai nuodas organizmui.

Neringa

Neringa portretas
Labai skanios varškės spurgos Šilainiuose - Baltijos g.112 (Lauri kepyklėlė-picerija), kepa kasdien.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ta spurgine reikia apdovanuoti. Tiek metu dirba, skaniai gamina del to ir sulauke zmoniu pasitikejima ir meiles.

jo

jo portretas
verda palmių aliejuje ir nuodija hidrintais riebalais žmonių kraujagysles ,štai jums ir legendinės spurgos .Argi sovietiniais laikais darydavo tokias nesąmones ,bijojome tik kad vakarykščiame aliejuje nebūtų virtos ,o dabar kokiame nori tokiame ir jas verda. Žmonės nežino ,kad palmių aliejus nuodas ir perka bei valgo .Nesuprantu ,kur maisto kontrolieriai ,kad jie visai nekontroliuoja maisto pardavimo produktų .

Norge

Norge portretas
Taip,sita spurgine yra is tikruju legendene.Tiek daug metu zmones jos nepamirta ir naujas kartas pritraukia savo skaniom,seno resepto spurgom.Galima tik pavydeti tiek gaminiu,tiek dirbanciuju issilaikymu.Grizus visada uzsuku pasmaguriauti irsvecius pavaisinti. Didelis aciu tai spurginei!

!

! portretas
Skanios-neskanios nuspręs kas pirks.Kuris rėkia,kad spurgos nesveika,pilnais žandais iš makdonaldo išeina!Kiekvienas atsirinks savo !

Smagu

Smagu portretas
Super!

onai

onai portretas
kaimietukė tamsta ona esat , iš tos provincijos kur elektros nėra , galimai net dirbat ten nemokamai , todėl ir spurgos neišeina , arba gaminat kaip pietums kiaulėms .

JUOZAPAS

JUOZAPAS portretas
ko norite is BUDULIU TAUTOS?

Vaje

Vaje portretas
Kiek piktų žmogelių tūžta, o dar daugiau durnų komentarų - atrodo, tuoj susimušit, ir ko? Dėl spurgų?! Vieniems patinka, kitiems ne - kokios problemos?

Sovietskaja ženščina

Sovietskaja ženščina portretas
A bilo vremia... Kogda-to... Eta "Spurginia' bila samaja lučšaja v Kaunase. Da, te vremena prošli. Neverniotsia, nu i nenado! Vsech s nastupajuščej vesnoj! Zdorovja vsem vsem kaunascam - i ženščinam, i mužčinam. Molodioži - tože. S glubokim uvaženijem...

Smikus spikis

Smikus spikis portretas
O ką geriau makdonald ar kebabus su supuvusia mėsa..

Šmikis

Šmikis portretas
Durniai esat juodai visi... Ar pagalvojat į kokius riebalus jos kepamos? Vieni kancerogenai nuodas kepenims... Tik nenutuokiantys apie tas spurgas gali galvoti...

onai

onai portretas
tai tu nesi valgiusi skanesniu ne sitoje spurgineje:)

ona

ona portretas
Atsakymas (anonimui) jūs matyt esat truputį glušas, nes skanesnių spurgų kaip šioje spurginėje nėra, matyt nesi valgęs. ir belia ką rašai.

?

? portretas
Kodėl ten niekas nesirakina?

anonimas

anonimas portretas
i kaima ar ant ežero negalima , o čia grustis subinėm maloniai prašome [ kad nors tos spurgos butu skanios ]

Kauno dienos paklausiu:

Kauno dienos paklausiu: portretas
Jūs suintersuoti, kad miestas greičiau iš karantino išsivaduotų? Kiek skaitau, tai kustote žmones nesisaugoti. Jūs darote meškos paslaugą miesto su rajonu valdžiai ir gyventojams.

SNIECKUS

SNIECKUS portretas
zmones ilgisi grazaus gyvenimo Tarybu Lietuvoje!

durnumui ribų nėra

durnumui ribų nėra portretas
durnumui ribų nėra..... dėl kelių spurgų stovėt eilėje..... praeis šalčiai COVID - 19 išplis virš 1000.... iš KARANTINO žmonės per durnius neišsivaduos

Šiandien palyginau duomenis miesto

Šiandien palyginau duomenis miesto portretas
Kaune vakar teigiamų testų procentas padidėjo +7, palyginus su praėjusia savite. O ligos plitimo pagreitis iš minusinio kritimo pakilo iki + 13,8 proc. Tai kuo daugiau išsidirbinėsime, tuo ilgiau net savo savivaldybėj būsim suvaržyti. Ir Kauno raj. žiedinės savivaldybės nebus atidarytos. Nes Kauno rajonas sveikesnis. Ten - 11,7 proc teigiamų testų kritimas. Ir plitimo pagretis didėja, tačiau tik +3,2 . Tai ptys ir prižaisime, o paskui verksime kad dar uždryti. Liūdna, kad dėl kelių nekantruolių visas miesta ir dar rajonas kentės.

nu

nu portretas
nu tikriausiai zmones paprasciausiai neturi ka daugiau veikti kaip tik prie spurgu eileje stoveti:)

Ten

Ten portretas
ten eileje ko gero stovi tie kurie patys net nagu nesugeba nusikirpti o ka jau apie spurgu virima kalbeti.

Cia

Cia portretas
cia tik visapusiski ubagai gali stoveti eileje prie maisto. O gal ten gal seni komunistai issiilge 'geru laiku' prie maisto eileje stovi...

Gytis

Gytis portretas
Spurgos spurgom. Jei žmonės taip be jų negali lai stovi lauke, tačiau su atstumais. Man tik įdomu ar spurginės darbuotojai testuojasi profilaktiškai, nes patys gamina ir ir iš kart parduoda maistą .

:)

:) portretas
Čia kupšinskas pavydi...

zeurus

zeurus portretas
tupekit namie ne ponckas lapnoje

As

As portretas
Kas pigu tas skanu uzkimsai irsotus o toliau su sveikata tavo problemos,kapstykis pats o spurgos skanios ar netiesa?

To žiauru

To žiauru portretas
visiems skanios,tau,matai,neskanios,na ir užsiknisk...

Žiauru

Žiauru portretas
Kad jos neskanios ,kažkada taip buvo skanios. Dahar tešlos gabalas.

PAGARBA

PAGARBA portretas
jaunieji kavinių savininkai vaikšto su bliūdais ant galvų po senamiestį ir nežino ką daryt.Mokykitės iš Spurginės savininkių ir darbuotojų.

Kns

Kns portretas
...bamba cia troliai.Kirsina.Kam nepatinka ten,na,galima tiesiog praeiti be komentaru.O as ir visa musu seima "uz" butent tas ir is ten spurgas ir bandeles!Visus su ateinanciu Pavasariu!

As

As portretas
Kaip suvalgai taip ir skrandi skrandi eda,matyti kaip valdzia atvaziuoja tada alieju keicia tai tokia puikiu spurgu istorija

VIDA BURKŠAITIENĖ

VIDA BURKŠAITIENĖ portretas
ČIA LIETUVA ,ČIA SPURGOM KVEPIA, LAISVĖS ALĖJA NUOSTABI! NE VELTUI TIEK ŽMONIŲ IŠMYNĖ TAKĄ, KAD SIELA IR ŠIRDELĖ BŪT SOTI !!!

Gražina

Gražina portretas
O tos spurgos tikrai tik šiaip sau...

Klp

Klp portretas
sako blogai gyvena saunuoliai koncervatoriai didinkit mokescius ..mazinkit algas ..vergai turi kentet

@baisu žiūrėti

@baisu žiūrėti portretas
O vargeli, koks tavo reikalas, ko tūžti? Ką jie nori, ta daro. Tai ne sovietiniai laikai, kai skaičiuodavai svetimus pinugus "per gerai gyvena". Gerk kavą namie, kas tau, moterėle, neleidžia?

Aš portretas
Baik bumbėti!Šlykštu nuo tokių!!O žmonės pasiilgę mažų malonumų ir išėjimo "į žmones".Ir spurgos ne dėl ėdimo,o dėl malonių prisiminimų ir bendravimo

Baisu žiūrėti

Baisu žiūrėti portretas
Dieve dieve,nėėdę ,kavos negali namuose išgerti.Per gerai gyvena.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių