Prabilęs ugnimi: R. Kalantos palikimas

Grįžti į straipsnį

xx

xx portretas
Romo Kalantos atminimui 1973 m. Romas Kalanta. Kas ismoke tevus nuolankumo Juk proteviai sito nemego Kas vergauti tevus suviliojo Juk proteviai sito nemego. Dievas Perkunas nuo mus nusigriaze kad mes nuolankuma pamegom Ir garbe Lietuvio pamyne sovietai atvyke is rytu salies. Sukilkit Zemaiciai sukilkit Aukstaicia Sukilki visa Lietuva Mum pavyzdi rodo Kalanta didvyris Kuris nepanoro vergaut Tad broliai Lietuvei mum Romas Kalanta Tebuna sviesos ziburys Jo zodziai pries mirti ne issakyti Saukia kovon mus visus. I kova Zemaiciai i kova Aukstaiciai Paeme ginklus i rankas Uz Lietuva brange uz garbe Lietuvio Uzstoki sunau Lietuvos. v.v.

ši'Mąšniaus \\\\\.../////

ši'Mąšniaus \\\\\...///// portretas
"pleže" Vilniuje galima degintis.

Nuomonė

Nuomonė portretas
dabar degintis galima...tik saulėje dėl asmeninio gražaus įdegio. Pastebės ir pagirs. Dar ir ant žurnalo viršelio (per pažintį) gali papult, o daugiau...liksi nutylėtas idiotas arba ,,chuliganas'.

>>>kapsas \\\\\.../////

>>>kapsas  \\\\\...///// portretas
Jis, tas "vaduotojas" Nr.1 tuo metu universitete dėstė marksizmo-leninizmo "tiesas" ir vienam studentui kauniškiui ir kartu visiems kitiems TARĖ:,kad dalyvaus R.Kalantos laidotuvėse tai nuo tos dienos tu jau nestudentas._____Tai va kas buvo tas "patrijotas" šv.balkonėlio meeekeeeentojas.____Melskitės durniai, "šv".o'Žiui.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ačiū Romui už Laisvės pavasarį

kapsas

kapsas portretas
O kažin ką tuo metu veikėLietuvos patriotas Nr.1, Lietuvos tremtinys politinis kalinys Nr.1, marksizmo-leninizmo dagmų skleidėjes Lietuvoje Nr.1, TSRS VSK STUKAČIUS Lietuvoje Nr.1?????

QWX

QWX portretas
Taip, Romai, atrodo laisvės kaina Lietuvoje po 50 metų: h t t p s : / / w w w . laikmetis. lt / nerami-naktis-prie-seimo-baigesi-arestais-ir-suzalojimais-pildoma/

>>>1972 \\\\\.../////

>>>1972 \\\\\...///// portretas
>M.Melnikaitės sindromas.

RED DALIA

RED DALIA portretas
Romas buvo is padorios seimos , pats komjaunuolis, Mama komuniste o Tevas - liaudies gynejas, banditus naikino! tu banditu isperos Roma apipyle benzinu ir padege!

1972

1972 portretas
Visa baisiausia ką padarė tarybų valdžia, tiksliau komunistai, nes tarybos buvo tik iškamša, jau praeityje. Kolcholizacija, trėmimai praeityje.Jau buvo galima gyvent atsipūtus. Tik reikėjo arba dirbt, kaip kaime nuo aušros ligi sutemos - darbas valdiškas, po to daržai, šienai, gyvuliai. Dirbantys neskurdo. arba priklausyt komunistų gaujai. Tuo kad susidegino - parodė kad glušas. Besipriešinantys komunistam ir areštinėse sėdėjo ir į tremtis važiavo. Bet niekas neidegino. Taip kad nereikia pūsti burbulo iš ligonio poelgio.

Nebyli Laisvė

Nebyli Laisvė  portretas
Pavyzdžiui dabar susidegintum už Lietuvos laisvę nuo vaivorykštinės vėliavos . Nu sureaguotų valdžia. Pultų Raskevičius į bažnyčią atgaulauti. Arba susidegintum jog koncervatoriai griauna Lietuvą. Taip kad nereikia čia kažko kelti ant pjedestalo jog pasiaukojo vardan Lietuvos. Pinigas valdo pasaulį ir jei koks vargšas dabar susidegintų dėl Lietuvos gerovės tai ir liktų net neišgirstu vargšu.

...

... portretas
dabar visi laimingi nes konservatoriai valdo uz tai ir nesidegina

Pepsis

Pepsis portretas
O kodėl dabar nieks nesidegina?

buvo žmonių kovojusių prieš režimą

buvo žmonių kovojusių prieš režimą portretas
bet jie nesidegino. Žudytis linkę tik psichopatai. Galėtų dabar kalantos garbintojai pasičirškint. Taip protestuoti prieš Rusijos agresiją. Taigi,kur jūs, amžinos šlovės ieškotojai? Bijot kad durneliais išvadins vietoj paminklo?

Ernestas.

Ernestas. portretas
Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių karo kurstymas, propoganda. Všį Ernmar Respublikos, 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma, Luminor LT 294010051005573106, Direktorius, Ernestas Marcinkevičius, atžvilgiu. Lietuvos Respublikos Kauno vpk, Darius Žukauskas, Mindaugas Baršys. Gintautas Žaliagiris, Aloyzas Venckus. Valdas Adamkus, Andrius Kubilius. Cibulskienė.

Taigi

Taigi portretas
Įvyktu toks nuotykis dabar pasakytu ligonis.

Arijas

Arijas portretas
Amzina Slove Lietuvos Didvyriui!

Buvo ,,nusigyvenęs"

Buvo ,,nusigyvenęs" portretas
depresuojantis studentėlis. Norėjo kur kas daugiau o teko taikstytis su tikrove kai ,,kiekvienam pagal poreikius - iš kiekvieno pagal sugebėjimus". Ir tada niekas vidutinybėms už dyką nieko neduodavo..Taip o ne kitaip - daugiau į asmeninę gerovę nei žingsnio. Tai kas belieka? Tik perpykt ant režimo ir nusispjovus į gyvenimą nusižudyt. Už tėvynės laisvę

Vilė

Vilė portretas
Man buvo 21metai. Viską pamenu' mačiau daug ką. Įvairūs gandai sklandė. Juk sveiko proto žmogus taip nesielgs. Jaunimas laisvės alėjoje daužė vitrinas' vartė mašinas. Ar tai protestas? Tai chuliganizmas. O jiems už tai reikėjo padėkoti? Kam iškraipyti istoriją.

Įdomu

Įdomu portretas
Tą sekmadienį buvau muzikinio sodelyje. Deja jis nesušuko laisvę lietuvai. Šaukė labai skauda.

taip

taip portretas
/kazkieno/ padaromi didvyriai pan. kai /savi saude i savus/?.

Tik Lietuvoje....

Tik Lietuvoje.... portretas
Iš miško banditų, psichiškai nesveikų - padaromi "didvyriais". Lietuvos purvasklaida vis kažkur skuba. Dar yra gyvi liudininkai, o tikrus faktus jau bandoma išversti sau naudinga linkme. Nedaug trūko, kad ir Pirčiūpio tragedija būtų priskirta NKVD-istams. Laimė - liko dar gyvi liudininkai...Yra gyvų liudininkų ir Kalantos susideginimo tragedijoje.

Rolas

Rolas portretas
Išmintingas žmogus tvarkosi pats, o sergantis kaltina visus aplinkui.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių