Po vėliavų karų Vilniuje – taikus pavyzdys Kaune

vytautas

vytautas portretas
cia KAUNE tik pradzia tarsi nekaltas pabandymas,jei cia giriama ,kaip kulturingai atliktas piesinys su papljimais.patikekit tuoj pamatysit kita piesiny.jie yra prasitare kad KAUNE reikes suorganizuoti parada.labai noreciau tiketi ,kad to nebus.

šulcas

šulcas portretas
Kaunas ne Vilnius kauniečiams zapadlo aiškintis su gaidžiais

Ieva

Ieva portretas
jūsų komentarai puikiai atspindi kokiose planetose ir emocijose gyvenat

Čia kažką

Čia kažką portretas
suterliojo Vlniu su Kaunu ////

Kokio

Kokio portretas
proto reik turet, kad moket pinigus ir pirkt balionelius su dažais r purkšt ant sienų nesaamones? Proto PUSDURNIAI...

Musų namą apterliotą,

Musų namą apterliotą, portretas
:grafičiais, nubaudė savivaldybė, kad nenuvalėme...Kaina nemaža,O moketi turime mes.Gaudyket patys, tuos terlius, statykit kameras ir t.t.Uždet baudas, kad mililij,. kad neapsimoket terliot sienų ir pasbaigs ta nesamonė,...

Manau

Manau portretas
Kad tai daroma tų lbgt reklama ir tiesiog visiems perša tą vadinamą ,,meną,,.Jau tegul ir iš menininkų nesityčioja.Rodo savo nešvankybes ir tai yra leistina.Tai kur tas teisingumas mūsų valstybėje? Rodyti,sakyti,rašyti,piešti tiems lbgt galima? O jeigu kiti tai padarys bauda.Tai kur prapuolė sąžinė tų seimūnų,teisininkų,policijos darbuotojų? Juk jie prisiekė sąžiningai atlikti pareigas mūms,tautai.O dabar visokiems iškrypėliams,psichiškai nesveikiems asmenims leidžia tai daryti,o nesako kad juos reikia gydyti.Kur tai viską nuves? Laikas pagalvoti sveiku protu,kad mūsų tautoje negali būti tų lbgt.

iškrypėliai perejo į puolimą

iškrypėliai perejo į puolimą portretas
tik dabar daro subtiliau,ne taip demonstratyviai.badote viens kitam užpakalius,iškrypėliai,bet nebūtina varyt iškrypėlių propogandos.

Mykolas Angelas Buonarotis

Mykolas Angelas Buonarotis portretas
Nevadinkime jų "menininkais". Tai sorosinės lervos, turto bjaurotojai.

Jooo

Jooo portretas
Dar ne nuplovė to gaidino

SOROŠ) SUBIN-LAIŽIAI

SOROŠ) SUBIN-LAIŽIAI portretas
Ištrauka iš Respubikos-Pinigų sorososams negaila. Rokfeleriai dolerių atspausdins tiek, kiek reikės. Nes rotšildai savo aukso į makulatūrą jau seniai nebemaino. Juo labiau kad pagal Švabo ideologiją artimiausiu metu grynus pinigus pakeis į virtualias atsiskaitymo korteles. Arba - į čipus, kuriuose bus visi duomenys apie Tamstas: ir apie finansinę padėtį, ir apie lojalumą, darbštumą, drausmingumą... Ko gero, apie viską, išskyrus lytį, dėl kurios nūnai net 72 didžiausi pasaulio „profesoriai" neapsisprendžia...

Zemaitis

Zemaitis portretas
Niekada nebus iskrypeliu virsaus. Niekada nebus arabu virsaus. Niekada nebus kgbistu virsaus.

Kaip šauksi taip ir atsilieps.

Kaip šauksi taip ir atsilieps. portretas
Dar ir dar kartą,viskas būtų saikingai priimtina,jeigu tie kurie LBGT neliptų ant galvų kitiems,su savo demonstracijom,pimpalų šou karnavalais,ir kitokiom šlykštybėm,kurios tikrai nėra meno išraiška ar liaudies kultūra.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių