Po skaudžios avarijos – keleivių rūpestis dėl „Bolt“ pavežėjų: kas kompensuos žalą?

Arunas

Arunas portretas
O kiek buvo šnekėta... Išlindo yla iš maišo. O platformos, kurios gauna liūto dalį pelno už nieką neatsaako!!! Ir klausimas kaip mokesčius moka. Platformos turi būti griežtai licencijuojamos!!! O tai dabar kas netingi tas ir pasileidžia programėlę ir apgaudinėja keleivius

Ups

Ups portretas
O Pacevičius yra "ZERO" kaip futbolistas neturėdamas net vairuotojo pažymėjimo vadovauja įmonei kuri susijusi su transportu. Juokingai atrodo, Klaunas ;)

Ups

Ups portretas
Reikia branginti paslauga, tada vairuotojas turės už ką pirkti komercinių draudimą, geros kokybiškos padangas, automobilis bus švarus ir nuplautas. Aš laukiu to momento, kada priims įstatymą , kad kol nebus privalomojo komercinio draudimo tai paskyra nebus aktyvuota, tada Bolt praras ~70% vairuotoju, o Užimtumo tarnyba pasipildys naujais klientais :) Bus proga rasti kita darba. Vairuotojai patys kalti, rizikuodami veža vaikus be kėdutes, veža su nauju arba brangiu automobiliu Bolt ekonomą už kapeikas, klientai pripranta prie ekonomą ir neužsakyneja brangesne kategorija, kam jeigu atvažiuos tas pats automobilis, apgaudinėjami patys save, o Bolt šudžiai to naudojasi, nes jiems paj..bat.

Anonimas

Anonimas portretas
Neapsimoka ten išvis daugiau dirbti... Kaina sumažėjus 30% lyginant su 2018. Piko metu įkainiai nebekyla todėl uždarbis smukęs apie 40-45%. Dėl tos pačios priežasties nėra ir draudimų komercinių. Dėl tos pačios priežasties bandė mokesčių venkti vairuotojai, bent neišvengs nei cento nesumokėt. Pasiims VMI su Sodra patys viską kiek priklauso. Turėtų kažkaip sureguliuot valdžia. Anksčiau taxistas, kaip žmogus galėjo gyventi. Dabar paliko ubagų profesija po visų dempingavimu

Tiesa

Tiesa portretas
Bet kažkodėl Pacevicius nusimuilino nuo atsakymo kodėl Bolt nekontroliuoja vairuotojų kurie neturi nei reikiamo tech nei draudimo

Arunas-melagis

Arunas-melagis portretas
Ir BOLT ir UBER perdejo OVM ant vairuotoju ir PVM mokamas,sumoka vairuotojai. BOLT vadkvas irgi melagis,kontroliuoja mat,tai kodel be visu kitu reikiamu dokumentu nereikalaijama draudimo su aukstesne rizika? Ar neturint cairuotojo pazymejimo pajungs prie platformos?NE O kodel jungiama be draudimo?

Arunas

Arunas portretas
Bolt vienintelė įmonė Lietuvoje nemokanti PVM, naglai, oficialiai ir tą skatina VMI !!!!

Anonimas

Anonimas portretas
koriam čia bolt pigu ? bolt tai eiliniai žmonių kvailintojai , pradžiai duoda nuolaidas kad užregistruotum kortelę , o paskiau užkelia kainas nors ir yra laisvų automobilių . eiliniai sukčiai . Seimo gauja leido šūdelizmą ir valstybės apvaginėjimą . Turėtu būti viena valdiška programa ir kontrolė , kuriai teiktu užsakymus visi vežėjai , ir per šitą programą dalintu vairuotojams . O dabar debilizmas , dirbas kas nori nors ir po 24 val per parą ir paskiau dingsta , net iš lietuvos

Šoferis

Šoferis portretas
Gal ponuli anonime nori pabandyti padirbti Bolte ir įsitikinti,ar tikrai daug uždirbama? Dirbu ir žinau tą virtuvę. Pletkų neklausyk. Jei būtų labai daug,tai kasose niekas nesedėtų

Mantas

Mantas portretas
Esu užsiregistravęs bolt. Administracija nieko netikrina, pas mane neįkelti draudimas technikines dokumentai, bet leidžia bolt. Apgailėtina... Nuolat giriasi kaip visiems padeda, klesti, bet tokį burdaka padarę, kad norisi vemt... Taip pigu. Bet dažnu atveju klientai klause kodėl taip pigu. Nėra atsakomybės, visiems p*, saibos jiems eina, autoparkai slepia mokesčius. Dinaminė kainodara sukeliama kada norima. Turėtų šiaip susidomet FNTT ar dar kokios nors institucijos. Ps. Dažnu atveju atvažiuoja vienu vardu žmogus, o ten visiškai kitas žmogus iš pietų šalių sėdi.

Anonimas

Anonimas portretas
apie nukentėjusius galima pasakyti tik vieną : jie yra kvailiai . Bolt vairuotojai uždirba ir uždirba daug , bet yra skregos arba lopai , kurie negeba susitvarkyti dokumentų . Ltsa dirba irgi grybai , kurie nesutikrina draudimo . Bolt ten iš vis parazitų kontora , be to kad blokuoja vežėjus kurie nesutinka dirbti pažeidžiant kelių eismo taisykles , netikrina ar automobilis draustas pavežėjo draudimu , netikrina technikinės kaip privalo ir kas kiek privalo , na ir svarbiausia neblokuoja jei dirbi val nors ir visus metus .

Qwerty

Qwerty portretas
Pavezijime bardakas didesnis, negu anksciau su taksais, taksistai nors draudima turejo ir vairuotojo pazymejima. O dabar (ipatingai Yandex vairuotojai) net su atimtom teisem laksto keliese ant vienos paskyros, masinos po 500km per para prasuka, visiems dzin. Gal kazkas is ministru is Yandex ir kitu gauna kysius???

Keisti

Keisti portretas
O jūs norit, kad po 1.5-3€ vežiojami keleivius dar ir draudimus , irTA , ir mokesčius , ir Sveikatos draudimą, ir dar bala žino kąsusimokėtu...:) Keisti jūs. Važiuokit su taksi 10 kart brangiau ir nereikia skūstis.

Kazys

Kazys portretas
Nėra jokių draudimu, technikines ar kitų dalykų. Boltas neatsakingas už tuos dalykus. Boltas neša vienintelę atsakomybę, mokesčiams laiku pateikti vairuotojo gautas pajamas. Viskas! Žmonės, jus nesat apdrausti nei Bolto, nei yandekso

Anonimas

Anonimas portretas
O ko nevažiuot? Greitai atvyksta, dauguma mandagūs, ne taip kaip seni taksistai, dar iškeikia. Tik visiška betvarkė su įstatymų kontrole, dėl ko Bolt turėtų būti eliminuotas iš mūsų rinkos, arba susitvarkyti.

Kostas

Kostas portretas
koikiu reikia buty nevisprociu kad ju tais boltais ,etransportais vaziuott ?

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Vairuojant ne kartą teko pastebėti, jog ,,Bolt" vairuotojai pažeidinėja eismo taisykles, sukelia avarines situacijas manevruodami, kol susigaudo, kur sukti, važiuoja įjungdami ir atjungdami avarinį signalą. Susidaro įspūdis, jog dirba kas netingi ir neaišku, ar turi pakankamai stažo, pažįsta miestą, ženklus ir pan.

TAIGIS

TAIGIS portretas
KOMPENSUOS GAIKA...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių