Plaukiam Nemunu: laivas „Žalgiris“ pradėjo naują sezoną

  • Teksto dydis:

Trečią vasarą iš eilės pasitinkantis atnaujintas laivas „Žalgiris“ iki pat rugsėjo tradiciškai kursuos tarp Nemuno salos ir Zapyškio. Poilsiautojai plaukti ir pasigrožėti vaizdingomis upės pakrantėmis kviečiami kiekvieną vasaros šeštadienį ir sekmadienį. Šįkart keleiviai atsiskaityti už kelionę gali dar patogiau – prie komposterio priglaudę viešojo transporto „Žiogas“ kortelę arba telefono programėlėje nuskenavę QR kodą.

Šeštadienį ir sekmadienį kelionės nuo „Žalgirio“ arenos prieplaukos prasideda dviem laikais – 10.15 ir 15.30 val. Iš Zapyškio sustojimo vietos išplaukiama 13 ir 18 val.

Kaip įprastai tarp pradinio ir galutinio kelionės taškų laivas sustoja keliose vietose – greta Vytauto bažnyčios ir Kačerginėje. Plaukimas į priekį trunka apie pusantros, o atgal – apie dvi valandas.

Iš viso laivas „Žalgiris“ talpina kiek daugiau nei 70 žmonių. Poilsiautojai su savimi galimi turėti ir dviračius – jiems skirta 20 vietų.

Prekyba bilietais jau prasidėjo. Keleiviai už kelionę laivu gali atsiskaityti bilietų automate, portale kakava.lt, prie komposterio priglaudę viešojo transporto „Žiogas“ kortelę arba telefono programėlėje nuskenavę QR kodą. Apmokėti už dviračio gabenimą galima bilietų automate ir portale kakava.lt.

Laive bilietas į vieną pusę suaugusiam kainuoja 8 eurus. Senjorams, neįgaliesiems, moksleiviams ir studentams taikoma 50 proc. lengvata. Vaikai iki 7 metų, neužimant papildomos vietos, plukdomi nemokamai. Kaina dviračiui – 1 euras.


Šiame straipsnyje: kelionė Nemunulaivas Žalgiris

NAUJAUSI KOMENTARAI

Jurga

Jurga portretas
Super. Gera pramoga. Atgaivinkim Nemuną....

Čia naujiena

Čia naujiena  portretas
Maskva bombina dronai, slavai pakvaišo visai

> Pasipiktines

> Pasipiktines portretas
ar matei kokia gidė plaukioja , kokie pas ją ? kokio dydžio ??? todėl ir pabrango !!!
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių