Pažadai griūvančio namo gyventojams subliūško: neaišku, kada galės sugrįžti

Danguole

Danguole portretas
Juk namai statyti 1962m. Neilgai ir kiti namai laikysis.

Pakaunietis

Pakaunietis portretas
Ketverius metus kasmet turi būti įvertinama namo būklė pagal STR reikalavimus, vadinasi popierėliai tvarkingi.Bet ką veikia K.Miškinio vadovaujamas skyrius? Iš kur p. JADVYGA žino kad išgriauta atraminė siena esanti laiptinės pusėje? Tai gal būt buto savininkas tiems darbams turėjo leidimą, atlikus darbus turėjo būti patikrinta.Gal n-metų per kiaurą stogą varvėjo vanduo.Na kuo plyšis didesnis tuo atliekamų darbų sąmata didesnė.....Deja vargšeliai gyventojai riejasi, glaudžiasi pakampėse, o išsinuomuotų butus. O NUOMOS IŠLAIDAS APMOKA solidariai namo techninis prižiurėtojas ,atsakingi sav. klerkai, iš savo asmeninių lėšų. .Tada gal pajudėtų darbi ieems džinai.O ŠIOJE APYDARDOJE IŠRINKTAS SEIMO SEIMO NARYS GAL SUSIDOMĖTŲ ŠIA PROBLEMA?Ach tiesa jiems dzin...svarbu ketverius metus pagyventi atsipūtusI O JUK BUVO VIENAS ŽINGSNIS IKI TRAGEDIJOS....

Ramus

Ramus portretas
Jo-jo, pasakė ir namas pakils kaip ant sparnų, hm Auksazine, atsirado

Nejuokinkit kad

Nejuokinkit kad portretas
Kalti gelezinkelio remonto darbai.cia tas visas kvartalas pastatytas ant pelkes. O,kaip sake seniune Kakadu laidai :tai kai pasals,namas susitrauks. Tai dar palaukit...Komedija ... Durnu miltu,durna kose!

Alis...

Alis... portretas
Pirmiausiai reikia patikrinti ir sutvarkyti kanalizaciją (tam reikia Busto valdai kreiptis į Kauno vandenis)... lygiagrečiai reikia iškirsti persenusius ir peraugusius medžius (ypač tą ąžuolą ir beržą)... po to reikia priveržti tą laiptinės segmentą prie likusio namo... po to reikia domkratais pakelti laiptinės segmento išorinį kraštą ir sutvirtinti pamatus, dar papildomai darbų eigoje suveržiant namą apjuosiančią sąvaržą... lygiagrečiai Būsto valda turi kreiptis į savivaldybę dėl finansavimo namo remontui ir renovacijai iš ES lėšų renovacijai (nes kalti medžiai, kanalizacija ir darbai geležinkelyje)... toliau Būsto valda turi kreiptis į teismą dėl gyventojo savavališkai padarytos žalos namui, kad iš buto savininko išieškotų baudą namo remontui (iki iškeldinimo per antstolį)... o remonto projektas turi susivesti tik ar reikia kapitaliai sutvirtinti tą sugadintą butą... man labai keista kai už kažkokį projektą imami didžiuliai pinigai kai namą suremontuoti gali tik statybos specai...

dorybė

dorybė portretas
galėtų savivaldybė imtis operatyvių darbų, jei to nedaro jos parinktas namo administratorius, o paskui išreikalautų iš kaltininkų sunaudotas biudžeto lėšas. Kaip daro skladukų nugriovimo atveju, kada kažkam prireikia jų už-imto sklypo...

Zenonas

Zenonas portretas
Lietuvoje greitos kyla tik neteisėtos statybos nacionaliniuose parkuose! Visur kitur..."derinimai", "svarstymai", "iššūkiai"!

joooo...

joooo... portretas
12 metu kurena pirti rusyje o dumai keliauja per ventiliacija.zino visi ir nieko.TAI KAS VYKSTA DABAR APSURDAS.ZMONIU GODUMUI IR DURNUMUI NERA RIBU>GAL TIKRAI LAIKAS ANTICHRISTO ATEJIMUI>

bendraukite

bendraukite portretas
kaimynai turi bendrauti zinoti kas koki remonta daro kas griauna sienas ,negyvenkite kiekvienas savo narvelyje

Pakaunietis

Pakaunietis portretas
A r namo gyventojai mala liežuviu, ar yra raštu kreipėsi į namo administratorius, po to į Kauno m.savivaldybės Būsto administravimo ir renovavimo skyrių? Per administratorių skyrimo vajų ar pasirašį daugiau nei pusį butų savininkų, skyriuje pasitikrinkit savo parašus. Na jei skyrius negavo būtų savininkų raštiškų nusiskundimų dėl administratorių veiklos vadinasi viskas gerai.STT jau susidomėjo Vilniaus analogiško skyriaus veikla.

ir vis del to

ir vis del to portretas
kokia juridine ir finansine atsakomybe nesa nama priziurinti imone.

Jonui

Jonui portretas
Kur buvo ir ką veikė gyventojai bei namo administratorius ir savivaldybės biurokratai puikiausiai iliustruoja dabartinė buto savininko savivalė ir arogancija. Net tada, kai namas griūva. Galėjo tiesiog neatidaryti durų arba pasiųsti visus velniop. Čia gi ne Neringos Venckienės atvejis, kai 240 stribų šturmuoja privačią valdą. :) Visais kitais atvejais mūsų teisinė ir demokratinė valstybė yra visiškai bejėgė. :)

daugtaškio linijai

daugtaškio linijai portretas
Neburnok. Tam valstybė su savivaldybe ir egzistuoja. Taip prisišnekėsi, kai ir tavo, ar tavo tėvų, uošvių name išlįs koks kritinis brokas, paveldėtas dar iš sovietmečio, pažiūrėsim, ką tada staugsi? :)

teisinė valstybė?

teisinė valstybė? portretas
O kas trukdo nupjauti durų vyrius ir patekti į savavališko griovėjo butą, kai iškilusi grėsmė viso namo konstrukcijai ir jo gyventojų gyvybei? O jei vis tik paplauti pamatai, kas irgi gali būti, tai čia jau namo administratoriaus atsakomybė. Apskritai keistai atrodo namo administratoriaus plepalai. Kai sąskaitas apmokėti už tai, ko nė negauni, tai malonėk, o kai namo administratorius nedelsdamas tiesiog turi dirbti savo darbą, už kurį jam ir mokami pinigai, tai palauk?

..................................

.................................. portretas
Keisti kai kurie komentarai "visi į palapines ir prie savivaldybės". Atleiskite, bet tie butai yra privati nuosavybė, kuria rūpinasi patys savininkai, o ne visi mes kauniečiai dabar jiems susimesti turėtume. Kodėl nesaugojo tos nuosavybės kai kaimynas dolbino sienas?

to Tai

to Tai portretas
tai kad dar specialistai ir ekspertai nesutaria kaip sutvirtinti tą namą, kad jis negriūtų, prie ko čia Valda? ar ji turi burtų lazdelę?

Tai

Tai portretas
dabar visi Kauno gyventojai galės turėti pavyzdį kaip atsitikus rimtai namo bėdai reikalus tvarko "Būsto valda", kuriai gyventojai už tai visą laiką mokėjo pinigus. Jeigu tikrai rugsėjo mėnesį pradės darbus - būtinai reikia pranešti ir pasidžiaugti. Bet jeigu toliau žmonės bus "šeriami" pažadais - viešinti ir susirinkimus rengti su žurnalistais.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Visą remonto sumą turėtų apmokėti išgriovęs sieną būsto savininkas.

Aš jau pradedu nerimaut, čia jau nebe juokai

Aš jau pradedu nerimaut, čia jau nebe juokai portretas
Kad ir mūsų blokiniame name yra tokių brudų , kurie jau yra išgriove laikančias sienas, ir bet kuriuo momentu gali taip atsitikt kaip šitam Biržišku namui, ir kur eit iš buto, pvz aš neturiu Kaune giminių, o beto ir giminėm vargas su pašaliniais žmonėmis gyvent, tikrai baisu ir pagalvot, kaip kokių anstolių išmestas į gatvę eik kur nori, o taves niekas nelaukia išskėstom rankom.

Tadas

Tadas portretas
Kazkada man sake, kad nereikia issipirkineti butu... Jie taps nuosavybe ir tada patys remontuosite. As nepaklausiau. Va ir turime...

Aūūū

Aūūū portretas
musu isrinktieji , kur istatymai uz turto sugadinima visuotinai keliant pavoju kitiems ? kol nebus uz tai nubaustu ir is ju nebus isreikalauta zalos atlyginimo , tol tesis panasus sienu griovimai . Pabuskit valdzios atstuvai .

Jonas

Jonas portretas
Isivaizduoju kas dejosi kada dauže atramine siena,norisi paklausti,kur jus tada buvote,juk ne visi kurti ,kodel nekvietet policijos ,savo administratoriaus,viskas butu ir siandiena tvarkoje,galiu paaiskinti-visi lauke gal kas iskvies policija,kad tik ne as.Tai ko dabar kalta valdzia.

minde

minde portretas
visa gyvenima pradirbus is savio buto su alkasais ikis koky bendrabutuy gyvent.visokiu durniu kiti plyteles name dauzo/.pazejau name ne vieni pensininkai bet kai griove nieks nesikreipe.

lai visi

lai visi portretas
dėkoja kaimynui,išgriovusiam sienas.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Viskà iki cento turėtù apmokėti tas tipas, kuris išgriovė sienà. Jei ne išgriauta siena, tai grunto vibracija ir paplauti pamatai turėtù nulį įtakos. Pažiūrėsim, ar Kaune gali laimėti teisybė.

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai portretas
Kiekvienas patvirtins, kad veidrodyje kvailių nėra! kaimietę juk kaimynai darė remontus

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kur BŪSTO VALDA ten pinigų siurbimas, p darbų nulis

Jo

Jo portretas
Žinant kaip LT viskas tvakoma gyventojai negryž greiciausiai,dar ilgai!!!

€€€

€€€ portretas
Protingi kūrė bendrijas tik tinginiai atiduoda viską tvarkyti administratoriams ir vadybininkams nes per visą namą neatsiranda norinčiųjų tvarkyti visus reikalus o kogi neimti pinigų iš tokių tinginių mažiau verklenkit žinau tokių bendrijų kad dėl pirmininko vietos mušasi tarpusavi kaip pamisliji vienas namas turi po du trys tokius aktyvistus kitas nei vieno tipo ai geriau mokesiu bilekiek net nesigilindamas už ką.

Taip

Taip portretas
Ko gero be televizijos ir spaudos namo tvirtinimo darbai nepajudės!

Taigi

Taigi portretas
"Būsto valdos" atstovas apsimelavo. Buvome namo gyventojų susirinkime, gyventojai net paplojo, kai atstovas pasakė, kad yra firma, kuri apjuos namą templėmis, ir tik vienintelis sienos griovėjas iš 3 buto užklausė dėl kitų rangovų. Kiti gyventojai nori kuo greičiau tvarkyti namą ir jokių pretenzijų dėl "Polistos" neišsakė. Manau, "Būsto valda" ieško kabliukų, kad galėtų vilkinti darbus, o žmonės be namų gyvena krizių centre, nakvoja pas draugus ar gimines, nuomojasi būstą.

maryte

maryte portretas
Štai jums ir namo administratorius kuris tik pinigus renka bet padeti niekuo negali tai gal geriau namo bendrija tai gyventojai greičiau susutvarko

iš vis nesuprantu, kokio perkūno terliojasi

iš vis nesuprantu, kokio perkūno terliojasi portretas
su idiotu, kuris išgriovė 1-am a. 5-io (!) namo nešančias sienas ! Ko laukiat ?! Žiema ant nosies. Iš karto reikėjo kreiptis į teismą dėl patekimo į butą, maža ką jis ten kukuoja - "užsieny". Visa laiptinė - mažiausiai 15 butų - dėl vieno savanaudžio bukagalvio kankinasi po svetimus kampus iš kažkieno malonės..! Tai baisu ! Žmonės, jei nesusimesit normaliam advokatui - metų metus šitaip šliaužiosit ir numirsit, nieko nesulaukę...

Aiva

Aiva portretas
Su palapinem prie savivaldybes

mes

mes portretas
iš kito namo, tai kiek matome, kad daugelis žmonių ir toliau ten tebegyvena, net ir su vaikais, matyt tikrai neturi kur prisiglausti

nieko naujo

nieko naujo portretas
o kai tas gaidys griove sienas,ko tylejote ? angeliukai! Dabar kukuokite...

glusas

glusas portretas
o kiek yra tokiu , kurie sienas baladoja, ypac muriniuose namuose , griauna nesvarbu ka ir kaip.

Lopa papa

Lopa papa portretas
Jei kas dar nežinojo, priminsiu: Pažadais reikia tikėt tik prieš rinkimus, maždaug vidutiniškai 4-6 mėnesius. Visais kitais pažadais tikėt neverta

Taigi

Taigi portretas
Gaila nera istatymo,kad jeigu neismanelis taip sugadino pastata ,turetu nupirkti visiems laiptines gyventojams naujus butus,atitikmenis.o sugadintus galetu pasiimti,kaip kompensacija ir tegul remontuojasi,nors ir simta metu.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Griaut senai laikas .remontas kainuos kaip naujo buto.neapsimoka turetu valstybe atlygint skirtuma.pinigu turi.arba koncerta surengt paramos.

Algys

Algys portretas
Ta kaltininka reikia ant skruzdelyno pasodinti,tada greitai bus viskas suremontuota,o kitaip sulauks senaties,ir gales senukai kukuoti prie to daugiabucio!

Košmaras!

Košmaras! portretas
Nekalti laiptinės gyventojai išmesti į gatvę, taip atrodytu kad juos išmetė anstoliai, ir eik kur nori. Nu čia baisu, jug daugelis neturi pas ką prisiglaust, kur dėtis, ypač seniem žmonėm, pensijos mažos ir nėr pinigų kad galėtum išsinuomoti, ir ne visi čia turi giminių pas kuriuos galėtu gyvent, o beto ir giminės nelabai nori kad pas juos gyventu svečiai. Svečiai labai greit atsibosta, geriau kai jų nėra. Ateina ruduo, žiema, ir kur dėtis , kai neturi savo stogo virš galvos, tik lyst į teplatrasą ir ten sedėt su benamiais.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių