Pastebėjo pokyčius Panemunės šile: atsirado nauja infrastruktūra

Grįžti į straipsnį

Pažadukai

Pažadukai portretas
Nuo 2019 metų žada perasfaltuoti kelią iš Panemunės į Vaišvydavą ir toliau.Respublikinės reikšmės plentas,važiuoja autobusai.Bet kadangi miesto pakraštys tai dzin...Baikit gerus ,tvarkingus plotus,kelius ,šaligatvius perdarinėti,imkitės duobėtų!!!

Birutė

Birutė portretas
O Lampėdžių šile kada bus tvarkoma?Pilna menkaverčių krūmų,medukų.Suoliukų jokių,na ir takai praminti keturračių.Šilas tai ne tik paplūdimys,irklavimo bazė ar mokama stovėjimo aikštė.Lampėdžių miškas būtų puiki poilsio-rekreacijos vieta,tik deja niekaip nesutvarkoma.(Gal nėramaterialinio suinteresuotumo?)Žemuosiuose Kaniūkuose pristatė daugiabučių,gyventojai dejuoja kad nėra net vaikams kur įrengti aikštelių,o juk visai šalia nesutvarkytas pušynėlis.Pravalyta tik pagal kelią. Čia galėtų būti ne tik aikštelė vaikams,ar suoliukai mamytėms,bet ir keletas treniruoklių.

Stanislovas

Stanislovas portretas
Bukit malonus valdzios atstvai-irenkit kiekvienam rajone bent po viena zvejams vieta prie vandens ,nes daugiausia visur aptverta ir zvejui vieta tik bruzgynuose !!!

Asiliukas

Asiliukas portretas
Ar pisarius bent zino ka zodis infrastruktura reiskia?

E.

E. portretas
Reguliuojamų svorių treniruoklių daugaiau reiktų ir Panemunės paplūdimyje. Čia lankosi daug ir jaunuolių, ir senjorų.

ko čia džiaugtis

ko čia džiaugtis  portretas
"tvarkytojui" ir kompanijai reikia kažką nuveikti, kad praplauti pinigėlius, o gamtos nelieka. Labai įdomu, ką rasime pakranfėje pastatyta po tilto ,atsieit, remonto

Vida

Vida portretas
Visam Kaune tas pats per tą patį nieko naujo nesugalvoja tai krepšinio, vaikų žaidimų aikštėlės, kurios greitai sulaužomos, nes vakarais supasi jaunimas. Tos žaislinės aikšelės skirtos iki 10 metų vaikučiams, o didesni jau nebe vaikai? Tokios aikštelės tinka tik darželiuose

Anonimas

Anonimas portretas
Aleksote is seno nenaudojamo oro uosto irgi reikia padaryt parka normalu .

indomu

indomu portretas
tai jau ne šilas, o kažkokia tiesiog sporto ir pasitūsinimo zona.Ta vadinama "kavinė",plečiasi kaip piktžolė .Pamenu po vėtros neleido pušų atsodint.Pažiūrėkit,ko prisodinta prie tos knaipės?Kas leido pristatyt įvairiausių medinių pavėsinių gėrimui ant kranto?Viskas suderinta?

Joana

Joana portretas
Savivaldybė skiria daug dėmesio parkams, bet ne visur protingai. Iki pertvarkos Ąžuolyne buvo labai puikūs įrenginiai sportuoti. Naudojomės senjorai išėję pasivaikščioti deja dabar nebeliko. Senieji 80 procentų buvo stiprūs ir geri. Kodėl jų nepastatėt atgal. Matomai gal kažkas nusivežė į savo namus ar sodybą. Prašytume pastatyti tolius pat kokie buvo. Daugumai senjorų vien pasivaikščiojimo neužtenka.

Panemunietė.

Panemunietė.  portretas
Šaunu, tik reikėtų saugios dangos (tokios, kaip miško gilumoje) vaikų žaidimų aikštelėje, nes ant skaldos dangos vaikai dažnai susižeidžia. Labai reikėtų nors vieno biotualeto prie treniruoklių, nes iki prie picerijos esančių biotualetų toloka.

Juozas

Juozas portretas
Panemunės šilui prieš karą buvo suteiktas J.Basanavičiaus vardas. Atgavus nepriklausomybę Kauno miesto tarybos sprendimu tas vardas sugražintas. Kodėl nutarimas nevykdomas-įvairiuose savivaldybės dokumentuose , pasisakymuose ,žiniasklaidoje, įskaitant KD vadinamas okupantų primestu vardu?

Galerijos

Daugiau straipsnių