Pastatų administravimo tvarka nusivylę kauniečiai atranda alternatyvą – „Centina Servis Kaunas“ | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Pastatų administravimo tvarka nusivylę kauniečiai atranda alternatyvą – „Centina Servis Kaunas“

19 2025-06-27 07:00 kauno.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Žilvinas R

Daryk tvarka baik dirbt po stalu pas mera
0
0
Algirdui

O tai kuo čia dėta lietuvių kalba?Kodėl jie lietuvių kalbos išgamos?Pereikit Laisvės alėją,ten rasit labai daug ,,lietuviškumo,,.
2
0
Algirdas

Gyvena Lietuvoje , koloboruoja su amerikonais , naudoja anglikoniškus pavadinimus . KĄ VEIKIA LIETUVIŲ KALBOS KOMISIJA .
0
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Algirdas

Gyventojai , nepasitikėkit , tai ne LIETUVIŠKA ĮMONĖ , ARBA LIETUVIŲ KALBOS IŠGAMOS .
2
-3
Močiutė

Lokit,lokit-karavanas judės toliau.Mano būstui pavydas bambą graužia?
4
-2
iš kito KD stra

citata: Su redakcija susisiekęs vieno Kauno daugiabučio gyventojas sako gerai atsimenantis R. Babiansko veiklą, kai jis su draugais siūlydavęs remontuoti kauniečių butus ir, paėmęs avansą, pradingdavo. „Kadangi mano giminaitė buvo nukentėjusi nuo šio sukčiaus, noriu įspėti visus kauniečius, kurie susidurs su įmone „Centina Servis Kaunas“. Ar nebus taip, kad skandalingasis verslininkas įsisuks į gyventojų kišenes – juk daugiabučiai turi kaupiamuosius fondus, kuriuose yra ne viena dešimtis tūkstančių eurų? Gardus kąsnelis tiems, kurie yra įpratę apvagoti eilinius piliečius“,
6
-2
nep#skit proto

taigi neperseniausiai rašėt - šita firma yra seniau už sukčiavimą teisto aferisto firma, tai gal jau pamokėjo? ar straipsnį nupirko? būsite eilinį kartą išdurti ir be pinigų (apie firmą - pasigooglinkit). gyvenu nuosavam, tai man asmeniškai tos firmos - dzin
3
-2
Paf

Mano bustas. Tipo gerai
1
-1
pinigai nekvepi

Żuliku reklama? Į kasą! No problems!
2
-2
Rasytės g.gyven

Ponuliai,apsiraminkit-leiskit,, CSKaunas'' dirbti.Jau nejuokinga,kai pilamas purvas ant rimtos,sąžiningai bei kokybiškai dirbančios įmonės.Remiuosi ,,ne viena boba sakė'',o savo ir daugumos daugiabučio gyventojų patirtimi. Jau pirmąją savaitę ,,CS Kaunas''atliko darbų daugiau ir nemokamai,kai ,, Mano būstas''būtų nulupęs iš gyventojų tiek ,kad visiems maža nepasirodytų. Sėkmės ,,CS Kaunas'' administracijai ir jos visai komandai .Ačiū už šiltą bendravimą ,darbo pradžia-puiki.
2
-5
aha

kaip dirba piramide?na ar sekundes bankas toks buves...............
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

"Svoločiui"

daugiau ir nemokamai tik sūris pelėkautuose..
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

vėl

kaip š-das šita reklama išplaukė į paviršių
7
-2
Ignas

100% sažininga imonė dabar jau prasidėjo šmeižto akcija prieš ja... žiūrėkite atsiliepimus apie UAB Centina ir liginkite su šmeižtas!!!!!
3
-6
Algirdas

Jeigu sąžininga , tai kodėl pavadinimas NE LIETUVIŠKAS , BUS KAIP JŪREIVIŠKA BUHALTERIJA '' VISI GALAI Į VANDENĮ ''A
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Tadas

Viską pamatysim po 2-3 metų.
3
-2
Pirmas komentas

O aš pasakysiu dar vieni VAG...prilips prie žmonių piniginių, lyg jiems rūpėtų bet kuris pensininkas ar daugiavaikė šeima, kokios pievos. Rūpi tik babkės, kad ir išimokėtinai už darbus kas neturi.
17
-4
che

spėju dirbate Civinity administracijoje?
6
-4

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Būtina kad šito

kad tai reklama ir nedulkintų žmonėms smegenų reklamerių nupirkti žurnaliūgos
24
-4