Supykdė šlaite numesti „Bolt“ paspirtukai: jeigu daiktas tau nepriklauso, gali elgtis kaip nori?

Anonimas

Anonimas portretas
Mačiau juos paliktus netikėčiausiose vietose: vidury dviratininkų tako, ant važiuojamos dalies. Taip pramogauja šiuolaikinis jaunimas. Seniau buvo populiaru vandalizmas, dabar pasiektas kitas pasilinksminimo lygis.

Paspirtukkai tamsoje be atšvaitų

Paspirtukkai tamsoje be atšvaitų portretas
Bolt paspirtukai neturi jokių atšvaitų ir tamsoje dažnai paliekami ant dviračių-pėsčiųjų tako. Todėl jie sudaro pavojų eismo dalyviams, kadangi jų nematyti tamsoje.

SEKMES

SEKMES portretas
O gal paspirtukas buvo paliktas an pesciuju tako Kas labai daznai pasitaiko Tai Gal pestisis pasalino kliuti TAI gal BOLT laikas pagalvoti apie statomas vietas kaip dviraciu

Vladas .

Vladas . portretas
Toks elgesys tik parodo mūsų visuomenės auklėjimo spragas. Juk gali nukentėti aklas ar neprimatantis ar neatidus praeivis. Netikėta kliūtis, tai kažkoks pavojus-spąstai bet kam, kas eina ar važiuoja dviračiu ,kitu paspirtuku... Tai klausimai nevaloms : ar jūs kvaili, ar nesuprantat ką darot, ar neapkenčiat kitų, na ko jums trūksta, kad būtumėt atsakingi ??? O gal tai mūsų nauja nesubrendėlių ar degradų karta atsiranda?

Anonimas

Anonimas portretas
imone sako operatyviai susirenka paspirtukus, jeigu ka tai vis dar voliojasi toj pacioj vietoj..

As

As portretas
Mirksta dar paspirtukas Nemune...

ALGIS

ALGIS portretas
Paliekami būtinai viduryje šaligatvio , kad kartais ir praeti sunku , vieną kartą pats pakėliau nuo šaligatvio , niekada nemačiau paliktų ne viduryje šaligatvio , kodė ''važnyčiotojams'' tai leidžiama

Anonimas

Anonimas portretas
pozeminei perejoje rysio nera mato seka juokdariai

Visą laiką

Visą laiką portretas
Visuose Šilainiuose primėtyta paspirtukų ir riogso po kelias dienas toj pačioj vietoj.

mėto juos bet kur

mėto juos bet kur portretas
ir nesurenka savaitėmis. Ir dar sako, kad jie turi GPS įrangą, kad atrasti. Mūsų rajone krūmuose už darželio guli vienas, žiūrėsim, kiek gulės.

Ventus

Ventus portretas
Ant tako numestas paspirtukas yra šiukšlė ir kliutis, kurią bet kuris padorus praeivis ar vairuotojas pašalina. Toks biznio modelis kaip Bolt ar Wolt paspirtuku, kada gali palikti BET KUR yra blogis. Tas pats kas leisti parkuoti automobilius ant šaligatvių.

Tadas

Tadas portretas
Labai daznai buna "vairuotojai" tuos paspirtukus numeta belekaip, kartais net specialiai pastato skersai tako, kad kitiems einantiems butu kliutis. Nebutinai patys vaziave cia numete, labai gali buti buvo uzstatyti ant saligatvio, kuris toj vietoj labai siauras, ir pestieji pro sali einantys, kuriem ne pirma karta jau uzstatytas kelias, sugedus nuotaikai, numete. Esu ir as nekart nukeles nuo tako ant zolytes, na taip numest dar neteko. Ir visad kaukia signalizacija, nors ir tiesiog nukeliu, nes buna uzstatytas isvaziavimas is namu kiemo. Bet kad jie vaziuotoju palikinejami bet kur, kaip siuksles, tai faktas. Ir kad erzina kitus, taip pat. Sekmes ieskot, tokiu atveju, kai praeivis susierzines nuspyre...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių