Pabrangusi šiluma: daugiausia moka energiškai neefektyvūs daugiabučiai | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Pabrangusi šiluma: daugiausia moka energiškai neefektyvūs daugiabučiai

18 2026-03-05 05:00

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Zemaitis

Kvailieti- balsuoki tik uz vieninga kauno taryba ! Ir suprasi ,jeigu nedasuto kodel kaune brungia moki!
1
0
Rita

Kas gali paaiškinti, kodėl Kaune brangiausia šilumos kaina?
3
-2
Intelektualas

Ka veikia sildymo asocialai?
1
0
Taupem!

Renovuotame name sildymo mokestis butui padidejo dvigubai, nors radiatoriai buvo nustatyti ant minimumo ir bute buvo salta. Tiesiog daugiau rubu ant saves ir galvojo, kad saskatos nepadides dvigubai bent.
1
0
Pelnas

Kompensacijos senatves pensininkui neduoda- sako esi turtingas, nes turi buta ir soda. Sildymo kainos negali 100% brangti- reikia keisti vadovavima siai sriciai.
0
-1
kai dauguma

namų bus renovuoti, įves šilumos tinklų mokestį. Dujomis, vandentiekiui , atliekoms tokie mokesčiai jau įvesti seniausiai. Kauno energijos pastatas pilnutėlis sėdinčių įvairių partijų deleguotų klerkų. Juos išlaikyti reikia. Virš šiluminių trasų sniegas nutirpsta pirmiausiai. Tai nuostoliai. Pradės rėkti ; mažai pinigų ir mokestis bus įvestas.
3
0
KYRK

Kauno Energijoj sedi tik vienos korporacijos klerkai - kauno Visvaldybes. Ir kainos kaune didziausios, nes Krabui nauju tiltu ir paminklu statybas tai reik finansuot. Kaip kitaip dar pastatysi 15 nauju tiltu kaune. :D :D
1
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

na

nereik pleškinti kad ausys raitosi..mūsų namas plytinis viską name pasikeite tik vat vadybininkui bamba drasko, kad neapklijuotas plytelem fazadas durys nuo agitacijos neužsidaro ..tai taip atsuko kaitrą, kad bute reikia su šortais vaiksčiot..o skambinant net ragelio nekelia. Taip s-tos atejo milziniskos..kur ne reikia kažkaip žmonem praplauti smegenis, su ta Renovacija.
2
0
M

Jei,atkungsi daugiau,tai ir mokesi daug,ir už šilumą ir dar už renovaciją,gausis vienodai.Taigi,nekiškite tų removacijų,20m.žmogui katorga.
2
0
Aušvydas

Reik renovuot tada bus geriau
1
-3
Mjo

Kuo daugiau efektyvinam tuo daugiau mokam, silumininkai savo pelnu neatsisako, tad kurie neapsilipde gaus kompensacijas tad islos daugiausiai
4
0
Pranas Morkūnas

Ne daugiabučiai moka, o gyventojai...pataisykite pavadinimą.
7
-1
Vycka

Vien tiktai dėl estetikos verta renovuoti. Nes dabar atrodo miestas kaip Černobylije po sprogimo
3
-11
nu

Reklama, reklama, reklama.... Kaip čia išsiurbus pinigų už durnelių, kad patinkuot namus ir susirinkt šimtus tūkstančių... Pas mus net po laiptinę vaikšto atseit "specialistai" ir siūlo renovaciją, o kai nepasiduodam, tai siūlo bent kanalizacijos vamzdžius pakeisti ir taip naglai, intensyviai siūlo. Tipo tuoj sprogs jūsų vamzdžiai, šū.das visur paplauks, o mes gerus sudėsim plastmasinius, cha cha cha O kai mes sakom jog šūdo nebijom, kai nustips tie vamzdžiai, tada ir pakeisim, jie pyksta. Vaikšto ten visokie buvę mokytojai dabar santechnikais tapę... Ir pirmininkus įkalbinėja, dalį uždarbio jiems siūlo. Tada ir pirmininkai bėga įkalbinėt žmones. Grynas aferizmas. Jei pasiduosim su vamzdžiais, tada tuoj norės stogą keisti, paskui sienas ir grindis ir langus... Gerai, kad dar nesiūlo armatūros keist.
12
-2
Džiumbrui

Jeigu patinka gyventi kaip džiumbrui tai ir gyvenk taip. Nes daugumai tai ne
1
-7

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Šiaip Tai

Gal pažiūrėkit už kiek pirko kurą šiai žiemai Kauno energija?
9
-1
Chi

Vasara pigiausiai per dešimtmeti nusipirko žiemai, bet jai atėjus rinkose kainos pakilo ir vasarinės dujos užbrango
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

tiesiog

poligonams
4
-2