Nėščioji geležinkelio stotyje negalėjo pasinaudoti tualetu: vyras skubiai vežė į degalinę

Grįžti į straipsnį

SADISTAI

SADISTAI portretas
KADA GALU GALE ILEIAIT I TUALETA?

Čia ne pabaiga

Čia ne pabaiga portretas
SVIRPLIAI užpuolė Lietuva.Skanaus!!!!

Idomus laikai atėjo

Idomus laikai atėjo portretas
Su banko kortele ne į banką,bet į tualetą !!!

jau mėnesį

jau mėnesį portretas
ta nėščioji pamyžt negauna. Kiek galima šitą kvailą tekstą laikyti?

kam tiems

kam tiems portretas
runkeliams WC svarbiausia, kad presidentūroje paauksuotas stovi ai tiesa kauno pilies teritorijoje kupčiaus schebra irgi "auksinį" pastatė.

Aš sužavėtas

Aš sužavėtas portretas
jau visa savaitė, kai ji nesugeba išsišikt-kur žiųri lygių teisių komisija ?

MOČIUTĖ

MOČIUTĖ portretas
Man labai keista,jei žmogus senas, ar jis gali mokėti susigaudyti su ta kortele, PASIRODO DABAR JAU TOKIE LAIKAI KAD SENŲ ŽMONIŲ NEBEREIKIA, NEI JIE VAIKŠTO NEI VAŽIUOJA, BET TURI MOKĖTI VISUS ELEKTRONIKOS MOKSLUS, KORTELIŲ NAUDOJIMA VISUR, NEBELIKO ATSISKAITYMO PINIGAIS, BET SENIMAS DAR JUDA AR JAU JIS NURAŠYTAS, JUK NEDAUG PAGYVENUSIŲ ŽMONIŲ MOKA VISAS ŠIAS PRIEVARTINES NAUJOVES ĮSISAVINTI

Anonimas

Anonimas portretas
nesuprantu,kam į degalinę, jei netoli autobusų stotis?

Qwe

Qwe portretas
Būčiau Prisikes Administracijai Prie Duru

Zenonas

Zenonas portretas
O traukinio stovinčio nebuvo? Juk traukinyje yra tualetas.

Erika

Erika portretas
Visiska nesamone, keliauju daug ir niekada tokiu problemu nebuvo. Jei kas ne taip, LG darbuotojai visada padeda

Vida

Vida portretas
Vilniaus g.st. ta pati diskriminacinė betvarkė.

Paršas

Paršas portretas
Tas pats ir Vilniuje tiek LG tiek autobusų stotį net popieriaus nėra bet mokėti reikia

kažkas

kažkas portretas
na vienąkart buvo tokia istorija, kad stoty mano sūnui bloga pasidarė, nubėgom į tualetą išsivemti, tai babulė neįleido, kol nesumokėjom. Sakiau įleiskit, bloga vaikui, paskui sumokėsim, bet ne. Laikėsi principo, kad pinigai į priekį. Nu tai tas neištveręs privėmė prie įėjimo ir viskas. Va taip va. Paskui žiūrėjo akis išpūtus.

Rūta

Rūta portretas
Koks čia diskriminavimas privalomai turėti banko kortelę? Vokietijoje jei mokama, tai tik grynais, na tokio cirko su banko kortelėmis neteko matyti

to danguolė

to danguolė portretas
ar žinai kur Vilniuje tualetai o kur bilietų kasos? Suvaikščiot pirmyn atgal turint inksto , vieno ir to pažeisto, bėdą - gali ir nespėti. Galų gale kuo tos kasos padės? Bet kaip sakiau, Vilniuje žmonės. Užstrigo kortelių terminalas, bilieto neturiu, nes nežinia kada važiuosiu, Įleido darbuotojas. Gal kad nelietuvis. Lenkas ar rusas, bet kalbėjo rusiškai.

As

As portretas
Kas cia per absurdas kokie cirkai lietuvoje

Artas

Artas portretas
Kad biudzekininkai degraduoja seniai ne paslaptis ... Galeciau ne viena pavyzdi pasakyti... Kaip pvz rinkliavu uz stovejima "specams" ... Ka cia reiskia nuo stovejimo aiksreles pareiti namo 1,5 km... prasivaiksiosit ... 80 metu asmeniui....

Danguolė

Danguolė portretas
Nesąmonė, visada galima paprašyti pas darbuotojus bilietų kasoje ir įleidžia, išgalvota.

UŽ KAMPO PADARYT REIKEJO

UŽ KAMPO PADARYT REIKEJO portretas
O ZMONES AVINAI SU VISA VALDZIOS POLITIKA SUTINKA. SEDESIT SKAIMENINIAM KONCLAGERYJE, NES VALGYTI NORESIT, DARBO VIETAS ISLAIKYT NORESIT.NAMAI UŽ PASKOLAS PAIMTI EISIT GYVENT I GATVES, MIŠKA.

O jei senutė

O jei senutė portretas
Be kortelių, o su pinigėliu kreipsis? Bl kas čia per genocidas, kad į tualetą nebegalima???

Saulė

Saulė portretas
Tai juk kreipėsi i darbuotojus ir ka?!Kodel nebuvo atidaryti tualetai,jei toks gedimas?Kodėl is zmogiskosios pusės nebuvo nuvesta i tarnybini tualeta?!!!Ar kas dirba,taip pat turi nuskaityti korteles?Senai nevaz.traukiniais,bet l.papiktino toks abejingumas ir absurdas Kauno stotyje.Kodėl grynais negalima atsiskaityti?Kodėl,kodėl,simtas klausimų.Vadinasi blogai dirbat,blogai sutvarkėt sistema.Siaubas

Nu to R

Nu to R portretas
Eiti į vaistinę vaistų nuo viduriavimo.

R

R portretas
Na šitoje vietoje tikrai persisitengė, žmogus, turistas, kuris eina gatve ir susuko vidurius, o banko kortelės nepasiėmė, bet turi grynų- ką jis turi daryti?

turite

turite portretas
plastmasinius maišelius iš ''maximos'' , ''iki'' ..............prispaus ir darikyte ten - bus repeticiją prieš svarbiausią veiksmą , vaikiuko išėjimą kvaptelt oro ES teritorijoje

Lionė

Lionė portretas
Absurdas dar neturėdamas bilieto traukiniui negalima pasinaudoti stoties tualetu,na bet čia Lietuva vis kitaip nei visur.Gėda.

Onė

Onė portretas
Na kiek teko pastebėti tai geriausias lietuvoje tualetas vilkaviškyje ir nemokamas švarus ir kvepiantis netoli basanavičiaus didmiesčiai tokio neturi vot pagarba miesto valdžiai

ko ten rautis į stoties tualetą

ko ten rautis į stoties tualetą portretas
kai traukiniuse tualetai yra.

Nepriklausomybė nuo elektronikos

Nepriklausomybė nuo elektronikos portretas
..."fiksuotas nuskaitymo sistemos gedimas", todėl negalėjo nueiti į tualetą. Dar būna, kai "dėl techninio gedimo" negali pasiimti pinigų iś bankomato Tuoj užfiksuos tokius elektronikos gedimus, kad nebeleis kvėpuoti bei gyventi. Velniop ta elektronika, kur laisvė ir nepriklausomybė ne tik nuo RuZijos, bet ir nuo elektronikos?

Nu to as

Nu to as portretas
Taigi rašo, kad traukinio keleiviams tualetas nemokamas. Bilietą nuskenavęs ir įeisi. Žinoma, jei nori važinėt be bilieto, tai jau kitas dalykas.

Pala

Pala portretas
Traukinio keleiviams tulikas nemokamas, jei bilieto nenuskanuoja, darbuotojai atidaro ir įleidžia. Taip aiškėja iš pateikto atsakymo. Tada kyla klausimas, kodėl nėčioji skundžiasi dėl negalėjimo sumokėti už tuliką, jei ją turėjo įleist su bilietu nemokamai. Tai kodėl ji skundžiasi, kad darbuotojai negalėjo jai padėti? Ar ji bilieto neturėjo, ar kas čia buvo?

skiep

skiep portretas
Nausedos geroves valstybe.

=====>>>>čia

=====>>>>čia portretas
prie ko cia LGBT? jie tualetus tvarko? ar tau uzpakali turi nuvalyti? dieve, kokie buki tie valstieciai. tokie litovcai, tokie neissilavine, tokie runkeliai, tokie su eilines logikos trukumu. tik buk savo medineje pasiureje ir nesikisk su savo kaimo intelektu.

to as

to as portretas
siulyciau vaziuoti i vilniu ir myzti prie prezidenturos vartu. turime laisve gi, todel ir darome ka norime.

Anonimas

Anonimas portretas
Idijotiška tvarka nes dirba nevispročiai. Išvis dabar niekur nėra jokios kontrolės, jokios atsakomybės, jokios pagarbos žmogui, jokios pagalbos , jokio mandagumo, padorumo. Visos gerovės išnyko kaip dūmas. Įeiti programėlė, ivažiuoti programėlė, Tuoj ir nusišikti atsiprašant reikįė registracijos ar programėlės. Ar dar liko dirbančių galvomis ar tik proglamėlių kūrėjai veikia.

as

as portretas
todel ir nevazineju dabar traukiniais, kur net nusimysti reikalinga banko kortele, o jei jos neturi tai ka mysti i kelnes, prie ruso vazin ejau tankiai, nes kainos buvo kapeikos ir visur tualetai nemokami, cia durniu laive tik i snuki gali gauti uz dyka

čia

čia portretas
viskas LGBT suklestėjimui .............. pas juos gi nėščių nebūna , vaikų negamina , o WC tai tik atgyvena išsilaisvinant iš tradicinės šeimos gniaužtų ...................

WC

WC portretas
- viena minutė , ilgas laiko tarpas ar ne ? ...- na , priklauso kurioj tualeto durų pusėje stovite !

Inga

Inga portretas
Tikrai idiotizmas. Reikia viską daryti kuo sudėtingiau, net į tualetą patekti žmonėms reikės kompiuterinio raštingumo.

planuoja

planuoja portretas
savivaldybė planuoja už kauniečių milijonus kuo greičiau pastatyti stoties turguje prekybos paviljoną ir mašinoms parkavimą, sako, taip paskatins turistus į Kauną atvažiuoti, Gal bus ten ir tualetas. Bet komercinę naudą gaudančios Kauno valdžios planuose artimiausiais metais nėra jokių viešų tualetų statybų nei miesto centre, nei kitur. Sako, savivaldybė nė vieno neišvaro, jei užeina į jos rūmus pasinaudoti tualetu. Bet tai įmanoma tik darbo metu, iki 17 val. ir ne savaitgaliais...

Asen

Asen portretas
Kazkaip nesitiki,kad niekas is zmoniu nepagelbejo nesciai moteriskei.Kas mate tai,galejo panaudoti savo kortele.Ar visiems nusispjaut buvo?

jei neturi pinigų,

jei neturi pinigų, portretas
tai prie stoties durų galima padaryti, tai gal geresnis švaros palaikymas?

blabla

blabla portretas
bet kad traukiniuose yra nemokami tualetai...

21 amziaus vergija

21 amziaus vergija portretas
Pamatysit, dar prie mano gyvos galvos Landsbergijoj prades pardavineti ir brangų Tėvynės orą. Turi kortelę- kvėpuok, neturi -dvėsk.

Lietuvoje

Lietuvoje portretas
tualetai prilyginti prabangiems apartamentams, kad eilinis mirtingasis negalėtų ten patekti. Į WC su banko kortele??? Tokių stebuklų dar nesu matęs

aišku

aišku portretas
Kauniečiai gamtinių reikalų neatlieka, pagal nekurių smegenėles. Gėda pasakyti turistui Kaune, kad nėra jam kur nusi....Akys ant kaktos iššoka, kai pasakai, kad tai valstybinės reikšmės problema, miestui nerūpi, kur jam tai padaryti, todėl vakare apdergti visi kampai,vysta gėlės.

Safyras

Safyras portretas
Anksčiau buvo nemokamas tualetas, dabar padarė mokamą, bet "užmiršo", kad keleiviai ar jį lydintys asmenys gali turėti vaikų, visokiausių sveikatos problemų, o ir už paslaugas neprivalo visi mokėti tik kortele, tam yra ir grynieji pinigai. O ir traukinyje, kuris vyksta Marijampolės link ne visada veikia tualetas traukinyje.Gaila, kad politikai mažai važinėja viešuoju transportu, todėl ir rūpintis žmonėmis jie atprato, o iš svetimų kraštų parsiveža tik naujas brangias idėjas ir jas bando įgyvendinti, nes tada nubyra pinigų ir jų aplinkai...Dideliuose prekybos centruose yra nemokami tualetai, o geležinkelis taip pat duoda didelį pelną, o tualeto visiems prireikia, nes teršti gamtą aplink ar namo kampą tikrai nėra gera praktika...O automatus reikia prižiūrėti kaip ir turėti atsarginį variantą..

Edita

Edita portretas
Nesuveikė nuskaičius bilietą ir nuskaičius pinigus mokant kortele (pinigai buvo nuskaityti). Vieno jaunuolio elektroninis bilietas veikė, tai jis įleido 3 žmones su tuo bilietu :). Visi dėkojome jam.

S.S.S.

S.S.S. portretas
geras komentarai "darbuotojas įprastai įleidžia, jei sugenda". Bet tai kažkodėl neįleido?

He he

He he portretas
Geroves valstybeje tualetas privalo buti tik turtuoliams, o ubagai gali ir krumuose nusilengvinti.

Patyčios

Patyčios portretas
Klaikus, baisus despotizmas, net BILIETĄ turintis žmogus, grynųjų pinigų keleivis nenueina į IŠVIETĘ? Ar tai ES , ar Lietuvos direktyvos čia "veikia"?

Va ta šito išgamų valdžiukė ir siekia:

Va ta šito išgamų valdžiukė ir siekia: portretas
Jei tu ne bankų vergas tu iš vis niekas, tuščia vieta

Pikta

Pikta portretas
Kaune, Urmo bazėje visi WC nemokami. Kai kodėl gi taip nepadarius visuose viešuose vietose? nereikėtu ieškoti kur pamyžt už krūmo, ar kampo.

Siaubas

Siaubas portretas
Uzeinu i vilniaus tulika, o ten parasyta hui, ieskojau skiles kad ikisti pimpi kad man nuciulptu, nera. Siaubas, teko vaziuoti i stoti.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Viršūnė. Negana kad nėra kaune viešųjų tualetų centre, dar šita nesąmonė.Idijotų lizdas.

Cha

Cha portretas
Na, tai jau groteskas... Absurdas,žmonių erzinimas. Kodėl aš privalau naudoti tą kortele? Alio, visokie kandidatai strimeles, visokie žmogaus teisių gynėjai, ko tylite?!

Janina

Janina portretas
Taip Lietuvoje tualetas prabangos paslauga ne kiekvienam prieinama. Ir mes dar laukiame turistų. Mano manymu autobusu stotyse, geležinkelio stotyse, kaip ir degalinėse ir oro uostuose WC privalo būti nemokama.

Scorpion

Scorpion portretas
Be žodžių! Vilniuje, geležinkelio stotyje lygiai tas pats- myžk į kelnes, arba prie varpelių. Banko kortelės nepriima!

dantų užkalbėjimas siusiuko tema

dantų užkalbėjimas siusiuko tema portretas
Oho? Žurnalistai pavaro, ne apie Arestovičių, bet apie sysiojimą :DDDD

Vilniaus Traukiniu stotis

Vilniaus Traukiniu stotis portretas
Juk Vilniuje Geležinkelio Stotyje irgi tas pats arav El. Bilietai neskaitai arba su banko kortele yra buvę, kad ir nesuveikia banko kortelė gerai, kad mergina maloni pasitaikė nuskenavo savo bilietą ir įėjau gerai, kad Šiauliuose tokių cirku be pinigų nėra o kitas variantas tualetai yra visuose traukiniuose ir nemokamai ir be jokių grotų

cia dar nieko

cia dar nieko portretas
islipau smolenske sake stovesim 15min tualete kakais ispaisyta-zdes russkij duch zdes rusju pachnet-puskino eiles

Anonimas

Anonimas portretas
Prieš keletą metų buvau Radviliškio miesto tualete Labai nenoriai ėjau,bet likau maloniai nustebinta Visas tualetas blizgėjo nuo švaros ir gaivaus kvapo Dirbančiai moteriai pasakiau komplimentą Tiesa,tuoletas nemokamas Pagarba Radviliškiui,tikiuosi niekas nepasikeitė

na

na portretas
čia tik pas mus tokie cirkai...Kaune aplamai nėra tooletų..buvo vienas Sovietų laikais miesto sodely...seniai nėra...nuspręsta, kad lietuvaičiai Lietuvai laisvai patapus turi atsisakyti blogo įpročio. Kupčinskas būdamas meru pastatė auksinį ir užrakino...užrakintas pastovėjo ir buvo išvežtas. Juokina žmones su banko kortelėm ką daryti tiems kas neturi...tūpk kur papuolė kitos išeities nepalikta. Nes su kortele tuoj pagaus, kad per daug kakoji.

visur tas pats

visur tas pats portretas
tai vyrams dar gerai, gali nueiti už kampo ir pamyžti, arba iš keršto prišikti prie tų wc durų

Q

Q portretas
Ta stoti senai reikėjo nugriauti , stovi sau paminklas sovietmečiui ir naudos absoliučiai jokios .

nuotraukoje

nuotraukoje portretas
Gi pavaizduotas liftas arba kazkas kito neigalesems, o tualetai rodykle rodo visai i kita puse. Tai kas kaltas, kad zmones neskiria kur randasi tualetai?

Absurdas

Absurdas portretas
Kad reikia turėti banko kortelę, kad galėtum patekt į tualetą, dar negirdėjau. Vilniuj taip pat baisu autobusų stotyje. Metalinės besisukančios grotos, per kurias reikia tiesiog sprukti. Pinigus dažnai prarydavo. O su bagažu iš vis nepraeisi.

Ir kuo greičiau ........

Ir kuo greičiau ........ portretas
daryk savo reikalus vagone , o ne išlipus - nespesi vėliau ...

Viskas gerai ........

Viskas gerai ........ portretas
...... mes ir paminklą Smetonai turime , ir Vyti , ir atsiminimus kai buvom "laikinoji" , taip kad ne dėl WC važiuojate į miestą dviejų upių santakoje

Marta

Marta portretas
Kauno autobusų stoty, ne geresnė tvarka ,įdėjus pinigus, reik tą pat sekundę lįst pro tą geležį, nes neįleidžia po to, tenka vėl mokėti

Tomas

Tomas portretas
Ten ne tualetas o liftas neigalesems. Matyt rajonska bus, kad nutare lifte pamyzti.

kaunietė

kaunietė portretas
Kai po ilgos kelionės parskridusi į Vilniaus oro uostą bandžiau patekti į tualetą, pasijutau kaip namie: mažos durelės ir 10 žmonių eilė. Taigi... aš jau Lietuvoje... Ir gėda, baisi gėda, juk atrodome kaip iš medžio nusileidę.

Lietuvoje tualetų problema neišspręsta

Lietuvoje tualetų problema neišspręsta portretas
Laisvės alėjoje nėra nei vieno viešo tualeto, stotyse iki absurdo. Kitą kartą eisiu į savivaldybę ir ten naudosiuosi tualetu.

Onė

Onė portretas
Na sutvarkė tualetus ir užrakino......magistralėse užsienyje ir tualetai ir nusiprausti gali teko matyti danijoje.o čia niekam nesvarbu tik ir žiūri kaip išsityčioti....

gyventoja

gyventoja portretas
O tai autobusu stotyje veikia tualtai gi.. ir nerikua i akropoli vaziuoti.

Joo

Joo portretas
Lietuvoj apskritai su tualetais problema!O senam žmogui,kuris nemoka kortele naudotis,neiziuri...

Zuikis

Zuikis portretas
Suprantama, tualetas turi būti mokamas. Bet grynųjų pinigų Lietuvoje dar neatšaukė, tai legalus mokėjimo būdas, kodėl jis stotyje uždraustas?

pastabusis

pastabusis portretas
Yra senų žmonių, kurie neturi banko kortelių, kurie gali nesuprasti apie bilietų skenavimą. Iš tiesų, tai žmonių diskriminacija. Ir ne tik stotyje. Visos įstaigos robotizavosi. Mano senyva mama jokio reikalo negali sutvarkyti telefonu: spauskite vienetą, spauskite dvejetą, apsilnkykite savitarnos svetainėje www... .ir taip toliau, kol senas žmogus padeda telefono ragelį.

Absoliuti nesąmonė

Absoliuti nesąmonė portretas
Už WC mokėti tik banko kortele. Ką vaikui daryti kur kortelės neturi? Reikėjo varyt prie durų, tegul valo. Japonai net kamščiuose sėdintiems iki mašinos portatyvinę kabiną pristato, kad į šalikelėje nereiktų bėgti, ypač žiemą, kai pusnys. Kad išsaugoti žmogaus orumą. Lietuvoje žmones žemina net stotyje. Dėl tokio paprasto ir natūralaus dalyko žmogus turi lakstyti ir maldauti ponų. Ir gal į kelnes privaryt. Nedirba tulikas, įleiskit į darbuotojų.

Su tom kortelėmis užkniso

Su tom kortelėmis užkniso portretas
Vilniaus gelež.stotį į tuliką tik su kortele o aš JOS neturiu,nuvariau į autob.stotį ten už grynus pasisiojau,nu galvoju ir čia bus kortelė tai myšiu bile kur.Ir dar bl sovietus keikia,viskas buvo nemokamai,jokių pašalpinių kartų neužaugo ir bomžų nebuvo.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Prie kuoduoto geležinkelių ministerio durų kakutę kolektyviai reikėtų padaryti.

> anonimas

> anonimas portretas
gal tu geriau grizk i savo proteviu utelyna, ten psichiatrinese kitaip gydo. Matau cia, psichiatrine, jau nepadeda.

Anonimas

Anonimas portretas
Fasistai jau ir uz sikima ar nusimyzima ima mokesti. Ka gi reikes myzti kur nors uz kampo. NEMOKAMAI Myzti ir sikti -- Dievo duota prigimtine TEISE. Salin landzbergio fasistinis rezimas, Uzmusk burzuju, kapitalista, bankininka.

Kauno autobusų stotyje

Kauno autobusų stotyje portretas
panašu. Kainos didelės, paliūti ne kiekvienas gali ir dažnai genda.

ll

ll portretas
Apie šalį,miestą darbovietę,kultųrą galima spresti apsilankius tualete,Pradžioje nepriklasuomybės atvyko iš Suomijos delegacija paprastai apsirengusi,nors ten ir vadovų buvo į viena Kauno ugdymo įstaigą ir pamatė direktorių ,adminstraciją kostiumuotus išsiblizginusius,bet kai nuėjo į mokyklos tualetą tai nustebimui nebuvo galo,juokėsi,stebėjosi ,kad dar taip gali būti..

ll

ll portretas
Tai ministerija turi galvoti,kaip su paleistais viduriais keleivis gali lėkti iki informacijos ir poreikius kurių nuotoliniu būdu ne gali atlikti.Iš didelio rašto išėjo iš krasto,paprastus dalykus padraė nepaprastais.Pradžiai gali eksperimentus atlikti ministerijoje.

Taigi aplink stotį yra

Taigi aplink stotį yra portretas
Kavinių. Galima ten užeiti

putka

putka portretas
kaltas

GERAS PAVYZDYS

GERAS PAVYZDYS portretas
AVYS PRATINAMOS PRIE ATEITIES...... KUR VISKĄ SPRĘS VADINAMAS ,,DIRBTINIS INTELEKTAS,, ..........

Aš sužavėtas

Aš sužavėtas portretas
galima atlikti reikalus prie kurio nors kabineto durų

Turistas

Turistas portretas
Na, kuo toliau, tuo gražiau. LG baigia visai save apsišikti, ne tik su traukiniais, (keleivius,,klijentus")veža, kada traukinių turi, bet ir dar su tualetais, juokina ir piktina savo keleivį..., va taip ir praranda klijentus...

Algis

Algis portretas
Meluoja geriau už Putiną.Tai amžina problema.Vis pinigų truksta

kauniete

kauniete portretas
Ar tai čia ne žmogaus teisių pažeidimas, gal net kankinimas, patyčios? Ką daryti vyresniojo amžiaus žmonėms? Au, Raskevičiau, kas turi pasirūpinti šita paprasta žmogaus teise į tualetą? Ar tu tik savo reiklais rūpinies?

Kirvis

Kirvis portretas
Kada Lietuvos zmones ims "dulkinti" ta merdejancia valdzia?! Per ilgai jie nebaudziami dergiasi...

Baisu

Baisu portretas
Bankai jau matys net kada ir kiek jau kartu š..kti einame.

Astunkojis

Astunkojis portretas
Krabai.

Tendencija!?

Tendencija!? portretas
Panevezio savivaldybeje ir UT - tualetai "remonte" jau virs metu! O lankytoju - pilna! Laukia zmones ilgai,o wc gi - tycia jiems uzrakintas!

Truputį perdeda

Truputį perdeda portretas
Kelionės tvert nereikėtų, traukiniuose yra tualetai. O jeigu reikia prieš būtinai, gerai lauke apsidairykit, netoliese yra bio tualetų ir nereikės makaluotis iki degalinių.

kuo skiriasi kawianskas litvinas

kuo skiriasi kawianskas litvinas portretas
nuo Wilensko rusakalbio. Atvažiavau į Wilniu. Laukt dar visa valanda. O becukris diabetas lauk negali. Tualeto vartai neveikia, nors kortelę turiu. Pasitaikė darbuotojas, įleido.

Wr

Wr portretas
Nuejes i nauja darba paziurek kaip atrodo tualetai ir suprasi kokiam kolektyve dirbsi, nuvaziaves i kita sali, paziurek kaip jie atrodo ir kiek ju yra, tada suprasi kokioj siknaskylej mes gyvenam, pries turistus geda

!

! portretas
dagyvenom graziai i tualeta su banko kortele tai cia diskriminacija turi buti ir uz grynus pinigus maza ka nevisi tuos telefonus ismaniuosius turi na pasauli tokio cirko nera

rado tragedija

rado tragedija portretas
viduriai neatlaike
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių