Nemuno sala ruošiasi pokyčiams: nuo patogaus susisiekimo iki naujų laisvalaikio erdvių

kaunietis

kaunietis portretas
1. sala tvarkoma, ja rūpinamasi. 2. penkto tilto reikėjo , nes čia [ į, iš ] patekti reikės daugeliui žmonių, kurie lankosi [-ysis ] arenoje, baseine ,mokslo muziejuje, šiaip pasivaikščioti, pasportuoti kituose salos sporto plotuose. 3. būtinai reikia Kaunui dar mažiausiai dviejų tiltų: automobiliams ties Kėdainių g., nukrauti srautus nuo centro bei pėsčiųjų iš salos į kairiąją Nemuno pusę, kur jau statomas gyvenamųjų namų kvartalas. 4. mieste būtina atrestauruoti kelis namus , darkančius "vietinį vaizdelį" [ iš Karaliaus Mindaugo pr. pusės ir nuo sutvarkyto Muzikinio teatro , muzikos gimnazijos pastatą, o taip pat teatro pusėje prie jo esančius pastatus; prie [ ir prieš ] Medicinos banko esančius statinius; prie Studentų skvero porą pastatų; geležinkelio st. aplinkoje ne vieną statinį...]

Rimas

Rimas portretas
Žinoma, geriau muziejus ir baseinas, nei verslo centrai ar privatus gyvenamasis rezervatas saloje. Tačiau geriausia būtų, jei čia būtų likusi gamtos oazė miestiečiams. Tai turtas, kurio nepastatysi ir jau nebeatstatysi.

Linas

Linas portretas
Tiltuko laukiam - bet reikia iš kitos Nemuno pusės patektį iį salą - Jis buvo net arenos plane pradžioje. Dabar papildomas per ta kanalą kur ir taip 2 yra + 2 viadukai.Parkavimui kita Nemuno pusė tiktų - tikrai pliusas bus - tik kada?

cha cha cha

cha cha cha portretas
caro subinlaižys labai stropus, liežuvis nurudavęs.

Daktaras

Daktaras portretas
Kas matėt Žilvina ručy šiandien vaistu negėrė koncertablečiu.

to Atgaila

to Atgaila portretas
pažiūrėsim ką teisme pasakosi naudodamas svetimą vardą pavardę

Atgaila

Atgaila portretas
aš ,Žilvinas Ručys, ginuir atstovauju konervatyvių žurkių pederastijos ir ožio parcyjos interesus

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
geriau parašykite apie aferą , kaip apvėgė miestiečius ir pinigus perdavė dviems asmenims . čia apie žalgirį

Žilvinai!!!!!!!!!

Žilvinai!!!!!!!!! portretas
Kaip senas raudonkoncervis ir lgbt narys nepyk ant mero.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
kaunodienai padovanočiau tualetinio popieriaus , nes liežuvis jautiesiog nurudaves . Sunaikintas parkas kuris galėjo tapti nuostaviu traukos objektu ir išlaikes miesto kainą ir skonį . Tuo tarpu įlindus krysai matijošaičiui į tarybą ir merus su jo šutve parazitų , turim štai ką su išsiplėtojančiais padariniais kitoms miesto vietoms : sunaikintas parkas kur gyveno ir veisėsi kiškiai ir kurapkos , parkas kuris galėjo tapti dainų dainelės vieta - atsisakant dainų slėnio kuris tiesiog jau nebentinkamas , toliau galima buvo įrengti sukeisti pastatus įrengiant viešą biblioteką saloje palei visą nemuną , o parodos bibliotekoje sporto mokyklą ir baseiną su didžiule aikštele , bet krysa galvoja tik apie asmeninę naudą už valstybės pinigus . Toliau afera su mokslo sala , apgaulės būdu išvilioti pinigus iš es , krysos mero šaikos dalyvis pateikė mealagingą mokslo salos atsipirkimą , kas reiškia kad mokslo salos išlaikymas kris ant kauniečių pečių kuriuos apvaginėja miestą valde ir valdantys .

Senelis is sanciu krantu

Senelis is sanciu krantu portretas
Gimiau augau ir pasenau kaune.Aciu miesto tarybai istraukusiems kauna is konservu pelkes.Sirdis dainuoia miestas grazeja auga .Nuostabu .Laikykimes toliau nuo vaivoryksty niu konservatoriu .Kam nepatinka pasiprasykit i meslu kvepianti senelio tvarteli.Jusu tiek kad sutilpsit visi. Be jusu mano miestas kvepuos Svariai.

kaunietis

kaunietis portretas
VISKAS labai gerai , sala tvarkoma , nepalyginamai su seniau buvusiu šiukšlynu, beglobių šunų valkatavimu ar alkoholikų pramintais takais ir "nusėtomis minomis"... Bet prieigose reikia kai kuriuos pastatus [ fasadus ] atnaujinti. Tai tiek.

pilietis

pilietis portretas
O taip pat esu kaunietis, kuris , kaip ir didžioji dauguma, džiaugiuosi miesto plėtra, gražėjimu ir augimu. Sakyčiau , tie, "pabėgę iš Rokiškio" , priskiria savo bėdą kitam, mūsų šauniausiam šeimininkui, kuris Kaunu rūpinasi .Ne taip , kaip kai kurie buvę... Todėl kiek besispjaudytumėte, kiek besikeiktumėte, kiek bešmeižtumėte...ar ir dar daugiau "dvoktumėte", mes iškęsime ir džiaugsimės pasiekimais ir vis augančiu bei gražėjančiu miestu.

Godžiajam carui Krabui

Godžiajam carui Krabui portretas
šitoks godumas yra sunkios psichinės ligos, pavojingos aplinkiniams požymis. Gydymas Rokiškyje.

Vengrijos

Vengrijos portretas
sostinėje Budapešte yra Margit sala, tai ten stovi ne šiais laikais pastatyti parlamento rūmai. Kas šiuo atveju bus rūmais, žvelgiant iš stiklinio bokšto Karaliaus Mindaugo prospekte?

šlykštynės tie krabai

šlykštynės tie krabai portretas
naikina viską, kas yra miestiečių gerovei,- žaliuosius plotus. Naglai iekia susigrobti visą Centrą, nesilaiko parkavimo normatyvų, nežiūri ir taip didelio oro užterštumo. Mokslą nori sukišti į muziejų, nes taip gerai plaunasi babkės.

Jonas

Jonas portretas
Matau,yra nepatenkintų gyvenimu Kaune.Ponai,yra Vilnius.Pirmyn !!!

jega

jega portretas
Puiku ir saunu,Kaunas auga ir grazeja dienomis!

Antanas

Antanas portretas
Sunaikintas unikalus gamtos lopinėlis, taps eilinių miesto kvartalu. Apgailėtina.

Azuolas.

Azuolas. portretas
O kur automobilių parkavimas?

Anonimas

Anonimas portretas
šaunu Kuanas grazeja

:)

:) portretas
O stulpelis tokio labai konservatoriško asabos rakinimuisi.?

hm

hm portretas
Apie kokį patogų susisiekimą kalbamą?

Už portretas
Zooparką palaikau!

...

... portretas
vel jie p!derastina ta sala su savo pastatais

O tu varge

O tu varge portretas
Dar zooparką padarykit bus kaip tikras durnių laivas.

caro subinlaižys

caro subinlaižys portretas
Netikiu nei vienu šio dviveidžio žodžiu :)

Jonas

Jonas portretas
Kaunas yra Kaunas ! Taip ir toliau !
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių