Laisvės alėjos viduryje ketvirtadienį duris pravėrė kinų restoranas „Čanas“. Tai - jau trečiasis šio tinklo restoranas Lietuvoje.
„Daugelis teigė, kad tai - nelaiminga vieta, - šypsojosi Kauno bei Klaipėdos „Akropolyje“ analogiškus restoranus turintis kaunietis Raimondas Čelkonas. - Tačiau mes prietarų nebijome.“
Šiuo metu atidaryta pirmoji raudonais kiniškais šviestuvais bei egzotiškais simboliais papuošta salė, kurioje daugiau nei 100 patiekalų vienu metu gali paskanauti apie 60 lankytojų. Lauke įrengtoje terasoje Šiaurės Kinijos virtuvės ypatumais gali mėgautis dar 40 žmonių.
„Čane“ dirba du virėjai iš Kinijos. Netrukus duris pravers ir antroji salėje, kurioje bus ekologiško maisto restoranas.
„Restorane bus galima ne tik pasimėgauti kinų virtuve, bet ir stebėti svarbiausias sporto varžybas“, - teigė R.Čelkonas.
Daugiau nei pusantrų metų 300 kvadratinių metrų ploto patalpos buvo tuščios. Prieš tai čia nesėkmingai veikė „Čili pica“, prieš ją - restoranas „Jamaika“, dar anksčiau čia buvo įsikūręs restoranas „Boogie Woogie“, o prieš jį - legendinis restoranas „Astra“.
Dviejų aukštų „U” raidės plano namą 1849-1852 metais pastatė Karlas Geringas ir Bartolomėjus Feldmanas. Jame veikė viešbutis „Belle-vue”, vienas pirmųjų Kauno Naujamiestyje ir priklausė Abraomui Frankui.
1903 m. namas priklausė Leontinai Pašoldt ir Margaritai Pinagel. Tarpukario laikotarpiu savininke liko viena M.Pinagel. Patalpas nuomavo Karo invalidų ir Jūrininkų sąjungos klubai, žydų kultūrinė draugija „Herclija“, kieme veikė Stasio Čipurno restoranas „Vilnis“. 1933 m. namas padidintas trečiu aukštu.
Naujausi komentarai