Kruvina istorija: jie buvo nužudyti Kaune

Grįžti į straipsnį

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Kas buvo, to jau nesugrąžinsime. Geriau šiomis dienomis kreipkime dėmesį į Ukrainą, registruokime šių dienų Putino žmogėdrų aukas kad kiekviena atimta gyvybė, kiekvienas nekaltai pralietas lašas kraujo būtų dešimteriopai atseikėtas putinfašistų gyvybėmis ir krauju.

> "lenkai karo metu nužudė 6-7 kartus daugiau žydų.."

> "lenkai karo metu nužudė 6-7 kartus daugiau žydų.." portretas
Tai, pasirodo, lenkai, o ne naciai nuzude 6 mln Lenkijos zydu? Kaskis po lapais, atsilupeli.

Istorikas

Istorikas portretas
Panasu, kad istorija kartojasi, tik vietoj duju kameru naudojamos "vakcinos".

tai/tam Suprantu...

 tai/tam Suprantu... portretas
Pagal Pasaulio teisuolių skaičių tenkantį vienam milijonui šalies gyventojų Lietuva vienareikšmiškai yra pirmoje vietoje pasaulyje. Tarp kitko, Lenkija užbaigė žydšaudžių temą: šalis buvo okupuota ir buvo vykdomi okupanto įsakymai. O okupacijos ir dar karo metu įsakymų nevykdymas gręsia,,,, Kai USA profesorius J. T. Gross įrodė, kad lenkai karo metu nužudė 6-7 kartus daugiau žydų nei vokiečių, tai Lenkijos prezidentas pagrasino iš jo atimti anksčiau gautą Lenkijos ordiną.

Suprantu asmenine atgaila,

Suprantu asmenine atgaila, portretas
bet kaltinti tautiecius, kad nesipriesino naciu zudynems? Kaip ir kuo, ir tam, kad mirti kartu su zydais? Beje, kas slepe zydus, rizikavo savo ir seimos gyvybemis ir tai nebuvo vienareiksmis pasirinkimas. Idomu, kad lenkai turi daugiausia zydus slepusiu 'pasaulio teisuoliu', bet juos vis tiek vis dar kaltina antisemitizmu.

Anonimas

Anonimas portretas
Kažkada darželyje buvo toks eilėraštukas lipo žydas kopėčiom ir nukrito netyčiom imkit vaikai pagaliuką ir primuškit ta žyduką.

Nepamirskim

Nepamirskim portretas
Rainiu tragedijos.

klausimas

klausimas portretas
Ar J.Barzda tai tas partizanas, kurs paskendo Plateliuose?

Anonimas

Anonimas portretas
Tegyvuoja Palestina .Visi palestineciai ir kiti arabu saliu gyventojai kraunam daiktus ir varom per Baltarusija i Lietuva.Lietuva jusu laukia

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuviai kodel jus nepriekaistaujat lietuviams kurie po karo zude nekaltus kaimiecius atiminejo ju turta.Tie zudykai dabar tautos didvyriai.Zydu po karo neliko tai jus lietuviai isdavinejote savo kaiminus.asylas prisimine liuteri .Pasiziurek ka lietuviai isdarineja Anglijoj,ispanijoje ir dar kitose salyse.Ir dar kai kuriems kvailialams galiu atsakyti kad Lietuvoje buvo Amerikos klondaikai tai zydai ir kase ta auksa o tu apsi........ tingejai dirbti.Pas tave galvoje kaip pas rusus atimsim ir pasidalinsim.

vien auksas ir auksas

vien auksas ir auksas portretas
idomu is kur tiek to aukso prikaupe ir kieno saskaita

>Stebėtojui

>Stebėtojui portretas
Užtenka internete įsivesti 3 žodžius Liuteris apie žydus ir bus viskas aišku.

>Anonimui

>Anonimui portretas
Čia gerai matome, kad dėl tautų maišymosi netgi kriminalinis nusikaltimas buvo paverstas rasistiniu. O jei sąžiningai pareigas atliekantis policininkas būtų netyčia užsmaugęs baltaodį, tai, greičiausiai, būtų išteisintas, nes jis sąžiningai vykdė pareigas! Ir mes to galim prisišaukti: tu į migrantą kreivai pažiūrėjai, nusispjovei į jo pusę ar kaip pavadinai ir gausi teisintis būdamas savo Tėvynėje.

Anonimas

Anonimas portretas
Puiku ,kad yra nepamirštami Hitlerio nusikaltimai žmonėms,bet dabartinė vokiečių kaip ir kitų karta i negali būti kalta ir amžinai skolinga žydams,nes jie niekuo dėti.Nes bus kaips su juodaodžiais Amerikoje,kurie jau patys ne vergai ir reikalauja iš dabartinių baltaodžių,kurie niekada ne buvo vergvaldžiais,kad jiems valytų batus,,kalbėti ultimatumais,reguliuoti net filmus,Ir net kriminalinį nusikaltelį pavertė laisvės kovotoju,paniekindami tikrą kovotoją Liuterį Kingą.

Algis.

Algis. portretas
Kai kuriems lietuviams kurie cia save pristato didvyriais zydai visa laika buvo ir bus protingiausia tauta.Uztat jus lietuviai ir pavydet.Durnumas jus neisgyde.Lietuvi siandien tu nuzudisi savo motina rytoj teva ir vaikus.

romas

romas portretas
Blogai atsiliepia apie zydus tie zmones kuriu tevai seneliai grobe zydu turta,kuriu namuose dar ir siandien galima rasti nuzudytu zmoniu daiktu.

romas

romas portretas
Tai ko tu ieskai uzuojautos .Gal per mazai lietuviu nuzudyta.

Mmmmmm

Mmmmmm portretas
Karas baigesi senei .o jie dar iesko uzuojautos ,jiems turbut reike demesio ,ca jau ligos pozymei .nekaltu zmoniu daugiau nuvare i kapus negu ju

O

O portretas
Pritariu " stebetojui" gal parasys zurnalistas kodel jie taip skriaudziami buvo

U

U portretas
Susidaro tokia nuomone kad nuskriausti buvo tik zydai

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Aš, aišku, prieš žmonių žudymą, bet kodėl nė vienas istorikas niekada nekėlė klausimo, kodėl dar nuo viduramžių būtent žydai buvo įvairių valdžių persekiojami, varomi lauk, žudomi... Gal kas nors man, neišmanėliui, galėtų tą fenomeną paaiškinti? Ačiū!

Įdomūs

Įdomūs portretas
komentarai.

dar tikintiems holokausto kliedesiais

dar tikintiems holokausto kliedesiais portretas
ww2truth taškas com

tarp kitko

tarp kitko portretas
Nieko nėra paprastesnio, kaip išleisti knygą apie tai, kaip lietuviai šaudė žydus. Ypač, jei turi lakią fantaziją ir pats esi žydas. Bet tu pamėgink, būdamas lietuviu, išleisti knygą apie tai, kaip žydai šaudė lietuvius...

kauniečiai

kauniečiai portretas
tegyvuoja Palestina, apginkime žudomus nekaltus Palestinos vaikučius.

susiprotėkit

susiprotėkit portretas
atsibodot, užknisot, įkyrėjot, nebesinori nei matyti, nei girdėti, tik vemti....

Dėkoju Kauno Dienai

Dėkoju Kauno Dienai portretas
Labai informatyvi nuotrauka.

fe

fe portretas
Taip patetiškai neminimos tik lietuvių žudynės Lietuvoje, kurias organizavo daugiausia bolševikų tautybės žydai, skundę, ir žudę kaimynus lietuvius ir trėmę juos į Sibirą pasičepsėdami

vo

vo portretas
O kaip su palestinieciais? Jiems bus kada nors paminklas?

...

... portretas
Tie paminklai atrodo kaip kokio suduzusio edvelaivio liekanos

Nepriimu

Nepriimu portretas
Neprisiimu jokios kaltės. Nei mano tėvai, nei seneliai su tuo nenusiję. O va NKVD žydai labai aktyviai veikė ir tai jau palietė vosą mūsų giminę. daug nužudė ir ištrėmė.

Kavenskis

Kavenskis portretas
Siaip tai 9forte zude netik arabus is visos europos bet ir cigonus, komunistus ir .naciams nenorejusius paklusti lietuvius.

Guru

Guru portretas
Vel zmones zombina…

R

R portretas
Aš dažnai pagalvoju apie žydų turėtą turtą. Apie auksą tai niekas nekalba, žydai jo turėjo. Ir manau atidavinėjo už paslaugas bei maistą. O ne vienoje kauniečių šeimoje yra gražių senoviškų baldų. Iš kur neturtingi gyventojai jų įsigijo?

Anonimas

Anonimas portretas
Ui, ir ką mum daba daryt? Giliai nusispjaut, atsibodo jau tas amžinas žydų inkštimas.... Dabar žydai visa pasauli su jų paleistu virusu ir vakcinomis žudo ir nieko...

jo

jo portretas
mano manymu panasias autores reikia idarbinti i uzsienio reikalu ministerija. Tada siusti i Iraka(dali kur Kurdai gyvena) ir ten rasyti visa tiesa kaip Lietuviai elgesi su zydais ir kitais panasiais. Bus pagerbti ir zydai ir kaip atgrasimo priemone nuo emigrantu. Dabar tai uzsienio ministeris tuscia ar net kenkejiska veikla vysto.

....

.... portretas
žydai pardavė už 30 sidabrinių,o po to ir nukryžiavo savo tautietš Jėzų Kristų...Tuo viskas ir pasakyta,manau,apie žydus...

Virginijus

Virginijus portretas
Tuos žydus nužudė nacionalSocialistinės Darbo partijos vyrukai. Prisiminkime. Ir kada pasimelsime už nužudytus "vilko vaikus" ir juos gelbėjusius.

nu ir tauta zydu ,net karaliai juos isvarydavo is savo terit

nu ir tauta zydu ,net karaliai juos isvarydavo is savo terit portretas
Kada bus paviesinti lietuvos zmoniu pavardes kurie nuzudyti zydu,kur nuotraukos nukankintu zmoniu kur buvo zydu isakymai del tremimo,kada bus paviesintos zydu pavardes zudyku,kiek mes dar lauksim,uztenka vien zydu verksmai,kada mes pradesim VERKTI del savu proteviu.

Lapė Kanapė

Lapė Kanapė portretas
Autorė, kuri net neišdrįsta pasirašyti pavardės, kaip suprantu iš straipsnio, užgrobto žydų turto dėka turėjo šiltus namus ir sočią vaikystę. Dabar, kai jau grabas uodegon stuksena, nugyvenusi lengvą, gal būt - prisitaikėlišką gyvenimą (apie tai, kad nkvd-stai būtų nuskriaudę jos šeimą - nerašo), ima atgailauti ir kviečia visą lietuvą tai daryti. Autore, gerbiu žydų auką ir nenoriu, kad tai kada nors pasikartotų. Bet neatgailausiu už tai, prie ko galbūt nors ir netiesiogiai prisidėjo tavo artimieji.

Sonder

Sonder portretas
Istorija kartojasi, tik vietoj SS dabar turim "gydytojus" ginkluotus nuodu svirkstais, o geltonas zvaigdzes pakeite pishpasiai.
Anonimas portretas
kas siandien jei ne zydai svab asmeny sulindo i pasaulines nusikalteliu organizacijas ir pentagona kur savo klounu pagalba pacioje jav bresta PK ukraina zydo valdoma juk sovieus valde irgi zydai o kas finansavo hitleri?... ir matome kad visi jav karai buvo zydu valdomi kaip ir terorizmas ierzintu arabu saliu kurios ciniskai okupuojamos o kur visi dusanskiai?............;;;

Faktas

Faktas portretas
Eilinė melo ir bukos propagandos dozė mankurtams.

Siaip

Siaip portretas
Yra trys labiausiai nuskriaustos zmoniu kategorijos.tai juockiai,lgbt ir aisku zydeliai.kas del zydu tai nkvd ju daugiau buvo negu ruskiu ir postus ne pacius zemiausius uzeme,taip kad gana zliumbti.o tai rasytojai patarciau galva actu pasitrinti pries atgailaujant

O Kiek ZYDAI???

O Kiek ZYDAI??? portretas
ISZUDE LIETUVIU JUK PAGRINDE VISI NKVD TARDYTOJAI BUVO ZYDAI KODEL TYLA??? Ka TIK zydai buvo zudomi?? O KUR DAR BERIJA AR JIE SITIE ISMINTINGIEJI NELAIKO JO SAVU ZYDU??? Kiek JIS VIENAS ISZUDE HAL TEIKSIS ATSAKYTI NUSKRIAUSTIEJI???? KAS MUSU PARTIZANUS KANKINO KAS I SIBIRA TREME. OGI ZYDAI!!!! BAIKIT lot NUSKRIAUSTIEJI MES IRGI NEPAMIRSOM JUSU KTUVINU RANKU!!!

Ir vėl

Ir vėl portretas
O kas norėjo būti nužudytujų vietoje, jei, būdami okupuoti, būtų nevykdę okupantų įsakymų?

Anonimas

Anonimas portretas
Kada bus zydai patraukti atsakomybe uz nuzudytus,lietuvius,rusus,romus,lenkus,latvius,ir kitu tautybiu zmoniu,kada bus pateikti zydams mokestis .

Nustebusi

Nustebusi portretas
kažkaip mažokai susirinko.

Marijus

Marijus portretas
O kiek lietuvių nužudė žydai ar išsiuntė mirčiai į Sibirą? Kodėl yra nutylima? Lendate apiparkusiems į užpakalį.

Tadas Blinda

Tadas Blinda portretas
O kaip...O kodėl kukliai nutylima,kad kas antras NKVDistas buvo žydas?Kad 1917 metų revoliucijos vadai buvo pagrinde žydai..Kodėl galų gale apie šiandienos Palestiną nutylima?Kuo jau tie žydai tokie išskirtiniai?Visos tautos II Pasaulinio karo metais patyrė didžiulius nuostolius...

tik juodnti temokat,

tik juodnti temokat, portretas
O kie musu zmoniu iszude zydai sededami aukstose postose,kodel apie musu iszudytus zmones niekas neviesina,stai zydai kurie zude zmones,Zydu geto policijos virsininko mihailo kopelmano ir vilniaus jakobo gense savo parasais tukstanciais gyventoju issiunte i tremti,zydai kurie naikino zmones ===== levitacas gemze,groznikas karpis,nachemija,kerbelis,samuilas.plotnikas,frenkelis,bermansas,rapoportas,jogoda,bindinskis,berkovicius,breneris,faktorauskas,volfas,feigelsonas,lecinskas,kovneris,,kur sitie zydai zudykai,kodelju niekas neviesina,kodel juos spelia nuo zmoniu,ABA KOVNERIS SU saudonaisiais iszude zmones ,kodel zydai mums nemoka uz musu proteviu naikinima,kada bus pateikti zydams dokumentai su pavardemis kuriuos iszude zydai,mes laukiam atsakymo ,kada bus viskas paviesinta visiems,uztenka zydams mus apvagineti,,meluoti,laikas baigti zydams lietuvoje vadovauti.

>>Ka keičia

>>Ka keičia portretas
Kiek žydai Lietuvių išžudė, kiek Sibirą pasiuntė

Ka keicia

Ka keicia portretas
Skaiciai 80.000 ar 50.000. Pagalvok apie save, savo vaikus, tevus, brolius ir seseris, kurie pateko tarp siu skaiciu. Deja uz skaiciu slypi zmoniu gyvenimas, likimas, dziaugsmai ir vargai, lukesciai ir svajones.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Pasižiūrėkite į jų veidus klastingas žvilgsnis, nutukę iš svetimo vienu žodžiu žydai ir gerai kad jų nėra.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Aš kartoju - jei žydai žūdo Lietuvius, tai gerai, ar blogai?

Susiskaičiavo

Susiskaičiavo portretas
Anksčiau buvo skelbiama, kad čia buvo nužudyta ar ne 80 000. Aušvice buvo skelbiama apie 4 milijonus, dabar patikslinta, kad tik 1-1,5 mln nužudyta. O bendras Europoje nužudytų skaičius taip ir nepakito - 6 mln. Tai kame klaida?

Ar

Ar portretas
i didvyrio ata Jakavonio-Tigro laidotuves sitiek garbiu ponu susirinks?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių