Konservatorių frakcijos seniūnė Kauno taryboje pereina į S. Skvernelio partiją

Grįžti į straipsnį

šlykštu

šlykštu portretas
Kai moteris neištikima.... ji turi savo pavadinimą...

konservatoriai ,iki visai n e p a s m i d o t e OŽIO tvaiku

konservatoriai ,iki visai n e p a s m i d o t e OŽIO tvaiku portretas
bėkite lauk iš OŽIO tvarto --- sutiksite visai kitokios l a i k y s e n o s Lietuvos GYVENTOJUS, kurie nuoširdžiu darbu kuria savo gyvenimo GEROVĘ ir kviečia prisidėti n e a b e j i n g u s KITUS.

nepartinė

nepartinė portretas
p. Edita labai išmintinga moteris, dar studijų metais buvo tarp geriausiųjų. Ji daug dirbo visose pozicijose, kurias užėmė. Kadangi jos a.a. tėvelis buvo ištikimas konservatorių rėmėjas, tai ir duktė tai partijai ir Kaunui tarnavo daugiau kaip 20 metų, bet seniai turėjo konstatuoti, kad jos darbo vaisiais naudojasi kiti partiečiai. Gudresni, mažiau save varžantys, besibraunantys į priekį ir vardan valdžios paminantys bet kokius idealus. Sveikinu Editą, pagaliau, atsitokėjus ir pradėjus realiai vertinti, kas ir kaip. Bet aš asmeniškai tikrai neičiau į tą partiją, kurią ji dabar pasirinko, nepaisant to, kad Svernelis dabar "ant bangos"....

Buvęs Kauno konservatorius

Buvęs Kauno konservatorius portretas
Aš ją aplenkiau, išstojau iš konservų jau prieš metus. Man jau tada tapo aišku, kad ši partija veda į pražūtį. Žinoma, šiek tiek gėdinuosi, nes tai suprasti turėjau bent 10 metų anksčiau, tada dar kai kubilius vadovavo.

6---7

6---7 portretas
Pagarba Editai. Nors šis žingsnis ir smarkiai suvėluotas.

tfu tfu

tfu tfu portretas
skwerneliniai parsidavė lenkams, išdavė lietuvių kalbą.

onute

onute portretas
ANT KIEK JIE ŠLIKŠTUS KAD TAUTA JAU ŽIAUGČIOJA NUO TOKIU KAIP KONSERVAI TA EDITA BAIDYKLĖ SKVERNAS MALDEIKIAI BAŠKIENĖ TOMYLINAS DŽIUGELIS MAŽEIKA

Kaunietis.

Kaunietis. portretas
normalūs politikai iš koncervatorių turėtų išeiti dėl LIETUVOS žmonių gerovės

Puikus pavyzdys

Puikus pavyzdys portretas
Pirmosios žiurkės iš skęstančio laivo.

Tfū

Tfū portretas
Ant visko.Niekada niekas nemėgo išdavikų.

Dalia

Dalia portretas
Mano manymu butu gerai ikurti "perbegeliu" partija, nes migruojantys tarp partiju, manau nieko gero neduoda rinkejams, nebent sau

Liuks, SUPER.

Liuks, SUPER. portretas
Šaunuolė, didžiulė pagarba EDITAI, ir tu busi ne vienintelė, AČIŪ..

o kaip Lampedziu

o kaip Lampedziu portretas
bendruomene-koncerwu gauja , ar kartu su Adita stos po kita weliawa,ar liks ištikimi koncerwatoms,tikiuos ir perbegele susipras ir neters Lampedziu oro su netinkamu kurenimo budu...

Anonimas

Anonimas portretas
Fainulka ta Edita, būtų gerai prisiblatinti prie jos.

Partijos sąrašas

Partijos sąrašas portretas
Kauno Andriukas nebuvo niekad išrinktas vienmandėje ir Kaune tikrai neišrinktas niekad -papuola netyčia pagal sąrašą

Vaje vaje

Vaje vaje portretas
Tai kas dabar bus su Lampedziu bendruomene? Jau nebebus rateliu aplink Uzgaveniu lauza su konservatoriais? Dabar visi tures slovinti kita partija, o gal ir paties Skvernelio sulauksime? Manau vertetu su Kauno Meru aptarti tokius perbegeliu klausimus- kuo pasitiketi galima, o kuo ne.

Iš portretas
Skęstančio laivo daug žiurkių pabėgs.

matilda

matilda portretas
Garbingiau butu buve iseiti is politikos visai,nei perbegti -kazkaip neitikino paaiskinimai apie tarnavima zmonems toliau.Apgailetinas sprendimas.

Rūta

Rūta portretas
Partija žlunga,taip ir turi būti....

Rymas

Rymas portretas
Racionalus žingsnis. Visi mato, kad lansbergininkai sužlugdė Lietuvos ekonomiką ir už tai jiems atsirūgs. Geriau atsiriboti.

viskas tuom pasakyta

viskas tuom pasakyta portretas
Cia konservatoriai ,dirbame del savo ir saikos kisenes ,visi pabegeiai is kitu partiju yra politines sliuchos.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
anokia čia naujiena ir ten ir ten vagys - Lietuvos priešai

"Analitikui"

"Analitikui" portretas
tamstos žiniai, ponia Kupčinskienė dirba sunkų, atsakinga ir visuomenei labai reikalingą darbą, už kurį ir gauna atlyginimą. Miesto tarybos nariai atlyginimų negauna. Išskyrus merą, kuriam, ar būna ar nebūna darbe, pinigėliai iš mokesčių mokėtojų kišenės nubyra.

Statybnioks

Statybnioks portretas
Matyt keliuką nori išsiasfaltuoti?

Arvys

Arvys portretas
baisu koncervu kgb užslaptinti trolina .

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Tai puiku. Perėjūnams atsirado rimtas traukos centras - Skvernelio perėjūnų partija. Tuo pačiu, partijoms susidarė gera galimybė išsigryninti ir atsikratyti nelojalių narių. Visi patenkinti, išskyrus besikeikiančią ir besikoliojančią Kremliaus šunaują.

Anonimas

Anonimas portretas
O kokia gera ideja TARNAUTI ZMONEMS - isrinkta i miesto taryba - tai kas neleidzia dirbti, gilintis, spręsti miesto problemas, padeti rinkejams, juk tiek dar dirvonų neartu, tiek daug blogu apraišku Kaune, tiek betvarkes, arki dirvonus ir deki sveikata, kas neleidzia tarnauti zmonems, partija ar jos lyderiai.

kaunietis

kaunietis portretas
Ir ponia Edita siekia būti Seimo nare, nepasiseke nepateko i Seima, tai ko laukti kol konservatorius visiškai nušluos O kas nenori būti valdzioje, jai Skvernelio nauja partija laimės tarybos rinkimuose, vadinasi ir Seimo rinkimuose laukia sekme. O Kaunas turi daug rinkėjų, todel poniai papulti i miesto taryba su Skvernelio partija lengviau nei su konservatoriais, o ir Mero kede dar neaisku kam teks. Taigi nieko čia labai keisto nematau, ir domėsiuosi kas toliau pereis i Skvernelio partija iš kitu partiju.

Alvydas

Alvydas portretas
Butu šaunu kad visi konservai dinktu iš lietuvos . Buvo komunistai tapo konservais , kur dabar ... Butu džiugu jusu nebematyti nei girdeti . Klausytis amerikos balso kaip jus vaduosite Lietuva .

ALGIS

ALGIS portretas
Pagaliau ir Kauniečiai susiprotėjo dėl konservatnykų

Nejuodinkit patys savęs,

Nejuodinkit patys savęs, portretas
O kaip tokius pavadinti kurie seka paleckiniais, jedinstvininkais Putino parsidavėliais. Tai daugelis buki, ne mąstantis ir nematantis kas dedasi diktatorių šalyse. Ta diena buvo šventė, pagarbos atidavimas žuvusiems jų artimiesiems ir visiems gynusiems laisve. Viskam yra vieta. Tik ne visi nori arba tyčia nori sudrumsti pagarbą. O ką pasakė Landsbergis tai šventa tiesa, Piketam yra laikas ir niekas jų nedraudžia. Ir susirinko stribų ar kitų komunistų,bukų žmonių barškintojai. Tai jums gėda ,o ne daugeliui Lietuvių.

66

66 portretas
Kiekvienas nors kiek turintis proto mato kokias nesąmones daro konservai, o patriarcho V. Lansbergio pareiškimas, kad protestuojantis Tautiečiai yra "jedinstvininkai" ir "fašistai" pramušė dugną..........

asara

asara portretas
Bravo "Kauno dienai"! I Del-i ar Res-ika net neuzeinu... Ten susimaise baime ir su protu. Issigando pataikunai! Tik Kd - issaugoja laisves zodi... BRAVO!

:)

:) portretas
Dar niekas kažkur nesirakina?

Aleksotas

Aleksotas portretas
Šaunuolė, parodė tikrąjį veidą. Niekada nepatiko.

Analitikas

Analitikas portretas
Na, jei taip nori “tarnauti žmonėms” tai padarykite vieną kartą gyvenime savo verslą, mokėkite mokescius, o jei nesugebate patys, tai isidabinkite, sukurkite ką nors, mokekite kaip mes visi mokescius valstybei ir taip tarnausite visų gerovei. O dabar, būdami niekuo jie nori “tarnauti zmonems” neturėdami nei profesinio, nei ideologinio pagrindo ir zinoma iš mokesčių mokėtojų kišenės. Ar žmonės nori Jūsų karjeristų, savanaudziu, impotentų valdzios? Ar Jums nekyla klausimų kokie pvz. ponios Kupcinskienes ir panašių asmenų profesiniai ir kitokie pasiekimai kad metų metais sedi miesto taryboje.

Anonimas

Anonimas portretas
Saunuole!

Ooo

Ooo portretas
Skverneli ,nepriima nei vieno koncertvatniko ,nes vistiek jie tave išduos

skatikas

skatikas portretas
Blogi komentarai Kauno dienoje teikia labai nepilną džiaugsmą. Nes galima manyti, kad mero komanda paleido į Kauno dieną savo "agitatorius". O tokiu atveju nelinksma, nes ir tie, ir tie neverti sudilusio skatiko.

Skwernas išdavikas

Skwernas išdavikas portretas
Skwernas už lenkišką ženkliuką išdavė lietuvių kalbą. Tokie gali išduoti viską.

Tautiečiai \\\\\.../////

Tautiečiai \\\\\...///// portretas
būkite budrūs ir netinginiai, svernelis normaliu balsavimu liks rūroj,o aplink jį renkasi koncervinės šiukšlės,kurie turi patirties rinkimų klastojime.____Ateityje BŪTINAI eikite balsuoti,nes jūsų biuleteniais pasinaudoja niekšai.___Pavyzdys, PIŠ'o "vyriausybė".

Cha

Cha portretas
Pagal šlykščiai pikų komentarų skaičių konservatorių Kaune liko labai nedaug. Pikti, kaip taisyklė būna ir protiškai neįgalūs. Džiugu, kad Kauniečiai pamažu sveiksta

Anonimas

Anonimas portretas
Sverneli ziurek kokios ziurkes pas tave ruopsciasi--apgraus

Ambicijos to Pagarba

 Ambicijos to Pagarba portretas
Sakote pagarba uz drąsą? Už kokią dar drąsą? Net dvi kadencijas kauniečiai turėjo galimybę stebėti darbus - net DVI ilgas kadencijas! Net Kauno diena rašė apie tai. Manau, tai labai ryškios nepatenkintos asmeninės ambicijos. Kažkas į Seimą pateko, o kai kam teko eiti užribin. Jei Saulius Skvernelis labai lengvai priiminės į savo partiją tokius perbėgėlius, tai tikrai už juos niekada nebalsuosiu, nes pasitikėjimo nebus.

Pagarba

Pagarba portretas
Kupčinskų familija galėtų pasitraukti iš "politikos"-tėvas, sūnus, marti ,baigtųsi Kaune kiršinimai,bet kad "duonelė skalsi".EDITAI PAGARBA UŽ DRĄSĄ

kauniečiams

kauniečiams portretas
nestebina, tai juk Kaunas, arba Šustauskas arba Skvenelis- tokiems vienodai

JULIUS

JULIUS portretas
GĖDA KLAUSYTIS MATYT NORIMA SAU KELIUKĄ IŠADFALTUOT

Al

Al portretas
Buvimas vienoje ar kitoje partijoje jau seniai nėra nulemtas politinių vertybių. Tai toks kaip ir darbas - kur geriau pasiūlo ten ir eini. Nepraeis su Skvernelio partija, eis pas socdemus, jei socdemai tai gal į kokį šeimų maršą. Koks skirtumas - svarbu postas.

AŠ manau tik taip.

AŠ manau tik taip. portretas
Tokie neturi jokios nuomonės. Tik ,kad patekti į seimą. Nejaugi atsiras daug kvailių kurie balsuos už ,,Kabinetas 339,,Tai neskaidriausia vyriausybė. O bukagalviai tiki pažadais. Juk surinkti į ta šaiką kurie daug metų buvo prie lovio,

simas

simas portretas
Puteikio pasekėja, jos ir likimas toks pats, gal net Gražulį pasieks populiarumu

konservatorių p a s t u m d ė l ė SENMERGĖ šimonytė,

konservatorių p a s t u m d ė l ė SENMERGĖ šimonytė, portretas
d r ą s k o s i be prasmės, skandindama SAVE dėl konservatorių -nes patys n e į g a l ū s KONSERVAI vykdo s a v i ž u d i š k ą politiką, prieš n u s k ę s d a m i--pridirbs daug bėdų Lietuvai.

Nematyta

Nematyta portretas
negirdėta ir nieko nenuveikusi perbėga pas Švarkelį? Prisidės prie kitu tuštukių tokiu kaip niekinė rūta miliūtė

pamenu

pamenu portretas
koncervai turejo dvi i VMI apskaita neitrauktas stovejimo aikšteles Kaune ,o Gudenas vakarais nueidavo surinkti pinigus ,o jie papuldavo i koncervu partijos kasa ,geri laikai prie kreivasnukio buvo partiniams ,dabar visi bega neatsisukdami...

GERAS

GERAS portretas
Dabar tik laiko klausimas kada Kupcinskas///////////////////////

hmm

hmm portretas
žemiau kristi jau negalima. Nors paaiškinimas,- arba labai veidmainiškas (įtraukiant mirusiuosius), arba labai logiškas ( netektis - trauma, tada liga - psichinė ?, tada- neadekvatus sprendimas ?) Bet gelbėtis gal reikėjo ne siurblio partijoje, bet Žiegždriuose ?

jo

jo portretas
balsuosiu uz tikruosius konservatorius nacionalini susivienijima

Kauno patriotas

Kauno patriotas portretas
Sveikinu Ponią Editą. Konservai Kaune turi jau išmirti. Kaip ir Vieningas Kaunas. Tik tada galėsime pagaliau pažvelgti į gyvenimą atviromis akimis.

Reziume

 Reziume portretas
Žmogus kartais galvoja jog ten geriau bet tikrove buna visiskai kitokia ,ji jau 32 metus nesikeicia ,visur meslas.

a

a portretas
kaip ten sakoma yra lytinės ir yra politinės prostitutės

Jaučiu, kad čia

Jaučiu, kad čia portretas
akių dūmimas. Konservai siunčia savo agentę į naują partiją, kad ji neturėtų ateisties. Vienok, gudrus ėjimas.

del galimybes

del galimybes portretas
papulti i seima koncervatas padarys bet ka, o po to paliks skverna ant ledo ,ir pereis i koncervas atgal ,toks konervu planas , šitie politiniai lavonidai tai trojos arkliai skverneliui

Expertas \\\\\...//////

Expertas  \\\\\...////// portretas
Manau skverniuks teisngai pasielgė,pats to nenujausdamas.Koncervai mirtinai nukraujuos,o ta skverniuko "partija" mirs negimus.Taip,kad nėra to blogo,kad nišeitų į gerą.

tai paskutinė VINIS į konservų k a r s t ą KAUNE,

tai paskutinė VINIS į konservų k a r s t ą KAUNE, portretas
kadangi KONSERVŲ v i r u s a s žalingesnis Lietuvos gyventojams už KORONOvirusą-- nugaišusius būtina k r e m u o t i.

Šiaip

Šiaip portretas
tai neblogas naujienos.Prisimenu rinkimus,kai Darbo partijai pradėjo vadovauti Mazuronis ir į ją įstojo Paulauskas su Vagnoriumi.Skvernelis lipa ant to pačio grėblio?

Visi muzikai parsidaveliai??

Visi muzikai parsidaveliai?? portretas
Apgailetina boba...

Babunė

Babunė portretas
Kauno Zelionagurskos torgofkos sakė, kad jos kuria analogišką partiją su pavadinimu ,, Litwos qrwelynas".

Šildytis atrabotke

Šildytis atrabotke portretas
but koncervatoriu ,po to perbegti pas skverneli ,tai pergalvotas gyvenimo kelias...

L

L portretas
Visus išbraukti buriasi prie lovio

Zinantis

Zinantis portretas
Is skestancio laivo visada bega...

>>>Miesto sodas \\\\\.../////

>>>Miesto sodas \\\\\...///// portretas
>Kolega,pataikei į 10'tuką,Rusai kūrė filmą apie Černobilį,tuo laiku Kaune filmavo,atitiko Černobilio vaizdus.Vat kuo buvo garsi degalinė tarp Vilniaus ir Klaipėdos.____Matijošaitis atgriebė,tai pašvinkę koncevai loja,kaišioja pagalius į ratus.___Jų devizas:-kuo blogiau,tuo geriau,kxe kxe kxe fašistinė šunauja.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Už Skvernelio partiją kauniečiai tikrai nebalsuos

o kaip dauzei

o kaip dauzei portretas
sau i krutine uz lanzbergizma, patriotyste tada ''zaškalivala'' ,kas ne koncerwas tas vatniku juk pasak taves buvo ,o kaip norisi prie lowio pripulti ,ir seime pasedeti ,ane ? Tada dar viena paslapti išduosiu ,turetu kokios nors tarnybos susidometi ,nustok žiema šildytis ''ATRABOTKE'' o lietuwiškai ATIDYRBTU TEPALU ,suprantu kad tai labai pygu ,bet juk nelabai patriotiška ,o juk nori dirbti Kaunui ,ir jo žmonems ,bet sava kyšene swarbiau už ekologija ,ir patriotyste gaunasi

Na

Na portretas
Nesvarbu kas i kokia partija begioja . Jie visi turi viena varda. Geda . Nelengva gyventi kai vartosi sazine , kalbina tave kiekviena diena . Ar verta?

hm supratome

hm supratome portretas
LOWIO PARTIJA, kur nieko šventa, viskas - tik biznis, keliukas, namukas.

Miesto sodas

Miesto sodas portretas
Ką ji gero nuveikė Kaunui ? Auksinį šykinyką su Kupčium pastatė. Kaunas šitiems žulikams valdant buvo panašus į Sibiro užkampį.

pilietis

pilietis portretas
tai daba balsuodami uz skverneli nubalsuosite vel uz konservatorius!?

pvz

pvz portretas
Čia kaip su Būsto valda.Buvo būsto valda, o dabar Civinity.Ta pati panelė,tik kita suknelė...

ONTĖ

ONTĖ portretas
"Mieli draugai, pastaruosius kelerius metus patyriau asmeninius sukrėtimus, sakyčiau, išbandymus. Tėvelio netektis. Netikėtai užgriuvusios sveikatos problemos. Visa tai privertė daug ką permastyti." Apsidraudė. Skvernelis su Matijošaičiu ta pati komanda. Darbo savivaldybėje nepraras.

:)

:) portretas
jeigu ne pas Landsbergį - tai Jedinstvo.

Anonimas

Anonimas portretas
Ir tarp koncervų atsiranda praregėjusių.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Na mano balsa jau prarado. O tokia daug žadanti partija buvo. Bet konservu smarve ir cia pramušė.

k

k portretas
Bega i seima nori kas cia toj taryboj visi isverstskuriai laksto gal prie lovio papuls ,a vdrug pasiseks,,

Pidžakas \\\\\.../////

Pidžakas \\\\\...///// portretas
Švarkelio partijai siūlyčiau naują pavadinimą,"Kazokiškių savartynas",nes tenai tik niekam tikę karjeristai ir šiukšlės kaupiasi.

Sudrumstė amžiną ramybę

Sudrumstė amžiną ramybę portretas
Sudrumstė savo tėveliui amžiną ramybę. Vartysis iš gėdos amžiname gyvenime. Nieko švento.

Nora

Nora portretas
Įsiminkite tų perbėgėlių veidus ir pavardes ponai rinkėjai.Čia tokie individai pas ką nėra jokių vertybių,JOKIŲ, o tik noras likti prie lovio.Išverstaskuriai.Kuriama nauja partija iš išdavikų ir perbėgėlių.Tokius lengva papirkti ,yra nepatikimi ir valdžioje jiems ne vieta.

IR VEL NIEKO GERO

IR VEL NIEKO GERO portretas
LIUDNA, TRAGISKA.

Sąvartynas

Sąvartynas portretas
Visi tinka po Skvernu prisiglausti ir iš po Skverno pinigėlių prisigrobti. Labai gera idealogija. Net Laisvės partiją aplenkia.

Audronė

Audronė portretas
Negavo, ko norėjo Seimo rinkimuose ir dėl to traukiasi? Tai yra tipiško karjeristo bruožas. Nepasitikiu tokiais politikais. Į kalnus su Edita neičiau.

vladas.

vladas. portretas
Žiūrkės bėga iš skęstančio laivo,o Skvernelis visą brudą surenka.Tegyvuoja ,,valstiečiai"

migruojantys paukščiai

migruojantys paukščiai portretas
Jei bėga iš šios partijos, bėgs ir iš naujos.Yra žmonių, kurie ieško ten,kur patogiau.Nori abu patekt į seimą.Aišku,kaip dieną.Kalbos apie darbą nėra.

V,L

V,L portretas
Ponai konservatoriai turetumet suprast kad tai tik PRADŽIA..................

Lietuvių kalba

Lietuvių kalba portretas
niekada neatleisime skWernui išdavystės. Išdavikų/perbėgėlių parcija ?

senelis

senelis portretas
skverneli ar zinai kas yra 5 kolona tai konservas perejunas o vis delto tavo partija ir yra surinkta is visu partiju siuksliu

Anonimas

Anonimas portretas
PABEGELIU partyja DDDD kas uz juos eis ? tik jie PATYS ! DDD

konservatdegeneratu gaujos liadziu jau tokia profesija

konservatdegeneratu gaujos liadziu jau tokia profesija portretas
arba greitkelio trasoj stovet, arba per partijas valkiotis .... antra vertus cia lansbergis stiprina savo nauja Skverneline partija ... senoji konservat degeneratu gauja issigime ,iskrypo , degradavo -- todel kuriama nauja jungtine socdemu , konservatoriu, libersosiku [ tuos kuriuos is kalejimo isleidzia] HUNTOS PAKAITALAS

Dar viena VARLĖ KELIAUNINKĖ !....

Dar viena VARLĖ KELIAUNINKĖ !.... portretas
Nieko nėr bjauriau už chamelionus...

anupras

anupras portretas
Kai lovyje baigiasi vertybės, tenka pulti prie naujo lovio su naujom vertybėm.

Jei

Jei portretas
jau būti toj mėšlo krūvoj, tai visur geriau nei pas konservus...

šoklusis laumžirgis

šoklusis laumžirgis portretas
Ponia geriau eitų darbo dirbti, o ne šokinėtų iš vieno šudo malimo į kitą.

Babunė

Babunė portretas
Qrwa, ne kitaip.

4

4 portretas
Iš vieno durniu klubo pereina į kitą. Sporte pereina į kitus klubus, kad laimėti pirmenybės arba dėl finansinių problemų, o politikoje kad surinkti didesnė komanda mokančius gražiau malti liežuviu, kad jiems patikėtų. Keista kad yra žmonių kurie dar tiki politikams ir bėga juos rinkti. Daug patikimiau rinkti aklai, kaip loto žaidimai

Hm

Hm portretas
Bėga iš skęstančio laivo, bėgas ir Gabris, bdt ar padės...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių