Kauno plėtros vizija – kompaktiškas ir žalias miestas, išnaudojantis upių pakrančių privalumus

Grįžti į straipsnį

Antanas

Antanas portretas
Nejuokinkit! Visiems miesto gyventojams priklausančios erdvės, aikštės, skverai, pakrantės patyliukais ar triukšmingai palaipsniui privatizuojamos, užstatomos (ar dalyvavo miesto gyventojai bent vienoje apklausoje, kurioje būtų domimasi jų nuomone apie tas statybas !??), pelnas pasidalijamas siaurame ratelyje... O kad nekiltų "komplikacijų", rašomi ir platinami smegenis pudrinantys tekstai apie vizijas ir panašiai.

dar

dar portretas
Prie Nemuno ir Neries upių namai turėtų žemėti,kad neužstotų gražių vaizdų toliau nuo upių esantiems namas, o dabar,susidaro įspūdis,bus didžiuliai griozdai prie pat upių,užstojantys beveik visą vaizdą ?

nuomonė

nuomonė portretas
Manau,tas naujų daugiabučių kaišioimas į esamų mikrorajonų kiemus, iį žaliasias zonas prastina gyvenimo kokybę-daugiau triukšmo,daugiau automobilių,dulkių, mažiau saulės, mažiau žaliųjų plotų.

kaunietis

kaunietis portretas
Kalba apie tankinimą, perimetrinį užstatymą, tačiau pažiūrėkit į Piliamiestį: padrikai išmėtyti namai, kaip kokiuose Romainiuose, parkovkės, žodžiu, YIT tik pinigus pasidaro, o viena geriausių miesto vietų apstatyta labai jau vidutiniškai. Viltis lieka naujas Piliamiesčio etapas, būsimo tilto link. Fredos Nemunaičiai irgi kol kas dėžės ir parkovkės - iš esmės Užliedžiai prie pat centro.

O,Lietuvos plėtros vizija--TRAGEDIJA

O,Lietuvos plėtros vizija--TRAGEDIJA portretas
Su vizija daugmaž visks ok,bet bendrai Lietuvos mastu ,tai visiška tragedija.Koks DURNIUS VALDZIOJE leido statyti ant laukų ir pievų rajonuose,prie didžiūjų miestų.Nu niekur niera taip pasaulyje,kad ariemas žemes ir pievas sklypuoja i gabaliukus ir pardavineja.Oficialiai pareiškiu,kad Lietuvą valdo DEBILAI.

lgbt vilka mini

lgbt vilka mini portretas
vilkas čia Žilvinai tu nepakartojamas

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
nerijau stanioni ar tau pačiam nejuokinga kokias čia nesąmones parašiai , taip atrodo kad veikėjas kalba 1950 metais ir dar su lenino ženkliuku . Piliamiestis apgailėtinų statinių sugrūdimas ir dar smirdančioje vietoje . Kas ten pirkti gali ir dar už kosmines kainas . krysa kauno meras su pacukais ir šutve iš tarybos , tiesiog sunaikino Kauną sugrūsdami pastatus į tiesiog negalimas vietas ir tuo padarė miestui didžiulės žalos , taip pat išduodami leidimai statyboms naikinant darželius , žalias erdves , galimas automobilių parkavimo vietas bet šita gauja nepasiūlo tų sklypų įsigyti gyventojams . Viskas daroma kad tik prisilobti , o ne dėl miesto ir miestiečių naudos . Na ir aišku tyčiojamasi iš paveldo . Pamatysit kuo miestas taps po krysos mero gaujos nusikalstamo veikimo miesto atžvilgiu . Eilinis vergų konclageris

lgbt

lgbt portretas
kur dingo trolis žilvinas r .

Alma

Alma portretas
Žalias miestas ... kieme iškirto medžius ir pastatė 6a namą, dabar iškirtę likusius medžius, ruošiasi statyti 3a namą. Žalumos mažėja deja, paaiškino, kad miestas plėstis nenori, reikia išnaudoti erdves. Juokinga ar graudu-spręskit patys pasivaikščioję po Studentų gt.

Anonimas

Anonimas portretas
Saunuoliai! Kaunas auga nesustabdomai. Jeigu taip ir toliau,per 10 metu aplenksime Vilniu ir tapsime NR 1 miestu Lietuvoje.

as

as portretas
tam piliamiesti,stato dezes kaip visur.jokios architekturos,tik kvadratai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių