Kaunietę papiktino Vokietijos parduotuvėje pamatytos prekės: š***s su atvira sovietine atributika

  • Teksto dydis:

Šiuo metu Vokietijoje viešinti kaunietė socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka iš vietos „Kaufland“ prekybos centro. Nuotraukoje matyti sovietinius laikus menantys vafliai. Moteris pasipiktino tokiomis prekėmis ir palinkėjo, kad jos taip ir supūtų parduotuvės lentynose.

„Tokį šūdą su atvirai sovietinės atributikos etikete prekybos centre Vokietijoje matau pirmąkart. Pasirodo, tai vokiečių didmenininko „Dovgan“ prekė“, – rašė kaunietė.

Moterį papiktinusi prekė – vafliai. Ant jų tiek rusų, tiek vokiečių kalbomis užrašyta, kad tai – pionierių vafliai. Sovietinių laikų dvelksmą sustiprino ir ant etiketės pavaizduotas jūreivį primenantis jaunuolis, pučiantis trimitą, ant kurio užkabinta raudona vėliavėlė. Būtent tokia simbolika buvo ypač paplitusi Sovietų sąjungoje.

Sėkmingo ilgo užsigulėjimo lentynose, kol galiojimas pasibaigs!

„Sėkmingo ilgo užsigulėjimo lentynose, kol galiojimas pasibaigs!“ – rėžė moteris.

Kaunietė stebėjosi, kad tokios simbolikos prekės yra Vakarų Vokietijoje. „Dar gal nenustebčiau kur nors rytuose Berlyne, bet vakaruose rėžia akį. Tikiu, kad vokiečiai turės proto ir ras būdų išsklaidyti kai kam sukilusius raudonus prisiminimus“, – pasisakė nuotrauką į socialinius tinklus su sovietinės simbolikos vafliais įkėlusi kaunietė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių