Kaunietė – apie iš čiaupo bėgantį purviną vandenį: vargstame pusę metų

Rita

Rita portretas
Gerb .D Gažy, jeigu Jūs sakote, kad toks vanduo nėra kenksmingas, pasikartojus tokiems atvėjams, prileisime 5 litrus tokio vandens ir atvežime Jums ir Jūsų kolegoms norėsim pamatyti kaip Jūs gersite tokį vandenį, prausitės ir t. t. Nesityčiokite iš mūsų.

Tutis

Tutis portretas
Nesuprantu kodel tyli visa Domeikava,Sargenai Filtrus keist reikia kas savaite tai maksimum Pakeitus per diena-dvi ant filtro vel grynas molis KODEL VISI TYLIT!!!!

Birutė

Birutė portretas
Kaune ,Šociko gatvėje toks kalkėtas vanduo,baisu,jei nupurški su šlanga langą,tai kalkės kaip kristalai lieka.O dar sako valo va denį!

Anonimas

Anonimas portretas
Svariausias vanduo Europoj SEIMAS sake.

Gyventoja

Gyventoja portretas
Labai gaila, bet ir Vaišvydavoje-tai nėra, tai " sriuba". Ne kasdien. Bet... dažnai. Pagal str.ir komentarus- daug kur mieste. Lietuva didžiuojas švariu gaiviu vandenuku... smagu būtų, jei taip iš ties būtų kiekvienuose namuose. Įdomu tai, kad sąskaita pateikiama kiekvieną mėnesį... ir nemenka. Joje neatsispindi " tilto statybos"... tai, jei tieki rudą vand, gyventojai pirko talpose, tai sąskaitoje turėtų tai būt kompensuota? :) Ar čia tik svajonė?

kalti kiti

kalti kiti portretas
oj, sita kauno imone niekad nekalta, tik kazkaip is teismu neisbrenda

skanus

skanus portretas
Ir šančiuose vanduo toks pat.

nu pagaliau

nu pagaliau portretas
Va ir priežastį nustatė- dėl naujo tilto statybos. Pamenu garliavoi irgi buvo kažkada prastas vanduo- tai tada sakė kad nuo aerodromo remonto :)

Anonimas

Anonimas portretas
Vargit kad ir 10 metu, bet kad moketumet kas menesi vandens saskaitas. Tai jums yra svarbiausia. Apie kitka yra kam rupintis.

Juodas vanduo Narsiečiuose

Juodas vanduo Narsiečiuose portretas
Nuo pavasario bėga juodas vanduo Narsiečiuose, ypač vakarais. Buvo skambinta, rašyti laiškai su nuotraukomis - žada, meluoja, nieko nedaro. Spaudimas irgi tapo apgailėtinas...

Saulius

Saulius portretas
Čia purvinas vanduo??? Jūs Vytėnuose nebuvot.

Aha

Aha portretas
O kas tures moketi uz avarines kvietimus ir apmoketi nekokybisko vandens saskaitas? Kalti žmonės, kad daržus laisto, kalti orai, kaltas dar nepastatytas tiltas gerai, kad COVID - 19 neapkaltino. Taip nuo savęs meta atsakomybę. Žino, kad vandens gyventojai neturi ir jo neveža, Kažin patys geria tokį vandenį? Jei toks nekenksmingas? Ir su tuo vandeniu problemos ne tik rugpjūčio mėn.

...

... portretas
kantrus LITVINAI MUžIKAI puse metu kencia .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių