Kaune uždaromas COVID-19 vakcinavimo centras Ledo rūmuose

 • Teksto dydis:

Pirmadienį Kaune uždaromas COVID-19 vakcinavimo centras Ledo rūmuose: gyventojai ir toliau galės skiepytis Kauno miesto poliklinikos padaliniuose.

„Ledo rūmai beveik metus veikė kaip skiepijimo nuo COVID-19 epicentras. (...) Kauno vakcinavimo centro veikla tapo geruoju srautų ir skiepijimo algoritmų pavyzdžiu ne tik šalies savivaldybėms, bet ir kaimyninių šalių skiepijimo organizatoriams“, – savivaldybės pranešime cituojamas Kauno miesto savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas Paulius Keras.

Uždarius Ledo rūmų vakcinavimo centrą, Kauno miesto poliklinikos padaliniuose gyventojai bus priimami su išankstine registracija.

Vaikai nuo koronavirusinės infekcijos bus skiepijami Šilainių, Dainavos ir Kalniečių padaliniuose. Suaugę pacientai „Comirnaty“ („BioNTech ir Pfizer“) vakcina galės pasiskiepyti visose Kauno miesto poliklinikose, o „Spikevax“ („Moderna“) – Šilainių ir Kalniečių padaliniuose.

„Janssen“ vakcina skiriama tik sustiprinančiajai dozei. Antrą skiepą kauniečiai galės gauti poliklinikos Centro padalinyje (A. Mickevičiaus g. 4).

Pirmadienį numatytos kauniečių revakcinacijos „Comirnaty“ vakcina bus automatiškai nukreiptos į Kauno miesto poliklinikos Šilainių padalinį (Baltų pr. 7), „Spikevax“ vakcina į Kalniečių padalinį (Savanorių pr. 369). Visą informaciją apie perkeltą skiepo laiką ir vietą gyventojai gaus trumpąja SMS žinute.

Jeigu pacientams paskirta revakcinacijos vieta nėra tinkama, jie savarankiškai galės persiregistruoti į kitus poliklinikos padalinius ar bet kurį parankesnį skiepijimo punktą Kaune.

Kauniečius nuo COVID-19 taip pat skiepija dauguma mieste veikiančių sveikatos priežiūros įstaigų – nemokamai pasiskiepyti galima 48 vietose.

Pasak P. Kero, uždarius vakcinavimo centrą, jau kovą naujai pastatyti Ledo rūmai turėtų pradėti veikti pagal savo pirminę paskirtį ir pakviesti čiuožimo entuziastus bei profesionalius sportininkus.

Savivaldybės duomenimis, nuo vakcinavimo centro atidarymo pernai vasario 24 dieną Kauno miesto poliklinikos specialistai suleido beveik pusę milijono vakcinos dozių – paskiepyta daugiau kaip 200 tūkst. gyventojų.

Čia pamainomis nuolat dirbdavo daugiau kaip pusšimtis žmonių: gydytojai, slaugytojos, Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties personalas, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai ir kiti pagalbininkai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
gaila cia buvo patikima.nepasitikiu vasara autobusuose karsta buvo ar ten buvo geri saldytuvai reikiama temperatura

jau

jau portretas
celofano gauja pila komentarus:))

By. Rka deėjęs

By. Rka deėjęs portretas
Waliooo, kam ta kompoto valcinos badymo skyle reikalynga, tik kiemo katems skiepyti
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių