Kaune tėvai vėl protestuoja prieš „gpasą“ vaikams: „Šalin rankas nuo mūsų vaikų“

Grįžti į straipsnį

TAUTA LAUKIA

TAUTA LAUKIA portretas
SKATINAMOJI AKCIJA BŪTINA BŪTINA VIEŠAI SUSKIEPYTKI VISŲ SEIMO NARIŲ VAIKUS ,VISŲ DARBUOTOJŲ DIRBANČIŲ SEIME IR VALDŽIOS INSTITUCIJOSE VAIKUS , KAIP GEROS VALIOS IŠRAIŠKA. O TAUTA PALAUKS EFEKTO IKI 2023 METŲ. TIKIU SEIMU ,JOG JIE TAIP IR PASIELGS . PIRMIAUSIAI CMILYTĖ SU SAVO VAIKAIS.

nesuprantu

nesuprantu portretas
5tu motineliu dabartiniu. Kaip reikejo vaikus skiepyti tik ka gimusius irveliau nuo poliomelito,raupu irt.t tai visa gerkle net per TV reke ,kad neduos ju skiepyti(cia jau zinomi skiepai,jos ir pacios buvo vaikysteje skiepintos) o dabar kazkokia neistirta vakcina noriai vapa,kad skiepins... Pagalvokit sveiku protu,pacios skiepikites ,jei norit,bet maziem vaikam ateityje nezinia kas gali buti...ar nekeiks veliau jussu tie vaikai. Palaikau tas mamas,kurios turi sveika prota ir gina savo atzalas.

Juana

Juana portretas
Sūnėnas paskiepijo dukrą ir ji po kelių dienų susirgo covid.Ir serga sunkiai.

G

G portretas
ĮDOMU šios mamytės gynė vaikučius nuo kokliušo,hepatito b,difterijos,stabligės,poliamelito,pneumokokines inf.,tymų raudoniukės !!! Kažkaip nepastebėjau stovinčių basų prie poliklinikų ir ligoninių !

AŠ portretas
Buki ir basi. Ką daugiau gali pasakyti.

Už skiepus ir sveikus vaikus.

Už skiepus ir sveikus vaikus. portretas
Ka kaltino kai prievarta skiepijo nuo maro ir raupų. Mamytės ,jums reikia atimti vaikus. Nes jus jais nesirūpinate. Stovite per dienas ir nesąmonių reikalaujate. Reikėtu tokio įstatymo. neskiepiji vaikų --atimame. Nes gydymas kainuoja daug.

PO 55 METŲ NEBUS KĄ KALTINTI

PO 55 METŲ NEBUS KĄ KALTINTI portretas
GRUPĖ MOKSLININKŲ , NORĖDAMI ĮTIKINTI VAKCINŲ SKEPTIKUS ,,KAD SKIEPAI IŠ TIESŲ YRA SAUGŪS IR EFEKTYVŪS,KREIPĖS Į TEISMĄ, PRAŠYDAMI AMERIKOS VAISTŲ AGENTŪROS {FDA} PATEIKTI ,,PFIZER,, JAI PATEIKTUS DUOMENIS IR DOKUMENTUS , KURIAIS REMIANTIS MINĖTA AGENTŪRA ĮREGISTRAVO PFIZER VAKCINĄ. FDA PASIŪLĖ PATEIKTI VISĄ PAKETĄ PER 55 METUS .

Anonimas

Anonimas portretas
apie kokius vaikus kalba tos močiutės?Jų vaikai Londėj sėdi.

Latviu gatve dekoja

Latviu gatve dekoja portretas
Gera publika susirinkus, 50+ patinusiais veidukais :)

ne kitaip

ne kitaip portretas
Nesisvaidykime įžeidimais, bet pasakykite, kaip reikia kovoti su šituo XXl amžiaus maru?, jeigu žinote..... Nekaltinkite ministro, vyriausybės- tegul bus jie nemoka, bet ar nematote, kas darosi TV ekranuose pasaulyje, kai ir ten valdžios nežino ką daryti. Mano galva, tik sąžiningai visiems vykdant vyriausybės reikalavimus pamatytume rezultatus

Kokios CIA mamos??suveztos kaimu

Kokios CIA mamos??suveztos kaimu portretas
Senes?

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Naciai, kaip ir konserwatoriai , tikėjo mokslu, todėl mokslo vardan naudojo žmones, tame tarpe ir vaikus, kaip žaliavą mokslo pasiekimams.

Lietuvis.

Lietuvis. portretas
Mazai tu kvailiu susirinko.

Paziurekite

Paziurekite portretas
Kaip protestai vyksta užsienyje,čia tik basom kojelem galim patrepseti...

X

X portretas
Valdžips tikslas kuo daigiau mirtu pensininkus baige išnuodint dsbar puola prie vaiku

M

M portretas
Parazitai puola vaikus ginkimės

Konservatorius

Konservatorius portretas
Reikia reikia...

jojo

jojo portretas
skiepai neveikia, o su neveikianciais skiepais visi istisai sirgs ir karantinas nesibaigs, nes zmones negydomi, o skiepai neveikia

Saunuoliai

Saunuoliai portretas
Lietuva pagaliau kyla pries diktatura

Arvys

Arvys portretas
Va taip atrodo tamsi liaudis. Pasižiūri į juos ir taip liūdna darosi, nelaimingi žmonės. Jei ne skiepai, tai kovotų dar prieš ka nors, svarbiausia paburnoti ant valdžios...

jo

jo portretas
pasiskiepija numirsta nuo Covid lengvai, tam ir skiepai

Mmmmmmmmmm

Mmmmmmmmmm portretas
Kaip gali tos bevaikes minictres spresti apie vaikus .jos nesupranta tevu kurie gina savo vaikus .nes neturi vaiku turbut buvo pasileide jaunysyei

egd

egd portretas
o as tai basas nevaikstau .ne tas metu laikas.ir vaika savo paskiepinau .

H

H portretas
Palaikau mamas ir tėvus ginančius savo vaikų sveikatą

Anonimas

Anonimas portretas
Protestuoja mamos dėl savo vaikų ,bet po protestų ir aplamai laisvu nuo darbo laiku eina į kavines ir į kitus renginius nepagalvodamos ,kad gali parnešti į namus virusą ,arba patys kitiems uznešti ,taip elgėsi mano vaikai ,tai va serga patis ir mano anūkai.

Tas marmalas

Tas marmalas portretas
Naikina sveika logini mastyma.zmogus tampa kaliause

Vaiko teisės

Vaiko teisės portretas
antivakseriai- pavojus Valstybei, priedurniai tėvai kelia pavojų vaikams.

Beraščiai marmaliniai

Beraščiai marmaliniai portretas
Išmokite lietuviško alfabeto, tada noriai lauksime komentarų. Nevykėliai beraščiai marmaliniai, vergai...

ogi

ogi portretas
perskaiciau visus kom ir pasislykstejau suprates kiek daug atsirado kom sumarmaliuotu matomai to svabeleksyro kuris atema sveika prota kurio gal ir nebuvo girtu seimoje ka matome is kom lingvistykos tai ir yra bobvaldzios socbergsaikos iremintai kartu su jav liblaisvais pridurkais lgbt pandemijos fone ir ka 1a daryt tai prezidentui paleist sia visa valdsutve ir tauta to reikalauja ir cia negali buti jokiu svarstymu bei briusnurodymu nes i euronat sajunga mus iremino prievarta s ocbergkomsaika kuri ir toliau tarnauja u spec t======

(

( portretas
Gaila mokytojų. Kas 45 min. būrys neskiepytų ateina pakosėti.

Lota

Lota portretas
Tėveliams reikėtų pravest ekskursiją su gidu per reanimacijas ir per morgus.

saugokite savo vaikus

saugokite savo vaikus portretas
Pirštu padirbtieji, džiaugiasi prievarta. Jiems tas pats, arklo rankenos iš kelnių kyšo, sveikata nesvarbu, tautiečiai nesvarbu, svarbiausia prievartinis marmalas. Degradavusi tauta...

Ar suprantat

Ar suprantat portretas
Ko tie vakseriai taip bijo, kaip jie bijo..! Jie net po paskiepyti dreba, kad neužsikrėstų..baisu kpkia baimė jiems

as

as portretas
Protingosios mamytes neleiskit skiepitis jusu vaikams,geriau pripirkit kolos,traskuciu,kebabu ir visokio dar š...tai bus zymiai geriau...

Baisiausia kad I tokius lygos platinimus

Baisiausia kad I tokius lygos platinimus portretas
Renkasi vien muzikes??

Pensininkas

Pensininkas portretas
Jauciasi, kad dauguma pasisakanciu suvakcinuoti - jie po to durio suzombeja :)) net baisu jau darosi :)) Saugokites kas dar galit nuo to marmalo, o tai pasiutlige susirgsit .

Blyn, protą prarado

Blyn, protą prarado portretas
Kad tik šioms protu nespindinčioms “mamytėms” nereikėtų žvakių deginti prie savo vaikų kapo. Jau ne vienam žvakės buvo uždegtos po nelaimingai pasibaigusio gydymo nuo Covid.

Anonimas

Anonimas portretas
Kokie , "tėvai"? Čia, gi kvailos mamytės...

Lauris

Lauris portretas
Teisingai tevelei kovokite uz vaiku teises kad nebutu jokiu skiepu ir gyvuliu pasu

Joo

Joo portretas
Juokingi tie antivakseriai. Viską supranta savaip.

Palaikau mamas

Palaikau mamas portretas
Kai su klase tai galima, o kai vienas, tai jau ribojimai. Kur logika?

Birutė

Birutė portretas
Palaikau tėvus ŠALIN RANKAS NUO VAIKŲ reikia kovoti už vaikus kiek galima.Dabar toje valdžioje velnias žino kas darosi,susirinko lbgt ištvirkėliai,narkotikės ir dar mūsų vaikus nori padaryti tokiais,o dar gražiau,kad dar nuo 18 m.galės laisvai gerti.Tik protestais apsaugosime savo vaikus nuo tos valdžios beprotybės.

Kad labai nedaug idiotų

Kad labai nedaug idiotų portretas
norinčių mirtį laisviems Kaune sprendžiant iš nuotraukos :)))

>vietoj " palaikau tėvus",

>vietoj " palaikau tėvus", portretas
reiktų sakyt; " palaikau tėves - durnas" (pagal lais/part , yra tik žmogai...

LE LE LE

LE LE LE portretas
AS PRITARIU- SALIN ! :)

senjorei

senjorei portretas
Taip, gelbėjo pasaulį nuo baisių ligų, bet skiepijo ištirtomis vakcinomis, kurių reikėjo vienos injekcijos per gyvenimą. Virusams valdyti reikia sąžiningo gydymo, vaistų, o ne visuotinio priverstinio skiepijimo. Reikia aklam būti ir nematyti, kad tie skiepai neveikia. Ir kaip gali veikti, jei nuo dabartinės mutacijos leidžia tą pačią. Juk nuo gripo tai kiekvienais metais kita vakcina. Mąstykit.

Kauniete

Kauniete portretas
Senjore,jūs teisi,kad skiepai gelbėjo pasaulį.Bet čia ne skiepas,o velnias žino kas.Žmonės po šio skiepo miršta arba suserga.

mociute

mociute portretas
mamytes, jus geriau aiskinkit vaikam kaip saugotis, paziurekit kaip jie is mokyklu bega, grudasi i parduotuves...beveik lipa vieni kitiems per galvas, tai tikrai bus daugiau naudos negu protestuoti , o tuo metu vaikai narso po parduotuves ...

Senjore

Senjore portretas
Gaila tu moteriskiu.Bet juk proto neidesi,cia jau duodama nuo gimimo. Skiepai visais laikais gelbejo zmones nuo baisiu ligu.Izraelis skiepija ,zydai nenori ,kad ju tauta isnyktu,taigi imkim pavyzdi is ju.

ALGIS

ALGIS portretas
Kelių nukvakusių bobų paradas

o taip

o taip portretas
Basomis kojomis ir reikalavimais viruso nesunaikinsite o vaikai yra viruso platintojai.

To As manau kitaip

To  As manau kitaip portretas
debile, ar tu turi vaiku? Jei turetum, nerasytum nesamoniu. Juk ta vakcina dar neistirta. Nori, kad isbandytu ant vaiku? Juk neaisku, kaip ta vakcina atsilieps i vaiko organizma praejus 5 ar 10 metu. Debile, pagalvok, jei dar smegenu nors kiek turi

Aušrinei

Aušrinei portretas
gaila man jūsų vaikų kai motina tokia beraštė bet tiki mokslu. Iš tos meilės žalosit savo vaikus skiepais kas met ir dar gp bruksit į rankas kad jums ramiau būtų. Kas jums darosi, ar nesuvokiat kad čia ne tie skiepai, kurių reikia vieną kartą gyvenime? PVZ Juk nuo gripo rizikos grupes visada skiepijo ir gąsdino visus, bet ar badėte nuo jo vaikus?

Klausimas

Klausimas portretas
kodel neprivaloma skiepytis Anglijoje, Airijoje?

kaip gali manyti kitaip

kaip gali manyti kitaip portretas
jei neišmanai nieko, jei nesupranti, kad skiepai nepanaikins viruso. Kaip nepanaikino gripo. Tai tik skatina naujų mutacijų atsiradimą. O per prievartą skiepyti nuo 5 gali siūlyti tik sužvėrėjęs fašistas.

O

O portretas
Aušrine,jei turėtumėt vaikų,taip nekalbėtumėt.Kaip aš galiu leisti skiepinti savo vaiką eksperimentiniu skysčiu?Juk tas skiepas galai žino kam reikalingas,nes daugiausia serga paskiepinti.

AŠ manau tik taip.

AŠ manau tik taip. portretas
Todėl ir serga, kad virusą platina vaikai. Ir vakcinuoti reikia jau nuo 5 metų. Ir priverstinai visus vakcinuoti .Kitaip virusas nesibaigs.O tas organizatores V. Jankauskaitą ir kitas už grotų už neteisėtus mitingus.

ne kitaip

ne kitaip portretas
Aš vietoje Dulkio ir Šimonytės panaikinčiau visus draudimus, gydytojus išleisčiau atostogų ir pažiūrėčiau ar neišsipildytų :kam lemta gyventi, tas gyvens, o kam mirti- išmirs. Visi bus patenkinti

Išvis

Išvis portretas
Tas galimybių pasas niekinis. Kiek turiu kolegų su tui pasu serga ir dar kitus užkrėtė. Nesiskiepija saugosi o tie kaip nuo šniūro nutrūkę

VIRGIS

VIRGIS portretas
Ar galima versti skiepytis??? Artėja ir kitas privalomas pasirinkimas. Siūloma įteisinti nuostatą kad visi žmonės yra potencialūs donorai. (Šiandien tam reikia užpildyti donoro kortelę) Čia viskas būtų lyg ir paprasta. Nesutinki kad po tragiškos tavo mirties organai būtų panaudoti .Tai jų niekas ir nenaudos. Tuo atveju ir tau reikalui esant nebus ieškomas donoras. O šiuo atveju jeigu atsisako skiepyti vaikus tai negalėtų reikalauti (atsitikus nelaimei) ir kitų eksperimentinių vaistų ar gydymo būdų. Na kad ir vėžio atveju.

Aušrinė

Aušrinė portretas
Gėda, kad Lietuvoje yra tokių beraščių tėvų, visai nemylinčių vaikų. Nejaugi neskaito mokslinių straipsnių, nesidomi, kas darosi visame pasulyje. protestuokit į sveikatą, bet viruso taip nesunaikinsit. Džiaugiuosi, kad tai tik dalelė tokių tamsuolių.

Jons

Jons portretas
Aš nenoriu, kad neskiepinti veikai užkrėstu MANO vaikà,lkuris atneš virusà į namus ir užkrės senelius.

www

www portretas
man atrodo, kad tevai tiesiog neleistu eksperimentuoti su vaikais ir nereiketu protestu. ne----ir baigta.

zenius

zenius portretas
Jeigu 12 metu vaikai jau lytiskai santykiauja jie jau ne vaikai ! skiepykit kaip saugusius !!!

PALAIKAU TĖVUS..

PALAIKAU TĖVUS.. portretas
Š A U N U O L I A I

Nuomonė

Nuomonė portretas
Protestuoja durnos bobelės ir net pačios nežino prieš ką. Per šitą kvailybę net nemato, ką iš tikrųjų valdžia ir liandzbirkinių šaika išdarinėja su jais. Lengva tokius valdyti.

pritariu

pritariu portretas
> otto. Jūsų atvejis, gaila kad jūsų girta motina nepadarė aborto, vienu idiotu būtų mažiau - geresnis genofondas.

otto

otto portretas
Jei kuri moteriškė norėjo pasidaryti abortą, bet nepadarė, nes jau buvo vėlu, tai vaiko neskiepijimas būtų pats tas sprendimas.

niekas

niekas portretas
nenori zombio paso

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Po trečio dūrio zombiams paūmėjo demencija.

Is tikruju

Is tikruju portretas
Lietuvoje jau grieztesnis getas negu buvo prie vokieciu. Vot ka gali bobeliu valdzia.

VIP

VIP portretas
O kai gydyt reikės, galima bus kišti nagus ar irgi pačios kojas gipsuos ir anginas operuos?

Kawenskas

Kawenskas portretas
Valdančioji partija bevaikė, viskas tuom manau pasakyta.... Todėl ir elgesi drakoniškai!

Rasa

Rasa portretas
Nesu antivakserė,bet proto turiu,nebūsiu eksperimentinė žiūrkė.

>>>>Jūs

>>>>Jūs portretas
tu kas minute skiepkis kol užtrupins, ir apsiramink, nesiautėk

Avys,tikros avys...

Avys,tikros avys... portretas
Gerai,kad dar BASU vaiku neatsivede !!! Tokias atsilikeles i tvarta uzdaryt !!!!

Jūs

Jūs portretas
Antivakseriniai jeigu ne skiepai tai šiai dienai jūs net gimę nebūtumėt. Gaila man jūsų.

Idiotų

Idiotų portretas
Siautėjimas.

hmm

hmm portretas
Tėvai, ar valstiečių partija?

>>>>to stebiuosi

>>>>to stebiuosi portretas
skirk tripeli nuo gripo

to stebiuosi

to stebiuosi portretas
stebėkis ir toliau, nes nieko neišmanai. Kur skiepai nuo tuberkuliozės ir kitų baisių ligų, kur gaunama VIENA injekcija visam gyvenimui. O čia - badymasis neveiksminga vakcina kas 7 mėnesius gal būt iki gyvenimo galo, dar grasinant bizūnu - gp. Suaugęs dar ištvers, o vaikas, paauglys? Tai ne dėl sveikatos, tai dresiravimas paklusnumui. Atsimerkit.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Tik liesbietės netiri vaiku, MAMAS iš didžiosios raidės palaikau...

Penkių durų bobų maršas

Penkių durų bobų maršas portretas
Ir tiek...

Stebiuosi

Stebiuosi portretas
Kad per 30 NEPRIKLAUSOMYBES METU PRIVISO SITIEK NEVISO PROTO MAMYCIU. Tai kodel jos leidzia skiepyti kudikius ligonineje ,KODEL NEI VIENA SITA SUPER MAMYTE NEPAGALVOJA KAD gali prazudyti savo vaika! Manau jei paklaustumet KAS YRA SVEDIJOS SOSTINE JOS NEATSAKYTU BET MOKSLO SFEROJE ,,visazynes” ka JAU ten mokslininkai O JEI DAR ISLENDA KEPENIS SU AZUOLU TAI OHO!!!! Seimo va tokius sudpolitikius REIK TEIST UZ TIKSLINGA ZMONIIU NAIKINIMA. VISAM PASAULY VAIKUS PRADEDA SKIEPYTI O VA SUPER MAMYTES IR KEPENINIS PRIES. Tenka kartais paskaitineti super mamyciu rasinejimus IR PAGALVOT GERAI REIK IS KUR TOKIOS????

Negi negalima tu glušų sutramdyti ?!...

Negi negalima tu glušų sutramdyti ?!... portretas
Iš jų vaikus reikia atimti ! Jie gi neadekvatūs todėl vaikams su jais nesaugu !

Aneta

Aneta portretas
To nuomonei O iš kur tu čia išlindai? Tavo nuomonė iš vis nieko nereiškia.O pati matyt neturi vaikù, kad tokia pikta ant viso pasaulio

Nuomonė

Nuomonė portretas
Jas reikia teisti, kur žiūri vaikų teisės? Juk tos trenktos antivaxterės kenkia savo vaikams.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių