Kaune nuverstas parką bjaurojęs vaiduoklis

Kaune, Draugystės parko pašonėje, Kovo 11- osios gatvėje, daug metų riogsojo apleistas, niekam nenaudojamas buvusios avalynės taisyklos pastatas. Antradienį pagaliau jis nuverstas.

Dainavos mikrorajono gyventojai džiaugėsi praėjusią vasarą atnaujintu Draugystės parku, 2019-ųjų metų liepos 1–ąją pradėjusiu veikti fontanu.

Tačiau netoliese gyvenantys kauniečiai stebėjosi ir piktinosi, kad visai šalia, prie viešojo transporto stotelės „Draugystės parkas“, buvo paliktas apleistas pastatas, kuris darkė bendrą atnaujinto parko vaizdą.

Šių metų birželio pradžioje buvusios avalynės taisyklos pastatas užsiliepsnojo. Degė jame buvusios šiukšlės. Žmonės per gaisrą nenukentėjo.

Apleistą pastatą seniai reikėjo sulyginti su žeme. Keista, kad jis taip ilgai stovėjo gražaus parko kaimynystėje.

„Pirmadienį prie viešojo transporto stotelės „Draugystės parkas“ pamačiau traktorių, griaunantį apleistą, apdegusį, vaiduokliu virtusį pastatą. Jį jau seniai reikėjo sulyginti su žeme. Keista, kad ši griuvena taip ilgai stovėjo gražaus parko kaimynystėje. Smagu, kad nutarta baisų pastatą nugriauti“, – portalui kauno.diena.lt pasakojo  V. Krėvės prospekte gyvenanti moteris.

Šiandien po pietų iš apleisto avalynės taisyklos pastato buvo likę tik griuvėsiai, o šalia stovėjo traktorius.

„Griovimo darbus pradėjome praėjusį penktadienį Kauno miesto savivaldybės prašymu. Šiandien jau trečioji griovimo darbų diena. Nežinau, ar kas bus statoma vietoje išversto pastato. Mums apie tai niekas nieko nesakė, tik paprašė apleistą pastatą nugriauti“, – portalui kauno.diena.lt sakė kalbintas traktorininkas.

Netoliese buvusios dvi vyresnio amžiaus moterys teigė, kad laukti troleibuso šioje stotelėje prie baisaus pastato būdavo nemalonu.

„Dabar tikrai bus jaukiau“, – sakė jos.

 

 


Šiame straipsnyje: skaitytojo naujienaKovo 11-osios gatvė KauneDraugystės parkasnuverstas apleistas pastatasapleistas pastatasnuverstas vaiduoklis

NAUJAUSI KOMENTARAI

Jonas

Jonas portretas
Dar vienas pabaisa stovi kiek metų ant milikonių kalno kažkokiom skardom apvirintas

SUREMONTUOT REIKEJO

SUREMONTUOT REIKEJO portretas
- ir padaryt alaus kioską, dar čipsų ir ledų. Kavos . Didžiausias Kauno parkas , ir be jokio kioskelio :( Uch tas krabo -verygos duetas.

Marta

Marta portretas
O kada miesto centre ir se amiestyje bus griaunami seni paveldo griūvantys apleisti namai.Aš už prižiūrimą paveldą, bet jeigu nėra šeimininkų ar teisiniai dalykai nesisprendžia, tai vienas kelias belieka
VISI KOMENTARAI 55
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių