Kaune neliko P. Cvirkos biusto

Grįžti į straipsnį

anonimas-Andrius

anonimas-Andrius portretas
in ku man cia panašu ? Bislkį geresnis už lietuvį...... O ! Belarusas vadybininkas-brigadininkas ! Neferšteinas 6iais laiksais, tačiau prie geros nuotakos (nuotėkos) gali sueiti ir už lkdp "rusą:" , kitaip - Širvys. . Belarusas tai ne kalbos prasme.... nors gal link Lgbt ? Jeigu sudavus visus narkotikus, kiek tie paveža.... Bet visvien LT istorija.... Nenarkotinis feisas...

anonimas

anonimas portretas
Diskusija isseko -cvirka ir kt kolaborantai arsiai ginami kokiu 70 is simto komentatoriu,t.y.homosovietiku,kurie po sovietu zlugimo niekur nereikalingi,kaip suniui penkta koja,todel jie arsus del savo melo,smurto ir bedievisko pasaulio zlugimo.Tarp ju dar ir daug apmokamu prigozino fermos troliu,tad cvirku garbintoju Kauno ir Lietuvos mastu-niekingi10-15%. Balvonai raudonieji ir ruskiu padlaiziai- ne ,,liandsbergiai,, mums kelia rodo , o musu krauju iskovota laisve ir galimybe rinktis valdzia is daug pasirinkimu-partiju,gal ir nevertu kai kada musu. Patys bankrutave komuniagos ir Kinijoje,ir Rusijoje pasirinko laukinio kapitalizmo kelia,kuri mes jau praejome,nes komunizmas-tai skurdas,badas,zudynes savu ir svetimuir vergo dalia.

Anonimas

Anonimas portretas
kad nebūtų tuščia, reikia pastatyti lgbtq simboliką-tai atspindėtų Lietuvos mentalitetą

Partizano palikuonis tremtinys

Partizano palikuonis tremtinys portretas
Isdave Tevyne cvirkos ,peleckiai,snieckai ir kt. koloborantai seniai privalejo atsidurti siukslyne ,kaip,ir tie siuksles kurie siandiena gina isdavikus!

Sugyvulejo visuomenė ..........

Sugyvulejo visuomenė .......... portretas
..... matyt greit savo senelių ir tėvų antkapius kapinėse pradės versti kadangi jie pokariu gyveno ir atgulė ne laiku

Tam "onanimui".

Tam "onanimui". portretas
Tai kodėl balsavai už AMB,kuris tiesiogiai vadovavo sov.laikais "parteicams" ir kagėbšnikams?Aišku,to brudo iš istorijos neištrinsi,bet sunaikinti to begemoto biustu s privalu.

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek vatniku cypimo del siti šūdo. Supranta ziurkes, kad tevynes isdaviko simbolio griūtis yra didelis dalykas, todek taip cypia. Jokssveiko proto zmogus nefali palaikyti koloboranto..

Arvys

Arvys portretas
Pagaliau ir Kaune neliko šito brudo paminklo. Koks jis bebūtų geras ar blogas rašytojas, visų pirma jis yra savo tautos išdavikas, koloborantas. O tokiems paminklai yra nestatomi, o griaunami ir lieka tik panieka...

anonimas-Andrius

anonimas-Andrius portretas
Kritiškai apmąstyti galime nebent brežnevo psa-lyzo , ne Aloyzo, lDK išdavystę ir išardymą rusų nacių pagalba tsrs. Kenedis Chruščiovas nfk Kombodža Afganistanas ir amen, rusijos kariuomene out of lithuania next Rwanda 94, FRA reichas. O pasaulis žiurėjo futbolo čempionatą , žydai irgi

anonimas-Andrius

anonimas-Andrius portretas
rusu naciai išprotėję pravoslaviniai. Caristai griobani. Prie caro ir diktatura palinkus, matyt. Psa, Smetonai, kaip uzurpatoriui , matyt statys biustą. Ignoruos ruskiai istoriją ir tiek. Jeigu Petkevičiui vietoje Cvirkos pastatysime, tuomet sutinkam, o ne bartui kažkokiam smetonai. Dar A. Fontano bobą Nedzinskienę (irgi poetessa) pasikvieskima SAVO eilių paskaityt. Kitą kartą tokių , kaipo Lanzbergis namus reikia užstatyti naujovine architektūra, kaip Vln, Vokiečių gatvėje Nu lemkų lenkas belarusas lietuvis Cvirka. Tąsa smetanska caro gaunas: Nugriovė VYTASUTO DIDŽIOJO bažnyčią Perlojoje ! Vietoje to pastatė Petro 1 feisbolo paminklą VYTAUTUI.

Smagu

Smagu portretas
Žiūrėdamas į Cvirką dročini bir...ą

Ale

Ale portretas
Tai elenai- 85 meteliai ir dar pasirašinėja..., gal jau laikas jaunesniems į darbelį....Na, bet ir parašą uždėt- irgi darbas, labai didis, darbas........Klaiku

o kodel taves nebuvo

o kodel taves nebuvo portretas
sovietu liekana?

Susirinko koloborantinių

Susirinko koloborantinių portretas
iškasenų būrelis pašniurkšlėt dėl savo išdaviko prieteliaus balvono ...

o kada neliks

o kada neliks portretas
sovietu palikimo pasipuosusio megztom beretem?

Bronx

Bronx portretas
Tie kurie negerbia istorijos neturi ateities

Tėvas

Tėvas portretas
Istorijos neištrinait,su šimtais rašytojais,išaugo ištisos kartos,su dabartiniais ,auga kitos,taip buvo ir bus,bet nereikia atsižadêti savo kultūros.Dabar mums brukama amerikoniška ,visai mums svetimą.Jei norim ,kad dar kuo ilgiau išliktumėm žemėje,reikia puoselėti savo lietuvybę! Išgirsite dabar per LRT lietuvišką senesnę dainą- retenybė!Gėda,kad einam kitataučių nurodytu keliu!

Ne poetas ir dainų tekstų neplagijuojantis tekstų autorius

Ne poetas ir dainų tekstų neplagijuojantis tekstų autorius portretas
Tai gal vietoj Klasiko Petro Cvirkos priklijuokime nacionalinės vertybės Dalios Teišerskytės biustą. Būtų puiku, nors ji P. Cvirkos „Cukrinių avinėlių" net nėra skaičiusi, nes, kaip teigė pati per TV, keturias kadencijas seime dirbo vardan tos lietuvos... Pseudotremtinė ir šiaip arogantiška moteris, pagimdžiusi vaikų nuo skirtingų vyrų, o dabar ieškanti draugo, Vyrai, saugokitės šitos poetiškos sielos labiau negu gyvatės.

L

L portretas
Ateis laikas teks vėl gražint viską

Kazys

Kazys portretas
Liūdna skaityti poetės, ginančios P.Cvirką žodžius. Mūsų rašytojai, kaip rodo jų išsirinktos valdybos teiginiai, dar tebėra apimti "didžiojo apakimo". Nesinori skaityti jų kūrinius, dalyvauti pristatymuose.

anonime jemelia,

anonime jemelia, portretas
necypk, okupantų laikai pasibaigė, laikas ir tau- namo.

Anonimas

Anonimas portretas
Anuka pastatykit , pamojuos jums subinlaižiams. Naikinkit viska ka tik galit, deginkit, griaukit.Neitikėtinai daug bepročiu priviso, ar tai vakcinos juos taip paveikė

na

na portretas
tai pastatykit vietoj jo koki jankiu sliuha

Anonimas

Anonimas portretas
Idomu kada šiuolaikinius tėvynės išdavikus kars?Visiškas idijotizmas, protų užtemimas, subinių laižymas. Slykštu

Zemaitis

Zemaitis portretas
Visus Tevynes isdavikus i siukslyna! Taip pat kuo greiciau skelbti kgbistu sarasus, nes jie jau uzvalde Lietuva ir ja griauna.

dd

dd portretas
kaunas pasmirdo ožiu

KGB-istai siautėja

KGB-istai siautėja portretas
O kada KGB-istus iškelsit iš seimo,kai kurie net europarlamentą įsitrynė.

tam cirkui per ašaras

tam cirkui per ašaras portretas
Šančių kapinėse pilna kryžių žuvusiems už Lietuvos laisvę. Nueik, kada...

Neisvaziavusiems i derzava

Neisvaziavusiems i derzava portretas
niekada nevelu ta padaryti...

Balamutas

Balamutas portretas
Ateina laikas sunešt didžiulę krūvą sovietinių grafomanų knygų ir sudegint Lukiškių aikštėje. Akciją atlikt sutemus, šviečiantis fakelais, skambant maršams.

ArunaS

ArunaS portretas
Dabar tik šventąjį LENSBERGĮ ant to akmens užmauti. IDIJOTAI.

cirkas per asaras

cirkas per asaras portretas
jau turbut tuoj i sanciu kariu kapines isivers beretes, nes ten pilna paminklu ir zvaigzdziu

Nu jo,

Nu jo, portretas
su tuo paminklu griovimu tai elgiames kaip chunveibinai kulturines revoliucijos metu. Man tai atrodo abejotinai.

Gražinkit seną vardą "Kauno HES"

Gražinkit seną vardą "Kauno HES" portretas
Draugas Stalinas pasiūlė Prie atšalusios kavos Savo saulę ir mėnulį "Tamsiai" laudžiai Lietuvos Ir Paleckis,susidėjęs Sau į švarko kišenius Nešė Stalino idėjas Atsargiau, kaip kiaušinius Rėkė šūkiai ir plakatai Apie laisves nuostabias O mongolų automatai Varė žmones į duobes (K.Kubilinskas "Raudonasis rojus") ištrauka...

Gera diena

Gera diena portretas
Kauniečiai švenčia!. Okupantų palikuonims degeneratams - čemodan - vokzal - rosija!

pastatyt biusta

pastatyt biusta portretas
Žilvinui Ručyznui krysos gaudytojui gyvemino kliurkai .

kar kar

kar kar portretas
kad griauti, tai visu pirma reikia tureti ka vietoj to pastatyt. Ar kasciuno galva dabar ten uzdesit?

Kaunietė

    Kaunietė   portretas
Kas ir kada pastatė tą biustą ir Kmada kada PASTATE PRIE DEVINTO FORTO TA DIDZIULI Paminklą Mirgi žinom tikrai Ne šioje santvarkoje tai mmm MM

LOLas

LOLas portretas
tai gal dar HES noresim nugriaut, juk pastatyta sovietuose. Liurbiai

Anonimas

Anonimas portretas
Kai greitu laiku uzeis Rusijos Imperija landzberginiai fasistiniai balvonai, nacistiniu zudiku paminklai bus NUGRIAUTI ir atstatyti kovotoju uz Lietuvos darbo zmoniu laisve ir demokratija paminklai. Mirtis Landzberginiam fasistiniam rezimui.

menininkas

menininkas portretas
O tai dabar graziau? lol

Asta

Asta portretas
Tikrai lenkiam galvas Gruto vadovam, siemet atvyko vaikai is JAV , apsilankem ten, kaip smagu su kokiu noru rode musu anukam kokios priemones buvo jiems lankant vaiku darzelius, kokie buvo paminklai, tad gerai kad atsiranda sveiko proto zmoniu, turinciu lesu visa tai issaugoti.

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Praeis pora desimtmeciu ir griausime, tai ka dabar sukuriame, juk reikia naikinti" senienas" be to tu kureju poziuris bus " niekam tikes, gal baltarusiskas, gal kinietiskas, netgi gal rusiskas"

taip manantis

taip manantis portretas
nuomonių buvo, yra ir bus, bet sovietinių koloborantų paminklų neturi būti. Bravo kas nuėmė. Literatūros muziejuje ar Grūte, tegul stovi- kam jie brangūs, nuvažiuos, pamedituos prieš juos ir gryžę visiems pasakis:, kad prie rūso buvo geriau. Nu ir ką tu jiems pasakysi

G

G portretas
Nelyginkit genocido užsakovų su saulės apakintais menininkais.

Anonimas

Anonimas portretas
Geda! Vandalai....

Tiems,kam brangūs vietiniai nenaudėliai

Tiems,kam brangūs vietiniai nenaudėliai portretas
Jeigu jie jums turi stovėti amžinai,tai gal tada ir lenino paminklus reikėtų atstatyti miestų aikštėse,juk tai irgi ,,istorija",a ne?!!!!....

G

G portretas
Nu amerikoj verčia paminklus Kolumbui, anglai didžiųjų pirklių paminklus ir gatves irgi pasišovę naikinti. Toks lyg ir gaunasi istorijos trynimas. Niekas nežino kaip "naujoji visuomenė" po 10 metų žiūrės į Vytautą didyjį. Jis gi užkariautojas buvo. Daug tautų pavergė.Neneigiu, kad Cvirka buvo kolaborantas, taip ir buvo, tačiau ar tuo kolaboravimu pakenkė taip smarkiai, kad pradėtume naikinti, abejoju.

aš portretas
Vietoj Cvirkos gal papuniui vietą padarė,nenustebčiau, esant šitai valdžiai,bet ateis laikasir jį nukeltreikėtų,nesneišsisuks senis nuobausmės ir padarytos ir daromos žalos Lietuvai

Kur dingo KGB???

Kur dingo KGB??? portretas
Gaunasi taip, kad dabar Banionis, Sondeckis, Cvirka - didžiausi KGB. Ir visi mirę ir iš kultūros srities. O kur dingo visi kiti saugumiečiai? Tie, kurie yra gyvi.Juk tik 30 metų nepriklausomybė. O saugumiečiai tupėjo visur. Nebuvo nei vienos darbovietės, nei vieno universiteto, instituto, technikumo ir t.t. kur nebūtų slapta kyšoję saugumiečių ausys. Ir jų visa armija gyvų. Sako, kad jiems užteko atsiprašyt. Ir jie gaus pensijas kaip ir visi padorūs žmonės. Tai kodėl nepaviešinti sąrašai?

Proto balsas

Proto balsas portretas
Baisiausia, kad cvirkos biustas stovės Vaikų literatūros muziejuje. Sovietinio kolaboranto, skundiko biustas -vaikų muziejuje??? Pasiūlymas muziejaus direktorei, gal suneškime į muziejų viso pasaulio atsilupėlius, visokius hitlerius, stalinus, maodzedunus, putinus ir lukašenkas? Papasakotumėt vaikams apie jų ,,žygdarbius,,...

Spurginės lankytojas

Spurginės lankytojas portretas
Ar nereikėtų pasigilinti, kiek šiukšlių dirba „Vieningo Kauno" komandoje? Seniai būtų laikas. Dabar tiesiog šlykštu...

Dalia

Dalia portretas
Elgiamasi taip,kaip ir atejus tarybinei valdziai,tai kuo si "demokratine"yra geresne.

Anonimas

Anonimas portretas
Kai kas ir su Hitleriu mokesi. Ir kas?

To tautos balsas

To tautos balsas portretas
Kodėl kažkas turi būti mums pavyzdys? Suomija gyvena savo gyvenimą. O tu gali važiuoti į grūto parką ir ašarą ten nubraukti. Gal tau ir leniną lukiškių aikštėje pastatyti, nes tai istorija? Tikras pusgalvis tamsta, su savo istorijos "paniatkem"

Tėvas su juo mokėsi

Tėvas su juo mokėsi portretas
Tas paminklas niekam netrukdė. Jis stovėjo geriausioje vietoje, vaikų literatūros muziejaus kiemelyje. Nuo gatvės jo nesimatė.

Tautos balsas rūke

Tautos balsas rūke portretas
Helsinkyje stovi paminklas ruskių carui prijungusiam Suomiją prie Rusijos imperijos,- ir niekas dėl to nesiplėšo, nes suomiai žino ir gerbia savo istoriją, ir tai yra priminimas, kad gali viskas pasikartoti. O mūsų konservai ir jų subinlaižiai moka tik griauti ir vogti. Dabar puls S.Nerį... Oi atsirūgs jiems patiems po kiek laiko tokia politika.

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Įteisinti vandalai.

Editai

Editai portretas
Kauno miesto savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas Saulius Rimas - ar tikrai??

grazu

grazu portretas
LIeTUVOS isverstaskuriai naikina musu salies istorija,greit ko gero musu,LIeTUVELES neliks ir PASAULIO zemelapyje....

Kaunietis

Kaunietis portretas
Netikėjau, kad Kauno meras toks skystablauzdis. Šūkis „Kaunas tvarkosi" jau paseno, nes dėl fiziologijos sulaukus tam tikro amžiaus organizmas persitvarko, įvykę pokyčiai žmogų daro agresyvų. Parodose nesilanko, užuot statęs paminklus juos ima griauti... Gaila žmogaus, nugriauto P. Cvirkos žodžiais tariant, Kad smegenų veiklos procesai taip sutriko....

paminklą nuritinom akimirksniu

paminklą nuritinom akimirksniu portretas
bet kgbistų anūkams ir vaikams leidžiam siautėti valdžioje 30metų

Anonimas

Anonimas portretas
priminsiu tamstai, kad žemiau išvardinti veikėjai į maskvą vyko dar prieš okupaciją, ir už CCCP ambasados lėšas...

"patriotai"dviveidžiai

"patriotai"dviveidžiai portretas
Šituos "patriotus"marazmininkus,matomai velnias apsėdo.Nemanau,kad Cvirka,S.Nėris ar kiti kultūros veikėjai,į Maskvą vyko savo noru.Jeigu jie būtų atsisakę vykti,galimai būtų vykę į Sibirą ir jau prverstinai.Ne jie,tai kiti turėjo vykti.Juk buvo baisūs Stalino laikai.Bet,jeigu jūs "patriotai"norite juos kaltinti,tai yra daug,daug kaltesnių.Pavyzdžiui Lansbergis ,kuris dirbo komunistų ruošimo kalvėje,Gavo net sovietinnį profesorių,tik vieniems lansbergiams,sovietai grąžino nacionalizuotą jų turtą.Spaudoje buvo parodytas jo pareiškimas,kuriame jis labai prašo,kad būtų priimtas į komunistų partiją.Prašo tikrai jau ne stalinizmo laikais ir SAVO NORU.Grybauskaitė,kurią jūs taip garbinate.Ji jau esant Nepriklausomai Lietuvai dar dirbo komunistų ruošimo kalvėje, ir už gerą darbą buvo net premijuota.Žinoma SAVO NORU. Išverstaskūrė Oželytė,kuri sovietiniais laikais buvo lenininių premijų lauriatė,visų ck narė,parsidavus komuizmui iki raudonumo.Žinoma SAVO NORU.Tai kodėl garbinate juos?

Anonimas

Anonimas portretas
Manau, labai geras sprendimas biustą perkelti į muziejų. Siūlyčiau patalpinti muziejaus rūsyje, kur Cvirka ir gyveno. Vatnikai galėtų ten rinktis, atnašauti aukas savo mylimam rašytojui. O užėjus pilnačiai, galėtų kaukti žiūrėdami į mėnulį pro rūsio langelį

Puiku

Puiku portretas
Pagaliau.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
paminklus griauna, o į valdžia renka KGB agentus, komunistus, okupantus, ar galima sakyti ar jie sveiki......

jau priduotas

jau priduotas portretas
i metala elektrenu g.-aikit gelbet

PROFAS

PROFAS portretas
Idomu kas autorius Visai geras darbas

Tsi

Tsi portretas
Tai reikia nuimti ir isimti knygas visu komunistu ir kgbistu su visais ju straipsniais pradedant nuo agento magnolija agento dedule ir kitu

Pastabėlė

Pastabėlė portretas
Kokie mes drąsūs ir stiprūs kovoje su paminklais!

Kaunietis

Kaunietis portretas
Vyksta kazkoks marazmas,zymus rasytojai,poetai priverstinai buvo siunciami i Maskva nusilenkt rusams,nes nenuvaziavus neteksi darbo o M.Brazauskas ir i ji panasus savo noru vykde komunistinius Rusijos nurodymus o jo vardu ir Kauno hidroelektrine pavadino ir prezidentu isrinko,baikit juokint pasauly.

Totalus

Totalus portretas
Talibanas

bp

bp portretas
Kariaujate su paminklais, tačiau nematote kokį fašistinį monstrą užsiauginote savo amžinu valstietišku nuolankumu ..

Kaip pirštu į akį

Kaip pirštu į akį portretas
Dviveidystė! Brazauskas -Lietuvos patriotas! cha cha cha

dviveidystė

dviveidystė portretas
Raudonosios Dalios rinkėjus labai piktina Lietuvos patrioto A. Brazausko šviesus atminimas

Anonimas

Anonimas portretas
Gerb. Edmundai, nekreipkite dėmesio, čia keletas sovietinių durnelių siautėja. O Jūs - garbingas žmogus.

Aiškiaregis

Aiškiaregis portretas
Puiku, kad Kaunas atsikratė kolaboranto stovylos. Reikėtų dar Kulautuvos priemiestyje gatves pervadinti... Ar buvote Kulautuvoje? Ten yra ir S. Neries, ir P.Cvirkos, ir L.Giros gatvės... Gėda man būtų tokioje gatvėje gyventi.

dviveidystė

dviveidystė portretas
Tarybinių laikų žvagždę Norvaišienę labai piktino tarybinio rašytojo biustas

Kaunietis

Kaunietis portretas
E Tulcevičiau tamsta visiškas Lietuvos niekšas, o Brazauskas statė Kauno HES, tai tu norėtum ir elektrinę nugriauti, parazitai apsigyvenę ir griauna paminklus, mūsų atmintį. Galvoja atėję visiems laikams.

PENSININKAS JUOZAS

PENSININKAS JUOZAS portretas
MANKURTŲ ŠUTVĖS DARBAS

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Taip , Brazauskas ,,statė,, elektrinę taip pat kaip ir Stalinas laimėjo karą .

Nuomonė

Nuomonė portretas
Tikriausiai taip pat sėkmingai netrukus versim ir dabartinių liandzbirkinių veikėjų ir visokių banditų paminklus. Tomis pačiomis rankomis. Kai tik pasisuks vėjo kryptis...jie greitai išvers kailiukus.

Anonimas

Anonimas portretas
Puiku. Beliko sugriauti viska, kas pastatyta nuo 1772 iki 1918 ir 1940 iki 1991, ir busim issivadave nuo okupacinio palikimo, busim laisvi ir nepriklausomi

tam --Tulceviciuj,,, 0 tu ar nuveikei ka nors

tam --Tulceviciuj,,, 0 tu ar nuveikei ka nors portretas
,,,VARDAN TOS LIETUVOS..., Brazauskas state ta Kauno HES,a.... o tu pakerksnute tik su kujais aplink paminklus lakstai griauni , ir neries pakrantei ,,,vamzdiec,,, surudyjusius vamzdzius kaisioji.. kaip ,,,meno kurinius,,,, Uuuuu libersosine valkata

Anonimas

Anonimas portretas
Nugriovėt negyvo komunisto ,,išdaviko,,biustą ,o ką darysit su gyvais ,kurie sėdėjo partkomose ir kitose minkštuose kėdėse ,aš monau jie ir dabar uzima geras vietas tie komunistėliai.Kode HES pavadintas CK komunisto vardu ,o ne projektotorio. Nugriaukit ir Smetonos paminklą ,juk pasiraitojas kalašias ,palikęs tėvynę pabėgo.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Niekas istorijos keisti nesiruošia , nes tai neįmanoma , o kas nori sužinoti kaip buvo seniai tam yra knygos , filmai , muziejai , šį balvoną senai reikėjo pastatyti į jam deramą vietą , taip pat būtų gerai jei ir Brazausko užrašas ant HES,o sienos sulauktų tokio pat likimo .

tai ---,,PIDER -Laisvei,,,siuksle prakaituota , ne Cvirka

tai ---,,PIDER -Laisvei,,,siuksle prakaituota , ne Cvirka portretas
treme , ,,,okupavo,,, ir kankino ---BLT --jus debilai nedanesioti MOKYKITES ISTORIJOS --NES DEBILAI ESAT IKI SUPUVUSIOS SAZINES ,PASAKNU ....

Laisvė

Laisvė portretas
Poetė Aušra Kaziliūnaitė: ,,... Tas paminklas – geras priminimas apie tai, kas įvyko, ir apie tą laiko nevienprasmiškumą“. Geras priminimas??!!! Okupacija, trėmimai, kankinimai - geras priminimas??? Ar tau su galva negerai moteriške???

Algis

Algis portretas
Puiku - seniai šią Lietuvos šiukšlę reikėjo nudrėbti ir kur nors į kokio viešo tualeto pamatą įkišti. Tokiems tik ten ir vieta.

serž

serž portretas
Brazauskas CKsekretorius buvo, o Kaune HES jo vardu pavadino. Komedijų teatras. Šis tai tikrai sovietų valdžiai gerai tarnavo.

cha ,,, kada dabartinius [ ir busimus] lansbirkinius

cha ,,, kada dabartinius [ ir busimus] lansbirkinius portretas
zemakelnius versim as su kuju prie ju ,,,paminklu,,, stovesiu pirmas .....

kokiems cia Kauno PEDERa....stams

kokiems cia Kauno PEDERa....stams portretas
panizo renkenos A..? Sauliu organizacijos milicninkams ir sovietiniams praporscikams su komjaunuoliais .... ?

Miškinis

Miškinis portretas
Valio. Bet vis tik 30 užtrukom...Ilgokai.

Juokinga keisti istorija

Juokinga keisti istorija portretas
Bet ne veltui posakis, kad istorija priklauso nuo to, kas ka raso. Koloboravo su sovietine valdzia :))) o kas nekoloboravo? Landzbergis gal? :))

Vatnikams

Vatnikams portretas
Ateis kažkada eilė ir Braziui , komunistinei išperai.O Cvirka , buvo išdavikas , dirbo saugumui , per jį buvo nužudytas ne vienas žmogus.Yra įrodymai genocigo ir rezistencijos centre .

nuomonė

nuomonė portretas
Mano nuomone, paminklas rašytojui galėtų būti pastatytas jo gimtuosiuose Klangiuose, Jurbarko rajone-ten yra jo vardo muziejus ir berods tebevyksta Novelės vakarai.

Statybnioks

Statybnioks portretas
O kada ateis eilė KAUNO HES nukrapštyti TSKP LKP sekretoriaus, kuravusio TSRS KGB Vilniaus padalinio veiklą, TSRS kariuomenės Pabaltijo apygardos Karinės tarybos nario A. Brazausko pavardę?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Apgailėtina.

Kada palangos muzikai

Kada palangos muzikai portretas
Nuvers vatnikini bulvona??

Parsidave sliuzai,ivardija save

Parsidave sliuzai,ivardija save portretas
Kaip tauta??

stacha

stacha portretas
keiciame istorija,atsirado vieta anukui

Baisi partija.....tik jie....

Baisi partija.....tik jie.... portretas
Kokie žiaurūs konservatoriai.......viską naikina kas jiems nepatinka net tautos neatsiklausia......greičiau rinkimai ateitų.....

Anonimas

Anonimas portretas
Puiku. Sutaupysim Landsbergio paminklui. Postamentas tiks ir senas.

Galerijos

Daugiau straipsnių