Manau, nereikia jokių konkursų ir jokių eglių. Vis tiek visiems eglė bus šūdina. Galėtų kokį dvidešimtmetį jokios šventės nebūt. Gal tada išpindėję mieščionys pradėtų vertint ir nupušusį eglišakį su blizgučiu.
baigti švesti praėjusias ar pradėti švesti ateinančias? nupušimo viršūnė. birželio mėnesį apie kalėdas kalbėt, galima jau kūčiukus pardavinėt ir pradėt vaikščiot su kalędine kepure.
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)