Kainų šuolis piktina ir gąsdina kauniečius: kai kas pabrango net pusantro karto

hmm

hmm portretas
Ne visi skaitytojai tokie silpnapročiai, kaip galvoja šis straipsnio rašytojas. Nuotraukose kruoų pokeliai Lidl , o netikečių - Maximos Optima linijos. Durnina visi - tiek valdžia, tiek žurnaliūgos.

kreipiamės

kreipiamės portretas
Kur žiūri vyriausybė,kodėl leidžia iš žmonių tyčiotis verslininkams ir pardavėjams-užėjus į parduotuvę-plaukai šiaušiasi,kokios kainos.Pačios pardavėjos sakė,kad kainos kyla kiekvieną dieną.Argi galima tokiu metu,kai žmonės jau ir taip įvaryti į kampą ,dar ir maisto produktus branginti. Jau ir taip jų kainos ,palyginus su kitomis respublikomis,buvo pačios didžiausios.

Kaunas

Kaunas portretas
Milijardieriai ne 100 tukstanciu e turi skirti,o koki puse milijono.O ne kainas kelti ir iš tu uždirbtu skirti 100 tukstanti euru.Tai pasityciojimas,one pagalba ar parama žmonėm,medikam.

Dija

Dija portretas
Tikrai,viskas pabrango,visuose prekybos centruose. Kodėl valdzia- Nežiūri,Nesiima jokių priemonių????? Kaip mums išgyventi,kai negalime dirbti???? Tipo,valdžia žmonėms apmokės,kompensuos?! Nejuokaukit! Kada,dar,tas bus!? Po karantino! O kaip karantina išgyventi,už ką mokesčius susimokėti????

samas

samas portretas
Kai pagalvoji, toks Marcinkevičius (Maxima savininkas) milijardierius ir jam gaila kokį šimtą milijonų skirti labdarai, ar atpiginti prekes. Nemanau,, kad jo gyvenimo kokybė pablogėtų.

Lyda Gudonienė

Lyda Gudonienė portretas
Lietuvoje viskas po truputį brangsta. O Norveginjoje, prasidėjus karantinui, atpigo visi maisto produktai, net vaisiai už pusę kainos. Verslininkai sako: "Dabar sunkus laikotapis - jūs nedirbate, o gyventi reikia". Jie noriai aukoja didelius pinigus fondui:"Nepasiturinčioms šeimoms." Mano draugei net nuomą už namą šį mėnesį sumažino perpus. O pas mus jokio supratimo verslininkai neturi , o Prezidentas šelpia verslininkus, kaip kokius ubagus. Galima pamanyti, kad tuoj iš bado mirs Lietuvos verslinikai...

popo

popo portretas
tik liet. taip gali but , niekas tu gobsuoliu nebaudzia

Anonimas

Anonimas portretas
Nebūtina kaupti tų pasenusių kruopų,miltų ir pan.,nes taip tik padedam PC,o mums reikia gero,šviežio maisto,gryno oro,nes imunitetas pavasarį ne iš stipriųjų.Gyvenantys UK jau skundžiasi,kad maisto prod.dabar tenka paieškoti,bet jie nekaupė visokių senienų,matomai įgijo pasitikėjimą ta valstybe...

IR

IR portretas
Tegul paspringsta tom kruopom gobsuoliai, mesa irgi pabranginta. Tikriems ne emigrantams lietuviams spekulentams vis mazai. Kam jiems emigruoti jeigu ismoko islupt is vietiniu. Dabar ale verslininkai turtuoliai.

Anonimas

Anonimas portretas
Pakele kainas sau pakenks, juk yra prekiu pigesnių, kurias galima pirkti.Niekada neinu i galvą, juk yra kuo pakeisti i kitą preke.O prisiveisus kirmėlių išmes.

Savininkai

Savininkai portretas
pervede 100000 eu i paramos fonda, tai dabar atsiima tuos pinigus

viskas pabrango

viskas pabrango portretas
įdomiausia kai ikiniai dar pernai buvusias Cento prekes pavadino Clever. Tai reikėjo ir pabaigti - "clever seller, crazy buyer".

kaunietis

kaunietis portretas
Mūsų verslininkų godumas jau pasiekė beprotybę, reikia viešai tokius išgamas pakarti, kad nelobtų iš kitų bėdų.

.

. portretas
Kai kam bėda, kai kam džiaugsmas. Milijonus verslininkai susikraus ant žmonių nelaimės ir dar prašys valdžios, kad padėtų, nes nukentėjo nuo paskelbto karantino.

pakaunietis

pakaunietis portretas
O jūs į respiratorių kainas pasižiūrėkit - paprastas respiratorius (ale vienkartinis) - 7-15EUR!!!!!!!!!!! Be navarotų, be nieko. Paprastų paprasčiausias. Ir tai tik dulkes sulaikantis. Netikit? Ermitažo e-parduotuvę aplankykit.

e

e portretas
parazytoja visi prekybos centrai, zmonem ir taip sunku o jie brangina maista, tai nusikaltimas , supudyti kalejime tokius parazytus, tokia mano nuomone apie verslininkus kurie parazytoja.

na

na portretas
o kas ir brangina, tuos kuriuos paliko dirbti tai didieji prekybos centrai. Vat jums korona ...ateina gili krizė...neišbrisime, net po 10 metų. Neveltui verslas slėpė mokesčius mokėjo vokeliuose ....dabar nors kelis mėn. išgyvens, o būtų valstybei atidavę likę be kelnių. Tik prekybos didiesiems ponams reikia išsilaikyti, kiti visi smulkieji žlugs.

Prašymas

Prašymas portretas
Ar negalėtų seniūnijos padėti vienišiems senjorams įsigyti respiratorių , nes juos galima gauti pirkti tik e-parduotuvėse ir reikia užsisakyti ne mažiau kaip 5 vienetus. Dauguma senjorų e-bankininkyste nesinaudoja. Perkant didesnį kiekį 1 vnt. kaina pigesnė. Senjorai priklauso rizikos grupei , todėl nors ir retas apsipirkimas maisto produktų be respiratoriaus kelia pavojų gauti užkratą. BARBORA dabar labai užimta, be to, ne kiekvienas senjoras turi galimybę pasinaudoti šia paslauga.

Melagiena

Melagiena portretas
Taip pat buvo žadama pereinant prie eurų, o dabar 1 litas=1 eurui už paslaugas, prekes, santaupos nuvertėjo 3,5 karto. Pensijos ir darbo užmokestis stipriai atsilieka, pastovi ubagystė. Vieni turistauja po pasaulį ir grįždami parveža virusus, bakterijas ligas, o kiti vargdami lesa kruopas namie. Neapsakomas atotrūkus tarp pasiturinčiai gyvenančių ir skurdžių.

Jonai

Jonai portretas
nepamiršk, jei valdžia garantavo, tai bus atvirkščiai

Is Italijos

Is Italijos portretas
Koronavirusui reikia musu kuno kad galetu isgyventi. Jeigu virusas neras zmogaus kuno mirs. Tam kad virusas nerastu musu kuno, privalome kiekvienas izoliuokites savo namuose. Pakentekite karantina dabar. Kuo greiciau sustabdysite virusa, tuo greiciau vel galesite dziaugtis gyvenimu. Geriau visiems karantinuotis dabar, negu verkti del mirusiuju paskui.

Anonimas

Anonimas portretas
Eik tu naivuoli, kam rūpi tos peticijos ? Šiknai jos pasišluostyt...lietuvis lietuvį visada apknis, jei tik galės. O be to, kainos sykį pakilę jau nesumažėja...

Rašykitės

Rašykitės portretas
peticiją, kad nebūtų branginamas maistas. Žr. peticijos/visos

C

C portretas
Bus dar brangiau vogsim ir ka mum padarys,jai neygali valdzia tarnaujanti monopoliuj tvarkos nepadarys kad kainu kilima sustabdyt.

Anonimas

Anonimas portretas
Kur tie lietuvos seimo sudai kurie sake kat niekas nebranks kurvos jus kai tokius sudus laiko lietuvos zemele saudyti tokius pidarus kat ju neliktu lietuvos zemelei

Imkit

Imkit portretas
Uz dyka ir eikit namo. B..i lai jie uosto

Romualdas

Romualdas portretas
Dar prieš skelbiant karantiną, aš rašiau kad,prekybininkai ta laikotarpį išnaudos savo naudai .Paprastai be išvedžiojimų pasakau .Kam bėda ,kam nauda.Iki bus pirkimai ir kils kainos .Kada prekybininkas atsisakė pasinaudoti situacija.Atrodo tiek uždirbs per šį virusinį laikotarpi,jog likusi gyvenimą gyvens aprūpintas viskuo. Matomai serga tokia liga ,kai nejaučia saiko.Turbūt toks prekybininkų nusistatymas, išnaudok kiekviena galimybe nes daugiau gali nebūti.Tai ir matosi iš kainų augimo.

Domas

Domas portretas
Kuris brangina prekes tuos verslinykus saudit vietoj

Kanada

Kanada portretas
Atsipeikekit ,nuolatos verkslianantys lietuvaiciai! Visam pasaulyje suirute ,ne tik pas jus,,parduotuves tusciom lentynom ir Toronte ,o jeigu ka radau siandien tai kainos neatpazystamai pasoke!!! Brangu?Neimk,,,

Galimai

Galimai portretas
Kaip besakytumet bet grikiu gamyba varenoje ir ryziu ivezima i Lietuva tvarko Galinta (Mazucho imone o vilniuje skaneja)Siuo sunkiu metu jos elgesi nekrikscioniskai...Reiktu kad sinogoga pasidometu kodel taip jie piktnaudziauja

Pz/dc

Pz/dc portretas
Dirbt eikit ,gana šūdą malt

Andrius

Andrius portretas
Karantinas! Kur tu žadi eit į tas gatves?

...

... portretas
kuras pinga .o maistas brangsta .iseikite i gatves .arba kentekit uz laisva ir [nepriklausoma] LIETUVA ...

Piktas

Piktas portretas
Maksimoje grikiai buvo 0.85 o dabar 1.15 ir dar rasti neina. Pipiec

A

A portretas
Tiem svolaciam kurie brangina,tas islys per kita gala ir tikrai pamatysit.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių