Karantinas palietė ir „Barbora“ pristatymus: užsakytas prekes gauna ne visi žmonės

Anonimas

Anonimas portretas
Nesu Maxima grupės gerbėjas, dėl tam tikrų įvykių praeityje, bet Barborai priekaištų neturiu. Sunku sužvejoti pristatymo laiką, bet pavyko kelis kartus ir ne nakties metu, o tarp 10 - 12h. Ko tikėtis kai jie pristato praktiškai už savikainą, o tolimesnius rajonus gal ir į minusą. Puiki proga imtis iniciatyvos ir įkurti savo prekių išvežiojimo verslą, bet pagalvokite kiek tokia paslauga turi kainuoti kad verslas atsipirktų per trumpą laiką. Vakar vakare buvau Lidl, žmonių nedaug, laikosi atstumo, daug žmonių su kaukėmis. Svarbu pasirinkti nuošalesnę parduotuvę ir ne piko laiką.

-Tau

-Tau portretas
Tai jei tamstai nereikalinga, tai ir nesinaudok, kame problema? Man reikalinga, man tinka, aš naudojuosi. atsakiau į tamstos klausimą, kam reiklinga?Taip, tenka nuolat stebėt sistemą, kad sugaudyt atvežimo laiką, įsivaizduokit, net naktį ! Nu tai ir ką ? Taip, ne visko yra, ko nori, pageidauji ar tikiesi, taip, pasitaiko klaidų, antai vairuotojas nepaliko mano 3 maišų, tai susiskambinau tiesiogiai su juo, jis peržiūrėjo prekes, rado, atsiprašė, atvežė. Nematau reikalo cypti, ūkti, stenėt ir skųstis. Visiems aišku, kad užsakymų padaugėjo ne kartais, o dešimtimis kartų. Tai ir kliurkų pasitaiko ir pasitaikys. Tiesiog pasrinkimas- arba naudojiesi, arba ne.

tau

tau portretas
Barbora neprisitaiko prie esamų sąlygų. tais keliais autobusiukais neprivežiosi. per visą karantiną nepavyksta išspręsti pristatymo laiko - jo paprasčiausia - nerasta. Kam ta tokia paslauga reikalinga?

Aura

Aura portretas
Uzsisakyti nepavyksta jau tris savaites. Laikai atsiranda is karto visi uzimti, gaudyk kiek nori...

prelude

prelude portretas
matyt barbes programoj nenumatyta, kad gali but kliuciu pristatymui,o po to tenka anuliuotu uzsakyma arba laukt kol antra karta uzsakys is naujo, sveikinimai barbiu programeriui

Nukentėjęs klientas

Nukentėjęs klientas portretas
Klausimas BARBORAI: o tai kodėl, atšaukus užsakymą, kurį klientas užsirezervuoja per kelių dienų juodą darbą, paprasčiausiai eliminuojate jį, nesuteikdami žmogui jokios galimybės pristatyti tu užsakymo kitu metu, sekančią dieną ar pan.? Pirmiausiai žmoniškai, ar jūs suprantate į kokią neviltį pastatote žmogų? O teisiškai, manau, atsiras klientų, kurie pamokys už tokius ,,pokštus".

Vile

Vile portretas
Nors vienas pozityvus straipsnis! Malonu,kad zmones tokiu sunkiu visiems metu, nepamirsta buti zmonemis. Aciu visiems!

Pelius

Pelius portretas
Viskas su klaipedska Barbora gerai. Dirba pavojingomis salygomis-veza...kiekvien idiotui neitiksi.

Laima

Laima portretas
neįmanoma per barborą nieko nusipirkt nes visą šią savaitę nėra jokio laisvo laiko pristatymui.valdžia liepia neit į parduotuves, tai tegul pasako būdą kaip nusipirkt maisto.esu priversta eit ir rytoj reikės tai daryti nes jau baigiasi atsargos.dabar per radiją veryga drįsta ironizuoti,kad ėjimas nusipirkti maisto jam atrodo pramoga.man tai atrodo pavojingas žygis.o parduotuvėse žmonių daug, nes miestuose daug žmonių gyvena.negi taip sunku suprasti tokius paprastus dalykus

O,

O, portretas
Klaipedoj viskas gerai, aciu visiems ten dirbantiems ,tik nesusirkit!

parduotuves griuvimas

parduotuves griuvimas portretas
su karantinu nesusijes.

asilui aaa

asilui aaa portretas
gal nenumirsi per tas 5 dienas be kelių eurų idiote?

aaa

aaa portretas
Lietuviškas biznis, net 5 dienas laikys svetimus pinigus. Kas trukdo rytoj gražinti žmogui pinigus? Tinginiai...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių