Ką popiežius parašė Kauno svečių knygoje?

Grįžti į straipsnį

Antanas

Antanas portretas
Pritariu Jshs. Pirma knyga skanuoti, ir deti i interneta. Jei savivaldybe neturi techiniu galimybiu- nuneskit i KTU informatiku baraka, padarys uz deze alaus :)

K.Ignatavičių į merus

K.Ignatavičių į merus portretas
Kęstutis Ignatavičius nuostabus žmogus ir begalinis Kauno patriotas. Iš esmės Kaunas būtų laimingas jei jis būtų Meru.

Dievas

Dievas portretas
Jo ką parašė? Kad vynelis prastas? Ar kad tyskit daugiau pinigų?

reikejo kreiptis

reikejo kreiptis portretas
moku visas tibeto,nepalo,hindi,ir dar lietuviskai biski

bbd

bbd portretas
isvertus buvo,,mylek juodasikni kaip artima savo-amen

budintis

budintis portretas
Branduolys maitinamas iš Švenčiausiosios ir Nekalčiausosios Jėzaus Širdies Amžinųjų Gelmių, ir Amžino Dievo Tėvo Šaltinio- Gyvybės Vandens. Kas negeria šio Vandens- Amžinojo Žodžio- Evangelijos, savyje gyvybės neturi. O apsirengusieji skaičiumi, prieš tai- diena anksčiau 22, rodė pirštu į savo krūtinę: į Apreiškimo Jonui 22 dalį- Knygos pabaigą.

budintis

budintis portretas
Urbšys ir ne tik jis, Santakoje pamatė Vaivorykšę ir paskelbė Urbi et Orbi. Verkė angelas, šalia Vaivorykštės, danguje, Vatikano Antikristui atitekusių sielų Santakoje, kitur ir prie Tv ekranų, kurie priėmė jo palaiminimą. Perkastos vyskupo Kevalo pranašystės Kauno Santakoje 2018 09 23? "Neperkandęs kevalo, branduolio neragausi ( kad ir iš folkloro)". Dvasinis Branduolys išleido daigus ir sudygo Švč. Megelės Marijos žemėje- Lietuvoje- Naujojoje Jeruzalėje- Apokaliptinio Žirgo šalyje.. Paskutiniai- tapo pirmieji. Auga vaisius saldus, duoda vaisių 12- a mėnesių. Jį dar tuomet pašventino Kardinolas V. Sladkevičius (sladkij- saldusis), todėl vaisius saldus.

budintis

budintis portretas
„Angelas apsireiškė sapne Pranciškui ir liepė vykti į Lietuvą“, pranašavo vyskupas Kevalas Santakoje. Atvyko. Ir Pranciškus ir Angelas- Šalia Vaivorykštės virš Santakos. Popiežius Pranciškus ekuneminiame Santakos šou paliko Jėzui ir Lietuvai dovaną: atvėrė naujai 5 Jėzui stigmas, netikintys, priėmę iš vatikaninio svečio palaiminimą, susirišo save – ekumeniniais antikristiniais diržais, atidavė geranoriškai šėtonui sielas. Svečias gavo savo duoklę. Lionginas Virbalas ekumeniniame šou Santakoje, naujai Virbalu perdūrė Jėzui šoną. Pabaigoje išbėgo ir vanduo. Šis reiškinys- Vodopjanovas. Mataitis iš Velykių Šventovės parodė ir į Mt.23, Apokalipsės 23 dalį, taip buvo pažymėję save Santakoje evangeliniai personažai. Matykime! Sekime Jėzaus Bažnyčios likučiu, kuris antikristiniame modernistiniame šou nedalyvauja, neleido užpilti ant savęs Vatikano- Babelės nedorybių.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
pasiūlymas Kaunui.Galėtų būti ir didžiausių,Kauną aplankiusių nusikaltėlių knyga greta.Tai svečias pasirinktų kurioje ką nors Kaunui palinkėti.

jojo

jojo portretas
isverte i lietuviu k,o ten parasyta,,aikit jus visi nx

Jshs

Jshs portretas
Manau butu labai smagi ideja pirmaja knyga perasyti ir isleisti pasiskaitymui zmonems. Arba bent jau pateikti internetine jos versija, manau ne man vienam idomu kas ten prirasyta :)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių