Išsigandusi mama: Kauno mokykloje liejosi kraujas

Grįžti į straipsnį

Piktžolės

Piktžolės portretas
Visur viskas tik pažanga, modernizavimas, tobulinimas, vaikai auginami ir ugdomi pagal moderniausias ir pažangiausias metodikas... Tačiau užuot tapę geresniais, mokytesniais, tobulesniais, degraduoja neįtikėtinais tempais. Mus palieka aukštos kultūros, moralės, erudicijos žmonės, o į jų vietą kas ateina? Kokią visuomenę, kokią ateitį toliau kurs šitas mokyklose bemojuojantis kumščiais ir vandens šautuvėliais, visokiuose feisbukuose kvailiausiai besivaipantis ar apsisvaiginęs nežinia kuo jaunimėlis? Aišku, yra ir gražaus, kultūringo, protingo jaunimo, bet neraunamos piktžolės tikriausiai užgoš ir nustelbs tas gražias gėles...

tam Jei

tam Jei portretas
ką tu čia rašinėji nesąmones. Gal truputį pamastyk. Tu net nežinai kas laistėsi. O jei laistėsi primuštas, tai ar čia bent kiek adekvatu už aplaistymą taip sužalot? Tiesiog auga naujas nusikaltėlis kalejminis. Ar jis skaitosi pilnametis, ar ne už įvykdytus nepilnametiškus veiksmus privalo atitinkamai atsakyti.

Vejus

Vejus portretas
Pats laistesi pats puole. Tai dar mazai !!!

Jei

Jei portretas
Jei durnius laistėsi vandeniu ir kabinėjosi, tai ir gavo.

Tetis.astai siknos pastai

Tetis.astai siknos pastai portretas
Tu durne,pradzioj viska issiaiskink. Nes mokyklose buna tarp paaugliu tokiu dalyku. Ne mergaites,susitare,susitaike. Policija,vaiku teises ir taip. Tt. Viska sukalbejo. Manau abieju seimu tevai sutare,visko buna paaugliams. Kauno redaktoriui pastaba,o autoriai teksto,kai kas i anal. Ps. Tevas,Paulius Buzinskas

asta

asta portretas
Tokiems sadistams snargliams anksčiau buvo nepilnamečių kolonijos. Dabar visi mokykloje turi bijoti kažkokio 15 metų gaidžio, visi būti įtampoj ir teroro aplinkoj. Pasakysite man kad iš nepilnamečių kolonijos jie geresni neišeina? Bet ir iš mokyklos jie geresni neišeis, o tik sutraumavę kitus vaikus. Jeigu tai vyksta ne pirmą kartą, o mokyklos direktorė ir mokytojai glaisto visą problemą, tai kito paaiškinimo nėra- vaikigalis didelių ponų vaikas arba dreba kinkos dėl mokyklos vadovybės postų. Apie skriaudžiamus vaikus niekas negalvoja, išskyrus tėvus. Tai DABAR ATSAKYS už išmuštus dantis, sužalotą veidą ir psichologinę traumą? Ar vėl paleisime kaip Jurbarko idiotą?

Mama

Mama portretas
Nežinau, kas meluoja, bet mano vaikas, kuris ten pat mokinasi, papasakojo kitą istoriją- tas ginamas aštuntokas labai kabinėjasi prie mažesnių ir jo bijo ne tik vaikai, bet ir mokytojai. Tądien laistėsi aštuntokas, ne vienas vaikas buvo sulaistytas, bet irgi bijojo, nepasisakė mokytojoms. Septintokas aplaistytas supyko ir sugadino jo ausines, tai tas aštuntokas jau tada ir primušė žvėriškai jį. Tai kas čia kaltas?! Vaikams šokas, mergaitės verkė, bet mokytojai kažkur pavėsy, nieko nematė, negirdėjo. O galų gale liepia vaikams ištrinti filmuotą medžiagą. Normalu? To dabartinio aštuntoko bijo vaikai ne pirmi metai.

Kremliniai burliokai

Kremliniai burliokai portretas
turi viena vieta inkognoto padergti konservatorius o tuo paciu Lietuvos nepriklausomybe..:))) Eikit n/x paskui Aleksandrovo orkestra gruzliu šerti :)))

Saule

Saule portretas
Mokyklos stengesi slepti smurta,kiek ju uzglostita.

cha... cia konservatlibersosiniu mokslo ,svietimo

cha... cia konservatlibersosiniu mokslo ,svietimo portretas
reformu [ kurios buvo ir yra vygdomos pastoviai kas gera pusmety] rezultatas , ka lansbirkine gauja pasejo --ta dabar mokyklos ir teveliai -pjauna

ll

ll portretas
Stebina mokyklos adminstracijos požiūris, kurie užsidėjo akidangčius ir sugeba nieko nematyti, negirdėti, Tai kur budintys mokytojai pertraukų metu ir už ką jie atsako? Dabar mušeika eina į pamokas ,auka bijo eiti ,Tai čia matyt lankstumas ,kūrybiškumas ,integracija.Vaikai ateina mokyti į mokyklą ir mokyklos vadovai su mokytojais tai turi užtikrinti, kaip ir tvarkos ,drausmės taisyklių laikymasi,Jei nesugeba ,tai kodėl dirba mokykloje?Nemato patyčių,narkotikų ,toleruoja bukus ministerijos nurodymus.

Šūdas Greitai Tapkina aplinkui!

Šūdas Greitai Tapkina aplinkui! portretas
Šūdo bukalaurų vyriausybė šūdus valdo šūdiškai. Garbė ir šlovė žydų Landsberg dinastijos režimui. Išgers žydai Lietuvos žmonių kraują - persikels kitur šikti!

Kam rūpi jaunimas ir paaugliai?

Kam rūpi jaunimas ir paaugliai? portretas
Ko norėt, pažiūrekit kokias elgesio normas diktuoja valdžia. Kunigą galima išvadinti tualetu, garbė nešioti ant krūtinės "ruskij korabl idi n..." Šimonyte - ministrė š... skandina oponentus. O valdantieji leidžia sau pakviesti į seimą valstybės kūrėją šurajevą. Tokio jo elgesio pasaulis dar nematė. O dar armonaites, morganos elgesys.

To Anonimas

To Anonimas portretas
Nu jo, nelegalus kirpeju darbas mokykloje, dar ir nepilnamecia dirba. Cia jau ne tik vmi turetu patikrint situos vaikus.

Anonimas

Anonimas portretas
seniai zinoma mokykla mano dukrai pamoku metu nukirpo plaukus ir tipo mokytoja nemate okur valdzios istaigos ar ir vel nosis krapsto

tragedija

tragedija portretas
manau septintokas prisiprašė.

>>>Mokytoja>>>

>>>Mokytoja>>> portretas
NEGRAŽU MELUOTI ,O TO LABIAU TYČIOTIS

Mokytoja

Mokytoja portretas
Tai kad 7okas kibo. Sulaužė 8oko akinius, ausines. Aštuntoko galvą trankė į spintelę. Tas ir neišlaikė.

Anonimas

Anonimas portretas
Mamos,auklėkite savo vaikus o ne kaltę verskite mokyklai Dalis paaugliu žino tik savo teises. Greitai neliks mokytojų. Gal mamos taps mokytojomis,gal pabandykite

holivudo produkcijos vartotojams

holivudo produkcijos vartotojams portretas
30m diena is dienos aiskinam televizijoj kad apipisinet yra gerai nes tai biznis (elektrikai, siukslininkai ), draudimais baudimais ir sutartimis ribot zmogiskuma ir zmogaus laisves yra gerai ( PSD korona kauke bauda uz tai kad parke be kaukes pavedziojei suniuka)... nuzmogint pilieti iki privalomu mokeciu ir prievoliu atlikejo lygio yra nuostabiai gerai... nu sitaip mokindami ir reguliuodami tauta gyvent ko jus kito tikites is moksleiviu ?? dziaugtis cia reikia ka kinderiai dagyveno iki 7 klases , i da nepasismeige kinzalais ar dalgiais nepasipjove ...

NETEKO GIRDĖT TOKĮ POŽIŪRĮ PER VISĄ GYVENIMĄ :

NETEKO GIRDĖT TOKĮ POŽIŪRĮ PER VISĄ GYVENIMĄ : portretas
Vandens aplaistymas lygus smurtui ..sužalojimui iki kraujų ?

Bet

Bet portretas
septintokas irgi geras išdykėlis kabinėjasi prie vyresnių,tai ir gavo.Mamytė labai lepina vaikelį ir nemoko, kad reikia elgtis padoriai.

PILIETYBĖS UGDYMAS.....?

PILIETYBĖS UGDYMAS.....? portretas
Dažnai girdžiu būrelio vaikų pokalbius--- įsiklausykit ką kalba mūsų ateitis einant gatve....Rusam užpuolus aš .....kiti irgi susako ką darys.... Ten skamba daug baisybių... ir tik rusam.. Čia pilietybės ugdymas ar neapykanta ugdoma ,kuri kada nors išsilies ant klasės draugo ,kaimyno ,nes nepatiks kažkas ? Užpulti gali daug kas - lenkai , amerikiečiai ,vokiečiai.... Dievo arba velnio keliai nežinomi....Augdami žaisdavom karą-- didelis apskritimas ir padalinimas žaidėjams... užsirašydavom valstybinius pavadinimus ,net LIETUVA ,RUSIJA... . Mesdavom kamuolį į viršų ir skelbdavom kažkam karą ...reikėjo apsigint-- sugaut kamuolį ir į užpuoliką pataikyti.. PATAIKEI -LAIMĖJAI ir truputi ,,žemės " atimdavom...ESMĖ TA-- NUO BET KOKIO UŽPUOLIKO REIKIA GINTIS --tai pilietybės ugdymas,O NE NEAPYKANTĄ UGDYTI . LIETUVOS NIEKAS NEUŽPUOLĖ.... daug karų vyko ,bet nesikišo ,kaip dabar....

taip

taip portretas
vaikai ateje i si beprociu pasauli instiktyviai isreiskia protesta tokiais metodais kuriuis jiems pateikia pats gyvenimas ir aplinka sukurta ir toliau kuriama prievartos gobsumo fone tai 1 ??? ka jus gero davete palikuonyms kad butu gerai ????? z=0

Issiaiskinom tiesa

Issiaiskinom tiesa portretas
Suzalotas vaikas tai tapinas, museika tai matijoska, o supermamyte tai siugzdenene. Dabar ir zinom uz ka buvo sumoketi pinigai.

AGRESIJĄ SĖJAM 32 METUS

AGRESIJĄ SĖJAM 32 METUS portretas
Vaikai yra imlesni ,agresyvesni ,emocingesni už suaugusius.. Vaikai yra šeimos atspindžiai . Vaikai yra APLINKOS atspindžiai... Kiekvienas esam kalti prieš vaikus tiek kiek ir ką bei kur ir kaip parodom panieką , agresyvumą , netaktiškumą , emocijas ...Faktas --[ ,,rusų laive eik nah.."--plakatai buvo kabinami .. vyriausybė leido... Ką ir kaip kiti rašo komentarus --- beveik visi agresyvūs iki šlykštumo...Panašūs skamba sakinukai ,kai kažkas nepatinka ir paprastai dar įsijungia aplinkiniai ,padidindami konfliktą su nevykusia garsinėm savo mintim... AGRESIVUMAS IŠAUGĘS PIRMIAUSIA SUAUGUSIŲ TARPE . Vaikai atkartuoja tik mūsų elgesį didesniu ,dažnesniu ir žiauresniu mastu...

as Kaunas

as Kaunas portretas
Kol mokyklų administracijos pačios sleps įvykius jų mokyklose tvarkos niekada nebus, vaikai šitą žino ir elgiasi pagal savo sugedimo laipsnį.. Pvz del inešimo narkotikų..visos mokyklos aptvertos bet vartai niekada nerakinami kas nori laisvai vaikšto kai yra pamokų laikas ir vaikai mokykloje..

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Man keisti kai kurie išsireiškimai kaip ir šis-''..gavę informacija apie įvykį mokykloje , nedelsdami susisiekėme su ugdymo įstaiga...'', APIE KELIAS ĮSTAIGAS KABAMA SAKINYJE , , kaip matome kas nutinka , KAI VAIKAI MOKYKLOSE NE M O K O M I , o ugdomi , kaip miškininkų medeliai miškuose , kai švietimo ministrei svarbiausia pinigai , o ne sąžiningumas , etika , dorybė .

Mokytoja

Mokytoja portretas
Mokytojams už budėjimą per pertraukas, deja, dažniausiai nemokama (kai kurios mokyklos mokytojai išsireikalavę, bet mažuma), tai kodėl mokytojai turi budėti? 1,5 etato krūvių jiems per mažai? mama, bent mokytojų nekaltinkit, tuoj pati savo vaiką mokysit. nejuokauju.

Byyyy Rka DEJĘS

Byyyy Rka DEJĘS portretas
PYSTI y snuky mušeikoms su PLYTA ....KAD apsitaškytu kruvinais snargliiais ....PER 1 DIENA BAIGSIS IŠSSSIPYISINEJIMAI !!!!

Hm...

Hm... portretas
O kas tam nuskriaustajam suteikė teisę vaikščioti į mokyklą ginkluotam ir puldinėti kitus mokinius?

Anonimas

Anonimas portretas
Septintokas ginkluotas daiktų panašių į šautuvą užpuolė aštuntoka ko pasekoje aštuntokas panaudojo teisėtos savyigynos priemones. Vienintelis dalykas už ką galima aštuntoka bausti tai savigynos viršijimas.

Neikite

Neikite portretas
ten,kur pavojinga! Va,didziuju verslu magnatai - ne vienas net astuonmetes nebaige! O kai jau beisbolo bitas i kostiumus pakeite - tada ir diplomus nusipirko.

Baisu

Baisu portretas
Greičiausiai tas urodas bus iš šeimos daugiavaikės kur trys bernai , motka alkoholikė , kuri gyvena iš vaikų pinigų.

Taigi išvada

Taigi išvada portretas
Sudaužom kitus ir bus mūsų teisybė?!

I

I portretas
Degradai, banditai ir pijokės prisigimdo tokių benkartų išgamų, senai laikas apribot gimstamumą banditų ir pijokų.

> Geras senelis

> Geras senelis portretas
Oho, daliniesi savo patirtimi, ane, seni?

smurtas

smurtas portretas
Smurtas nei nqmuose, nei mokykloje, nei gatvėje, nei darbe - niekur netoleruotinas ir už tai turi būti baudžiama.

tam > Nžn

tam > Nžn portretas
Mano mokykloje sovietmečiu ir budėjo mokytojai, ir muštynių pačioje mokykloje nebuvo! O tu, vargšeli, tikriausiai lankei kažkokią hm... mokyklėlę, jei tapatini su dabartine.

Geras senelis

Geras senelis portretas
Kodel debilai mokytojai nepaaiskino vaikuciams kad vandeni galima pakeisti druskos ar sieros rugstimi. Vot tai butu juoko ir dziaugsmo. Isvada: debilai moko debiliukus.

Anonimas

Anonimas portretas
TAIP ir TURI BUTI nes tai K A P I T A L I Z M A S. Pinigai, zudymai, alkocholis, narkotikai, banditizmas, prostitucija, neapykanta -- tai zmogaus kelrode zvaigzde. Neuzmirsk baudziauninke NIEKADA jeigu neturi pinigu -- tu NE zmogus, tu beteisis GYVULYS. Vaikuciai tai ir turi ismokti mokykloje Nepraeisi mokyklos - tau MIRTIS.

Mokyklos rūpinasi tik savo prestižu , o

Mokyklos rūpinasi tik savo prestižu , o portretas
Tie vaikai joms mažiausiai rūpi.....

Kad

Kad portretas
Ilgalaikes pasekmes , tevu , seneliu itaka padaryta , supanti aplinka itakoje elgesi , kaimynai 2 vaikus augino , tai kasdienis isgerimas , rukymas kasdieninis dar ateidavo draugeliai isgert , buitis nuskurdus tevai tenkina savo zalingus iprociuskencia vaikai ,ir is gero gyvenimo buna blogu vaiku ,kazkur buna padaryta klaida gyvenime ir pasekmes ilgalaikes .

Toks

Toks portretas
jau tas kapitalizmas,gerbiami naujalietuviukai ir ju supermamytes!

Nžn

Nžn portretas
Bet soviet union laikais nebudėjo koridoriuos jokie mokytojai, mušdavomės bele kaip, dabar kiti laikai tipo

Praeivis

Praeivis portretas
Aštuntokas už mėnesio palieka šią progimnaziją ir stoja į gimnaziją. Pamiršot tvarką supertėveliai? Progimnazija baigiasi su aštunta klase. Geriau trydos pasinervuokit kurioj gimnazijoj jis mokinsis ir ar ten nėra jūsų vaikų. O apie septintoką su vandens šautuvu ir ne vandeniu jame, o limonadu - tai šimtaprocentinis provokatariaus elgesys. Dabar užsirovė ant vyresnio už save, o kas būtų, kaip giedotumėt, jei jis taip būtų jūsų ketvirtoką ar penktoką laistęs ir į nugarą stuksenęs? Blogai, kad tame aukšte pertraukos metu nebuvo budinčių mokytojų ir dar blogiau, kad jau gerą mėnesį vaikai mokykloje siautė su vandens pistoletais ir niekas jų nestabdė. Mokykloje mokomasi, mokykla ne darželis ir ne lopšelis, joje nežaidžiama. Mokosi net ir nemokytini, integruojami, socializuojami atsilikėliai. Mokykla ne žaidimų aikštelė.

hipis ...vat ir seime sako kad narkotikus reikia legalizuot

hipis ...vat ir seime sako kad narkotikus reikia legalizuot portretas
va parukytu jaunimas...atsipalaiduotu nukrite prie varteliu po medziu paguletu.... paskuj jegas protines atgave i pamokas eitu...padainuot..pagiedot ....lanzbergu geroves giesme pasimokintu....a cia ziurek ir i partija laisves rinkimai... ystaymus kurt runkeliams a ju nerukantiems runkeliukams abonementus elektros pakelt...........

Jonas

Jonas portretas
Buvo judrus/metesi kazkada sniegu/.klausimas??? Ar tai siuolaikinis judrumas.?

Reziume

Reziume portretas
Pats muša pats rėkia.... - Kas?

Anonimas

Anonimas portretas
JIE SUSITAPATINO SU UKRAINA

Nuomonė

Nuomonė portretas
Šioje mokykloje yra visiška betvarkė.

yja

yja portretas
o kam į mokyklą neštis vandens šautuvą? Ir dar septintokui? Suprasčiau pirmokėlį, o čia... nesuvokiama. Gerai dar kad vanduo buvo, o ne...

Buves

Buves portretas
Rašo, kad viskas vyko neilgiau 2min :) 2min pakankamas laiko tarpas pridaryti daug bėdos. Tai yra mėgėjų vienas bokso raundas ir žinau kiek ilgai jis trunka ir kiek galima daug smūgių suduoti :)

V,L

V,L portretas
Juokingiausi kad šis septintokas aiškiai provokavo už save vyresni..... Kažin kaip butu jei toks piemuo pradetu gatveje laistyti vandeniu praeivius......ir kuo jam tai baigtusi?????O tokiu motineliu matančiu tik savo atžala manau netruksta....

...

... portretas
jis visais laikais ten liejosi ir liesis,toks yra gyvūnijos pasaulis,dar įdomiau bus kai bus įvestas visuotinis šaukimas

Jp

Jp portretas
Septintokas laistesi vandeniu, į pastabas nereagavo, po to trenkė į galvą aštuntokui kai jis jį pastūmė.Ir po to gavo į lempą.Pats pradėjo pats gavo ?? Tėvai po mokyklą laksto kaip čia taip :))) nupušimas.

pastebejot?

pastebejot? portretas
kaip tik i vyriausybe ateina putno draugeliai, iskart prasideda problemos?

Anonimas

Anonimas portretas
Kodėl mokyklos ereliai - banditizmo polinkių turintys neišmetami iš mokyklų.. IŠ JŲ UŽAUGA TIK BANDITAI , GERAI IŠMANANTYS TECHNOLOGIJAS ,KURIAS NAUDUOJA BLOGIUI .,KAM JIEMS MOKSLAI ,JEIGU JŲ NENORI ,JEIGU NEŽINO KĄ MOKINYS PRIVALO MOKYKLOJE DARYTI IR KO NEGALIMA.... Vadinamosios priemonės jiems taikomos --- tiesiog pasijuokimas iš kitų moksleivių ir jų tėvų , kai rezultatai būna --sudaužytų vaikų gyvenimai....

Budelis

Budelis portretas
Berzines koses reikia. O nuo 14 metu sodinti i cype. Baigtusi pienburniu dergimasis.

Saulius

Saulius portretas
Ta progimnazija tai banditų ir vagių irštva,seniai ją reikėtų uždaryti,nusikalstamumas Kaune sumažėtų.

Tei.

Tei. portretas
Tik nereikia kito žeminti,kita mama neišsigalvos ir jeigu ji paviešino tai nėra keista ir durna.Manau ateis keršto veiksmai, jeigu toliau taip Bus.O neužaugusi tą parazitą, teisti turi,yra juk nepilnamečiams skirti įstatymai pagal kuriuos turi būti nubaustas.Jeigu kas ne taip elgesi tai nereiškia kad visiem reikia duoti i galvą.Vienu žodžių yra dvi puses ,kurios savaip abi yra neteisios.Tik viena pusė viršijo elgesio normas, už kurias turi atsakyti.

Kaunas

Kaunas portretas
Kodėl vaikai nekviestė mokytojų ir policijos.Šiandieną vieną sumušė kita karta kirai sumuš.Aišku ir septintoko elgesys nepateisinamas, tačiau mustis negalima.Palaukite kas dar bus,matosi kas vyksta Lietuvoje.Tarp kaimynų vyksta mobingas ,tas kuris nepatinka ,kaimynas,kuris mėgsta tvarką yra aplinkinių susitarimu vyksta patyčios, net kišasi i to nepatikusio gyvenimą,klausykit ,kas dedasi Lietuvoje ,karas bus tuojau . Žmonės prarado protą ir tokie dalykai vyksta tarp suaugusių,atrodo protingų žmonių.

aha

aha portretas
Laikraštis turėtų rašyti patikrintus faktus, o ne keistokos mamos fantazijomis apipintus kliedesius.

feikas

feikas portretas
jei tikrai butu taip baisu, tai greitoji ir policija butu iskviesta ir tirtu iviki. o cia matyt tiesiog i nosi gavo, va ir apsipile krauju.

Tai

Tai portretas
Jau smurtas uzvalde musu planeta , kokios skerdynes vyksta , karai , globalistai daro didele itaka , zmonijos mazinimas visais budais , gyvent gali tik auksinis milijardas , JAV Virdzinijoje yra pastatytos marmurines plytos ir uzrasas yra toks viena religija , viena snekta ir nedaug gyventoju tada tik bus uztikrinta islikimas , galit paziuret .

pastabusis

pastabusis portretas
Tai komentatorei "Oho". Pagalvok, jei tave viešoje vietoje apliečiau vandeniu ir prašant liautis toliau daryčiau tą patį. Taip, muštis tu nepultum, bet tikrai sukeltum skandalą, kviestum policiją, reikalautum atlyginti visokais žalas. Juk nenusišypsotum, nesakytum, kad čia nieko tokkio, tik palaistymas vandeniu.,

Žmonės

Žmonės portretas
Nesikeičia, jie visada vienodi, pas ką rankoje ginklas tas ir vadovauja, kaip ir susikrušo

tai -,, o as,,, -- o as ... o as ... jei mano vaika

tai -,, o as,,, -- o as ... o as ... jei mano vaika portretas
laistytu, ne tik y teisma paduociau bet dar ir iskastruociau ..debylka nedadaryta --auklek savo nuograuza krumuose ant kelmo daryta ,kulturingo elgesio --niekas jam snukio nedauzys...nereike nei teismu nei pasikoliojimu.Saunuolis astuntokas.

Tomas

Tomas portretas
Tai problema iš amžių amžinųjų, visada vaikai smurtavo ir smurtaus, tai problema bet nemanau kad pavyks ją išspręsti.

super debiliski pedogogu ir mamyciu

super debiliski pedogogu ir mamyciu  portretas
aiskinimai....[ vaizdelis toks ,kad jie aplamai mokyklose nesimoke] anot pedagogu , astuntokas -kury laiste septintokas , turejo prieit prie septintoko nusilenkt ir paprasyt ,kad sis daugiau jo nelaistytu ,[ ant kitu gali ,bet ant jo -ne] bet kadangi septintokas vel jy laistyt pradejo --trenke siam y ,,liuly,,,saunuolis -astuntokas ... nes tokiu nuopis.......u debilnu neadekvaciu benkartu kaip tas septintokas ,pilnos mokyklos ir jie supranta ,kad blogai elgiasi tik gave y snuky.....manau daugiau nebesilaistysir viskas bus OK.

O aš

O aš portretas
Jei mano vaiką šitaip sumuštų, paduočiau į teismą. Kokios muštynės mokykloje?

Oho

Oho portretas
Kokie komentarai! Kaltinamas vien septintokas! Vadinasi už palaistyną reikia iškart sumušti, išdauyti dantis, sulaužyti nosį ir žiauriam mušeikai nieko? Tai gal pirmiausia atstatydinti tokias direktorę su pavaduotoja, jei nėra tvarkos mokykloje, o nusikaltimai dengiami?

Ha

Ha portretas
Matyt supermamyte dabar nebegaus kanapiu, nes bartosevicius nepriema suzalotu vaiku?

Netikras zuikis

Netikras zuikis portretas
Ar neturėtų būti baudžiama mama už iškraipytos informacijos skleidimą? Nei buvo, nei matė, prisiklausė, matyt taip pat linkusio fantazuoti savo vaiko pasakojimų, ir platina istorijas. Įdomu ar pati mama narkotikų nevartoja kad tokie "šedevrai" gimsta?

Oho

Oho portretas
taigi septintokas pradėjo kabinėtis, o ko jis nevykėlis tikėjosi? Laistėsi, juokėsi, nereagavo į pastabas. Dar aštuntokas kantrus buvo, kad po pirmo aplaistymo nepastatė į vietą...ir nereikia pasakoti, kaip vargšelis su vandens pistoletu bijo eiti į mokyklą. Nebent gėda.

manau

manau portretas
7-okas ir gerutis .. pats knisa, pats žviegia. bus pamoka bent vienam, jei nesuoranta kitaip. kaip ir manytė.. dėl budėjimo, neprivalo (yra kameros), susitaria ir tt. bet nevisur ir apmoka.

Lozungas

Lozungas portretas
Prie kiekvieno mokinio po milicinyką

zigmas

zigmas portretas
Štai taip. aš savo vaikams visuomet sakiau ir sakau , niekuomet nesikabinėk ,bet kai perspėjimo nepakanka ,nsivaržyk ,duok atkirtį taip, kad kitą kartą jis žinotų jog gaus atsaką už netinkamą elgesį tarkime kad ir laistymąsi ir t.t

Dekokit pedopartijai

Dekokit pedopartijai portretas
Je priverte i mokyklas priimineti invalidus, kurie nebutinai turi fiziniu negaliu, bet ir protiniu. Be to je buvo previligijuoti, tai kad nukentejusius cia reiktu bausti, kad negerbia neigaliuosius.

Mama

Mama portretas
Nežinau, kokios čia supermamytės laiškas, bet vaikai kaip ėjo taip ir eina į mokyklą be baimės. Ten buvo muštynės, o ne vienas smurtautojas, o kitas auka. Labai blogai, kad nebuvo budinčio mokytojo, nors jie privalo budėti. Ir tas liepimas trinti yra didelė mokyklos klaida. Bet su šeimomis dirba. Aštuntokas mokyklą privalo lankyti. Vaikai prisidirbo. Bet jie pavojaus kitiems nekelia. Atvirkščiai - padarė išvadas ir stengiasi nebesuklysti.

Viskas

Viskas portretas
Prasideda nuo smulkmenų vandens pistoletas paskui kai tikrą atsineš ką darys skundikai

Kas valdo

Kas valdo portretas
Lietuva KGB komunistai.

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Dabar vaikai žvėrys baisus. kaip karas tarp rusijos ir Ukrainos.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių