Ir vėl gresia karantinas? Padarinius raškysime ilgai

AŠ portretas
Reikia visus neigiančius virusą susumuoti ir jų susirgus negydyti ir nešelpti jokiomis pašalpomis.Juk viešai ,,Facebook,, tyčiojai iš kaukių ir viruso.nesisaugo,O per juos turi ir kiti kentėti materialiai ir sirgti.Reikia įmtis prieš aąmokslo teorijų kurėjus griežtumo.

negerbejas

negerbejas portretas
seniai buvo laikas karantinui nes zmones perzenge visas ribas nesisaugo turguose pardavejai be kaukiu ir dar susirenka linksmintis i varzybas ir kitur o poto uzsikretimas neribotas

Taigi

Taigi portretas
Toks jau projektas... Lietuvai belieka tik nuolankiai vykdyti, o tą daryt jau seniai moka.

Anonimas

Anonimas portretas
Ligoniams ištisus metus yra karantinas čia jau diagnozė.

Baimė

Baimė portretas
Karantinas--gera priemonė kvailinti žmones, tai kodėl dėl gripo neriaikia karantino, tai analogiškos ligos, labai stengiamasi išpūst burbulą del korono!

Anonimas

Anonimas portretas
Pasaulio mokslininkai ištyrė kat ce tik susitarimas pasipinigauti ir visos šalys tą daro o jei būtų kartonas tai jau senei būtų veryga uzisivozes

Ops

Ops portretas
Tavo gyvenimas kancia, galbut ne tik tavo bet ir aplinkiniu?

Karantinas

Karantinas portretas
Nereikia lyginti 1-o karantino pavasarį, kada įtampa buvo didesnė, nes užkratas buvo naujas, nežinomas, buvo neaišku kaip pavyks apsisaugoti, todėl daugumai buvo neramu dėl savo ir artimųjų sveikatos. Dabar visai kita situacija, yra daugiau patirties, informacijos, žmonės ignoruoja įspėjimus, nesilaiko rekomendacijų, todėl ir 2-as karantinas sukels mažiau psichologinės įtampos. Dabar niekas nepuola į PC pirkti kruopų, maisto atsargų, bet tai nereiškia, kad karantino nereikia. Gyvenimas nesustos, jeigu bus apribota viešo maitinimo įstaigų, klubų ar kitų susibūrimo vietų veiklą. Svarbiausia žmonių sveikata, nes gydymo paslaugos kainuoja brangiai. Karantinas būtinas, kad sustabdyti neatsakingų besmegenių elgesį, o pakentėti privalėsime visi.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Daugiau tirkites durneliai valdziai tai tik i nauda ir is kokio pirsto islauzia tuos skaicius atsakyk veryga

siaip

siaip portretas
Palauks antro turo rezultatu. Nepavukus laimeti, skelbs karantina, neribitam laikui. Negales ivykti seimo pasikeitimas, o jie vadovaus toliau.

Ar

Ar portretas
Tai normalu rinktis į varžybas o po to skaičiuoti ligonius arena šventė Žalgirio pergale bet ką švęs kai užpuls COVID 19 baisus reikalas varžybos tai nėra būtinumo prekę

Anonimas

Anonimas portretas
Eigu zmones nekreipia demesi i COVID,tai jam labai idomi zmoniu sveikata))))))

Klp

Klp portretas
Man geriau blogas karantinas,nei grazus karstas.

Cora

Cora portretas
Norėčiau daugiau dar rungtynių, daugiau iš kitų šalių, nes mažoka, labai laukiu, ot smagu!

Bausti reikia

Bausti reikia portretas
Kauno meras izoliavosi savo pilyje reikalaukime nedelsti skelbti karantina

Anonimas

Anonimas portretas
Jei valdžiai tikrai rūpėtų virusas ir mirtys, karantinas jau būtų įvestas. O dabar....reikia įsileisti be saviizoliacijos baltarusių bėglius, organizuoti dvejus rinkimus...o kad per tą laiką kas numirs valdžiai vienodai rodo.

Išvada

Išvada portretas
Karantinas tai pirmiausia biznis ir pelnai iš kaukių, dezoskysčių, valstybės paramos grobstymas, kyšiai. Dėl to jis tęsis dar labai ilgai. O virusas ir mirtys čia paskutinėj vietoj.

Ops

Ops portretas
To Vijole. Psichiatrine ligonine Bangu g 6a,jums galima registruotis. Del tokiu kaip jus mes dar ilgai kentesime.

Vijolė

Vijolė portretas
Nu bet kiek galima!!!!!!!!!!!!!Žmonės išmirs ne nuo to viruso , o iš bado , neturėjimo iš ko nusipirkt valgyt ir vaistų.Per jūsų tuos karantinus ir stabdomus darbus.Valdžiažmogiai neraliuoti.Jei kas balsuos antram ture už valstiečius tai tikrai visiški besmegeniai.Nu ir tegu serga tuo virusu.Susirgs ir išgis.O kam tas karantinas ir suvaržymas.

Jus to verti

Jus to verti portretas
Kol jūs nesukilsite ir būsi te kaip avys tol valdžia ir tuštinsis ant jūsų.

To>>>>PSO

To>>>>PSO portretas
VALDŽIAŽMOGIAI IKI PAMĖLINAVIMO VYKDO ŽYDŲ FOKFELERIŲ PLANĄ, NET NEGAILĖDAMI SAVŲ VAIKŲ , TĖVŲ, ANŪKŲ TIK DĖL NUMESTO NUOTRUPOS KAUKO -PINIGŲ......

Psichol.

Psichol. portretas
Nr karantinas,ne apsaugos priemonės žmones veikia o tai kad stabdomas darbas.Mazinos darbo vietos ,atlyginimai.Pajamos mazeja,bedarbyste dideja, todel žmonės pasimete.Ne korona veikia, nejaugi jūs to nesuprantate,keista.prie ko persate psichologijis sutrikimus.Žinoma,kiekvienas juk skirtingai pergyvena iskilusias problemas. Mūsų lietuviai ,linke i savizudybes ,kitos tautos piliečiai eina i gatves ir protestuoja.Zinome kas dedasi pasaulyje.Manau ir musiskiam reikėtų ne save žaloti o manau zino kokių priemonių turėtų imtis.Saugokite save,vienas kitą, tik susitelkus galima įveikti sunkumus ir laimėti !!

Anonimas

Anonimas portretas
Paprastas virusas kaip ir visi kiti.o čia yra keliama ekonominė krizė,kokios žmonija dar nematė.masonai pasakė kad isnaikins 6 mljrdus žmonių,tą ir pradėjo daryti.ne korona naikina,o patys valdziunai,jie yra šakalai,kurie gauna milijonus už šitą visą spektaklį.liksit be darbų,be pinigų,be gydymo.visais įmanomais būdais būsim išnaikinti.

Romas

Romas portretas
Paskaitykit mokslininkų tyrimus kas labiausiai platina virusą.Nežinau teisybė ar ne, bet didžiausi platintojai yra vaikai. Truputį pagalvojus, antra banga prasidėjo kai vaikams leido lankyti mokyklas. Vat ir galkvok,žmogau, dabar kaip čia yra.

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu jau tokie rūpestingi,tai padėkit žmonėms realiai,o ne pilstydami iš tuščio į kiaurą...priskolinot pinigų del COVID,tai ir naudokim visi-kaukės nemokamos ir vienkartinės,ir dalinamos ten kur jos privalomos.O dabar varguoliai naudoja tas pačias ilgą laiką,tai kur tas sterilumas.Juk rodo rinkimai,kokie visi pavargę ir nusivylę,o tuo naudojasi viena tautinė mažuma,be galo įkyri.

Kodėl čia klausiat ?atsakymas

Kodėl čia klausiat ?atsakymas portretas
Tik konservams nereikia kara ntino , išdvėsit greit jeugu vadovaus konservai

PSO

PSO portretas
nedrysta pripazinti ,jog tai kinu sukurtas"Bakterologinis Ginklas " zemes Zmonijos zudymui ,be jokios Atsakomybes pries Zmonija ! Sis 'cowin -19-20-21-22 ..... Zudys ilgai ,kol neliks ne vieno jo Nesiotojo zemeje ! Zemeje nera ne vieno viruso ,kurio nebutu 'isrades' Zmogus,koks kvailys prisipazins ,jog sukure virusa Zmoniu Zudymui ? Kinai ir PSO ,nes ji pilnai islaikoma kinu,visa beda 'cowino" vercia ir vers nekaltam Gyvuneliui !

kodėl čia klausiat?

kodėl čia klausiat? portretas
Klauskit švarkelio, su veryga, juk žmonija tai žino apie suplanuotą eksperimentą.

Pandemija , karantinas

Pandemija , karantinas portretas
O Būsto valda gyventojus apkraus mokesčiais, kuriuos mokėt turėsim beveik visą likusį gyvenimą , nes per prievartą įbruko liftų keitimą ir kiemo sklypo formavimą vienu metu. Kai tokie sunkūs atėjo laikai tai tokių dalykų neturėtu būti, čia ne tie geri sovietiniai laikai , kai visi turėjo darbus, ir nebuvo jokio karantino. Pandemijos metu neturėtu kišti jokių tokių didelių darbų ir jų apmokėjimų, nes ir taip jau ekonominė krizė alsuoja į nugarą.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių