„Iki“ parduotuvėje dešreles pirkti norėję kauniečiai išvydo nemalonų vaizdą: pikta!

Grįžti į straipsnį

Triūba

Triūba portretas
Ši publikacija supelijusi kaip ir dešrelės:)

nevalgykite supelijusių dešrelių

nevalgykite supelijusių dešrelių portretas
ohoo tie žmonės vis dar perka tas supelijusias dešreles. Žmonės atsipeikėkite jau nauji metai vasario mėn.

Ikiuose

Ikiuose portretas
viskas nemalonu.

kaunietė 1

kaunietė 1 portretas
tai vėl laikysit straipsnį du mėnesius, taip ir laikraštis pasidengs pelėsiu

:)))))))))

:))))))))) portretas
norfa jau susimokėjo? O iki dar ne?

V,L

V,L portretas
Šis straipsnis jusu laikrašty per dvi savaites supelijo labiau už tas dešreles.........Gal jau gana juokinti skaitytojus ????

oho

oho portretas
taigi leista pardavineti su pasibaigusiu galiojimu-bus dar ne tokiu,kas kiekviena pakuote suziures.i sveikata ,skanaus...

Juozas

Juozas portretas
O dar giriasi TOP Employer titulu, šmikiai. Akibvaizdu, kad turi bėdų su darbo jėga. Kaunas, Lukšio g. parduotuvė. Visos darbuotojos, įskaitant kasininkes, piktos ant viso pasaulio... Viena pardavėja blaškosi tarp mėsos, kulinarijos ir konditerijos skyrių, tuo pačiu dar bėgte krauna prekes į kulinarijos šaldytuvą. Apgailėtina. BITUTĖS kasose amžinai nėra darbuotojų. Užstrigai - lauk kaip išmaldos, kol pastebės ir atšliauš. Kainos aukštesnės nei Maxima. nx ...

JONAS

JONAS portretas
Žmonės eikit i NORFA lietuviu parduotuvė vis geriau

Rasa

Rasa portretas
Mes sergam mirštam nuo to maisto kraujagyslės kemšasi o jie jachtas perkasi

onute

onute portretas
Įšmirkytas tualetinis Papje miše ir krakmolas po to dažiklis poto standiklis poto milteliai kurie duoda dešros liktai kvapa skoni po to skaniklis kad valgai ir galvoji kad dešrair užrašas aukščiausia rūšis 90 %mėsos bet visada pirma duodu savo labradorui Marliui ir žinot jis uosto uosto ir nesuuodžia to mesos kvapo bet jeigu paverdi tai krakmolas išvirsta ir ta vadinama dešrelė krakmoline sutrukinėja į daug daliu

Tam to pasaka

Tam to pasaka portretas
Sakai tik pensininkai ir pijokai toki maista perka Gerai apsidairyk gaidy pamatysi kokios poniutės ilgais lakuotais nagais ta šuda perta vaikam Tas gleivėtas sasiskas kiaušinius kur po 0 80 centu Ne karta aiškinau kad pažiūrėtu ant kiaušinio skaičius 2 tai 2 eu kainuoja bet kiaušinis ant kraigo vištos laikomos o kur 3 priekije 0 80 cen chemikalu šeremos vištos Perka vaikam tuos varškės surelius už 1 eu 3 sūreliai bet ten varškės nėra ir tik jaunos mamytes šeria vaikus tuo šudu nors jos manikiuras už 15 euru todėl vaikai vėžiu debetu serga ko musu tarybiniais laikais nebuvo Taip kad užsičiaupkit jauni šūdaėdžiai tiek kiek mes neišgyvensit Sakai musu laikais parduotuvėse tik kaulai ir atliekos gulejo bet dabar tu visas šitas atliekas sumalta i servelata ėdi suski

Anonimas

Anonimas portretas
Juk leido iškrypeliu narkomanu vyriausybė prekiauti pasibaigusio galioji produktais taigi skanaus

Aplamai

Aplamai portretas
visos dešrelės darosi neaiškios kokybės.Neseniai nusipirkau Klaipėdos mėsinės dešreles, tai mano šuo nenorėjo ėsti jų, nors nėra išrankus.O išvirus jos pasirodė ištižusios kaip košė.Kas ten darosi su tais gamintojais,Nejaugi nėra jokios kontrolės

makximka kaimo japam

makximka kaimo japam portretas
net užraso - dešra su baltu pelėsiu, Ispaniška. Bulgarijoj irgi populiarios vytintos dešros su pelėsiu.

anekdotas

anekdotas portretas
Kur jūsų parduotuvėje pieno skyrius? O ko jums reikia? Pieniškų dešrelių.

cia ES delikatesas ..prancuziska sury

cia  ES delikatesas ..prancuziska sury  portretas
su pelesiais ryjat , duona su dziovintu dzyku [musiu lervu] miltais edat,surysit ir desreles su pelesiu [ uz pelesy priemoka turetu but]

Če geraz

Če geraz portretas
Galima buvo gauti pakišą, kad niekam nerodytų - spėju, pardos direktorius būtų kelias šimtines įbrukęs.

zenonas

zenonas portretas
Aš prisimenu savo buvusius bendradarbius. Buvo visko. Bet niekados tokių straipsnių nerašyčiau. Savigarba neleistų pilti purvą ant tų , su kuriais dirbau.

Vietinis

Vietinis portretas
As dar geresni varianta aptikau Girtucio IKI - kazkada tarpusventyje duonos lentynose buvo desrainiu bandeles (supakuotos po 4). Tai kelios pakuotes ( bandeles kartu su maiseliais) buvo pragrauztos peliu. Perdaviau valytojai, kaip toliau tvarkesi - nezinau.

Hm

Hm portretas
Tinklas gerėja, eima pirmyn. Yra ten gerų dalykų.Taip ir toliau.O tokių dalykų pasitaiko vusur, žmogiška klaida.

o taip

o taip portretas
Pats praščiausias prekybos tinklas... nėra kasininkų kartais nebūna lentynose prekių, paduotuvėse smirdi, o ką jau kalbėti apie pasenusius produktus peržiūrėti, jei nėra darbuotojų, visi bėga....

Žaliakalniečiui

Žaliakalniečiui portretas
pimpalai-tai grynair kaloringa mėsa, o deš ręlės tai chemija ir odelės nuo nuskustų kiaušinių

Gintelis

Gintelis portretas
Eskit neiss*pisineja tiktai netinka dar matai jiem :D

Vladas

Vladas portretas
Reikėtu tas dešreles sušerti koncerviniams skalikams,nes jie loja už numesta kaulą.Tai būtu jiems delikatesas.Aūūū,kur jūs.

ikiukas

ikiukas portretas
Komunikuota vedėja žino ką kalbėti reikia,todėl tos prekes karts nuo karto perkilnojančios darbuotojos ir perrinkinėja pakuotes,kad tos be reikalo kur kamputyje nedūstų ir nepelytų.

ooo

ooo portretas
Iki parduotuvesė akivaizdžiai trūksta darbuotojų,matyt maži atlyginimai ir niekas nenori dirbti.Nes važiuoja su viskuo žemyn šios parduotuvės,kai darbuotojai nesuspėja dirbti kelios vietose o kai kur net kasa nei vien .nedirba,O ponia komunikacijos direktorė juk prie kasų nedirbs.

.

. portretas
Čia dešrelės? Čia ne dešrelės, o jų parodija... geriausiu atveju.

Saulė

Saulė portretas
Kazkas cia rasė,kad mobilaus negalima nesiotis,tai l.gerai,nes mob.užknisa visus jau senai.O,kad keiciasi darbuotojai,tai tiesa.Ir tai yra blogai,už tai,taip ir būna po to.Arba dar graziau,dėl darbuotojų trūkumo,kitam darb.reikia dirbti už tris.Tai taip ir gaunasi,kad po to nespėjama.Nieko nuostabaus.Parduotuvei,tai l.didelis minusas.

Iš Kauno

Iš Kauno portretas
Juk po naujų metų su valdžios palaiminimu ,prepikcentrei mus šers su padsbaigusio galiojimo maisto produktus.Būkite budrūs.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Kažkam iš komentuojančių atrodo,kad pilna norinčių dirbti IKI už min.algą,tai pažiūrėkit į darbo skelbimus.Nežinau ar visose IKI ,bet daugumoj neleidžiama darbo metu nešiotis mobiliako

gurmanas

gurmanas portretas
Chemijos prifarširuotas maistas negenda ir nepelyja ! taip , kad nuplaukite šaltu vandeniu - bon apetit (nepamiršti alaus ! ) .

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
Sunauja nupirks o centrai klestes

->zaliakalnietis

->zaliakalnietis portretas
Pabandei čia pademonstruoti 'aukštą' intelekto lygį? Sakyčiau, tai labiau panašu į skurdokos vaizduotės išraišką

Anonimas

Anonimas portretas
Kur tik nuolaida,tai ir sena prekė,ir ne vien Iki,ypač giminių sardelės-atidarai ir turi sunaudoti,nes kitą dieną jau limpančios...Iš "čia'' parduotuvės tai užfasuota mėsa ir be jokių nuolaidų atidarius jau su kvapu. Su senesniais galiojimo terminais sustatyta priekyje,atsieit žiopliams.Maistas labai brangus,taigi mums reikia kokybės ir šviežumo,esam gi žmonės ne kiaules.

Onė

Onė portretas
Na jau ir šiaip normalių dešrelių beveik nėra o dar jei supeliję .....na buvo galima nupirkti armonaitei.ir mvt tarnybai ,kuri matomai nupirkta visų stambių prekybos taškų. Visuose prekybos.centruose maistas nekelia susižavėjimo. Tų pačiu dešrų dešrelių asortimentas oho koks didelis,bet deja nelabai valgomas. Yra vienas kitas gamintojas kurio produkcija yra gera,o kiti neaišku kam gamina ,tai įdomu kokia sudėtis tų dešrų jei neėda ,neii šuo nei katė.

Vika

Vika portretas
Bet gal buvo už litą?

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
Vietoj dešrelių pimpalai ten buvo?

Anonimas

Anonimas portretas
IKI PRIKLAUSO PRANCŪZIJAI....TAI SPECIALIAI SUPELYJUSIOS DEŠRELĖS KAIP SŪRIS SU PELESIU....TAI DELIKATESAS KURĮ NET NE VISI PRANZŪZAI ĮPERKA. ..NA LIETUVA YRA KAIMAS . KĄ JIS SUPRANTA.....

Sigitas

Sigitas  portretas
Eskit litvinai supuvusi maista juk valdzia patvirtino

To to taigi

To to taigi portretas
Tai kad atliginima nustato iki savininkai, o ne kazkokie direktoriai ar vadovai. O ponams nusispjaut ant darbuotoju, tai ir darbuotojai spjaudo. Beto parduotuvese priedai mokami ne uz grazias lentynas, o uz parduotu prekiu kieki, jei parduotuve daug pragaliuotu prekiu ismeta tai ir atliginimas mazeja. TODEL parduotuves ir stumdo prasvinkusi maista, na ir logiska i darba priminije tinginius, kad netikrintu prekiu kokybe.

to pasaka

to pasaka portretas
PER LAIKĄ supelyja... Net nejuokinga. O ką per TĄ LAIKĄ veikia darbuotojai, kurie tas lentynas privalo tvarkyti ir maistą prižiūrėti? Jie matyt tik vaikšto ir dejuoja, kad alga per maža ir sms visą dieną rašinėja. Šiaip jau IKI apsipirkinėja tik pensininkai ir girtuokliai. Nes IKI visada kas nors pašvinkę ar supeliję, prekių pasirinkimas mažas. O ir tos užsakomos ne tokios, kokių tos aplinkos žmonėms reikia, o nuo lubų. Kam pensininkų ir ubagų pardėje brangios rūkytos dešrelės, kas jas pirks? Kam reikia brangių dešrų, tas eina į didelę Maximą.

to taigi

to taigi portretas
Įdomu už ką mokėti daugiau IKI darbuotojams? Už tai kad nedirba, beraštės, chamės ir tinginės? Žmogus, kuris nori gauti didesnę algą, savo darbu įrodo, kad jis geras, atsakingas darbuotojas. O visokioms plevėsoms, kurios nedirba ir net nemato kad lentynose supeliję produktai, ne algą didinti, o mesti iš darbo tą pačią dieną. Norinčių dirbti yra sočiai ir už tokią pačią algą. O nemokantiems ir nenorintiems dirbti, tą algą galima kelti iki debesų- jie visivien dirbs taip pat, nes kitaip nemoka. Jei mokėtų- nedirbtų kasininkėmis.

Pasaka

Pasaka portretas
Logiška kaip kaina per didele ir niekas neperka tai per laika supelyja. Pakels dar kainas tai atsipirks godiems dedems.

Dekokit bukalaurams

Dekokit bukalaurams portretas
Pirksit kose ir nemokamai gausit delikatesiniu kirmeliu, nereikes kiaulenos pirkti.

Kažkada

Kažkada portretas
Maximoi tarakona užmušiau, darbuotuoja išpūstom akim pradėjo į mane žiūrėt, aš ta tarakona paspyriau po stalažais ir linketėjau, ta linktelėjo atgal. O galėjau tokį straipsnį išpūst... Dar pora papelijusių vynuogių lidle mačiau

na

na portretas
tai, kad toj IKI daug pasenusio maisto su pasibaigusiais arba vieną dieną likusiais galiojimais, bet nieko keisto, juk pana mūsų Seime leido tautiečiams valgyt pašvinkusį maistą, o kiti ir ieško kas pigiau..čia daug varijantų..visur aš tai žiūriu į galiojimo laiką..Samsono dešrelės anadien net pakuotėje pabalęs vanduo..bet daguma tautiečių ima ir nežiūri ką perka..kitiems reikia pigiau..bet kai pagalvoji gal geriau jau blynų išsikepti ar bulvių su kefyru suvalgyt bet tik nepašvinkusiu maistu save nuodyt. Būkite sveiki

senelis......

senelis...... portretas
....kai neturėsit ką ėsti, bus gerai ir tokios. Ir aplamai, jei produktas pelyja, vadinasi pagamintas tikras. Prancuzai sūrius specialai laiko kad supelytų, po to parduoda.

… portretas
Taigi dar galima prekiauti ir pasibaigusiu galiojimo laiku…:D

Taigi

Taigi portretas
Lai IKI priima daugiau žmonių ir moka normalią algą ,ir tokių atvejų nebus,bet dabar net pietus nuėmė.

tiems kas dar nežino

tiems kas dar nežino portretas
nuo naujųjų jau galima pardavinėti su pasibaigusiu galiojimu

Bukit budrus -nepirkit Š

Bukit budrus -nepirkit Š portretas
Taigi dabar paleido istatyma, kad prastumt pasibaigusio galiojimo prekes

Liet.

Liet. portretas
Iki taiko super akcijas ,tai kito tinklo užsakymu kauniečiai randa supelijusiu prekių

skiep

skiep portretas
Vatnikas pamates dešra su pelėsiu apsi.......

Anonimas

Anonimas portretas
jei perki žiūrėk ka perki ir galiojimo data o ne imi ir dedi į vežimėli viska iš eilės.ir žiūrėk ar valgysi ta kas pakuotėje nes dabar parduotuvės tampa neatsakykgos už sugedusias prekes nes ta leido daryt seimas įstatymu

Mužikai, jūs ponais nebūsite

Mužikai, jūs ponais nebūsite portretas
Visos ispaniškos džiovintos dešros su baltu pelėsiu, ubagai jūs nelaimingi.

Prie ko cia IKI ?

Prie ko cia IKI ? portretas
Gi leista "pasibaigusiu" terminu... Prie ko cia IKI, liepe nuodyti, sekit ... tyleniai :D

kai niekad nematė

kai niekad nematė portretas
sūrio su pelėsiu, dešros su pelėsiu. Kaimo japai, ką tokiem pasakysi.

Anonimas

Anonimas portretas
Nededa, bet ir išimti neskuba kai matosi.

Jo

Jo portretas
Labai gali būti, kad ten ne pelėsis, o druska; ji taip kristalizuojasi paviršiuje. Nors aišku visokiose maksimose ir panašiose vietose pardavinėja beleką, tai gali būti ir pelėsiai.

Perku

Perku portretas
Prancuzijoje toki suri,tai jis dargi keliskart brangesnis! O cia,gavo uz pigiai delikatesa ir dar nepatenkintas!?? Cia jums,blia,ne pageidavimu koncertas ir ne socializmas,kad vergus dar ir sertu maistu,o ne atliekomis! "Issikovojote" - ir turekites!

oioi

oioi portretas
tai ar valdzia nepaaiskino-prailginto galiojimo?

zmogienos karbonatas

zmogienos karbonatas portretas
Kai ateis karas tai ir suda esit, ir sunis, ir kates, ir ziurkes ir savo mirusius gimines tevus ir vaikus. Issidirbineja liberastines padlos.

Apokalipsės raitelis

Apokalipsės raitelis portretas
Gyvuliai,ar jūs dar nesupratote, kad jums ruošiamas BADAS ?

Anonimas

Anonimas portretas
o ko stebetis, juk leido prekiauti pasenusiu maistu. tai ir turim ,,skanumynu''

Ka ka

Ka ka portretas
Tai piletis nutare pasidalinti dziaugsmu? Juk iteisino prasvikusio maisto pardavima. O sitas matyt vienas is pirmu laiminguju, kurems pasiseks paragauti?

buvęs bendradarbis

buvęs bendradarbis portretas
Su tokiais dirbti aš negalėčiau. Gerai, kad išrūrino iš IKI parduotuvės.

Ups

Ups portretas
Nu tai su pelėsiu tai brangiau...chacha...

Galerijos

Daugiau straipsnių