Globos namų gyventojai sunerimo – nesulaukia skiepų nuo COVID-19

As

As portretas
Neįtėkitina, kad neskiepijami darbuotojai, kurie dirba su COVID ligoniais. Nesuteikiama nei apsaugos priemonės nei mokami priedai. Nekompetencija visiška ir kaip visada atsakingų nėra. Kas čia per pasiteisinimas, kad neskiepijami, nes židinys, tai tas židinys ir atsirado, nes darbuotojai nepaskiepyti. Darbuotojai šie turėjo būti skiepijami sausio pradžioje, bet kažkas 'pasiskiepijo' savus ar kaip suprasti.

kvailiausias rašytojas

kvailiausias rašytojas portretas
Rašau nesąmones net nepasidomėjęs pirmumo tvarka.. Nesuvokiu, kad vakcinų yra, bet jos taupomos antrai dozei jau paskiepytiems, nes sumažėjo tiekimas. Esu per kvaikas suprasti, kad tie senukai neskiepijami tik todėl, kad ten protrūkis, suvarys pirmą dozę, ir pasirodys kad per 3 savaites visi 40 susirgs, reiškia 40 dozių subinėn.

kvailiausias rašinys

kvailiausias rašinys portretas
žurnaliūga ant tiek kvaila.... nežino , kad nėra skiepų..... kaukia dėl senolių, kurie guli lovoj.... dar ne visi medikai paskiepyti, mokytojai, policija., kariuomenė.maisto parduotuvių darbuotojai .... jiems pirmumas .... o ji kaukia senoliai, kurie save neapsitarnauja

To Džiaukitės

To Džiaukitės portretas
Globėjas keisis kai suvakcinuos, bus šv. Moderna

sEūBas

sEūBas portretas
Sarašai bus ant kolumbariumo sienos tokiems tešlagalviams.O ten tas rašeiva iš vokės, tai rebusais rašo.

2019 03 08 lankiausi šv.klaros namuose

2019 03 08 lankiausi šv.klaros namuose portretas
teko gal 5min.kontaktuot su vadove.Dieve, apsaugok visus

G.

G. portretas
Kodėl nėra infomacijos Kaune senjorams, kaip juos skiepys, kas ir kur sudarinės sąrašus, ar kvies ar kažkur patiems registrutis?!

Voke

Voke portretas
Dabar liepta rasyti kaip visi eina is proto del skiepu kaip visi nori susiskiepi kuo greicusu tam reijaluo net vaziioja per visalietuva kad gaut vakconu ur cipujuo skubisu bet tao aislusi nztome fideli mela niekas nenorivakcinujros parasykir kiek nediku med seseliu atsisako ksopmef seseles jsvarot is darbo nes jos padirenka ne darba bet sveikata o kiek seneliu bsmuose suvakcinavot ir kiekju per jeliaddirnasmire kodel skepiTjuk yra trn dirvanciu ir visja matanciu jas ten vyksta kodel tirk dsigmeluphat jus su savomelu tikrai neitikinsit zmp iu vakcinuoris ir cipyotis beje ko tulis apie ivedama 5G Ir vitamina D kuris yra ne vitaminas o oridmpne greictam veikimui vakcinis ircipu

Bbbbb

Bbbbb portretas
Neaišku dar kaip tas skiepas suveiks tiems 100 seniams. Tegul tik nesidžiaugia.

Džiaukitės

Džiaukitės portretas
Su skiepais keisis ir globėjas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių