Ginčai dėl balkonų Kauno senamiestyje dar nebaigti?

Vardelis

Vardelis portretas
Išvada VTPSI dirba žiopliai nežinantys teisės normų. Arba - viskas teisėta tampa už tam tikrą Eurų sumą

Algirdas

Algirdas portretas
Kokį istorinį baubą pastatėte,viso pasaulio turistai lėks pažiūrėti į Europos kultūros sostinės senamiestį ,gėda.

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Tai tokiu atveju reikėjo projektuoti lodžijas, o ne kvailus balkonus ir - kur projektuotojų akys? - laikytis 1 m atstumo iki valstybinės žemės ribos.

EdmundasTulcevičius

EdmundasTulcevičius portretas
Pas mus taip jau priimta , kol kažką stato visi , kam priklauso kontroliuoti statybą tyli , visi verksmai prasideda baigus statyti , na ir kaip visuomet , suimitavus didelį nepasitenkinimą viskas stebuklingai nurimsta - tegyvuoja visagaliai pinigai .

kas galėtų paneigti

kas galėtų paneigti portretas
kad jei statytoja būtų koks paprastas žmogus, VTPSI jau seniai būtų įpareigojusi nugriauti

o kodėl

o kodėl portretas
o kodėl man, einant ramiai šaligatviu, iš privataus balkono turi dar ant galvos varvėti ar kristi? Iš viso, pats namas turi būti nuo valstybinės žemės per metrą patrauktas. kad nesudarytų problemų, einant šaligatviu. O balkonus galima sugrūsti į namą, paaukojant vieną kambarį.

****

**** portretas
Labai keista, kad savivaldybės atstovai staiga tapo tokie aktyvūs. Kiek yra mieste pažeidimų ir niekas nekreipia jokio dėmesio net į gyventojų skundus. Niekas nesprendžia klausimo dėl mašinų statymo. Miegamuose rajonuose neliko nei šaligatvių nei žalios vejos. O kur renovuojamų namų kokybės kontrolė? Galima būtų vardint ir vardint. O čia balkonai sukėlė tokį valdininkų šurmulį. Gyventojam balkonai labai reikalingi. Tai gal reikėjo kontroliuoti projektą?

Vienu žodžiu

Vienu žodžiu portretas
ir vel nepaskandinamo vyriausio kreiserio Valatkeviciaus ausys kyso. Atseit tik db pamate?! Kas galetu paneigt...kad nepasidalino euriukais...tarpusavyje... o gal ruosiamasi taip rinkimams...

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Pinigai - valdžia. vergija - demokratija.

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
Idomu o kas sio grazaus pastato arhitektas

ALGIS

ALGIS portretas
Verslininkų godumui nėra ribų , reikia išRusijos išsinuomoti sibiro kamputį ir ten juos visus rupūžes , GRIAUTI KAIP Vijūnėlės dvarą , čia dar baisiau, negu ten .

aū portretas
Nejau babkės vis dar valdo?

Kaunas

Kaunas portretas
Jau 30 metu neturi vyr.architekto.O Marijos radijo pastatas Vilniaus g.baisuokliu-baisuoklis.Prie ko jis dera? ,,Stiklainio,,Laisves al.?

B

B portretas
Pinigai visuomet viska nulemia.

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
Nejaugi valdžia laikysis įstatymų ir nuims tas špokinyčias,būtų labai keista bet malonu.

jeigu

jeigu portretas
Būtų pirma valdžia,kuri laikytųsi įstatymo.Lauksim.

nuomonė

nuomonė portretas
Mano nuomone,projektuojant tokiose vietose reikėtų labiau atsižvelgti į esamą aplinką.

Kada tai baigsis

Kada tai baigsis portretas
Miegamųjų rajonų daugiabučių dauguma ant valstybinės žemės.Mokamas metinis nuomos už žeme mokestis ,tačiau namų gyventojai už savo lėšas privalo priklausomai nuo atstumų.Tai 50 ar 25 metrus aplink namą ar tarp namų ,kaip stovi namai vienas nuo kito prižiūrėti teritorijas.Jas valyti ,šienauti už savo lėšas pagal turima buto plota..Lietuvos Konstitucija sako kad tai to pareiga kam ta žemė priklauso ,taigi ima mokestį už nuoma žemės ir dar turi tvarkyti ne savo teritorija .Daug tų netikrų mokesčių uždedama ant eilinio buto savininko ir vis remiasi buto plotu.

Arch.

Arch. portretas
Kitas klausimas,kam tas balkonas i gatvę, judre gatves puse,kur uzterstumas nuo masinu yra padidėjęs,tikrai kad keista.Taciau kiekvienam statiniui, reikalinga pastato ,apsaugine zona.Statyti masinas arti namų negalima, kad ir nebūtų tu balkonų.Mašinas statyti galima tik jeigu nuo namo,statinio yra 9 metrai.Kur dingo visi pastatui išlaikyti stabilumą reikalavimai.

Teis.

Teis. portretas
Kur statybos inspekcija,kiekvienas pastatas turi tureti aplinkinę pastato apsaugine zona.Keturi,pagal Europos sąjungos normatyvus,dabar taikoma ir visai Europai 6metrai nuo pastato turi būti, pastato apsauginė zona. Negalima arti pastato ,nepalikus pastato apsauginės zonos, tiesti kelius,šaligatvius, sodinti medzius,krūmus.Nesuoratau,kur tikri inžinieriai, architektai, specialistai .Nuotraukoje pastatyta mašina arti namo ,pi balionų, pasikartojimų, kur apsauginė pastato zona. Nuo judejimo,vibracijos ,namas be apsauginės zonos bus nestabilus,prades trūkinėti sienos.Keisti projektuotojai šiuolaikiniai,tokius mesti reikia lauk,ir negali būti jokių susitarimų namui priklauso apsauginė, aplinkine zona i kurią gali įeiti balkonai.Nejaugi to nezino mūsų architektai,inžinieriai,kurie viską privalo zinoti apie statinius,ju apsaugines zonas,atstumus ,pastatų sauguma.Keista ir labai keista.

Na na..

Na na.. portretas
Balkonu statyt negalima,o Matjošaikai galima viskas?:mazint Viciunu vandenvietes ribas, prie Lampedziu ezero supylt zemes ir paskui meluot,kad taip cia jau buvo...Siliauskai atsibusk. Geriau paziurek ka isdarineja cariukas...

Anonimas

Anonimas portretas
griaut reikia senai .

aaa

aaa portretas
tai ka cia meluoja nori griauti tuos is kiemo puses. kam tie vaiksciot maiso net neisivaizduoju per medzius net nesimato.

Vaidas

Vaidas portretas
Savivaldybe, jusu gatviu tvoreles, pvz Vaidoto g., sukuria zymiai didesne vizualine tarsa.

Aleksotas

Aleksotas portretas
Šįkart pritariu savivaldybei.apskritai kaip leido toki gargara ten statyt, apgailetina. O eidamas pro sali saligatviu apskritai jautiesi trukdantis namo gyventojams

Kaunietė Marija

Kaunietė Marija portretas
na na ,pažiūrėsim ,ar Kauno savivaldybė sugebės išreikalauti nugriauti balkonus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių