Gamtoje – raudonos linijos: nežinantiems ribų gresia baudos

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Kodėl motorinėmis valtimis ,kateriais galima plaukioti vandens telkiniuose ,o automobilius reikia statyti 25m.iki vandens ,ar kas tikrina laivininkus.

Abc

Abc portretas
Na taip lengviausia yra nubausti paprasta zmogeliuka,o kai kerta miska,tai viskas gerai

Turistas

Turistas portretas
Nežinau Lietuvoje paežerės,kad laisvai galėtum privažiuoti,viskas prixvatizuota

Efka

Efka portretas
Na kas uždirba didelius pinigus ir pasistato mašina ten kur nori ir jam ta bauda kai mažesnes pajamas gaunantiem piliečem kai mokama aikštelė o jaigu mokėtų %nuo gaunamų pajamų ir finansinės padėties tai tada visiem bauda būsi skaudi vienodai ir tada liestų visus

padarykite reportažą su vaizdais

padarykite reportažą su vaizdais portretas
po plyno miško kirtimo .Tai yra barbariškiausias gamtos nuniokojimas vykstantis lobistų sukurtų įstatymuų palaiminimu.Nesvarbu kurioje Lietuvos vietoje. Viskas Ok?

AGA

AGA portretas
Gal gamtosaugos klerkai pirma pradekit žiūrėti kas kur draustiniuose ir rezervatuose namus statosi ir mašinos vos ne ežere stovi,o gal ten kur naktimis dirba miško pjovejai!!Ah tiesa ten rimti dėdės reikalus tvarko per aplinkosaugininkeliu per reti dantys tokiems ikasti,tai va ir puolat ant paprastu eiliniu piliečių rodydami kokie jus darbštuoliai ir griežti.

ONTĖ

ONTĖ portretas
Noriu pakalbėti apie grybautojus. Grybavimo sezono metu Ežerėlio, Braziukų miškai pilni mašinų. Taip laikytis reikalavimų, kaip rašoma šitame straipsnyje, neįmanoma, nes nepasistatysi mašinos. Baudžiama? Ne, nebaudžiama. Būdamas miškininku, jokiu būdu nieko nebausčiau. Juk užvažiavęs ant samanos, miškui žalos nepadarysi. O atsiras koks durnius, kuris įsiutęs dar po kurio laiko mišką supleškins.

GRIGEO

GRIGEO portretas
CHA, CHA, CHA...

senis

senis portretas
čia baudos eiliniam žmogeliui ,o tie kas užgrobia parkus,draustinius ir saugomus plotūs su jas ginčijasi tik tol kol gauna pinigu , o po to patiliukais įteisina ir rimtais veidais gaudo kas pakrūmėj nusišlapino .

Anonimas

Anonimas portretas
Tokiose vietose ,kur apžėle žole ,tai erkių gausa būna.Džiaukites kad negalima .

Lietuvys

Lietuvys portretas
Bausti grieztai,kaip skandinavai,vokieciai ,anerikonai baudzia- uztat ten zmones laikosi istatymu. Cia nuo kacapu laiku atejus mada ,kaip jie sako vsio po chu ju!

Grazu

Grazu portretas
As savo masina visuomet prie ezero ar upes plaunu. Visuomet yra sveika nuolauti savo masina.

Anonimas

Anonimas portretas
Klausant debilo , rašiusio prieš mane, tai grybauti Varėnon keliauti pėstute ar dviratuku ? Ir is kur imasi tokie puspročiai ? Gal čia viena iš tų, kur "kovoja" už vištų laisvę ar išdažyta šikna stovi prie rusų ambasados ?

.

. portretas
Kai krantas status, 25 metrai skaičiuojami nuo viršutinės šlaito briaunos, o ne nuo kranto. Miške jokie parkavimai praktiškai negalimi - neužvažiavus ant augalijos turi likti ne siauresnis nei 3 metrų pločio pravažiavimas keliu, miškas tai ne parkingas, iškylaukite pėstute, dviračiais, netrikdykite poilsio ir rekreacijos kitiems.

Onė

Onė portretas
Na juokinga bus baudos jei peržengsi raudonas linijas.tai kodėl nebaudžiami tie kurie apšiko apsitvėrė upių ežerų pakrantes ,kurie iškirto ištisus plotus brandaus miško,pasistatė namus neleistinose vietose,kas davė leidimus???tik vieną selą atradot tai bus gerai imituoti tipo darbą.

Gamtosaugai

Gamtosaugai portretas
Eikit geriau ne paprastus žmones persekioti už grąšius. Ne kartą rašiau pareiškimus dėl pvz Kauno mariose šūdo plukdymo per upelius (gyventojams buvo liepta atsisakyti lauko tualetų, kurių turinį išveždavo ir liepta pasirašyti sutartis su bendrovėmis kurios plukdo šūdą tiesiai į marias). Vien Žiglos upelis per 10 metų Bebrų įlanką pripildė 2 metrus šūdo (per metus 10-15cm)...

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuva pavirto į fašistinę valstybę. Visi tik gąsdina , tik gąsdina visokiom baudom. Bet ateis laikas ir mes tuos gąsdintojus pačius pagąsdinsim .

Ką tu pievas rašai

Ką tu pievas rašai portretas
Aplinkosaugininkai varykit ir nubauskit miško kirtėjus su miškovežiais, offroad'o lakstytojus su džipais ir keturračiais, offroad'o motociklininkus. Neturit ką veik tai tik rašinėjat, o miškai iškirsti ir isvazineti kur nereikia.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių