G. Nausėda: Kauno pavyzdys rodo, kad kultūra gali būti socialinių pokyčių priešakyje

Grįžti į straipsnį

Kaunui

Kaunui portretas
Kaunui iki kultūros kaip iki menulio ...

>>>Pasipuikavimas \\\\\.../////

>>>Pasipuikavimas \\\\\...///// portretas
>prieš rinkimus:-kolega,kas jį "rinks" tą lanzbirginė lėkę,nebet jau paskirtas,tas šaikoje praktikuojama.___PIŠ'o "vyriausybė" buvo "išrinkta"?,kuri liaudį pi...a jau 4-tvirtus metus.

kriste taurage

kriste taurage portretas
ponas prezidente,kaip jums svinius patinka,kad nieko nepasisakote ir nieko nedarote,ar pries rinkimus ieskote pritarenciu,o liaudis vienodai

labai simboliška

labai simboliška portretas
pezidentas gal nežino, tai bukas, kad stovi fone carinės okupacijos perlo - soboro. Kurį rusai suprojektavo, iš Rusijos atvežti meistrai pastatė. Nes vietiniai mužikai tokių darbų neįkando. Už tokį okupantų gerbimą reik pilietybę atimt.

Vaida

Vaida portretas
Labai smagu, šaunu, valio, pliusas paveldo saugojimui, pliusas ateičiai-turizmui, ekonomikai, pliusas dabarčiai - džiaugtis savo miestu šnd ir dabar, toks nuostabus ruduo tokiam mieste gražiam; dėkui paraiškos rengėjams, valio

berniukas

berniukas portretas
klounas

Kauno pavyzdys

Kauno pavyzdys portretas
rodo koks turi būti Meras ir kaip turi būti tvarkomas miestas. Tik kažkodėl įžiuriu kad nei Bankomatas, nei kita valdželė šito ,,nepastebi":D) Gal todėl kad Kaunas pradėjo konslibams per kiekvienus rinkimus rodyt vidurinį pirštą?:D) Dar žiūrėk pasibaigs tie durni samdyto jaunimėlio protestėliai ,,prieš Karbą" ar subininių paradai..

m

m portretas
o prie ko čia jisai....ar projektavo,statė ar ką nuveikė

pasipuikavimas

pasipuikavimas portretas
pries rinkimus?

Galerijos

Daugiau straipsnių