Apsileidimas ar meilė gamtai: vaizdas pro daugiabučio langą – tarsi į džiungles

na, jei

na, jei portretas
šitam ''patrijotui'' trukdo medžių šakos ir medžiai , lengviausia išeitis pasikabint ant šakos ......... bus ramus kaip nendartalietis lindėdamas savo urve

Kai sodini medį, galvok ar tai tinkama vieta

Kai sodini medį, galvok ar tai tinkama vieta portretas
Patys prisodino ir žinojo kad medis augs ,kas dabar kaltas?

Docentas

Docentas portretas
Žaluma puiku, bet iki proto ribų.

Kelmas

Kelmas portretas
"Turėtų trukdyti... manau, kad... tikėtina, kad..." Patiems gyventojams medžiai netrukdo, bet kažkokiam gatvėje valkataujančiam bomžui užkliuvo. Šliauži savo šaligatviu - ir slysk pro šalį, nespoksojęs pro langus. Kai grįši namo, galėsi grožėtis pro savo landynės vieną langą parkingu, pro kitą - gatve, ir dar langą atsidaręs galėsi kaimyno duslintuvą pačiulpt, kad atsigautum nuo medžių gausos.

Alis...

Alis... portretas
prie mano namo auga medžiai... kreipėmės į savivaldybę, tai atsiuntė genėtojus, kurie ne suformavo medžių lają, o paprasčiausiai nugenėjo šakas iš apačios kiek pasiekė nuo žemės... dabar visa automobilių dujų smarvė eina į butus... išvada: miestuose reikia formuoti medžių lajas, apkarpant jas kol medis jaunas,- iš šonų ir viršaus, jei medis auga prie namų, bet tai yra brangiau... o genėti medžius iš apačios, žalojant medžius, yra žymiai pigiau... miesto apželdinimo politika yra vykdoma prastai.

Nu jo

Nu jo portretas
Kas cia per medkirciu uzsakytas straipsnelis? Nepanasu i zurnalistika

Dar

Dar portretas
Pagalvokite kad tarša, kuri sulaikoma medžių, nesant žaliems barjerams, keliaus tiesiai į gyventojų plaučius. O taip pat prisiminkite mokslininkų grupės tyrimus apie kokybiškų žalių zonų poveikį sveikatai.

Verkių Parkas

Verkių Parkas portretas
Aišku, vaizdas į parkingus ir kietųjų dalelių fiesta ant palangių turėtų būti prioritetas. Gaila, greta nepateikiami miesto taršos rodikliai bei su tarša siejamų susirgimų skaičiai. Jau 2012 metais Kaune statistika buvo liūdna. Šio straipsnio autorius idiotas. Daugeluui žmonių medis po langais tra nekilnojamo turto pasirinkimo vienas iš kriterijų. Čia tiems jas supranta miesto želdinių privalumus.

>Teis.

>Teis. portretas
Nepaistyk, tamstele, jei nebandei visų koridorių apvaikščioti, kol leidimą bent šaką nupjauti gausi. Žmonės gal ir apsigenėtų patys, bet už tai gaus tokią baudą, kad ojojoi! Be leidimo ne tik pjauti, bet ir genėti draudžiama! Ne tik daugiabučių kiemuose, bet net privačiose valdose. Žinau, nes kartą apgenėti bandžiau ir baudą gavau. Leidimų nereikia tik savivaldybės medkirčiams sveikus medžius urmu rėžiant, o eiliniai žmogeliai privalo leidimų maldauti, ir net gavę leidimą negali patys nei pjauti, nei genėti, privalo valdininkų nurodytą firmą samdyti.

Teis.

Teis. portretas
Nereikia jokio leidimo pjauti ,jeigu medžiai pasodinti pačių gyventojų.Akivaizdu, kad yra nesilaikyta medžių,krūmų sodinimo įstatymų.Įstatymuose yra parašyti visi sodinimo atstumai ,kurių laikantys galima sodinti medžius ,krūmus.Sioje nuotraukoje nri vienas medis neatitinka leidimui sodinti,todel net nereikia jokio leidimo juos nupjauti.Nuofotografuokite kaip atro ir pjaukite juos visus. Nuotraukos bus kaip įrodymas, kad neatitiko leidimui sodinti ir auginti, todėl užaugus jiems yra problemų, ko pasekoje būtų savininkai juos nuopjaus.

Gyventojas

Gyventojas portretas
Aplankykite Varnių gatvės 40-ojo namo kiemą. Pats namas baisus, o krūmynai ir suoliukų nuolaužos dar nuo namo pastatymo tebegyvuoja. Camelia vaistinė nesitvarko savo aplinkos. Visur išmindžioti takai, medžiai per langus lipa..., o prekiautojau apsėdę visą šaligatvį. Triukšmas ir erzelynas nuo ankstaus ryto iki sutemų.

j

j portretas
nenusisnekekit cia apie tai, kad leidimo neduos ir pan. Ta pacia diena isduos leidima kirsti ar geneti. Taip arti pastato medzio neturi buti. O ka mano kiti kaimynai nera svarbu, nes yra higienos normos. Bet jei zmogui netrukdo ir jis nesikreipia i savivaldybe niekas ir nelies to medzio ar krumo. Gal zmogui geriau ziureti i zaluma, o ne i pastatytas masinas ar gatve.

Pries 40 metu ta nediduke eglute prie namo atrode graziai.

Pries 40 metu ta nediduke eglute prie namo atrode graziai. portretas
pries 20 metu ta nedidele egle buvo puosiama Kaledoms. Dabar tai didziulis medis, arciau nei 5 metrai nuo namo ir kelia visa eile problemu. Nesuprantu, kodel negali susitvarkyti.

;)

;) portretas
J. Žemgulio gatvėje augo didžiulės tuopos. Net 5 aukšte vasarą nuo 15 val. tekdavo užsidegti šviesą, o naktimis būdavo tuntai uodų kambariuose. Tuopos buvo senos, sutęršę. Kai jas išpkovė ir pasodino liepas - viskas pasikeitė: šviesu, uodų nėra. Tik tos liepelės jau peraugo laidus, nuo didesnio vėjo gali ir sutraukyti juo. Reikėtų apgenėti.

aha, žiema artėja

aha, žiema artėja portretas
kažkam malkų pristigo ? ar elektrinė/smirdalinė kuro nebeturi ? kurio bizniukas ?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Medžių reikia, bet ne prie pat namo. Antra: negalima sodinti tujų (nuodingos!) ar beržų. Mūsų namo priekyje IV aukšto a. a. kaimynė prisodino prieš 50 metų beržų. Dabar tai miško medžiai. Kaimynė senai iškeliavo į Anapilį, o mes ją vis keikiame, nors šiaip buvo mėgiama.

Antanas

Antanas portretas
Medziai grazu, neturiu nieko pries juos. Bet ne ant langu sitokius misko medzius sodint. Prie namu turetu but sodinami tik neauksti dekoratyviniai medeliai ar krumeliai. Pirmu aukstu gyventojai taip pat nori megautis saule, o ne gyvent amzinoj tamsoj..

medziai tai grozis

medziai tai grozis portretas
Dievinu medzius .Apgeneti butu --grazzu

Hmm

Hmm portretas
Man vat labiausiai patinka tokie medziu myletoju kiemai. Prisodina misko medziu, bet kur, bet kaip, tie uzauga virs namo, ir valio, kaip smagu. Ne ne ne, viskas tuo nesibaigia, pasodinai, tai ir pirmyn priziuret, apgenet, nupjaut supuvusias sakas!!! Ir isvis, daugiabucio kieme turetu tvarkingi dekoratyviniai medeliai, o ne bardakas-miskas!

Anonimas

Anonimas portretas
Kada bus tvarka? Kas atsakys?

I

I portretas
Jau antra menesi kaip mano bustas pazadejo nupjaut kruma - medi po langais ir dar nenupjauna, uz aplinkos tvarkyma labai daug nuskaiciuoja bet netvarko aplinkos, jei butu bendrija pasakai kiemo valyrojui ir greit nupjautu, o dabar kosmaras.

na

na portretas
kovo 11-sios g. Nr. 4 Pramonės 1 atvažiuokite pažiūrėti šabakštynas medžių šakos jau lenda net į balkonus...kam priklauso apgenėti ir tvarkyti išvirtusius medžius...kiekvieną dieną reikia praeiti ir galvoji, ar neužgrius...buvo čia daug nulūžusių medžių, bet niekam nerūpi

Tai

Tai portretas
tai tik dar vienas irodymas kokia blogybe yra daugiabuciai...ten ne medzius reikia pjauti o tuos daugiabucius griauti,

Anonimas

Anonimas portretas
seniai bebuvo masinis medžių pjovimas Kaune,,,

Anonimas

Anonimas portretas
žymiai geriau, jei po langu stovi mašinos.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Yra tvarka, kad be gyventojų sutikimo negalima nieko sodinti, bet administratorius nesilaiko savo prievolių, o savivaldybė leidžia administratoriui nedirbt.

Vidai

Vidai portretas
Negalima medžio be leidimo nei apgenėti, nei nupjauti. Daugiabutyje visada atsiras gyventojų, kuriems tas medis netrukdo (nes žmogus gyvena kitame gale) ir iškvies policiją ar kt. tarnybas. Baudų mokėti nenori niekas. O kad saulė nepatenka, tai čia gal nebent "ant popieriaus" tokie įstatymai. O realybė yra kitokia-neišduoda leidimo ir viskas.

Yra skirtumas

Yra skirtumas portretas
Ar jums medis po langais tiesiog nepatinka ir norite jį nukirsti, ar jis jums užstoja saulę. Yra sanitarinės normos, kad kiekviename kambaryje tam tikrą laiką turi šviesti saulė - jei saulė nepatenka, be jokių kalbų medis turi būti nupjautas ar apgenėtas. Kreipkitės į savivaldybę, kaimynų nuomonė šiuo atveju nesvarbi.

Vilnietis

Vilnietis portretas
Niekaip nesuprantu: tvarkosi Kaunas ar tik giriasi?

Vida

Vida portretas
Kam trukdo kodėl negali patys apsigenėti apatines šakas. Gal kas ten eis tikrinti?

Gyventojai

Gyventojai portretas
Taip ,atstumai medžių turi būti nuo pastato pagal STR ,tačiau kai tarybiniais laikais statė daugiabučius buvo reikalinga skubiai kiekybė ,o ne kokybė ,aplinką žmonės dažniausiai patys puošė-sodino dabar užaugo negenėjami.,nes buvo plynės ..po statybų,atmenam pvz. "Centrinis purvynas"..kt. Dažnai medžius -gyvatvores -vejas suniokoja ir ES autoteršalų-nuodo savininkai -gatavi savo "karves" vos ne į laiptinę suvaryti ,tokiems mežiai ar žalia aplinka nulio vietoje,ypač jei gyvena kitoje namo pusėje ar viršutiniuose aukštuose..Medžius būtina tinkamai genėti ,o ne daryti "palmes" ,kaip mėgsta miesto apšvietimo "specialistai"-"arboristai"-"šniorintojai"..

kažkoks ligonis blusinėjasi

kažkoks ligonis blusinėjasi portretas
šliaužioja po svetimus kiemus, laiptines, žiūri į svetimus langus, ieško sliekų, kurių nepadėjo. KOKS JŪSŲ REIKALAS ?

Kaunietė

Kaunietė portretas
Atvažiuokit prie namo Kovo 11-osios 39...pasodintos tujos didžiausios,nuo namo pamatų vos 1,20 ar 1,80 m.,aukštis jau siekia iki penkto aukšto...kreipėmės į Būsto valdą,žadėjo padėti,bet tuom viskas ir pasibaigė.Medžiai didžiausi,niekas nesirūpina,nors tikrai bus problema ateityje.Ir kambariuose tamsu..

o ko nori

o ko nori portretas
plyno lauko ar betono nuolaužų? jau ir į kiemų medžius nagai tiesiasi.

SPECIALISTAI

SPECIALISTAI portretas
SAVIVALDYBES SPECAI KAI ISPJOVE ŽAGRENIO MEDĮ, TAS KAI PALEIDO ATZALAS, DABAR TIKROS DZIUNGLES, KUO DAUGIAU PJAUNA, TUO LABIAU PLECIASI...

Is Vokietijos

Is Vokietijos portretas
Atsakingos Lietuvos savivaldybes uz apsauga ir prieziura.Tai kodel taip gyvenam -ir diena reikia deginti elektra.Visus miesto zeldiniu turi priziureti -jeigu tikrai atsakinga.Sukrunta tik tada, kai po vetros nuluzta.laukia nelaimes.

Tuja trukdo įsižiebti meilei

Tuja trukdo įsižiebti meilei portretas
Teisingas straipsnis. Turiu nusižiūrėjęs merginą, į kurią paspoksoti ir per jos buto langą vakarais ar naktimis visai būčiau nieko prieš. Bet vaizdą užstoja tuja. Kreipiausi dėl problemos į savivaldybę, tačiau ta atsakė, kad ne po mano gi langu medis! Koks, sakau, kam reikalas, jei aš įsimylėjęs!!!??? Betgi mano argumentai prakeiktiems biurokratams nė motais. Iškvietė greitąją ir nuvežė į psichiatrinę. Tik po tyrimo iš jos paleido. Kovosiu toliau, nenurimsiu. Nes turiu paspoksoti!

kaunietis

kaunietis portretas
nu ir būk tu žmogus objektyvus, kai vienam medis maišo, kitam ne...Pasistačius kooperatinį namą sodinom kaip kas išmanėm,be jokių landšafto projekto kas kur ko radom. Dabar tikrai gyvename kaip džiunglėse. gerai trečio-penkto aukšto gyventojams, o ką daryti pirmų, antrų????Nors patyliukais, kaimynams pykstant jau dalį išpjovėme, bet kai Savivaldybės klerkai sužymėjo esamus medžius, nupjauti tampa sudėtinga- baudos didelės. Nėra kur statyti mašinų kiemuose.Bet tie klerkai-specialistai neturi kompetencijos ar noro padėti besiskundžiantiems gyventojams, kokiais įstatymais ir nutarimais vadovaujasi, kad nupjauna ne tą kuris gyventojams maišo, bet tą kuris suteikdavo grožį ir nemaišė niekam

Gyventojas

Gyventojas portretas
Gerb.žurnaliste paskambinkit į miesto tvarkymo skyrių ir pasidomėkit kaip sudėtinga tokius medžius pašalinti.Nes pasirodo miesto savivalda priėmusi įstatymą kad norint ar iš genėti ar nukirsti medį reikia surinkti puse namo parašų kad visi sutinka.Nors medis auga valstybinėja žemėja.Paskambinus į aplinkos ministeriją sako nesamonė.Bet mes gi maži žmogeliukai niekas mūsų negirdi.Tai ir gyvenam tamsoje

gtr

gtr portretas
Blogiausia, kad gauti leidimą nupjauti tokius medžius praktiškai neįmanoma. Daug kur užaugę tikri miškai tiesiai ant langų. Gyvenu pirmam aukšte, ir labai tenka kentėti nuo ne vietoje prisodintų medžių. Iš tiesų dieną tenka deginti elektrą. Bet gauti leidimą išpjauti medžius tiesiog nerealu (nekalbėčiau, jei nebūčiau bandžiusi). Geriausiu atveju atvažiuoja apgenėt. O kas iš to? Kitais metais atželia šluotom. Jau geriau vasaros sautlė, nei tamsa ištisus metus visą parą. Nuo saulės yra žaliuzės, užuolaidos ir pan.-jei kam trukdo. O butas praranda jaukumą-gyveni kaip kokiam urve ar rūsy.

B.

B. portretas
Koks skirtumas kas pasodino, svarbu kam galva del ju sopa.

UUU

UUU portretas
duodu kepure prišikti kad visus tuos augalus pasodino viršutiniu aukštu gyventojai

bbd

bbd portretas
tai paimk lobzika ir nusnyrik ne bedavojus

pyyyyyyyp

pyyyyyyyp portretas
dar viena problema prisodinti medžiai kaip kažkokie simboliai kapinėse, kurie kilnoja paminklus bei tvoreles, užstoja šviesą ir šalia esantys paminklai samanoja bei jokia gėlytė neauga...

valkata fotografas

valkata fotografas portretas
Per tokius valkatas fotografus kurie kiša nosį ne į savo reikalus baigia Kauną dykine palikti.Na koks tavo susmires reikalas kokie medžiai prie daugiabučių auga? Nepatinka nežiūrėk į svečius taves niekas nekviečia.

Brangu

Brangu portretas
Medį nupilavot daug kainuoja tai taupo anie

Senolė

Senolė portretas
Man maloniau žiūrėti į medį, nei į gretimo namo langus ir automobilių aikštelę.

Anonimas

Anonimas portretas
dabar medziu gynejai vaziuos ziuret ar nenukirto

Hansas

Hansas portretas
Apsileide kaunieciai.

Senjoras

Senjoras portretas
Iskirst lengviausia bet kai vasara karsta manau daug kam tokie medziai sulaiko saules kaitra i buta nes kondicionieriai pas mus dar prabanga ypac senoliams..aisku kad medziai krumai dideli po langais turi buti priziurimi tai jau turetu uzsiimti bendrijos arba administruojancios imones...bet retas atvejis kai tai daroma..tenka pastebeti kad niekas netvarko bendrose erdvese esanciu nusvirusiu saku ant taku,kurios trukdo praeiti,tai zmones pramina nauja taka per zolynus aplenkdami tas vietas kad nereiktu pasilenkti..

rex

rex portretas
tikrai keista ,kad jiems netrukdo taip arti augantys medziai,manau jei kreiptusi kur reikia ,tikrai nupjautu organizacijos kurioms tai priklauso
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių