Apie Lietuvos pašto skyrių „Akropolyje“: čia – visiška netvarka

plikas kapitonas

plikas kapitonas portretas
AUDRONE direktariaus pavadotoja--padarik tvarka.

KHYSHD

KHYSHD portretas
Žodžiai 'Lietuvos Paštas" ir " Tvarka" yra nesuderinimos...LP skyriai tai kažkoks gūdus 1976 sovietmetis...nekalbu apie tai, ad siuntos, atėjusios iš Kinijos po mėnesį ir daugiau kažkur voliojasi LT

Visiškai

Visiškai portretas
teisūs komentatoriai, kritikuojantys centrinio pašto iškėlimą į Akropolio skylę. Ten jam tikrai ne vieta. Tą klaidą reikia nedelsiant ištaisyti- grąžinti į Laisvės alėją, jei jau nebegalima grąžinti į senąjį paštą.

žmogus

žmogus portretas
Vyresnio amžiaus žmonės visur neatsargūs. Pažiūrėkite turguje, stotelėse, parduotuvėse, autobusuose ir troleibusuose. Ypač dar kai viešose vietose kalba telefonu.

Anonimas

Anonimas portretas
Debilu Debilai-daugiau nieko.

manau

manau portretas
specialiai bandoma pribaigt Lietuvos paštą.Suinteresuotų-daug.

ana

ana portretas
APskritai reikėtų klausti, kas vyksta su Lietuvos paštu, nes be galo daug negražių dalykų vis lenda į viešumą, visiškas nesusitvarkymas. Kodėl nebuvo galima centrinį paštą iškelti į erdvesnes patalpas Laisvės al., jų ten tikrai nemažai tuščių (pvz. prie Merkurijaus, kur kažkada buvo batų centras arba galėjo Kanklių patalpas išsinuomuot, kur dabar Šilas atsidarė? Galiausiai yra dar vienas apleistas kino teatras. Sugrūdo į skylę ir paskui stebisi žmonės, kad tvarkos ten nėra. Be to, žmonės ir patys turi turėti daugiau sąmoningumo. Lankausi Aleksoto pašte, niekad problemų nebūna, laukiam visad lauke. Šiuo atveju reikėtų paštui tada pasirūpinti kad žmonėms informacija būtų aiškiai matoma, nes kai kuriem reik su lazda pagrūmot, kad tvarkos laikytųsi.

Anonimas

Anonimas portretas
pritariu visiska nesamone ten pastas,vietos nera kazkokia skyle.darbuotojos net akiu nepakelia nepades, nepatars.visiskas abejingumas

L

L portretas
Šiame mažyčiame pašto skyriuje, kuris tapo centriniu, iki karantino tebuvo dvi kėdės atsisėsti. Laukti kartais tenka ilgai, daug žmonių. Sykį prisirinko minia, tarp jų gal 8-9 senyvo amžiaus žmonės, ir visi žvalgėsi bene atsilaisvins tos dvi kėdės! Galų gale per duris lėtai pasiremdama dviem lazdomis įėjo gal 85 m. senutė ir aš nusistebėjau, kaip jai reiks išstovėti, o ir kėdės užimtos žilagalvių... Viskas priminė čia tarybinius laikus, kai klientai negerbiami, apsižvalgiau norint dar 2-3 kėdės tilptų, parašiau pašto vadovybei, bet niekas neatsiliepė ir viskas liko kaip buvo, o per karantiną dar pablogėjo. Manau, kad buvo klaida panaikinti centrinį pašto skyrių, Lietuvos pašto vadovybei nerūpi, kaip jaučiasi žmonės.

Vėl

Vėl portretas
Vatnikams blogai .tokie stukačiai kai pamato trikojus irgi mirksi šviesom.nebutu akropolio butu viskas gerai o dabar mažiau verkite juk prieš 30 metu už laisvė ir nepriklausonybe kovojom tai kentėkit .

Kaunietė

Kaunietė portretas
Absurdas. Kas taip sugalvojo. Paštas, jšokinga , jei nebūtu graudu

Marija

Marija portretas
pritariu ,kad ten siaubinga netvarka ir todėl ,kad patalpos ankštos ir tokiam darbui netinkamos. ,Esant karantinui , ten geriau nosies nekišti ,nes covidu būsite apdovanotas už kantrybę laukiant.Kad ten labai bloga padėtis ,aš rašiau jau liepos mėn ir stebėjausi ,kaip galima laikyti centrinį paštą užrakintą ,o šitaip kankinti kauniečius ir darbuotojas .Deja ,meras užsiėmęs tik statybų bumu ,matomai ir jam, ir jo sūnums tai pelninga,o ant kauniečių nuomonės jam nusispjauti .Tai gal nereikia tų visų naujų statybų ,gal jau seniai reikėjo renovuoti centrinio pašto pastatą ,paliekant pirmą aukštą pašto reikmėms, kaip ir buvo ,o likusi plotą išnuomoti ,juk kiek yra visuomeninių organizacijų ,kurioms reikia geroje vietoje patalpų . Pagaliau ir savivaldybės audito skyrius sėdi gyvenamo namo patalpose,kuriose veisiasi pelėsis .

kazkas nekazka

kazkas nekazka portretas
ju nezinot, yra vadovybes nurodymas vykdyt bezdelusku pardavimo plana. Tikrai. Nevykdai - nu nu nu

Kaunietei

Kaunietei portretas
Už tų menkaverčių ir niekam nereikalingų prekių įsiūlymą klientams darbuotojoms mokamas papildomas procentas prie algos, todėl ir stengiasi, kad prisidurtų vieną kitą eurą prie atlyginimo. Išties labai apmaudu, kad žmonės negali gauti oraus atlyginimo už savo tiesioginį darbą, kuris yra gana sunkus ir varginantis, ypač dabartinėmis aplinkybėmis. Vietoje to, turi žemintis ir bandyt iškišti tą jų produkciją..

kaunietė

kaunietė portretas
Reikia gerai pakratyt LP valdžią, vyt laukan, patikrint jų visas makles. Darbuotojai tai puikūs, bet valdžia vis keičiasi, matyt, šiltos jų vietos. Paštą baigia nustekent. Baisu, kai atėjus į paštą i nosį duria kiniškų bezdeluškų kvapas. darbuotojos, vargšės, vis bando įpiršti tą š... Matyt, valdžios nurodymu.

Anonimas

Anonimas portretas
koks berazumis iškėlė pašto skyrių iš Vytauto prospekto į Akropolį????

Čiubaka

Čiubaka portretas
ir vėl pilietiški stukačiai

matau

matau portretas
deduliui paranoja ir siaip turbut megsta skusti visus aplink, sunkaus charakterio

Na

Na portretas
Paštas turi būti pašte

Kaunietis

Kaunietis portretas
Grąžinkit paštą į Centrinį paštą!!!

Kaunas

Kaunas portretas
Tai iš vis nesusipratimas. Paštas skylė. Kam ir šovė į galvą taip padaryt._

Beje

Beje portretas
Uždarius Centrinį paštą, dalis jo perkelta į mažas patalpas Akropolyje. Ten visada eilės, darbuotojos sukasi lėtai. Kokie proto bokštai įkišo paštą į tą skylę? Kas atsakingi?

Audronei

Audronei portretas
Audronė padarykite tvarka.. Rimui linkėjimus

taigi

taigi portretas
Ajajai, atkočiūnai, vietoj to, kad praneštum to pašto vadovei dėl "netvarkos", net dvi moteriškės nusikalstamai"? aiškinasi, ką paspausti, puoli pranešinėti ilgiausią tiradą Kauno dienai, ane? Dabar mūsų valdžiagyvių taip mėgstami "pilietiški" skundikai. Viešinkit visų "pilietiškų" pavardes - žmonės turi juos žinoti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių